Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  black panther 2 yaşasın wakanda izle

  1 ziyaretçi

  black panther 2 yaşasın wakanda izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Black Panther: Yaşasın Wakanda - Black Panther 2 Wakanda Forever 2022 Film izle

  Black Panther: Yaşasın Wakanda - Black Panther 2 Wakanda Forever 2022 Film izle

  Aksiyon, macera ve bilim kurgu kategorilerinin en yeni ve en muhteşem filmlerinden birisi olan Black Panther II filminde ne yazık ki hiç beklenmedik bir gelişme filmin konusunu ve dolayısı ile gelecek serilerin de konularını değiştirdi. Bilindiği üzere Wakanda Kralı, T'Challa yani Chadwick Boseman kolon kanseriydi ve bu yüzden de 28 Ağustos 2020 tarihinde kanserin getirdiği komplikasyonlar nedeni ile evinde ve ailesi yanındayken hayata gözlerini yumdu. Bu yüzden de Victoria Alonso yani Marvel Stüdyoları Başkan Yardımcısı basına ‘’Yalnızca bir Chadwick vardı ve o da bizimle değil’’ şeklindeki açıklaması ile filmin aslında başka bir konuyu belirleyeceğini ve Chadwick Boseman yerine başka bir Wakanda Kralı seçmeyeceklerini onaylamış oldu.
  Fakat bilinen bir diğer gerçek ise Marvel Stüdyolarının filmin çekimlerinin sürmesine rağmen halen senaryo konusunda çalışmalar yaptığıdır. Bu da bizlere filmin konusu hakkında bilgi vermese de konusunun ne olmayacağı hakkında bilgi vermektedir.
  Ryan Cooger’ın yönetmen koltuğunda bulunduğu bu eşsiz filmde Joe Robert Cole ile Cooger filmin senaryosu üzerinde birlikte çalışan isimlerdir. Angela Bassett, Martin Freeman ve Dorothy Steel ise filmdeki kesin olan başrol oyuncu kadrosundaki simalardır. Bu sefer ki bölümde rahmetli Chadwick Boseman saygı ile anılacak ve Wakanda Dünyası da daha bir net şekilde tanıtılacaktır.

  Yazı kaynağı : www.fullhdfilmizlesene.pw

  Black Panther 2 Yaşasın Wakanda 2022 HD Türkçe Dublaj izle

  Black Panther: Wakanda Forever aksiyon, macera ve fantastik kategorilerinde vizyona girecek 2022 yapımı bir sinema filmidir. Black Panther: Wakanda Forever filminin yönetmen koltuğunda Ryan Coogler yer alıyor. Filmin senaristleri ise yönetmenliğini de yapan Ryan Coogler ve Stan Lee’dir. 2022 yılının son aylarında ekranlarda olacak film Black Panther serisinin devamı olarak ön planda serinin ilk filmi gayet başarılıydı ve bir çok kesim tarafından beğenildi. Kasım ayında vizyonda olacak film ile alakalı bir çok yeni bilgide var. Özellikle konusu ve devam niteliği taşıyan film için oldukça önemli filmin meraklıları da ilk seriden hangi oyuncular olacağını ve özellikle ekibe yeni katılan oyuncular ile alakalı bir çok detayı da merak ediyor. Black Panther: Wakanda Forever ile alakalı hikayesi ve oyuncu kadrosu ile alakalı tüm detayları sizlere aktaralım.

  Amerikan yapımı Aksiyon, Macera, Fantastik filmler her zaman ilgi çekmiştir ve bu filmde kesinlikle beklentilerin yüksek olduğu bir film olarak karşımızda özellikle güçlü bir senaryo ile gelen filmin yönetmeni ise Ryan Coogler olmuş durumda. Senaryoda ise yine aynı ikili yer alıyor Stan Lee, Ryan Coogler ikilisi filmin senaristi olarak göz önündeler.

  Film Black Panther serisinin devamı olarak geliyor ilk filmin ardından çok fazla zaman geçmese de filmin 2. Devam niteliğindeki serüveni merak uyandırıyor. Black Panther babasının ölümünden sonra zor zamanlar geçirir ve Wakanda Kralı olan T’Challa’nın, Wakanda ve bütün dünyanın geleceğini ilgilendiren bir savaşa katılır.

  Gelecekte mutlu olabilmek ve ona verilen görevi yerine getirebilmek için bu savaştan mutlaka zafer ile çıkmalıdır. Black Panther çok büyük bir göreve soyunur ve halkının mutlu olması ve geleceği ona bağlıdır. Halkın hayatı yaşama biçimi ve daha bir çok konu ona bağlıdır. 11 Kasım 2022 tarihinde vizyonda olacak filmin oyuncu kadrosunu sizlere aktaralım.

  Filmin oyuncu kadrosu da çok fazla merak ediliyordu bunun nedeni ise devam niteliğinde olan film ile alakalı ortaya atılan bir çok dedikoduydu. Film ile alakalı ilk filmde yer alan oyuncuların büyük kısmının oynayacağı iddia edilmişti. Ancak o iddialarında büyük kısmının yalan olduğunu görüyoruz. L

  Filmde Lupita Nyong’o Rolü: Nakia; Danai Gurira. Rolü: Okoye; Letitia Wright. Rolü: Shuri; Daniel Kaluuya; Winston Duke. Rolü: M. rolleri ile bizlerin karşısında olacak. Filmin 2022 yılının sonunda sinemalarda olacağını söylemekte yarar var özellikle filmin fragmanında büyük ilgi çektiğini ve 11 Kasım itibari ile vizyonda olacağını söylemek gerekiyor.

  Yazı kaynağı : www.filmizletv.vip

  Black Panther 2 Yaşasın Wakanda

  Black Panther 2: Yaşasın Wakanda Türkçe Dublajlı Film izle

  Black Panther 2: Yaşasın Wakanda Türkçe Dublajlı Film izle

  Black Panther: Yaşasın Wakanda izle

  Süre: 161 Dakika

  Ülke: ABD

   2022

  Yazı kaynağı : www.pifilmizle.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap