Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  boğa kadını yengeç erkeği

  1 ziyaretçi

  boğa kadını yengeç erkeği bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Boğa Burcu Kadını Yengeç Burcu Erkeği Uyumu

  boğa burcu kadını yengeç burcu erkeği ilişkisi

  Yengeç Erkeği Boğa Kadını Aşk Uyumu Analizi

  Boğa Burcu Kadını Yengeç Burcu Erkeği Uyumu

  Aslan balık CUSP ile balık uyumluluğu

  Çocuğun müzikal ve estetik oluşumuna müzik okulu, sanat okulu, edebi çember - şiir çok dikkat edilir. Neptün'ün veya Cusp'taki Balık bu durumda, çocuklar genellikle evlat edinilir, bir insan başkalarının evsiz çocuklarını barındırma ve onları evden alma evden bir çocuk alma vb.

  Olarak bir merhamet patlamasıyla evlat edinmeye meyillidir. Neptün zarar görürse - gizli bir keder, zihinsel olarak hasta olabilecek veya kötü bir şirkete düşebilecek ve bir hırsız, uyuşturucu bağımlısı, vb. Bir çocuğu büyütmede gizli sorunlar. Aşıkta, böyle bir kişi sisin içinde bir kirpi gibi davranır, gerçeklik için tuhaf vizyonlar alır, genellikle aşık aldatılır ya da kendisi bazen istemsiz başkalarını aldatır. Böyle bir insanın romantik ilişkilerinde her zaman bir sır, belirsizlik, belirsizlik vardır.

  Deniz tatil yerlerinde, deniz yollarında ve balık avında dinlenmeyi sever. Sporda, deniz canlısı türlerini çeker - scuba dalışı, scuba oryantiringi, yelkenli yarışı, spor hayvanları uğruna deniz hayvanları ve balıkları yakalamak. Sanat ve yaratıcılıkta müzikten, resimden özellikle deniz ressamları , sinemadan, yemek pişirmekten özellikle deniz ürünlerinden yemek yapmayı sever düşkündür. Çocuğum olacak mı? Bu soru, astrolog tarafından, astrologun doğum haritasındaki çocuk sahibi olma olasılığını belirleyeceğini umarak, müşteriler tarafından sıkça sorulur.

  Ve çoğu zaman bir insanın bir partnerle birkaç yıl yaşadığı, doktora döndüğü ve ebeveyn olabileceğinden şüphe duymaya başladığı durumlarda bile geliyor. Soru acı verici hale gelir, müşteri endişe ile gelir, bu nedenle astrologun tahminlerinde hata yapmaması çok önemlidir. Müvekkilini güvence altına almak, doğurganlığından emin olmamak, bir kişiyi ek tıbbi deneylere mahkum etmek anlamına gelir - işlemler, çalışmalar, tedavi kursları.

  Bu da zaman kaybı, para, sinirler, sağlık, bedeni ilaçlarla zehirlemek. Ve, özellikle saldırgan olan - sonuçsuz. Doğal hümanizm, astrologun müşterinin burçlarında rahatlatıcı bilgi aramaya zorlar. Fakat bu işe yaklaşımla nesnellik acı çekiyor. Bir burcuyla çalışırken, bir astrologun tamamen dürüst ve tarafsız olması gerekir.

  Para ve Zenginlik

  Bir astrologun şüphesiz iyi bir psikolog olması gerekir: danışma sırasında doğrudan bir müşteriyle iletişim kurarken, kişi algı ve dışardan gelen bilgilere cevabının özelliklerini dikkate almalıdır. Ve eğer müşteri cesaretlendirilirse, nesnel bilgiyi kabul etmeye hazır değilse, eski seleflerimizin söylediği gibi, vicdan ile anlaşma yapmaktan ve Sanat'ı hakaret etmekten daha çok çalışmaktan vazgeçmek daha iyidir. Bu konuyu ele almak için eksiksiz bir plan, her bir ortağın burcu analizini içerir ve çiftin Davison kartıyla ortak uyumluluk kartı çalışır.

  Bu kapsamlı çalışma, ailenin niye gebe kalmayacağına ve meyve verememe nedenlerini daha kesin olarak belirlememize olanak sağlar. Bu kartların her biri aynı algoritma kullanılarak analiz edilir, bu yüzden burada bir kişinin burcu ile yapılan çalışma dizisine odaklanacağız. Yerliğin doğurganlık konusunun, modern astroloji okulları tarafından önerilen doğum çizelgesine göre analizine birçok yaklaşım vardır.

  Bu çalışma, bir kişinin çocuk sahibi olma yeteneğini belirlemek için geleneksel metodolojinin gözden geçirilmesini önermektedir. Yüzyıllar boyunca, astrolojinin ustaları dünyaya bir bütün olarak baktılar.

  Bu dünyadaki her şey, onların görüşüne göre, tek tip yasalara göre yaşıyor. İnsanın doğurganlığından bahsedersek, o zaman bir hayvanın, ağacın, çiçeğin, toprağın doğurganlığından farklı değildir.

  Doğum haritasındaki çocuklar: analiz

  Toprağı verimli kılmak için nelere ihtiyaç vardır? Ve bir çiçek yetiştirmek için? Isıya ve neme ihtiyacınız var. Her şey basit. Bir kişinin üretken olması için kartında yeterli ısı ve nem bulunmalıdır. Bu özelliklerin kaç tanesinin yerli burçta olduğunu hesaplamak için temel araçları kullanmamız gerekiyor. Astrolog aşağıdaki temel araçlara sahiptir: Zodyak işaretleri farklı bölgelere, gezegenlere ve evlere ayrılır. Ek bilgi yönleri, çok, yıldız tarafından verilecektir. Eski astrologlar zodyakın tüm işaretlerini üretken, orta doğurganlık ve çorak belirtileri olarak ayırdılar.

  Ptolemy, Biruni, Ben Ezra, William Lilly ve diğer yazarların yazılarında işaretlerin belirsizlik derecesinin bir açıklaması bulunabilir. Gezegenler üretken Jüpiter, Venüs, Ay ve çorak diğerleri ayrılmıştır. Ayrı olarak, burç içindeki yere bağlı olarak üretken olabilen veya bulunmayan Merkür göz önünde bulundurulur.

  Gezegenlerin doğurganlığı doğayla doğrudan ilgilidir. Tüm verimli gezegenler nemlidir ve Jüpiter ve Venüs sadece nemli değil, aynı zamanda sıcaktır. Jüpiter, üreme için en elverişli olanıdır, bu nedenle, eski zamanlardan beri çocukların belirleyicisi olarak kabul edilmiştir. Onun nimeti olmadan, anlayışı ve bir çocuğun doğumu gerçekleşemez.

  Ay, o kadar dikkat gerektirir. Doğumla ilgili evler beşinci, on birinci ve birincidir. Burçta, aynı gezegenler arasında bir alım gerçekleşmesi durumunda, bu konuyla ilgili gezegenler arasındaki yönler dikkate alınmıştır. Her gezegenin gücünün dikkatli bir şekilde hesaplanmasına özel dikkat gösterildi - her bir gezegenin hareket etme gücü ve isteği kadar hareket edebildiği için temel ve tesadüfi erdemleri. İnsan doğurganlığının derecesini analiz etmemizde bizi ilgilendiren partiler Çocuklar Noktası, Oğullar Noktası ve Kızların Noktasıdır. Kartı analiz etme sürecinde, doğanın Efendisi ve Çocuk Efendisi'ni düşünmeniz gerekir.

  Bu gezegenler birbirine bağlanırsa ve engellenmezse, çocukların doğumuna söz verilir. Bu nedenle, müşterinin burçlarında doğurganlık ve kısırlık göstergelerini dikkatlice toplamak ve çoğu göstergeyle çocuk sahibi olma yeteneğini değerlendirmek gerekir. Partiler, bir kişinin verimliliğini, piyango imha edicisinin üretken, engelsiz bir gezegen olduğu ve diğer doğurganlık göstergeleri ile ilgili olduğu için göstermektedir. Makalelerimden birinde, çok fazla çocuğa sahip olmak ve astroloji açısından hiç çocuğum olmamak gibi önemli bir konuyu düşündüm.

  Ancak bu makale, geleneksel olarak gelecekten sorumlu olan Beşinci Ev'teki gezegenler hakkında daha fazla konuştu. Dün arkadaşım benden çocuk sayısı haritasını görmemi istedi. Muhtemelen bir tür işaret olduğunu düşünmüştüm ve bu konuyu düşünmeye devam etmek güzel olurdu, ancak diğer astrolojik yöntemlerle. Dahası, hamile kalma ya da çocuk sahibi olma konusunda bazı problemleri olan kadınlara çok sık atıfta bulunulur, bu nedenle, deneyim ve istatistiksel bir temel zaten birikmiştir. Bu nedenle, çok sayıda çocuğu veya çocuğu olan biri hakkında doğru bir yargıya varmak için Beşinci Evini, yani bu evin zirvesinin, bu evin yöneticisinin, yönlerinin, evin içindeki konumunun, vb.

  Geleneksel astrolojide, verimli işaretler ve çorak denilen bir bölünme vardır. Su trigonunun tüm belirtileri bereketlidir, yani Kanser, Akrep, Balık, ayrıca dünya işareti - Toros. Çorak İkizler, Aslan ve Başak. Diğerleri tarafsız olarak kabul edilir. Beşinci Evin ve bu evin Cetvelinin verimli işaretler içindeki zirvesinin doğurganlığın endikasyonlarından biri olduğuna inanılmaktadır, ancak her şey o kadar basit değildir.

  Beşinci Evin gezegen yöneticisi, hem elverişsiz bir eve girerek hem de Satürn, Uranüs veya Plüton'un gergin yönünden ciddi şekilde etkilenebilir.

  Neptün hakkında, kesin olarak söyleyemezler, istatistiklerime göre maksimum zarar veren bu üç gezegen. Beşinci Saray Cetvelinin Jüpiter'le olan olumlu yönü, olası çocuk sayısını arttırmaktadır.

  Bu Jüpiter'in doğası gereğidir - genişleme gezegeni, ki her zaman temasta kaldıklarını arttırır. Beşinci Ev'e ek olarak, her zaman ayın burçtaki konumunu değerlendirmeniz gerekir. Verimli bir işaret ise - bu aynı zamanda yeterli sayıda çocuğun güçlü bir göstergesidir. Beşinci Ev Cetvelinin yakılması veya eski haline getirilmesi çok istenmeyen bir durumdur.

  Retrograd her zaman gezegen için tesadüfi bir kusurdur, ancak ünlü astrolog Konstantin Daragan'ın retrograd'ın anlamını tam olarak Beşinci Ev bağlamında nasıl açıkladığını sevdim.

  Retrogradın dönüşle ilişkili olduğu bilinmektedir. Latince'de "retro" kök "geri" anlamına gelir. Bu yüzden Daragan, geri dönüşün ya bir kürtaj olduğunu ya da düşük olduğunu veya kürtaj için başka sebepler olduğuna inanıyor. Bu konumu felsefi bir bakış açısıyla ele alırsak, çocuk geldiği yere - cennete döner.

  Sekizinci veya Onikinci'deki Beşinci Evin hükümdarı, bir çocuk için kötü göstergelerdir. Bu evlerin ikisi de zorluklarla, zorlukla bağlantılı.

  Yazı kaynağı : tr.togonlie.ga

  Boğa Burcu Kadını ve Yengeç Burcu Erkeği Uyumu

  Boğa Yengeç Burç Uyumu - Yengeç ile Boğa İlişkisi Nasıl Olur? (Aşk ve Arkadaşlık Uyumu)

  Boğa Yengeç Burç Uyumu - Yengeç ile Boğa İlişkisi Nasıl Olur? (Aşk ve Arkadaşlık Uyumu)

  Bu ikili genel olarak bir aradayken birbirlerine büyük destek olabilir ve uzun vadeli planlarını gerçekleştirebilirler. Boğa için yengec son derece uygun bir partnerdir. yengec’in duyarlı yapısı, gelenekçi tutumu ve çok dışadönük olmayan karakteri Boğa için biçilmiş kaftan gibidir. Ayrıca her ikisi de güven ve huzura önem verirler. yengec’ler sevgi ilişkilerinde kıskaçları ile güçlü bir bağ oluştururlarken, Boğa’lar alışkanlıklarına sıkı sıkıya bağlıdırlar. Bu ortaklık, eğer iki haritasında, birbirini harekete geçiren daha dışadönük enerjiler de varsa, çok güzel sonuçlar getirebilir. Bu arada Boğa’lar yengec’leri biraz fazla kuruntulu ve kuşkucu bulabilirler. Hatta bu yüzden yengec’lerin aradıkları güven ve huzuru ancak Boğa gibi uzun vadeli düşünen, yavaş yavaş hareket eden bir burç sağlayabilir. Bu birliktelik fazla evle ilgili işlere ve geleneklere takılı kalmaktan ötürü içedönükleşebilir. Ancak aşk hayatında, her iki tarafında sevgi dolu olmaları, bir yuva kurmak ve kök salabilmek arzuları onları uzun vadede fazlasıyla birbirine bağlamaya yetecektir.

  UYUM
  Aşkta:%80, Arkadaşlıkta %70, İş Hayatında % 80

  Boğa burcunun ilişkilerinde genel tutumu: Güven veren ve güven arayan, huzurlu, yavaş ve sakince, aşırı sahiplenici olabilir. Dayanıklıdır ve uzun vadeli düşünür. Kıskançlık söz konusudur. Hassas ve kolay yara alan. Aşkta son derece fiziksel.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Boğa kadını Yengeç erkeği uyumu Hande Kazanova

  Boğa kadını Yengeç erkeği uyumu Hande Kazanova

  Boğa kadını ile Yengeç erkeği evlilik uyumu tablosunu Astrolog Hande Kazanova elmaelma.com için yorumladı. Boğa kadını Yengeç erkeği evliliği nasıl olur sorusuna yanıt arayan Boğa burcu kadınları yada Yengeç burcu erkekleri Boğa-Yengeç evliliği ile ilgili astrolojik detaylar ile sorularına yanıt bulabilirler. Hande Kazanova'ya göre Boğa-Yengeç uyumu şahane. Toprak grubundan olan Boğa kadını ile su grubundan olan Yengeç erkeği ile iyi anlaşan ikili olabilirler. Yengeç erkeği bazı konularda daha sert olan Boğa kadınını yumuşatabilir. Hem Boğa kadını hem de Yengeç erkeği ev ve huzur sever bu da Boğa-Yengeç uyumunu güçlendirir. Boğa kadını Yengeç erkeği uyumunda ortaya çıkabilecek en yaygın sorun ise Boğa'nın inadı olabilir. 

  Hande Kazanova Boğa-Yengeç evliliği uyum tablosunun tam olarak ortaya çıkması için kişilerin horoskoplardaki baskın ve zorlu görünümlerinin tam olarak ortaya konulması gerektiğini de vurguluyor. İşte Hande Kazanova'nın Boğa kadını Yengeç erkeği evlilik uyumuna ilişkin söylediklerinin detayları...

  "Toprak grubunda olan Boğa ile, su grubundan yengeç genelde iyi anlaşırlar. Su,
  toprağı besler. Yengeç burcunun duygusallığı, empatik ve şefkatli yapısı, daha
  somut ve dünyevi işler peşinde koşan Boğa’yı yumuşatabilir ve besleyebilir.
  Boğa burcu yengeçten karşı tarafın istek ve beklentilerini önemsemeyi ve daha
  duygusal olmayı öğrenirken, sulu yengeç burcu da, boğa burcundan olaylara
  daha mantıklı ve kararlı yönden bakmayı öğrenmelidir. Yengeç sıcak ve güzel
  bir yuvadan ve yoğun duygulardan hoşlanır. Tam da Boğanın istediği şey budur.
  Sıcak bir ev ve onu kurmanın sorumluluğu. Sevdikleri insanlar, kendi yuvaları
  haricinde genelde başka birşeyle ilgilenmeyeceklerdir. Burada ki tek problem,
  duygusallığı bazen gereksiz yönlendirme olarak kullanan Yengeç’in, Boğa’nın
  inadına denk gelmesi olabilir. Hele ki Boğa, Yengeç’in timsah gözyaşlarını
  anlarsa, onu kanırtmak için elinden geleni yapabilir. Burada Boğa’nın da
  unutmaması gereken şey, Yengeç daima duygusal tatmin peşindedir. Bir kez
  duygusal olarak mutsuz oldu mu, kendine sığınacak bir yer arar."

  Yazı kaynağı : www.elmaelma.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap