Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

    bursa toki canlı yayın kura çekilişi

    1 ziyaretçi

    bursa toki canlı yayın kura çekilişi bilgi90'dan bulabilirsiniz

    BURSA TOKİ KURA ÇEKİMİ CANLI YAYIN İZLE | 2023 TOKİ Bursa Nilüfer, Orhangazi kura sonucu sorgulama ile isim listesi

    BURSA TOKİ KURA ÇEKİMİ CANLI YAYIN İZLE | 2023 TOKİ Bursa Nilüfer, Orhangazi kura sonucu sorgulama ile isim listesi

    23 Ocak: Karacabey

    25 Ocak: Nilüfer, Orhangazi

    26 Ocak: Gürsu, İnegöl, Kestel

    27 Ocak: Mustafakemalpaşa, Yenişehir, Büyükorhan

    28 Ocak: Harmancık, Keles, Orhaneli

    Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

    BURSA TOKİ KURA ÇEKİLİŞİ CANLI || 25 Aralık TOKİ Bursa kura çekimi ne zaman, hangi ilçelerde?

    BURSA TOKİ KURA ÇEKİLİŞİ CANLI || 25 Aralık TOKİ Bursa kura çekimi ne zaman, hangi ilçelerde?

    BURSA TOKİ KURA ÇEKİMİ NE ZAMAN, HANGİ İLÇELERDE?

    23-28 Aralık tarihlerinde gerçekleşmeye devam eden TOKİ Bursa kura çekimi 6 gün sürecek. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Karacabey, Nilüfer, Orhangazi, Gürsu, İnegöl, Kestel, Mustafakemalpaşa, Yenişehir, Büyükorhan, Harmancık, Keles ve Orhaneli ilçelerinde 8 bin 650 konut yapacak. Kuralar saat 10:00'da başlayacak.

    Bursa TOKİ kura tarihleri şu şekilde;

    Karacabey Yenikaraağaç Mahallesi 23.01.2021 10.00

    Nilüfer İlçesi 25.01.2021 10.00

    Orhangazi İlçesi Arapzade Mahallesi 25.01.2021 10.00

    Gürsu İlçesi Dışkayaköyü Mahallesi 26.01.2021 10.00

    İnegöl İlçesi Karalar Mahallesi 26.01.2021 10.00

    Kestel İlçesi Seymen Mahallesi 26.01.2021 10.00

    Karacabey İlçesi Taşlık Mahallesi 27.01.2021 10.00

    Mustafakemalpaşa İlçesi Yalıntaş Mahallesi 27.01.2021 10.00

    Yenişehir İlçesi Subaşı Mahallesi 27.01.2021 10.00

    Büyükorhan İlçesi Orhan Mahallesi 28.01.2021 10.00

    Harmancık İlçesi 28.01.2021 10.00

    Keles İlçesi 28.01.2021 10.00

    Orhaneli İlçesi 28.01.2021 10.00

    Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

    TOKİ Bursa Nilüfer ve Orhangazi kura sonuçları 2023 I CANLI İZLE

    TOKİ Bursa Nilüfer ve Orhangazi kura sonuçları 2023 I CANLI İZLE

    Bursa TOKİ kura çekimi sonucu isim listesi 2023 belli oldu mu? TOKİ Bursa Nilüfer ve Orhangazi kurada çıkan isimler kimler? Bursa Nilüfer ve Orhangazi Arapzade Mahallesi TOKİ kura sonuçları 2023 isim listesi.

    Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığına bağlı TOKİ eliyle yürütülen sosyal konut projesi İlk Evim İlk İş Yerim için kura çekilişleri sürüyor.

    5 milyondan fazla vatandaşın başvurduğu TOKİ kuraları 25 Ocak 2023 Çarşamba günü Bursa Nilüfer ve Orhangazi Arapzade Mahallesi ile devam ediyor.

    TOKİ, Bursa Nilüfer’de 1.400 konut, Orhangazi’de ise 150 konut yapacağını duyurmuştu.

    TOKİ NİLÜFER VE ORHANGAZİ KURA ÇEKİMİ SONUÇLARI 2023

    Bursa Nilüfer TOKİ kura çekilişi sonucu belirlenen ilk isimler şunlar: 

    Bursa Nilüfer TOKİ sonuçları 2023 Şehit Ailesi ve Gazi Kategorisi çıkan isimler: 

    Necmettin Memiş, Yasin Arslan, Şükrü Ünlükoç, İsmail Topçu, Metin Güner, Hamiyet Erken, Sedat Çakır, Yaşar Ocak, Engin Fırat...

    Bursa Nilüfer TOKİ sonuçları 2023 Engelli Kategorisi çıkan isimler:

    Havva Alparslan, Sabahattin Yiğit, Derya Dadaş, Fatih Şentürk, Rıza Çiv, Emine Şahin, Gülşifa Aydın, Hülya Baymış, Mehmet Akın, Mehmet Alça, Savaş Aydın...

     toki-bursa-nilufer-ve-orhangazi-kura-sonuclari-2023-i-canli-izle.jpg

    Bursa Nilüfer TOKİ sonuçları 2023 Emekli Kategorisi çıkan isimler:

    Fevziye Şan, Bekir Saha, Rabia Tek, Burcu Düzgüngü, Kadir Çınar, Zehra Başaran, Çanip Karaçam, Muharrem Berkil, Necmettin Baydaroğlu, Emine Bulut, Ali İhsan Tokay, Zeki Özsoy...

     toki-bursa-nilufer-ve-orhangazi-kura-sonuclari-2023-i-canli-izle-001.jpg

    Bursa Nilüfer TOKİ sonuçları 2023 Genç Kategorisi çıkan isimler:

    Hasan Fere, Zeynep Demirci, Zeynep Atasever, Ersen Eyecioğlu, Abdülbaki Güldal, Ümmühan Hamdı, Ali Tuğrul Akçay, Büşra Esli, Emine Aydın, Onur Kutlu, Ali Akın, Nursena Cansabuncu, Cansın Cengiz, Barlas Güzelçağ, Yekta Eren Kazanç, Emre Tatlıalma, Büşra Karadeniz, Cansu Işık, Beyzanur Güzelel, Alper Sakarya, Mustafa Koç, Halil İbrahim Demirtaş, Selami Koyuncu, Serhat İbrahimoğlu,

    İshak Altun, Kazım Akarsu, Sema Semerci, Berk Yılmaz, Yusuf Ekinci, Sercan Toparlak, Rabia Kamer, Muhammet Kurtbaş, Enes Kaya, Nazlıcan Üzel, Mahmut Gültekin, Ebrar Fidan, Gamze Bayram, Erdem Bıçakçı, Onurcan Kılıç, Faruk Ercırcır, Serdar Şenboyar, Emine Avlan, Şeyma Türk, Mustafa Barış Soyyiğit, Burak Şenyayla, Mustafa Melih Başdemir, 

    Furkan Aksoy, Sinan Yılmaz, Melih Üzümcüoğlu, Zeynep Tosuntürk, Onur Kılıç, Mahir Canbaz, Esmanur Kadıoğlu, Osman Duman, Abdullah Bedirhan Çalışkan, Mehmet Gün, Mehmet Emre Berber, Vedat Yakut, Fırat Kahraman Kaplan, Hülya Kayhan, 

    Radia Yıldız, Tumay Şafak Oruç, Fatma Civelek, Aslı Eryılmaz, Gülten Ümit, Kübranur Polat, Aziz Can Çıbır, Çağla Demir, Leyla Taşkan, İlayda Seyis, Rumeysa Daştan, Ayça Nur Yiğit, Semanur Kaya, Muhammet Mert Aktaş, Muhammed Ubeyde Şahin, İbrahim Koca, Beyzanur Akça, Samet Kahraman, Yiğit Can Olca, Şule Tavşan, 

    Muhammed Emin Ay, Burhan Göktaş, Muhammed Enes Adıgüzel, Yusuf Şişman, Erdem Çınar, Sedanur Özçelik, Umut Kızıloğlu, Neriman Akgün, Halide Yanık, Osman Canbas, Salih Can Gül, Çağla Çakır, Onur Hacıoğlu, Özan Öz, Kemal Bayrakoğlu, 

    Abdurrahman Öztürk, Esra Burcu Ataman, Gülşah Kanel, Barış Emre Şahin, Tuğsem Nadire Çelik, Anıl Hesapçı, Bahar Sarıboğa, Zeynep Çakır, Rumeysa Çetinkaya, Sezgin Babayiğit, Emre Orhan, Muhammed Veyis Bayram, Erşah Türkay, Selim Can Çetin, Hümeyra Yıldız Altun, 

    Mustafa Bardakçı, Nilsu Şengünün, Uğur Bayrak, Harun Dirgin, Yusuf Kömürcü, Kaan Bat, Gamze Haylaz, Taha Yiğit, Tolga Bıçkıcı, Berkay Er, Fatih Tuğra Okur, Tuğrul Burak Tuncer, Kazım Arslangeri, Yusuf Sevinç, 

    Emre Berk Çakır, Ramazan Caran, Harun Özmen, Rabia Coşkun, Dila İkikarakayalı, Ayşe Yılmazer, Hakan Şahin, Cemil Toprak, Hasan Çelikkaya, Ümit Kurtuldu, Feyza Yiğit, Zeynep Sude Daş, Samet Tansel, Selen Sena Birlikbaş, Şeref Enes Yavaş, Kenan Çamoğlu, Havvanur Danışmaz,

    İsmail Dalyan, Uğur Zambak, Sare Tayyibe Çakır, Nusret Mert Arslan, Enes Tepegöz, Asena Kibar, Melih Korkmaz, Emre Köksaldı, Muhammet Bayram, Burakcan Özdemir, Melih Uysal, Selçuk Aslan, Ece Kutlu, Işıkay Baz, Kader Aşıcı, Şeymanur Şaffak, 

    Yiğitalp Kırcı, Ömer Faruk Sarıkoyun, Kemal Çetin, Beril Yanık, İbrahim Uzun, Mehmet Tarık Han, Bayram Yılmaz, Gökçe Uzun, Gizem Turan, Enes Kırık, Ferat Sarıbatur, Binnur Uğurlu, Gökhan Yanık, Hatice Taştekin, İclal Kocaman, Kaan Sertel, Işınsu Kubat, Mehmet Bahadır, Suat Akakuş,

    Sertaç Besler, Umut Çaydan, Sedanur Bülbül, Esra Uğur, Mir Hazar Arslan, Volkan Dağdelen, Leyla Yağcı, Umut Ekim, Pelin Kocabaş, Semanur Çakal, Arif Büktel, Merve Boz, Doğukan Akyol, Aynur Bulut Süt, Dilara Dindar, 

    toki-bursa-nilufer-ve-orhangazi-kura-sonuclari-2023-i-canli-izle-003.jpg

    Seda Yıldız, Mustafa Koçoğlu, Özge Şanlı, Atakan Şar, Buse İbiş, Azize Kaba, Burak Kartal, Emircan Fırat, Gizem Altaş, Muhammet Birdal, Ömer Çiv, Talat Parlak, Pınar Yıldız, Yılmaz Babaçörs, Berk Karahan, Mehtap Bozan, 

    Ayşe Metin, Emre Bülbül, Abdulkadir Yazoğlu, Nergis Aktolga, Sena Yükselen, İsmail İleri, Muharrem Doğan, Merve Ateş, Melike Bıyıklı, Ömer Faruk Balcı, Ozan Gazi Erdugan, Tahir Aydın, Nurgül Özcan, 

    Nilay Türker, Adem Köroğlu, Ayşe Eski, Menekşe Gündüz, Fezanur Gökşen, Muhammed Şancı, Ramazan Karakoç, Begüm Güvenç, Aykut Altun, İlker Zek, Murat Bayrak, Bahadır Korkmaz, Burak Turhan, Yunus Emre Kalkan, Kerem Ercandar, Mert Can Kılıç, Emre Güneş, Ebru Rodoplu,

    Hamiyet Cengiz, Rabia Büşra Yamaç, Muhammet Tiryaki, Melis Mumcu, Mehmet Kaya, Simge Madenci, Hüseyin Batuhan Çabacı, Kadir Mert Argı, Sefa Erat, Faik Eren Aydemir, Canan Öztürk, Semih Güven, Fatih Bayrak, Ufuk Bülbül, Melis Müzeyyen Doğan, Hamide Gökçen Taşkın, Özgür Tekin, Kader Maman, Simge Hasta, Tuana Işık, Uğur Başhan, Hakim Emre Babalık, Sami Ersöz, Öznur Vardar, 

    Ayşenur Dere, Murat Aydın, Seyfettin Özcan, Gürkan Bayrak, Muhammet Korkmaz, Mustafa Yılmaz, Selim Coşkun, Sıla Akkuş, Cansu Karakurt, Doğukan Alaçam, Burçe Altunbay, Müşerref Asya Türkmen, Ömer Noyan, Fatıma Gülsüm Demiryürek, Ali Arabacı, Oğuzhan Tokis, Tolga Topçu ve Yakup Akengin.  

    toki-bursa-nilufer-ve-orhangazi-kura-sonuclari-2023-i-canli-izle-002.jpg

    Bursa Nilüfer TOKİ sonuçları 2023 Diğer Kategorisi çıkan isimler:

    Eslem Çapar, Mustafa Altaş, Fecire Yıldırım, Muhammet Ali Yılmaz, İbrahim Halil Yılmaz, Dilek Tuncel, Betül Ünal, Elseya Melih Uçkan, Murat Çiftçi, Leyla Bayav...

    Çekiliş yapıldıkça isimler yenilenmektedir. Lütfen zaman zaman sayfayı yenileyiniz... 

    bursa-nilufer-toki-kura-sonucu.jpg

    Merinos Atatürk Kongre Ve Kültür Merkezi Osman Gazi Salonunda yapılan Bursa Nilüfer ve Orhangazi TOKİ kura çekiliş sonuçları ve isim listesi çekilişini canlı olarak izleyebilirsiniz.

    İlk Evim TOKİ Bursa Nilüfer ve Orhangazi Arapzade kura çekilişi 2023 tamamlandıktan sonra belirlenen hak sahiplerinin isimlerinin tam listesi ile başvuru listesine PDF olarak ulaşmak ve indirmek için TIKLAYIN

    Haber Dairesi (Bursa Haber)

    Yazı kaynağı : haberdairesi.com

    Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

    Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

    Yazının devamını okumak istermisiniz?
    Yorum yap