Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  camdaki kızı dizi 40. bölüm full izle

  1 ziyaretçi

  camdaki kızı dizi 40. bölüm full izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Camdaki Kız 40. Bölüm

  Camdaki Kız 40. Bölüm

  Camdaki Kızı dizi 40. Bölümde Nalan ve Hayri, sahilde magazincilere yakalanıyor. 21 Nisan Perşembe günü yayınlanan Camdaki Kızı yeni bölümde neler oldu? Camdaki Kız son bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Camdaki Kız 40. Bölümüyle yeni bölümüyle ekrana geldi. Camdaki Kız 40. Bölüm full izle! Camdaki Kız son bölümde Sedat'ın telefonuna gelen fotoğraf şoke ediyor.

  Nalan’a olan hislerini itiraf etmeye karar veren Hayri, cesaretini toplar ancak Nalan bu konuşmayı engeller. Hayri hislerini itiraf edemese de, magazinciler ikili arasında geçen anı yakalar. Nalan ve Hayri'nin fotoğrafları magazine düşecek mi? Feride, Nalan'ın Hayri'den uzak durması için Sedat'la ilgili plan yapar. Rafet'le konuşup Sedat ve Nalan'a şirkette birlikte çalışabilecekleri bir iş vermesini rica eden Feride, Sedat'ın da fotokopicilik işinden sıyrılmasını sağlar. Çünkü Feride, Sedat'ın böyle giderse baba olacağına inanmaz. 

  Nalan ve Hayri'nin magazinciler tarafından çekilen fotoğrafları Cana'ya ulaşıyor. Cana hiç vakit kaybetmeden Feride'yle buluşarak Nalan'ı yakacak olan fotoğrafı Feride'ye gösteriyor. Feride, ayakta durmakta zorluk çekerek, şaşkınlığıyla öfkesi arasında çırpınıyor. Hayri'nin Nalan'a tatlı aldığı gece Sedat'ın her ikisine de sorular sormasının ardından Cana'da şok mesaj gelir. Sedat, telefonunda Nalan ve Hayri'nin sahilde çekilen fotoğraflarını görünce şoke olur. 

  Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe Kanal D’de...

  Yazı kaynağı : www.kanald.com.tr

  Camdaki Kız Son Bölüm

  Camdaki Kız Son Bölüm

  Camdaki Kızı dizi 49. Bölümde Nalan ve Hayri'yi kim gördü? 22 Eylül Perşembe günü yayınlanan Camdaki Kızı yeni bölümde neler oldu? Camdaki Kız son bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Camdaki Kız 49. Bölümüyle yeni bölümüyle ekrana geldi. Camdaki Kız 49. Bölüm full izle! Camdaki Kız son bölümde Koroğlu Konağı'nda sular durulmuyor.

  Sedat’ın hapishanede görmeye daha fazla dayanamayan Rafet, Cana’ya gider. Alp’in şikayetini geri çekmesi için hem Rafet hem Cana hem de Feride dört bir koldan uğraşmaktadır. Nalan’a notu bırakan kişi gizemini korurken; bu not Hayri ile gizli görüşmelerine de vesile olur. Gülcihan’ı affedemeyen Rafet ondan ayrılma konusunda kararlıdır. 

  Muzo, Pera'nın kendisini terk etmesini kaldıramaz. Nalan'dan sonra başka birine bu kadar bağlanmasının hata olduğunu düşünen Muzo, daha fazla dayanamaz ve bayılıyor. Gülcihan ve Döndü'nün çığlıklarını duyan Hayri, Muzo'nun odasının kapısını kırarak içeriye dalıyor. 

  Selen, sert tavırlarıyla Nalan'ı olayların dışına atmaya çalışır. Nalan, Selen'in bu tavırlarından dolayı Hayri'yle öpüştüğünü Selen'in görmüş olabileceğini düşünür. Nalan, panik içinde Selen'le yapacağı konuşmayı planlar. Nalan'a gizemli notu bırakan kişi Selen mi?

  Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe Kanal D’de...

  Yazı kaynağı : www.kanald.com.tr

  Camdaki Kız 46. Bölüm

  Camdaki Kız 46. Bölüm

  Camdaki Kızı dizi 46. Bölümde Nalan, Cana'nın hamile olduğunu öğrenince ne yaptı? 9 Haziran Perşembe günü yayınlanan Camdaki Kızı yeni bölümde neler oldu? Camdaki Kız son bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Camdaki Kız 46. Bölümüyle yeni bölümüyle ekrana geldi. Camdaki Kız 46. Bölüm full izle! Camdaki Kız son bölümde Nalan, bebeğinin Sedat'ta olup olmadığını öğrenmek için Cana'nın kapına dayanıyor.

  Feride ve Selen, Cana’nın hamileliğini sonlandırmak için gerekeni yapar. Cana, Feride ve Selen'e rağmen bebeğini koruyabilecek mi? Feride, Sedat'ın Cana'yı hamile bıraktığını öğrenince harekete geçer. Sedat, Feride'nin öfkesinden korkarken iyice köşeye sıkışır. Feride, Sedat'ın cezasını bu kez daha ağır olacak şekilde belirler. 

  Hayri, Nalan tarafından takip edildiğini öğrenince oldukça öfkelenir ve Nalan'a şımarıklık yaptığı söylüyor. Nalan ise Hayri'ye şoförü olduğunu ve bundan ileri gitmeyeceğini söyleyerek sınırını çiziyor. Feride ve Selen, Cana’nın hamileliğini sonlandırmak için gerekeni yapar ama yine de Nalan’ın bunu öğrenmesini engelleyemez. Cana’nın hamile olduğunu öğrenen Nalan ise soluğu Hayri’nin yanında alır. Cana'nın Sedat'ın bebeğine hamile olduğunu öğrenmesi konaktaki tüm taşları yerinden oynatıyor. Sedat, Gülcihan ve Selen'le yaptığı konuşmada Cana'nın hamileliğinden bahsederken Nalan'ın bunları duyması olayları iyice çıkmaza sokar. 

  Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe Kanal D’de...

  Yazı kaynağı : www.kanald.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap