Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  bosch bcs711ext şarjlı dik süpürge

  1 ziyaretçi

  bosch bcs711ext şarjlı dik süpürge bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Bosch BCS711EXT 18 V Dikey Şarjlı Süpürge

  Bosch Bcs711ext Şarjlı Dik Süpürge Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

  Bosch Bcs711ext Kronik Sorunlu Süpürge

  Bosch Bcs711ext Kronik Sorunlu Süpürge

  2 hafta önce Bosch bcs711 ext süpürge ürününü satın aldım. Cihazı daha yeni almış olmama rağmen türlü sorunlar yaşadım ve aldığıma pişman oldum. Bu modeli alacaklara da bu yazı rehber olsun.

  1- çektiğini dökme sorunu. Bu dikey süpürgede taneli dökülmüş şeyleri çektiğinizde ne olursa olsun fark etmiyor, toz şeker dahi olsun çekimi kapattıktan sonra çektiklerinin 3/2 sini yere döküyor tecrübe ve video ile sabittir. Bu çok ciddi bir problemdir ve iade ayıbı sayılacak kadar büyük bir kusurdur. Ayrıca bu sorunun bu modeldeki tüm ürünlerde kronik sorun olduğunu düşünüyorum kesinlikle incelenmesi gerekir. 2 haftalık bir makinede böyle bir sorun kesinlikle göz ardı edilemez! (videosu mevcuttur)

  2- eklem yerinde gıcırdama yine sadece 2 haftalık makinede, ulaşılmaz yerleri kolay alması için tasarlanmış bükülen eklem yeri yüksek volümlü bir şekilde gıcırdıyor ve geçmiyor! (videosu mevcut)

  3- eklem yerinde sallantı ana motor ile süpürge iskeletinin olduğu yer hiçbir şekilde sabit kalmıyor ve sağa sola hafif bir şekilde sallanıyor. Kuvvetli bir manevrada kesinlikle yamulacağını düşünüyorum.

  4- plastik kalitesizliği süpürgenin eklem yerlerinde sağa sola oynattığınızda gıcır gıcır ses çıkarıyor.

  5- pil sorunu bazen makineyi istasyondan alıp çalıştırdığımda süpürge kırmızı ışık yanıp sönüyor pil boş uyarısı veriyor fakat pili full dolu. Pili çıkarıp taktıktan sonra düzeliyor.

  Pişmanım, çünkü 2 haftalık bir cihazda bu kadar sorun olmasına şaşırdım ve üzüldüm. Bosch gibi bir markadan böyle bir ürün asla beklemezdim. Bu konu ile alakalı yetkililerden geri dönüş ve kalıcı çözüm alamazsam Tüketici Mahkemesi ile hakkımı arayacağım.

  Yazı kaynağı : www.sikayetvar.com

  Bosch Şarjlı Süpürge Şikayetleri - Şikayetvar

  Bosch BCS711XXL Unlimited Dikey Şarjlı Süpürge

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap