Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  broadwayden istanbula müzikaller 2022

  1 ziyaretçi

  broadwayden istanbula müzikaller 2022 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  “Broadway’den İstanbul’a Müzikaller” Projesi Güçlü Bir Kadroyla Yine, Yeni, Yeniden Seyircisiyle Buluşmaya Hazırlanıyor!

  Proje, “Haldun Dormen Yönetiyor-Senfonik” Başlığıyla, 20 Eylül’de Maxımum Unıq Açıkhava’da!

  Bu Muhteşem Şöleni Kaçırma!

  Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda sahnelendiği 2006 ve 2017 yıllarında büyük ilgi gören Broadway’den İstanbul’a Müzikaller projesi “Haldun Dormen Yönetiyor- Senfonik” başlığıyla 20 Eylül akşamı bu kez Maximum Uniq Açıkhava’da yeniden seyirciyle buluşacak.

  Yönetmen Koltuğunda Tiyatro Ve Müzikal Dünyasının Duayeni Haldun Dormen Var.

  20 Eylül Salı akşamı gerçekleşecek projenin yönetmenliğini yine Türk Tiyatro ve Müzikal dünyasının duayeni Haldun Dormen yapıyor.

  Onur Konuğu Bir “Efsane”: Semiramis Pekkan

  Kariyerinin zirvesinde sahneleri bırakma kararı alarak müzik dünyasında adeta efsaneleşen ünlü isim Semiramis Pekkan, Haldun Dormen’in ricasını kırmayarak yıllar sonra ilk defa 20 Eylül akşamı onur konuğu olarak sahneye çıkacak.

  Bol Starlı Bir Kadro…(Alfabetik Sırayla)
  Asuman Dabak, Burak Sevinç, Canan Ergüder, Emre Altuğ, Emrah Eren, Ethel Mulinas, Lilya İrem Salman, Nilsu Berfin Aktaş, Pelin Akil, Pelin Karahan, Pelin Uluksar gibi çok sevilen ünlü oyuncular yer alıyor.

  Broadway’den İstanbul’a Güçlü Bir Repertuvar…
  Notre Dame de Paris, Chicago, Cabaret, Sefiller, Grease, Moulin Rouge, Cats gibi ünlü Broadway müzikallerinin yanında Lüküs Hayat, Hisseli Harikalar Kumpanyası, Şen Sazın Bülbülleri gibi gişe rekorları kırmış Türk müzikallerinden titizlikle seçilen parçalarla seyirciye Broadway’den İstanbul’a müzikal bir yolculuk yaptıracak güçlü bir repertuvar hazırlandı.

  Müzik Direktörü
  Bestelediği müzikallerle müzik dünyasında kendine saygın bir yer edinmiş Serpil Günseli projenin müzik direktörlüğünü üstleniyor.

  Şef Ve Aranjör
  Repertuvardaki parçaların senfonik aranjmanları aynı zamanda senfoni orkestrasının da şefliğini yapacak olan Özhan Unakıtan’ın imzasını taşıyor.

  Yönetmen Yardımcısı
  Projenin yönetmen yardımcısı Cengizhan Eminoğlu.

  Kostüm Tasarımı
  Projenin kostüm tasarımları ünlü modacı Cihan Naçar imzasını taşıyor.

  Koreograf
  Ünlü müzikal parçaların koreografileri Deniz Yiğiter imzasını taşıyor.

  Proje
  Proje, daha önce “Senfonik Şebnem Ferah”, “Senfonik İbrahim Tatlıses”, “Rock Müzikaller”, “Senfonik Divalar -Nilüfer” gibi çok ses getirmiş projelere de imza atmış olan Nurcan Karaca’ya ait.

  Seyir zevki yüksek, müzik kalitesiyle uzun yıllar konuşulacak bu harika gece için biletler satışta.
  * İş Bankası kartlarına %10, Privia Black ve Maximiles Black’e %20 indirim uygulanacak konserin biletleri satışta!

  Yazı kaynağı : www.bkmonline.net

  Senfonik Broadway'den İstanbul'a Müzikaller // 6 Ekim 2022 // Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu - izmirmag

  “Broadway'den İstanbul'a Müzikaller” Daveti

  broadway'den istanbul'a müzikaller

  Senfonik Broadway'den İstanbul'a Müzikaller

  Broadway’den İstanbul’a Müzikaller!

  Broadway’den İstanbul’a Müzikaller!

  Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda Bir Müzikal Şöleni: Broadway’den İstanbul’a Müzikaller!

  Türk tiyatrosunun yaşayan en önemli isimlerinden ve emekçilerinden biri olan Haldun Dormen tarafından yıllar önce kurgulanıp Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda sahnelenen müzikallerden seçmeler “Broadway’den İstanbul’a Müzikaller” adı altında tam 11 yıl sonra yeniden seyircisi ile buluşacak.

  “Broadway’den İstanbul’a Müzikaller” daha önce 2006 yılında Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda sahnelenmiş ve o yılın en çok ilgi çeken gösterilerinden olmuştu. 11 yıl geçmiş olmasına rağmen yeni bir repertuvarı, güçlü sanatçı ve oyuncularıyla 10 Ekim’de Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda tekrar sanatseverlerle buluşacak.

  Broadwayden İstanbula MüzikallerPerran Kutman ve Selçuk Yöntem’in onur konuğu olarak katılacağı projede; Ayça Varlıer, Emre Altuğ, Edis, Gökçe Bahadır, Irmak Ünal, Mert Turak, Pamela, Şami Levi, Şehnaz Sam ve Yeliz Şar yer alacak.

  Cabaret, Mama Mia, Dream Girls, Notra Dame de Paris, Chicago, Damdaki Kemancı, Grease, Hair gibi ünlü Broadway müzikallerinden parçaların yanı sıra Lüküs Hayat, Hisseli Harikalar Kumpanyası gibi Türk müzikallerinden parçalara da yer verilecek olan gösteride seyircilerine tatlı bir nostalji yaşatacak.

  Birçok sürprizin yer alacağı gösterinin müzik direktörlüğünü klasik müzikte besteleriyle adından söz ettiren Tevfik Akbaşlı üstelenirken, gösterinin koreografisini de alanında usta isimlerden Danset Sahne Sanatları’nın sahibi olan Nur Sonbahar üstleniyor.

  10 Ekim’de sahnede seyircilerle buluşmayı bekleyen proje ekibinin heyecanına ortak olmak ve bu müzikal şölenin tadını çıkarmak isterseniz biletlerinizi biletix’den temin edebilirsiniz.

  İyi Seyirler!

  Yazı kaynağı : romankahramanlari.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap