Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  bursa tapu kadastro müdürlüğü misafirhanesi

  1 ziyaretçi

  bursa tapu kadastro müdürlüğü misafirhanesi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Tapu Kadastro Vakfı Sosyal Tesisleri (TAKAV)

  TAKAV - BURSA TAPU KADASTRO MENSUPLARI YARDIMLAŞMA VAKFI MİSAFİRHANESİ - Harita | Birlikler - Vakıflar ve Dernekler | Osmangazi Bursa , 0224 233 18 50 Bulurum.com

  ​​​​​​​Bursa Tapu Kadastro Müdürlüğü Misafirhanesi adres telefon

  ​​​​​​​Bursa Tapu Kadastro Müdürlüğü Misafirhanesi adres telefon

  Bursa Tapu Kadastro Müdürlüğü Misafirhanesi adres telefon 

  tapu kadastro bursa misafirhane konukevi adres ve telefon bilgileri 

  Bursa Tapu Kadastro Müdürlüğü Misafirhanesi adres telefon bilgileri 

  Adres: Hüdavendigar Mahallesi. Hülya Sokak. No:5.  Çekirge – BURSA

  Telefon: (0224) 233 18 50 – 233 10 98

  Yazı kaynağı : www.mevzuatinyeri.com

  Takav Bursa Sosyal Tesisleri Misafirhanesi

  Takav Bursa Sosyal Tesisleri Misafirhanesi

  Takav Bursa Sosyal Tesisleri Misafirhanesi, Bursa İli Osmangazi İlçesi Çekirge mevkiinde bulunan misafirhane konum olarak çok güzel bir yerde bulunmaktadır. Devlet misafirhaneleri konaklama yapmak, yemek yemek, sosyal tesislerinden faydalanmak için kamu personelleri ve vatandaşların hizmetine sunulmuş misafirhanelerdir. Misafirhanelerin konaklama ücretleri, yemek ücretleri, sosyal tesislerin kullanım ücretleri ile şehir dışındaki tatillerinizde, iş seyehatlarınız da ve ikametlerde uygun fiyat politikası sebebiyle tercih edilmektedir.

  Tapu Kadastro Genel Müdürlüğüne ait olan Takav Bursa Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Bursa‘da konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir öğretmenevidir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Takav Bursa Sosyal Tesisleri Misafirhanesi, Bursa ‘da ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz konukevlerinden biridir.

  Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

  Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

  NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

  Takav Bursa Sosyal Tesisleri Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

  telefon numaralarından iletişime geçebilirsiniz.

  İnternet sayfası için tıklayınız.

  Takav Bursa Sosyal Tesisleri Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Hüdavendigar Mahallesi Hülya Sokak No:5 – Çekirge/BURSA

   

  Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

  Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

  Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

  Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

  Yazı kaynağı : misafirhaneara.com

  Tapu Kadastro Vakfı Sosyal Tesisleri (TAKAV), Osmangazi nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

  Tapu Kadastro Vakfı Sosyal Tesisleri (TAKAV), Osmangazi nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

  Osmangazi şehrinde Tapu Kadastro Vakfı Sosyal Tesisleri (TAKAV) konumuna Toplu Taşıma

  Osmangazi, Türkiye'deki Tapu Kadastro Vakfı Sosyal Tesisleri (TAKAV) adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Tapu Kadastro Vakfı Sosyal Tesisleri (TAKAV) adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Tapu Kadastro Vakfı Sosyal Tesisleri (TAKAV) adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Tapu Kadastro Vakfı Sosyal Tesisleri (TAKAV) için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: 6.Değirmen Sk.; Çekirge Devlet Hastanesi; Zübeyde Hanim Cd.; Çekirge Devlet Hastanesi / 3c Yönü; Çekirge Devlet Hastanesi / 25a; Çekirge Devlet Hastanesi / 19e; Çekirge Devlet Hastanesi / 28 Yönü; Çekirge Devlet Hastanesi Peron 5; Çekirge Devlet Hastanesi / 29a Yönü; Acemler Aktarma Merkezi; Odunluk; Sırameşeler.

  Tapu Kadastro Vakfı Sosyal Tesisleri (TAKAV) adresine Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 92, B/38, B/40, B/41-B, B/41-C, B/44-B Metro: 1

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Tapu Kadastro Vakfı Sosyal Tesisleri (TAKAV) için yol tarifi alın.

  Tapu Kadastro Vakfı Sosyal Tesisleri (TAKAV) adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Osmangazi konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Tapu Kadastro Vakfı Sosyal Tesisleri (TAKAV) için Otobüs, Metro ve Minibüs / Dolmuş fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap