Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  buçe buse kahraman oynadığı diziler

  1 ziyaretçi

  buçe buse kahraman oynadığı diziler bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Buçe Buse Kahraman

  Buçe Buse Kahraman

  Buçe Buse Kahraman kimdir? Dizileri ve filmleri - Yalı Çapkını Pelin kim?

  Buçe Buse Kahraman

  Buçe Kahraman

  Buçe Kahraman

   Buçe Kahraman,1996 yılında dünyaya gelmiştir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. 2017 yılında baş rollerini Tolga Sarıtaş ve Afra Saraçoğlu‘nun paylatığı Kötü Çocuk filminde Neşe karakterine hayat vermiştir.

  2018’in Kasım ayında yayın hayatına başlayan Çarpışma dizisinde başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk ve Erkan Can yer alacak ve Buçe Buse Kahraman dizide Kadir‘in kız kardeşine hayat verecektir. 

  En son Fox TV ekranlarında Yasak Elma dizisinde Lila karakterini canlandıran güzel oyuncu Buçe Buse Kahraman şimdilerde TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Livya karakterini canlandırmaktadır.

  Yazı kaynağı : www.biliyo.org

  Baş Belası Nermin kim? Buse Buçe Kahraman, kaç yaşında? Buse Buçe Kahraman sevgilisi

  Baş Belası Nermin kim? Buse Buçe Kahraman, kaç yaşında? Buse Buçe Kahraman sevgilisi

  Buse Buçe Kahraman Kimdir?

  buse.jpeg

  Sinema ve dizi oyuncusu Buse Buçe Kahraman 1996, İstanbul doğumlu. 1,70 cm boyunda, 54 kg. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunu.

  2017 yılından itibaren film ve dizilerde rol alan Buçe Kahraman, 2018’de Show Tv ekranlarına gelen Çarpışma adlı dizide Kadir’in kız kardeşi Meltem, 2019 yılına rol aldığı Yasak Elma dizisinde Lila karakterini canlandırdı. 2021 yılında Büyük Selçuklu, Baş Belası dizilerinde yer aldı. Yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir.

  Rol Aldığı Film ve Diziler:

  Yazı kaynağı : www.mardinlife.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap