Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  bruno fernandes ronaldo kavgası

  1 ziyaretçi

  bruno fernandes ronaldo kavgası bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Bruno Fernandes Ronaldo'ya tavır koydu! Olay röportajdan sonra Portekiz'i sarsan video!

  Bruno Fernandes Ronaldo'ya tavır koydu! Olay röportajdan sonra Portekiz'i sarsan video!

  Manchester United ile Cristiano Ronaldo kavgalı ayrılıyor. Kulüp yönetiminden habersiz Piers Morgan'a özel bir röportaj veren Portekizli yıldız teknik direktörü Erik ten Hag için "Ona saygım yok çünkü bana saygı göstermedi. Bana saygısı olmayana asla saygı duymam" demişti.

  UNİTED REKOR CEZA VERECEK

  İngiliz devinden haftalık 560 bin sterlin kazanan Cristiano Ronaldo, Manchester United tarihinin en çok kazanan oyuncusu konumunda. Ancak bu durum uzun sürmeyecek gibi görünüyor.

  İngiliz basınına yansıyan haberlere gören Manchester United yönetimi izinsiz röportaj nedeniyle futbolcuya 1 milyon euroluk rekor ceza verecek. Kulübün hukukçular bu röprotajın sözleşme fesih hakları üzerinde de ayrıca çalışıyor.

  İngiliz kulübünün internet sitesinde yer alan açıklamada, Ronaldo'nun verdiği röportajla ilgili "Kulüp, tüm gerçekler belirlendikten sonra yanıtını değerlendirecektir. Odak noktamız, sezonun ikinci yarısına hazırlanmak ve oyuncu, teknik direktör, personel ve taraftarlar arasında inşa edilen ivme, inanç ve birlikteliği sürdürmek olacak" denmişti.

  Kulübüyle birlikte hareketen eden Bruno Fernandes ise Ronaldo'ya tavır koydu! Olay röportajdan sonra Portekiz'i sarsan video, Portekiz Milli Takımı'nın resmi hesabından paylaşıldı.

  "UNİTED BANA İHANET ETTİ"

  Ronaldo, İngiliz televizyon kanalı TalkTV'deki "Piers Morgan Sansürsüz" programına katılarak Manchester United'da kendisini kulüpten atmaya çalışanlar olup olmadığı sorusuna, "Evet. Yalnızca teknik direktör (Erik ten Hag) değil, 2-3 kişi daha var. Kendimi ihanete uğramış hissettim. Bazı kişilerin beni burada istemediğini hissettim. Sadece bu yıl değil, geçen yıl da..." yanıtını vermişti.

  RÖPORTAJIN 2. BÖLÜMÜ YAYINDA

  Piers Morgan'ın Uncencored (Sansürsüz) programına katılan Cristiano Ronaldo röportajının ikinci bölümü yayınlandı. Satır başları şöyle:

  "Manchester United yöneticileri yeni doğan kızımın hastalığına yüzde 100 inanmadı. Bu utanç verici çünkü benim sözüme güvenmediler. Sezon öncesi hazırlık kampına da bu yüzden katılmamıştım, ailemin yanında olmam gerekiyordu."

  "Bildiğiniz gibi Manchester United marketing yapan bir kulüp. Onlar paralarını pazarlamadan, spordan alıyorlar ama bence Glazerlar durumu umursamıyor."

  "Rooney ve Gary Neville benim arkadaşım değil, meslektaşım. Birlikte oynadık ama asla bir akşam yemeği yemeyeceğiz. Dikkat çekmek için adımı kullanıyorlar. Aptal değiller, dünyanın en çok takip edilen kişisiyim, bu tesadüf değil."

  ERİK TEN HAG İLK 11'DEN KESTİ

  Yılın futbolcusuna verilen ödüllerden Altın Top'a (Ballon d'Or) 5, FIFA En İyi ödülüne ise 2 kez layık görülen ve UEFA Şampiyonlar Ligi kupasını 5 defa kazanma sevinci yaşayan Ronaldo, Ten Hag yönetimindeki Manchester United'da ilk 11'e girme şansını bu sezon yakalamakta zorlandı.

  Takımının Premier Lig'de çıktığı 14 karşılaşmanın 10'unda görev alan Ronaldo, söz konusu maçların sadece 4'ünde ilk 11'de yer alabildi.

  Yazı kaynağı : www.turkiyegazetesi.com.tr

  Cristiano Ronaldo, Bruno Fernandes’in tepkisi karşısında dondu kaldı

  Cristiano Ronaldo, Bruno Fernandes’in tepkisi karşısında dondu kaldı

  Cristiano Ronaldo, Bruno Fernandes’in tepkisi karşısında dondu kaldı

  Manchester United'da sancılı günler yaşayan ve son olarak hem kulüp hem de Teknik Direktör Erik ten Hag hakkında olay açıklamalar yapan Cristiano Ronaldo, Portekiz Milli Takımı'nda da aradığı huzuru bulamadı...

  Manchester United’da yaşadığı sorunlarla ilgili olarak yaptığı açıklamalarla gündeme oturan Cristiano Ronaldo, Portekiz Milli Takımı kampında Bruno Fernandes’in tepkisi karşısında şaşkına döndü.

  Manchester United’da Teknik Direktör Erik ten Hag, Sportif Direktör Ralf Rangnick ve kulüp yönetimine sert eleştiriler yapan Ronaldo, Dünya Kupası arasına girilen dönemde spor dünyasının 1 numaralı gündemi olmayı başardı.

  İngiliz medyası, Ronaldo’nun yaptığı açıklamaların takımdaki oyuncular arasında huzursuzluk yarattığını söylerken, Bruno Fernandes’in takım arkadaşına tepkisi bu iddiayı kuvvetlendirdi. Manchester United oyuncuları, Ronaldo’nun Erik ten Hag ve kulübe saygısızlık yaptığı görüşünde birleşti.

  RONALDO’NUN SURAT İFADESİ

  Manchester United forması giyen Cristiano Ronaldo ve Bruno Fernandes, Portekiz Milli Takımı için toplandıkları kampta soyunma odasında karşılaştı.

  Portekiz Futbol Federasyonu’ndan yayınlanan görüntülerde, Ronaldo’nun yanından geçen Bruno Fernandes, takım arkadaşına ilk anda selam vermedi. Bruno Fernandes’e elini uzatan ve eli bir süre havada kalan Ronaldo’nun surat ifadesindeki şaşkınlık gözlerden kaçmadı.

  Fernandes’in Ronaldo’ya sergilediği soğuk ve ilgisiz tavır, Ronaldo’nun kulüp ve hocası hakkında yaptığı açıklamalara tepki olarak yorumlandı.

  Yazı kaynağı : www.sozcu.com.tr

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2022 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap