Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  burak topaloğlu acelya topaloglu kardeş mi

  1 ziyaretçi

  burak topaloğlu acelya topaloglu kardeş mi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Açelya Topaloğlu ve Burak Topaloğlu kardeş mi?

  Açelya Topaloğlu ve Burak Topaloğlu kardeş mi?

  Açelya Topaloğlu ve Burak Topaloğlu, Güldür Güldür Show programında aynı sahnede yer almaları ve yaş olarak yakın bir kuşak içerisinde bulunmaları dolayısıyla araştırılan isim oldu. Peki, izleyicilerin merak ettiği gibi Açelya Topaloğlu ve Burak Topaloğlu kardeş mi? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

  AÇELYA TOPALOĞLU VE BURAK TOPALOĞLU KARDEŞ Mİ?

  Her iki oyuncunun sosyal medya hesapları incelendiğinde, Annaler Günü ve Babalar Günü gibi özel günler için ailelerinin fotoğraflarını paylaştığı görülmektedir. Fotoğraflarda paylaşılan anne ve baba portrelerinin farklı olması dolayısıyla her iki ismin kardeş olduğunu iddia etmek mümkün değildir. Ancak, her iki ismin akrabalığı hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

  AÇELYA TOPALOĞLU KİMDİR?

  Açelya Topaloğlu; 19 Kasım 1986 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Çocukluktan gençlik dönemine kadar dansla hep iç içe olan oyuncu, annesinin de yönlendirmeleriyle oyunculuğa yöneldi. 2009 senesinde Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı’nı kazandı ve 2013 yılında mezun oldu. Konservatuar ile birlikte dizi setlerine kısa bir süre ara veren Topaloğlu, sırasıyla 2009 senesinde “Arka Sokaklar”da, 2012 senesinde “Eve Düşen Yıldırım”da rol aldı. Bu dönemde ayrıca Yapı Kredi Play, Garanti Bankası, Arçelik, Koroplast gibi ünlü birçok markanın reklamlarında oynadı. 2015 yılında ilk başrolünü “Kaçak Gelinler” dizisinde “Almila” karakteriyle gerçekleştirdi. Hemen arkasından “İnadına Aşk” dizisinde başrolde Karadenizli bir kız olan “Defne” karakteriyle çok ses getirdi ve çok sayıda hayran kitlesi oluşturdu. “Sersefil Müzikali”, “Temel İçgüdü” ve “Tersine Dünya” tiyatro oyunlarıyla tiyatroseverler ile buluşan Açelya Topaloğlu, son oyunu “Kadınlar Filler Ve Saireler”de Vahide Gördüm ve Yasemin Conka ile aynı sahneyi paylaştı ve birçok turneye katıldı. 2016 yılında Fox Tv’de yayınlanan yarışma programı “Görevimiz Komedi”de Rasim Öztekin, Burak Satıbol, Bülent Emrah Parlak, Asuman Dabak ve Zeynep Kankonde ile birlikte jüri üyeliği yaptı. Kanal D’de yayınlanan Meryem dizisinde bugüne kadar hayat verdiği karakterlerden farklı bir karakter olan Derin’i hayranlarıyla buluşturdu ve çok beğenildi. “Arkadaşlar Arasında”, “Damat Takımı” ve “Arapsaçı” sinema filmlerinde yer alan Açelya Topaloğlu’nun; Murat Boz ve Seda Bakan’la başrolleri paylaştığı son filmi “Öldür Beni Sevgilim”in 2019 yılında gösterime girmesi bekleniyor.

  BURAK TOPALOĞLU KİMDİR?

  4 Ocak 1988 tarihinde İstanbul, Bakırköy’de doğmuştur. İlkokulu Yeşilköy Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretim okulunda okudu. Bahçeşehir Atatürk lisesinden mezun oldu. Haliç Üniversitesi Konservatuar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu.

  Tiyatroya amatör olarak Avcılar Belediyesi Tiyatrosunda başladı. Daha sonra Akkaş Tiyatrosu ile beraber Beylicium Alışveriş merkezi Tiyatrolarında sahne almaya başladı.
  Şişli de bulunan Best Casting ajansına bağlı olarak Tv ve Sinema dünyasında da yer almaktadır.

  Büyükçekmece Belediye Tiyatrosu’nda da Yönetmen Asistanlığı yapmaktadır. Torna-Vida grubu ile Taksim’de bulunan Galapera da Doğaçlama Tiyatro yapmaktadır.

  Hobileri; Araba , Bisiklet , Bowling , Bilardo , Futbol , Paten , Yüzme , Kick Boks , Bilgisayar , Playstation , Yemek yapmak , Film İzlemek , Tiyatro İzlemek , DVD Koleksiyonu , Gitar , Ud , Piano , Klavye ve Org da çaldığı bazı enstrumanlardır.

  “Güldür Güldür” adlı televizyon şovunda Ali Sunal, Çağlar Çorumlu, Aylin Kontente, Aziz Aslan, Alper Kul, Dilşah Demir, Doğa Rutkay, Doğukan Polat, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Onur Buldu, Özgün Aydın, Şirincan Çakıroğlu ile beraber oynadı.

  Yazı kaynağı : www.icerikhaber.com

  Burak Topaloğlu Kimdir?

  Burak Topaloğlu Kimdir?

  Burak Topaloğlu, 1988 yılının 4 Ocak tarihinde İstanbul’un Bakırköy semtinde dünyaya gelmiştir. Oğlak burcudur.

  Burak Topaloğlu’nun Eğitim Hayatı

  İlkokulu Yeşilköy Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretim okulunda bitirmiştir. Bahçeşehir Atatürk lisesinden mezun oldu. Haliç Üniversitesi Konservatuar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Tiyatroya amatör olarak Avcılar Belediyesi Tiyatrosunda başladı. Ardından Akkaş Tiyatrosu ile birlikte Beylicium Alışveriş merkezi Tiyatrolarında sahne almaya başladı. Şişli deki Best Casting ajansına bağlı olarak Tv ve Sinema programlarında görev almaktadır.

  Yönetmen Asistan olarak Büyükçekmece Belediye Tiyatrosunda görev almaktadır. Torna-Vida grubu ile Taksim’de yer alan Galapera da Doğaçlama Tiyatro yapmaktadır.

  Burak Topaloğlu kaç yaşında?

  4 Ocak 1988 tarihinde İstanbul Bakırköy’de dünyaya gelen başarılı oyuncu isim Güldür Güldür ekibine dâhil olarak yıldızını parlatmıştır. 34 yaşında olan başarılı oyuncu aktif olarak tiyatro ile ilgilenmektedir.

  Burak Topaloğlu aslen nereli?

  Uzun zamandır Güldür Güldür ekibinde rol almaya devam eden Burak Topaloğlu hakkında en çok sorulan soru ise nereli olduğu oldu. İstanbul Bakırköy’de dünyaya gelen başarılı oyuncunun aslen nereli olduğu bilinmemektedir.

  Burak Topaloğlu eşi kim?

  Başarılı oyunculuğu ile sevilen Burak Topaloğlu hakkında en çok merak edilen soru ise özel hayatı oldu. Başarılı oyuncu yaşamını genel olarak gözlerden uzak yaşıyor. Başarılı oyuncu evli değildir. Güldür Güldür ekibinin başarılı oyuncularından birisi olan Burak Topaloğlu’nun sevgilisi yoktur. Adı sıklıkla Açelya Topaloğlu ile anılmış olsa da ikili arasında herhangi bir ilişki bulunmamaktadır.

  Burak Topaloğlu sevgilisi?

  Birçok proje de rol alan Burak Topaloğlu özel hayatı hakkında paylaşımlarda bulunmamıştır.  Başarılı oyuncunun hayatında şuan kimse yer almamaktadır.

  Burak Topaloğlu kardeşi?

  Açelya Topaloğlu ile soy isimlerinin aynı olmasından sonra kardeş sanılmaları ve haklarında birçok soru ortaya çıkmasından sonra ikilinin sosyal medya hesapları da yakından takip edilir hale geldi. Başarılı ikilinin sosyal medya hesaplarında yapmış oldukları paylaşımlarda anne ve babalarının farklı olduğu bu yüzden kardeş olmadıkları bilinmektedir. Başarılı oyuncu Burak Topaloğlu’nun kardeşinin olup olmadığı ise ne yazık ki bilinmemektedir.

  Burak Topaloğlu babası kim?

  Başarıları ile kısa süre de yükselişe geçen Burak Topaloğlu’nun ailesi de bir hayli merak edilmektedir. Başarılı oyuncu isim ailesi hakkında fazla paylaşımda bulunmamıştır. Oyuncunun babası hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

  Burak Topaoğlu’nun Hobileri Nelerdir?

  Burak Topaloğlu’nun Hobileri; Araba, Bisiklet , Bowling , Bilardo , Futbol , Paten , Yüzme , Kick Boks , Bilgisayar , Playstation , Yemek yapmak , Film İzlemek , Tiyatro İzlemek , DVD Koleksiyonu. Topaloğlu’nun çaldığı bazı enstrumanlar;  Gitar, Ud, Piyano, Klavye ve Orgdur.

  Güldür Güldür Burak Topaloğlu

  Komedi programı türünde Güldür Güldür Show programında Ali Sunal, Çağlar Çorumlu, Aylin Kontente, Alper Kul, Doğa Rutkay, Meltem Yılmazkaya, Rüştü Onur Atilla, Onur Buldu, gibi bir kadro ile rol almıştır.

  Burak Topaloğlu, Ocak 2016’da vizyonda izleyici ile buluşan “Dedemin Fişi” isimli komedi türündeki filmde Özge Borak, Alper Kul, Doğa Rutkay, İrem Sak, Ali Sunal, Erdem Yener, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Özlem Tokaslan, Ayşen Gruda ve Zeynep Kankonde ve Uğur Bilgin ile beraber rol aldı.

  2012’de Sabit Kanca adlı filmde yer aldı. Film, çok zeki olan Sabit adlı bir adamın problemler karşısında ürettiği çözümleri anlatıyor. Her olay sonunda söylediği sözleriyle akıllarda kalmıştır. İsmail Baki Tuncer, Volkan Kantoğlu, Rabia Yıldırım ve Halil Sezai Sabit Kanca filminin başrollerinde ise yer aldı. 2013 yılında Güldür Güldür adlı televizyon programında Bahadır karakterini canlandırdı. Küçük ve komik skeçlerden meydana gelen programda Ali Sunal, Alper Kul, Aylin Kontente, Doğa Rutkay, Çağlar Çorumlu, Onur Buldu, Özge Borak ve Erdem Yener gibi başarılı oyuncular yer aldı.

  2015’te ise Kocan Kadar Konuş adlı filmde yer aldı. Film, 30’lu yaşlarında olan ve evlenecek bir damat adayı bulamayan Efsun’un yakınındaki geleneksel bilgilerle donatılmış kadınlardan yardım alarak hareket etmesini anlatıyor. Hayatının aşkını en sonunda bulan Efsun’un yaşadıklarının anlatıldığı filmin başrollerinde Ezgi Mola, Murat Yıldırım, Nevra Serezli, Ebru Cündübeyoğlu, Gülenay Kalkan ve Eda Ece yer aldı. 

  Burak Topaloğlu ile Açelya Topaloğlu Kardeş mi?

  Burak Topaloğlu ve Açelya Topaloğlu soyisim benzerlikleri, hemen hemen aynı yaşta olmaları sebebiyle kardeş mi sorularını akıllara getirmektedir. Her iki oyuncunun sosyal medya hesaplarında paylaşılmış aile fotoğraflarına bakıldığında kardeş olmadıkları açıkça görünmektedir. Ancak aralarında akrabalık ilişkisi olup olmadığına dair herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Ayrıca bazı haberlerde göründüğü gibi evli de değillerdir.

  Burak Topaloğlu’nun Yer aldığı Bazı Oyunlar

  Arı Maya-Avcılar Belediyesi

  Sevgili Doktor-Avcılar Belediyesi

  Ah Şu Gençler-Avcılar Belediyesi

  Ah Şu Gençler-Beylicium Gösteri Merkezi

  Ah Şu Gençler-Yunus Emre Kültür Merkezi

  Alet Çantası – Torna-Vida grubu – Galapera

  Burak Topaloğlu Filmleri ve Dizileri

  2016 – Dedemin Fişi (Ivan) (Sinema Filmi)

  2015 – Kocan Kadar Konuş: Diriliş (alpdirek) (Sinema Filmi)

  2015 – Kocan Kadar Konuş (Kuaför) (Sinema Filmi)

  2013 – BKM Güldür Güldür (Bahadır) (TV Dizisi)

  2012 – İsmail Baki Tv (Tv Programı)

  2012 – Sabit Kanca (Sinema Filmi)

  Burak Topaloğlu kimdir, Açelya Topaloğlu ile kardeş mi, oynadığı film ve diziler hakkında bilgiler verdik. Aşağıda yorum yapın yayınlayalım.

  Yazı kaynağı : www.begonya.com

  burak topaloğlu

  Açelya Topaloğlu kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, evli mi? İşte hayat hikayesi

  Açelya Topaloğlu kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, evli mi? İşte hayat hikayesi

  Verdiği bir röportajda, hayatının dönüm noktasını, annesinin kendisini danstan oyunculuğa yönlendirmesi olarak dile getiren Açelya Topaloğlu, "Dans aslında hayatımdan çıkmış değil, oynadığım oyunlarda veya koreografi hazırlayarak devam diyorum. Dans artık hobi olarak kaldı. Aslında hep dansçı olmayı hayal ediyordum. Tiyatro hepsini barındırdığı için de aslında dansı da bırakmış değilim" diye konuştu. Yazı yazmayı da sevdiğini söyleyen ünlü oyuncu, sonunda aşkı galip getiren her türlü finali yazabileceğini belirtti.

  acelyatopaloglu-221035923-250692719929282-1481797714467771746-n.jpg

  AÇELYA TOPALOĞLU'NUN HAYATI

  19 Kasım 1986 tarihinde İzmir'in Karşıyaka ilçesinde dünyaya geldi.

  Lisans eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde tamamladı.

  Öğrencilik yıllarında dansla ilgilendi, Tan Sağtürk Dans Okulu Modern Dans bölümünde dans eğitimi aldı. Bir süre Anadolu Ateşi dans grubunda yer aldı.

  Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi aldı.

  İlk kamera önü oyunculuk deneyimini 2008 yılında 'Aşk Yakar' adlı dizide rol alarak yaşadı.

  2010 yılında 'Beni Seviyorum' adlı kısa filmde, 2011 yılında 'Gece Sularında İstanbul' televizyon filminde ve 2013 yılında 'Arkadaşlar Arasında' sinema filminde oynadı.

  2014 yılında Gökhan Türkmen'in 'Sen İstanbulsun' adlı şarkısının klibinde rol aldı.

  2010 yılında 'Arka Sokaklar', 2012 yılında 'Eve Düşen Yıldırım', 2014 yılında 'Kaçak Gelinler', 2015 yılında 'İnadına Aşk', 2021 yılında 'Sihirli Annem' dizilerinde boy gösterdi.

  acelyatopaloglu-145979410-105157794844873-2520483815972953627-n.jpg

  AÇELYA TOPALOĞLU HAKKINDA BİLGİLER

  * Banko dediğin ve seni her zaman mutlu edecek hediye nedir?

  Gözlük.

  * Türkiye'de yaşamıyor olsaydın, hangi ülkeyi ruh ülken olarak tanımlardın?

  İtalya.

  * En çok hangi filmde ağladın ve güldün?

  'Hayat Güzeldir'de çok ağlamıştım. 'Weekend at Bernie's' de en çok güldüğüm film. Kaç kere izledim bilmiyorum ve hâlâ çok gülüyorum.

  * Uzun yıllardır benim için marşa dönüştü dediğin şarkı?

  Sezen Aksu'dan 'Ye Ye'

  * Son zamanlarda en beğendiğin müzisyen ve müzik grubu?

  Cem Belevi ve Model.

  * Star Wars, Lord of the Rings gibi serilerden favorin?

  Harry Potter.

  * Son beş yılda seni en çok etkileyen film?

  Aamir Khan’ın başrolde olduğu ‘Her Çocuk Özeldir’.

  * En sevdiğin süper kahraman ve Disney karakteri?

  Batman ile Minnie Mouse

  * Sende bağımlılık yaratan dizi?

  Avrupa Yakası.

  * Hangi kitabı okumayı planlıyorsun şu an?

  Clarissa P. Estes - Kurtlarla Koşan Kadınlar

  * Seni şekillendiren, çok etkilendiğin kitap hangisi?

  Stefano D'Anna - Tanrılar Okulu

  * En sevdiğin şarkı sözü?

  Kafa nereye biz oraya (Sıla).

  * Hayatımın mottosu diyebileceğin söz?

  Günümden ben sorumluyum (Küçük Prens).

  * Favori seyahat destinasyonun?

  İzmir.

  acelyatopaloglu-136800561-2818563168410467-6141467646962292941-n.jpg

  ÖZEL YAŞAMI

  1986 doğumlu olan Açelya Topaloğlu, 2021 yılı itibarıyla 35 yaşındadır ve bekardır.

  Uzun süredir oyuncu Kenan Acar ile beraberdir.

  Açelya Topaloğlu 1.62 metre boyunda, 52 kilo ve akrep burcudur.

  Sosyal paylaşım sitesi Instagram'da @acelyatopaloglu, Twitter'da @acelyatopaloglu kullanıcı adıyla yer almaktadır.

  AÇELYA TOPALOĞLU DİZİLERİ

  2008 - Aşk Yakar (Belda)
  2010 - Arka Sokaklar (Ahu Gözcü)
  2012 - Eve Düşen Yıldırım (Sevda)
  2014-2015 - Kaçak Gelinler (Almila Peker)
  2015-2016 - İnadına Aşk (Defne Barutçu)
  2017 - Meryem (Derin Berker)
  2018 - Darısı Başımıza (Rüya)
  2019-2022 - Güldür Güldür Show
  2021 - Sihirli Annem (Betüş)

  AÇELYA TOPALOĞLU FİLMLERİ

  2010 - Beni Seviyorum
  2011 - Gece Sularında İstanbul (Nihan)
  2013 - Arkadaşlar Arasında
  2017 - Damat Takımı
  2018 - Öldür Beni Sevgilim
  2019 - Cinayet Süsü

  ROL ALDIĞI TİYATRO OYUNLARI

  2014 - Sersefil Müzikali

  Yazı kaynağı : www.karar.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap