Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  bursa eskişehir arası kaç saat sürer

  1 ziyaretçi

  bursa eskişehir arası kaç saat sürer bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Bursa ile Eskişehir arasındaki mesafe

  Bursa ile Eskişehir arasındaki mesafe

  Yakıt fiyatı: 276,7 TRY

  Bu yakıt maliyeti şu şekilde hesaplanır: (Rota uzunluğu 152 km / 100 km) * (Yakıt tüketimi 8 L/100 km) * (Benzin fiyatı 22.76 TRY / L)

  Yakıt tüketimini ve yakıt fiyatını buradan ayarlayabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.duzgunyolusec.com

  Eskişehir Bursa Arası Kaç Km? Kaç Saat? Yol Tarifi

  Bursa Eskişehir Arası Kaç Km? Kaç Saat Sürüyor? 3 Farklı Yol

  Bursa Eskişehir Arası Kaç Km? Kaç Saat Sürüyor? 3 Farklı Yol

  Bursa Eskişehir arası kaç kmsorusu bu iki şehir arasında yol kat edecek kişiler için önemlidir. Bu açıdan bu yol güzergahı üzerinde yolculuk yapacak kişiler sürekli olarak bu soruyu sorar. Eskişehir Bursa arası kaç km sorusunun cevabı ise seçilen araca göre değişmektedir. Bundan dolayı araba veya otobüs ile yapılan seyahatlerde yolculuk süreci de farklılaşmaktadır. Peki Bursa Eskişehir kaç saat, Eskişehir Bursa kaç km, Bursa Ankara kaç km, Bursa Balıkesir arası kaç km, Ankara Eskişehir kaç km, eskişehir-ankara kaç kilometre, bursa – eskişehir kaç saat otobüsle, Bursa İstanbul arası kaç km? Tüm soruları sizler için yanıtladık.

  Eskişehir Bursa Arası Kaç Kilometre?

  Bursa Eskişehir arası kaç km sorusunun cevabı 159 km’dir. Ancak Bursa Eskişehir arası kaç km ve eskişehir bursa arası kaç km sorularının yanıtı için dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Öncelikle yolun uzunluğu tercih edilen güzergaha ve araca göre değişmektedir. Bu açıdan kullanılabilecek olan yollar ve mesafe uzunluğu aşağıdaki şekildedir:

  Her ne kadar Bursa Eskişehir arası kaç km sorusu ile sayısı aynı kalsa da kimi durumlarda bu yolların gidiş süresi değişmektedir. Bu açıdan önemli olan hangi araç ile gitmeyi tercih ettiğinizdir. Buna göre şahsi arabanız ile gitmek ve otobüs ile gitmek arasında saat farkı vardır. Bursa – Eskişehir kaç saat otobüsle? Şahsi araba ve otobüs arasında farklılık olmakla beraber ortalama 1,5 ile 3 saat sürmektedir.

  Eskişehir Bursa Arası Kaç Saat?

  Bursa Eskişehir arası kaç km sorulan bir diğer sorudur. Bu sorunun cevabı çeşitli nedenlere göre değişmektedir. Ancak ortalama olarak yolun kaç saat süreceği aşağıda verilmiştir.

  Hava ve demir yollarının saatleri olağandışı bir neden olmadığı sürece değişmemektedir. Ancak Bursa Eskişehir arası kaç km yanıtı için kara yolunu tercih etmeniz durumunda hava ve trafik koşullarını göz önünde bulundurmanız gerekir.

  Bursa’dan Eskişehir’e Nasıl Gidilir?

  Bursa Eskişehir arası kaç km aralığı tercih edilen yola göre değişmektedir. Bu açıdan hangi yol üzerinden gitmeye karar verdikten sonra Eskişehir’e GPS yardımı ile gidebilirsiniz. Bunun yanı sıra o günkü trafik ve hava koşulları da yolun süresini değiştirmektedir. Aynı zamanda bayram gibi bir günde gitmeyi tercih ederseniz bu saat trafik yoğunluğu nedeniyle artabilmektedir. 

  Bursa Eskişehir arası kaç km ve eskişehir bursa arası kaç km ile ilgili tüm tedayları sizlerle paylaştık. Sorularınızı yorum olarak bizlere iletebilirsiniz.

  4 Farklı Güzergahta Bursa İstanbul Arası Kaç KM?

  Ankara Bursa Arası Kaç KM? D200 yolu ile 390 km

  Yazı kaynağı : haberyum.com

  Bursa Eskişehir arası kaç km - Bursa Eskişehir arası kaç saat -

  Bursa Eskişehir arası kaç km - Bursa Eskişehir arası kaç saat -

  Bursa ile Eskişehir İli Hakkında Genel Bilgiler

  Bursa ili;

  Marmara bölgesinde yer alan Bursa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bursa ili yüzölçümü yaklaşık 10,882 km2’dir. Bursa ilinin coğrafi konumu ise 40°09′00″K 29°01′15″D GPS koordinatlarıdır.

  Eskişehir ili;

  İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

  Bursa Eskişehir Arası Kaç KM

  Bursa Eskişehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 159 km’dir. Bursa Eskişehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 134 km’dir.

  Bursa Eskişehir Arası Kaç Saat

  Bursa Eskişehir arası kaç saat; Bursa Eskişehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 159 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Bursa Eskişehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Bursa Eskişehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 134 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 40 dakika sürmektedir.

  Özel araç ile;

  1 saat 30 dakika

  Otobüs ile;

  2 saat 30 dakika

  Uçak ile;

  40 dakika

  Bursa Eskişehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

  Bursa Eskişehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 159 kilometre olup

  Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 9 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

  Benzinli bir araç ise yaklaşık 13 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

  Bursa Eskişehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

  Bursa Eskişehir arası yol tarifi için tıklayınız.

  Bulunduğunuz konumdan Bursa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

  Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bursa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

  Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

  Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

  Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : sehirsorgula.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap