Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  burak özçivit bölüm başı ne kadar alıyor 2021

  1 ziyaretçi

  burak özçivit bölüm başı ne kadar alıyor 2021 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Ünlü oyuncuların bölüm başı ücretleri belli oldu: Zirvede Halit Ergenç ve Burak Özçivit var

  Ünlü oyuncuların bölüm başı ücretleri belli oldu: Zirvede Halit Ergenç ve Burak Özçivit var

  AYLIK 1 MİLYON TL KAZANIYORLAR

  TV8 ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programının haberine göre, bölüm başı rekor ücret alan isimlerin başında Halit Ergenç ile Burak Özçivit geliyor. İki başarılı oyuncu bölüm başı 250 bin TL alarak aylık 1 milyon TL kazanıyor.

  Listenin devamı ise şu şekilde:

  Yazı kaynağı : www.cumhuriyet.com.tr

  Burak ÖZÇİVİT Ne Kadar Kazanıyor?

  Burak ÖZÇİVİT Ne Kadar Kazanıyor?

  Burak ÖZÇİVİT Namı Diğer Osman Bey Ne Kadar Kazanıyor?

  Burak ÖZÇİVİT Ne Kadar Kazanıyor? Kuruluş Dizisi Osman Beye hayat veren Yakışıklı oyuncumuz Burak ÖZÇİVİT ne kadar kazanıyor? tüm detaylarıyla sizler için toparladık.

  Burak ÖZÇİVİT Ne Kadar Kazanıyor?

  Evcen’in eşi Burak Özçivit, şu sıralar Kuruluş Osman dizisiyle ekranlarda boy gösteriyor. Özçivit’in, bölüm başı 325 bin TL aldığı biliniyor.

  Kuruluş Osman, Bozdağ Film imzalı, ilk bölümü 20 Kasım 2019 tarihinde yayımlanan, yönetmeliğini Metin Günay’ın yaptığı, senaryosunu Mehmet Bozdağ’ın kaleme aldığı tarih ve kurgu türündeki Türk televizyon dizisi.

  1. Sezon

  Ertuğrul Gazi’nin Sultan Baybars ve Berke Han ile birlikte Hülagü Han’a karşı savaşının üstünden yaklaşık 15 yıl geçmiştir. Ertuğrul Gazi hastalanarak Konya’ya gitmiştir lakin gitmeden önce Kulucahisar tekfuru Yorgopolos ile sulh sağlamış ama anlaşmayı imzalayamadan Konya’ya gitmiştir. Dündar Bey ise anlaşmayı imzalayıp itibarını artırmak ister, bunun için tekfura hediyeler hazırlatarak Kulucahisar’a doğru yola koyulurlar Kulucahisar’a vardıklarında gösteri düzenlenmiş ve gösteride tekfura suikast düzenlenmiş lakin Osman Gazi süikast olacağını anlayıp suikastı önlemiştir. Suikastı Prenses Sofia düzenlenmiştir. Osman Gazi’de suikastı bozduğu için ona düşman olmuştur ve peşine adamlarını göndererek Osman Gazi’yi pusuya düşürmüş, Bamsı Beyrek’in oğlu Aybars’ında şehit olmasına neden olmuştur.

  2. Sezon

  Kulucahisar Kalesi fethiyle, Konstantiniye’nin ve imparatorun öfkesini üzerine çeken Osman Bey, uç bölgesinde huzuru tesis etmiştir. Osman Bey’e karşı harekete geçen ve en deneyimli kumandanlarından Aya Nikola’yı bölgeye gönderme kararı alan Bizans İmparatoru, başarılarıyla tüm obalara umut olan bu Türk beyini saf dışı bırakmaya kararlıdır. Kayı Obası’nın yazı geçirdiği yaylaya yapılan sürpriz baskın Bizans’ın emellerini açık ederken, bu alçaklığın hesabını sormaya kararlı olan Osman Bey; Aksakallılar’dan aldığı görevle Alplerini bir araya toplar. Ertuğrul Bey’in dönüşü ise yaralarını sarmaya çalışan Kayı Obası’nda coşkuyla karşılanır. Osman Bey bizans ordusunu bertaraf eder. Ancak Osman Bey yoğun işlerinden dolayı Ertuğrul Bey’in obaya geldiğinden haberi yoktur. Osman Bey ilerleyen bölümlerde babası Ertuğrul Gazi’nin obaya döndüğünü öğrenecektir.

  Kuruluş Osman Son Bölüm İzle

  Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

  Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : fiyatinedir.net

  Ünlüler ne kadar kazanıyor? 2021 Hangi ünlü kaç TL kazanıyor? Ünlüler bölüm başına diziden ne kadar kazanıyor?

  Ünlü oyuncuların bölüm başı ücretleri belli oldu - Son Dakika Magazin Haberleri

  Dizi Oyuncuları Maaşları 2021 Ne Kadar? Bölüm Başı Ücretleri

  Dizi Oyuncuları Maaşları 2021 Ne Kadar? Bölüm Başı Ücretleri

  Türk dizileri dünyayı kasıp kavurmaya devam ediyor. Türkiye'de rating rekorları kıran diziler dünyada da rating rekorlarını alt üst etmeyi başarıyor. Türk dizilerinin erkek ve kadın oyuncurı dünya çapında ün kazanıyor. Avrupa'da, Orta Doğu'da, Asya'da, ABD'de milyonlarca kişi Türk dizilerini izliyor. Bu nedenle dizi oyuncularının maaşları, kazançları, bölüm başı ücretleri de merak ediliyor.

  Türkiye'de onlarca ünlü dizi ve film yıldızı bulunuyor. Özellikle'de Kıvanç Tatlıtup, Kenan İmirzalıoğlu, Engin Altan Düzyadan, Engin Akyürek, Aras Bulut İynemli, Akın Akınözü, Taner Ölmez, Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Ebru Şahin, İrem Helvacıoğlu, Bergüzar Korel gibi oyuncuların ücretleri ve maaşları hakkında pek çok soru soruluyor. İşte Türkiye'de dizi oyuncularının 2021 maaşları ve ücretleri...

  Dizi Oyuncuları Maaşları 2021 Ne Kadar?

  STAR TV'de yayınlanan Sefirin Kızı milyonlarca seyirciyi ekran başına kitliyor. Dizinin başrol oyuncularından Engin Akyürek bölüm başına yaklaşık 90 bin TL ücret alıyor. Bu hesapta Engin Akyürek'in aylık kazancı 2021 350 bin TL'yi geçiyor.

  Sefirin Kızı denilince akla ilk gelen oyunculardan biri de Neslihan Atagül. Güzel oyuncu bölüm başına yaklaşık 70 bin TL kazanıyor. Hesap yapıldığında güzel oyuncunun 2021 yılı aylık kazancının en az 300 bin TL olması bekleniyor.

  Mucize Doktor dizisinin başrolü, ekranların sevilen yüzü Taner Ölmez ise bölüm başına yaklaşık 50 bin TL kazanıyor. Sevilen oyuncunun aylık kazancının en az 200 bin TL olduğu tahmin ediliyor.

  Hercai dizisinin güzel başrolü Ebru Şahin ise son dönemin popüler yıldızları arasında. Şahin'in bölüm başına 40 bin TL, aylık 200 bin TL'ye yakın kazandığı belirtiliyor.

  Sen Anlat Karadeniz dizisinin yıldızı İrem Helvacıoğlu ise bölüm başına 30-40 bin TL kazandığı belirtildi. Yıldız oyuncunun aylık 150 bin TL'ye yakın kazancı olacağı söyleniyor.

  Televizyon dünyasının kadın jönlerinden Bergüzar Korel ise en çok kazanan oyunculardan. Son olarak Vatanım Sensin dizisinden bölüm başına 80 bin TL aldı. Yıldız oyuncunun 2021 yılında da dizi projelerinden en az 80 bin TL'den bölüm başı ücret alabileceği söyleniyor.

  2021 Dizi Oyuncuları Bölüm Başına Ne Kadar Ücret Alıyor?

  Çağlar Ertuğrul bölüm başı ücret olarak 40 bin TL civarında anlaşmalara imza atmaktadır.

  Burcu Özberk'in kazancı bölüm başına 30-40 bin TL civarındadır.

  SÖZ dizisinde büyük bir kitleye ulaşana Tolga Sarıtaş daha sonra Ferhat ile Şirin dizisi ile ekranlara gelmiştir. Bölüm başına kazancı 50 bin TL civarındadır.

  Burçin Terzioğlu dizi anlaşmalarına bölüm başına 50-100 bin TL arasında bir ücret ile imza atmaktadır.

  Murat Yıldırım dizi ve yarışmalara bölüm başına 80-100 bin TL civarında bir ücrete anlaşmaktadır.

  Sinan Tuzcu'nun bölüm başı kazancı 20-30 bin TL'dir.

  Öygü Gürman 20-40 bin TL arasında bölüm başı ücret almaktadır.

  Ulaş Tuna Astepe'nin bölüm başına aldığı ücret 20-40 bin TL civarındadır.

  Aslıhan Gürbüz bölüm başıan 50 bin TL ücret almaktadır.

  Gökçe Bahadır dizilerden bölüm başına 70 bin TL civarında kazanmaktadır.

  Türkiye'nin yakından tanıdığı Emrah bölüm başına 100-150 bin TL kazanç elde etmektedir.

  Muhteşem Yüzyıl, Vatanım Sensin gibi dizilerle milyonlara ulaşan Halit Ergenç'in bölüm başına kazancı 150 bin TL civarındadır.

  Çukur Dizi Oyuncularının Maaşları 2021 Ne Kadar?

  Türkiye'nin en sevilen ve rating rekorları kıran dizisine ilgi büyük. Onlarca ünlü oyuncuya ev sahipliği yapan dizi milyonlarca kişiyi ekranlara kitliyor. Bu ünlü oyuncuların ne kadar ücret aldığı ise merak ediliyor.

  Aras Bulut İynemli 'Yamaç' rolü ile bölüm başına 70 bin TL ücret alıyor.

  Kubilay Aka, Celasun rolü ile 25 bin TL alıyor.

  Rıza Kocaoğlu Aliço karakteri için bölüm başına 35 bin TL'ye anlaştı.

  Erkan Kolçak Köstendil Vartolu rolü için bölüm başına 40 bin TL almaktadır.

  Öner Erkan Seliç Koçovalı rolü için bölüm başına 45 bin TL almaktadır.

  Mustafa Üstündağ Kahraman Koçovalı rolü için 50 bin TL'ye el sıkıştığı belirtildi.

  Perihan Savaş Sultan Koçovalı rolü için 55 bin TL alıyor.

  Ercan Kesal, İdris Koçovalı rolünden bölüm başına 60 bin TL aldı.

  Dilan Çiçek Deniz, Sena Koçovalı rolü için 65 bin TL aldı bölüm başına.

  Masumlar Apartmanı Dizi Oyuncuları Maaşları 2021 Ne Kadar?

  TRT 1'de yayınlanmaya başlayan Masumlar Apartmanı dizi dünyasını alt üst etti. Rating rekorları kırmasının yanı sıra dizi otoritelerinden de tam not alan dizi oyuncuları da oldukça ünlendi. Üstelik aldıkları ücretler de merak ediliyor.

  Ezgi Mola Safiye karakteri için 50 bin TL ücret almaktadır.

  Merve Dizdar Gülben karakteri için 50 bin TL ücret almaktadır.

  Han karakterini canlandıran Birkan Sokullunun bölüm başına maaşı 50 bin TL'ye yakındır.

  Farah Zeynep Abdullah da bölüm başına 50 bin TL civarında kazanmaktadır.

  Hikmet, Memduh ve Ege karakterlerini canlandıran oyuncular 15 bin TL'ye yakın kazanır.

  Neriman ve Esat karakterlerini oynayan oyuncuların kazançları 10-20 bin TL arasıdır.

  Burak Özçivit Maaşı 2021 Ne Kadar? Bölüm Başı Ücreti

  Türkiye'nin en yakışıklı oyuncularından olan Burak Özçivit yalnızca ülkemizde değil tüm dünyada ilgiyle takip edilmektedir. Özçivit'in oynadığı diziler tüm dünyada büyük beğeni toplamaktadır. Yakışıklı oyuncu Diriliş Osman dizisi ile rating rekorları kırarken aldığı ücret de merak edilir. Burak Özçivit bölüm başı maaşı 2021 200-250 bin TL civarıdır.

  Engin Altan Düzyatan Maaşı 2021 Ne Kadar? Bölüm Başı Ücreti

  Diriliş Ertuğrul dizisi ile büyük bir başarı yakalayan yakışıklı oyuncu TV dünyasının en sevilen yüzlerinden. Kurşun dizisi ile de ekranda olan oyuncunun bölüm başı aldığı ücret hakkında sık sık sorular soruluyor. Engin Altan Düzyatan 2021 yılında bölüm başına 100-150 bin TL arası ücret alarak anlaşmalara imza attığı belirtiliyor.

  Oktay Kaynarca Maaşı 2021 Ne Kadar?

  Kurtlar Vadisi'nin Çakır'ı, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz disinin mafya babası Oktay Kaynarca tv dünyasının vazgeçilmez yüzlerindendir. Oktay Kaynarca maaşı 2021 100 bin TL'ye yakındır.

  Kenan İmirzalıoğlu Maaşı 2021 Ne Kadar?

  Deli Yürek, Ezel, Kabadayı, Fatih: Cihan Fatihi gibi rating rekorları kıran dizilerin başrolü Kenan İmirzalıoğlu Türkiye'nin en sevilen erkek oyuncularının başında gelmektedir. Yakışıklı jönün bölüm başına aldığı ücretlerde rekor düzeydedir. Yakışıklı oyuncu Fatih Bir Cihan Fatihi dizisinden bölüm başına 250 bin TL ücret almaktaydı. Şimdi Kim Milyoner Olmak İster programını sunan yakışıklı oyuncunun benzer bir ücret aldığı belirtilmektedir.

  Yazı kaynağı : www.tercihiniyap.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap