Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  breatify diş beyazlatıcı jel

  1 ziyaretçi

  breatify diş beyazlatıcı jel bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Breatify Diş Beyazlatıcı Jel

  Breatify Jel 20 ml. içeriğe sahip Dişlerdeki sararmaları engelleyip, diş taşı ve tartar oluşumunu durdurarak dişlerde kalıcı inci beyazlığı oluşturur. 7 kat beyazlık etkili jel ile anında dişlerinizi beyazlatabilir ve sararmış dişlerden kurtulabilirsiniz. Breatify’ın alkol,şeker ve gluten içermeyen doğal jel bazlı formülü dişler üzerindeki sararmaları ve lekeleri yok ederek inci beyazlık etkisi sunar. Diş minesine zarar vermeyen jel sararmaları kalıcı olarak bitirmeye yardımcı olur.

  Breatify Diş Beyazlatıcı jel, diş yüzeyindeki gözenekli mine ve dentin yapısında oluşan organik ve inorganik sararma ve lekeleri içeriğinde bulunan %100 doğal Bromelain ve Papain sayesinde temizler, 7 kat görünüm sağlar.

  Breatify diş beyazlatıcı jel, özel silikon fırçası yardımı ile diş yüzeyini tamamen sararak, oluşan fizyolojik renklenmeleri ve lekeleri oksijenasyon etki ile beyazlatır. Diş minesini güçlendirerek, plak birikimini engeller. Sıradan beyazlatma yöntemlerinin aksine anında ve kalıcı beyazlık etkisi sağlar.

  Ananas meyvesinden elde edilen bir enzim bileşeni olan Bromelain, anti-enflamatuar etkisi ile diş minesinin onarımını hızlandırır. Yüksek oranda içerdiği provitamin Cile genetik ve çevresel faktörlere karşı(kahve,çay, sigara, antibiyotik kullanımı, kanal tedavisi sonrası sararma vb.) diş minesini sararma ve incelme gibi durumlardan korur.

  İÇERİK/INGREDIENTS ; Propylene Glycol, Aqua, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sorbitol, Carbomer, Papain, Sodium Bicarbonate, Triethanolamine, Bromelain, Sodium Benzoate, Betaine, Calendula Officinalis Flower Extract, Mentha Piperita Oil, Maltodextrin, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Tetrasodium Edta, Citric Acid, Anthemis Nobilis Flower Extract, Potassium Sorbate

  KULLANIM ŞEKLİ: Dişlerinizi önce diş macunu ile fırçalayınız. Dişlerinizi kuruladıktan sonra dişlerinize ürünün fırçası ile bir miktar aldığınız jeli , dişlerinizi kaplayacak şekilde 2 dakika boyunca uygulayınız. 5- 10 dakika ürünü dişlerinizin üzerinde bekletiniz. Bu süre içinde yemeyiniz ve içmeyiniz. Daha sonra su ile ağzınızı /dişlerinizi çalkalayınız. 1 ay boyunca her akşam ve sabah bu seansı tekrar edin. Güneş ışığından uzakta ve kuru ortamda, 5 0C ve 25 0C de aralığında, ürünün kapağını sıkıca kapatarak, muhafaza ediniz.

  Yazı kaynağı : www.ciceksepeti.com

  Breatify Diş Beyazlatıcı Jel

  Diş Beyazlatıcı

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap