Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  camdaki kızı dizi 50 bölüm full izle

  1 ziyaretçi

  camdaki kızı dizi 50 bölüm full izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Camdaki Kız 50. Bölüm Fragmanı

  Camdaki Kız Son Bölüm

  Camdaki Kız Son Bölüm

  Camdaki Kızı dizi 49. Bölümde Nalan ve Hayri'yi kim gördü? 22 Eylül Perşembe günü yayınlanan Camdaki Kızı yeni bölümde neler oldu? Camdaki Kız son bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Camdaki Kız 49. Bölümüyle yeni bölümüyle ekrana geldi. Camdaki Kız 49. Bölüm full izle! Camdaki Kız son bölümde Koroğlu Konağı'nda sular durulmuyor.

  Sedat’ın hapishanede görmeye daha fazla dayanamayan Rafet, Cana’ya gider. Alp’in şikayetini geri çekmesi için hem Rafet hem Cana hem de Feride dört bir koldan uğraşmaktadır. Nalan’a notu bırakan kişi gizemini korurken; bu not Hayri ile gizli görüşmelerine de vesile olur. Gülcihan’ı affedemeyen Rafet ondan ayrılma konusunda kararlıdır. 

  Muzo, Pera'nın kendisini terk etmesini kaldıramaz. Nalan'dan sonra başka birine bu kadar bağlanmasının hata olduğunu düşünen Muzo, daha fazla dayanamaz ve bayılıyor. Gülcihan ve Döndü'nün çığlıklarını duyan Hayri, Muzo'nun odasının kapısını kırarak içeriye dalıyor. 

  Selen, sert tavırlarıyla Nalan'ı olayların dışına atmaya çalışır. Nalan, Selen'in bu tavırlarından dolayı Hayri'yle öpüştüğünü Selen'in görmüş olabileceğini düşünür. Nalan, panik içinde Selen'le yapacağı konuşmayı planlar. Nalan'a gizemli notu bırakan kişi Selen mi?

  Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe Kanal D’de...

  Yazı kaynağı : www.kanald.com.tr

  Camdaki Kız 50.bölüm fragmanı izle | Camdaki Kız son bölüm fragmanı

  Camdaki Kız 50.bölüm fragmanı izle | Camdaki Kız son bölüm fragmanı

  Kanal D ekranlarından yayınlanan Camdaki Kız dizisi, yeni sezon bölümleri ile devam ediyor.

  CAMDAKİ KIZ KONUSU NEDİR?

  Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin   ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli   bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olan Nalan,   Türkiye’nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur.

  Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

  CAMDAKİ KIZ OYUNCULARI KİMLERDİR?

  Burcu Biricik'in canlandırdığı Camdaki Kız'ın oyuncu kadrosunda; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek yer alıyor. 

  CAMDAKİ KIZ 50.BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

  Yazı kaynağı : www.ulusal.com.tr

  Camdaki Kız 50. Bölüm Full İzle | Son Bölüm İzleme - Yeni Bölüm

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap