Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  bursa öğretmenevi fiyatları

  1 ziyaretçi

  bursa öğretmenevi fiyatları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Bursa Konaklama - Bursa Öğretmenevi

  Osmangazi Bursa Ögretmenevi

  Osmangazi Bursa Ögretmenevi

  Osmangazi Bursa Ögretmenevi İletişim Bilgileri

  Osmangazi Bursa Ögretmenevi Hakkında

  Osmangazi Bursa Ögretmenevi, BURSA ili Şehreküstü Mahallesi Okul Caddesi No:4 Osmangazi Bursa adresinde yer alan 11 odave 26 yatak kapasiteli birişletmedir.Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon 24 saat sıcak su da mevcuttur.

  Şehir merkezinde yer alan Osmangazi Bursa Ögretmenevi Ulu Camiye 500 m. otobüs terminaline 7 km, havaalanına 60 km mesafede, Zafer Plaza yanında hizmet vermektedir.

  Toplam 11 oda ve 26 yatak kapasitesine sahip Osmangazi Bursa Ögretmen evi otel bölümünde tüm vatandaşlar konaklama hizmetinden faydalanabilmektedir.

  Tesiste otel bölümü dışında kahvaltı salonu, çay bahçesi, restoran, çok amaçlı salon (düğün salonu), teras, lokal, kuaför, okuma ve internet salonu hizmet birimleri de bulunmaktadır.

  Osmangazi Bursa Ögretmenevi Fiyatları – 2022

  Hizmet Alanları

  Otel, Lokal, Okuma Odası, Bilgisayar Odası, Bayan Kuaförü, Erkek Kuaförü, Oda ÖzellikleriTelevizyon, Sıcak Su, Yemek AlanlarıRestoran, Kahvaltı Salonu, Çay Bahçesi, Salon BilgileriÇok Amaçlı Salon,Oda: 11, Yatak: 26

  Osmangazi Bursa Ögretmenevi Fotoğrafları

  Osmangazi Bursa Ögretmenevi Haritadaki Konumu

  Yazı kaynağı : ogretmenevin.com

  Bursa

  Bursa

  Instagram Türk Beğeni Satın Al

  Düşmeyen Takipçi Satın Al

  YouTube İzlenme Satın Al

  Uluslararası evden eve nakliyat

  Ataşehir Veteriner

  PDF Kitap İndir

  Para Kazandıran Uygulamalar

  Yazı kaynağı : ogretmenevleri.net

  MUDANYA ÖĞRETMENEVİ MUDANYA BURSA

  Bursa Merkez Osmangazi Öğretmenevi

  Bursa ilinin Merkez Osmangazi ilçesine bağlı Merkez Osmangazi Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

  Osmangazi Öğretmenevi Odaları; 19 oda 51 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, banyo, lavabo, klima, kablosuz internet, kesintisiz sıcak su mevcuttur.

  Osmangazi Öğretmenevi Genel Olarak; yemekhane, restoran, kafeterya, vip salon, dinlenme salonu, bilgisayar odası, kütüphane, ban bayan kuaförü, organizasyon salonu ve öğretmenler lokali bulunmaktadır.

  Osmangazi Öğretmenevi Ulaşım Olarak; il merkezinde yer almaktadır.

  Osmangazi Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

  Bursa ilinin Merkez Osmangazi ilçesine bağlı Merkez Osmangazi Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0224 224 21 62 veya 0224 224 26 31 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

  Osmangazi Öğretmenevi Adresi

  Bursa Merkez Osmangazi Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuBursa ilinin Merkez Osmangazi ilçesine bağlı Merkez Osmangazi Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Şehreküstü Mahallesi, Okul Caddesi, No:4 Osmangazi/Bursa adresinde yer almaktadır.

  Osmangazi Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

  Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

  Osmangazi Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

  Osmangazi Öğretmenevi Konumu Nerede

  Osmangazi Öğretmenevi Konaklama Yorumları

  Bursa Merkez Osmangazi Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

  Yazı kaynağı : ogretmenevifiyatlari.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap