Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  black friday indirim yapan markalar

  1 ziyaretçi

  black friday indirim yapan markalar bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Black Friday İndirimleri | Black Friday 2022 Türkiye | indirimkuponum.net

  Black Friday İndirimleri | Black Friday 2022 Türkiye | indirimkuponum.net

  Black Friday Nedir Kara Cuma Ne zaman?

  Black Friday 2022 Ne Zaman?

  Black Friday 25 Kasım 2022 Cuma Günü başlayacak. Bu Yıl daha çok kullanıcı Black Friday indirimlerini bekliyor. Hal Böyle olunca indirimlerin bu sene en yüksek seviyeye ulaşması bekleniyor. 2022 Black Friday 25 Kasım 2022 tarihine denk geliyor.

  Black Friday 2022 indirimleri :

  Her marka ve sitenin farklı isimlerle kampanyaya katıldığı ülkemizde çeşitli marka ve sitelerde indirimler gerçekleşecek. Bu markalardan bazılarını isimleri ile beraber aşağıda görebilirsiniz.

  Black Friday Nedir?

  Black Friday ilk olarak Amerika da şukran gününden sonra gelen ilk cuma günü için kullanılıyor. İsminden de anlaşılacağı gibi Black Friday'in Türk milleti ile alakası yoktur. Globalleşen dünya ile birlikte bu tür günler daha çok ön plana gelmeye başladı. Çünkü 1932 yılından beri kutlanan bu gün daha yeni yeni gündeme geliyor. Peki ABD vatandaşlarına göre kutsal bir günden sonra gelen Cuma gününe neden Kara Cuma deniliyor?

  black friday 2019 indirimleri

  İlk olarak 1932 yılında noel alışverişinin başlangıcı olarak kabul edilen bu güne 1961'den sonra Kara Cuma olarak anılmaya başlanmış. Kara Cuma adını almasının sebebi Cuma günü marketler erkenden açılır ve gece geç saatlere kadar satışlara devam ederler. Bu böyle süre gelirken 1961'de Philadelpihia’da çok büyük bir yoğunluk olur, insanlar adım atamaz hale gelir ve trafik kilitlenir.  Trafik yüzünden araçlar hareket edemezken insanlar birbirini ezdiği o yıl cuma gününün Adı Kara Cuma olarak anılmaya başlanmış.

  black friday 2021 indirimleri

  İlk olarak ABD'de başlayan Black Friday'a daha sonra İngiltere ve Kanada'da katılmaya başlamıştır. Yalnız bu iki ülkenin Kara Cuması aynı gün değildir. Tüm Dünyada Black Friday'in kabul gördüğü Gün ABD'de kutlanan gündür. Özellikle Amerika'da Black Friday'de çok büyük oranlarda indirimler yapılır. Bazı ürünler maliyetinin bile altına satıldığı olur.  Son yıllarda ülkemizde de Black Friday indirimleri uygulanmaya başladı. Bunun adını gelen tepkiler üzerine bazı firmalar Efsane Cuma, Muhteşem Cuma farklı isimlerle kampanyaya katıldı.

  kara-cuma-indirimleri-2019

  Özellikle son yıllarda Hemen hemen tüm markalar Black Friday indirimlerini uyguluyor. Şukran günüymüş sonrası noelmiş veya noel alışverişi vs bizi ilgilendirmezken o gün yapılan indirim oranları bizi ilgilendiren asıl kısım.

  Black Friday İndirimlerine ve Black Friday indirim kuponları bu sayfadan o güne kadar dakika dakika yayınlıyor olacağız.Her Sene daha çok markanın katılım gösterdiği Kara Cuma için Bu sene 25 Kasım 2022'de büyük indirimler sizi bekliyor. Tüm Kupon kodlarına bu sayfadan ulaşabileceksiniz.

  Kara Cuma'da indirime giren ürünler neler?

  Kara Cuma'da özellikle online mağazalar büyük indirimlere gidiyor. Moda sektörünün öncü firmalarının indirimleri birbiri ardına gelirken, Elektronik, Beyaz Eşya, Kozmetik, Ayakkabı, Çanta, Tekstil ve Oto malzemelerini çok uygun fiyatlar ile alabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : indirimkuponum.net

  Black Friday Rehberi, Efsane Cuma İndirim Günlerinde Markalar Nasıl Bir Yol İzlemeli?

  1932 yılından günümüze kadar gelen bir alışkanlık haline gelmiş Black Friday, Noel alışveriş sezonun başladığını gösteren bir gündür. Black Friday’de markalar müşteri çekmek için büyük kampanyalar düzenlemektedir. Kampanyalarıyla alışveriş çılgınlığı yaratan mağazalar bugüne özel çok erken saatte açılmakta ve oldukça geç kapanmaktadır.
   

  İndirim onlarının yüksek olması, mağazaların çok erken saatte açılması ve çok geç saatlerde kapanması ise markaların satışlarını arttırmasında oldukça etkilidir. Bu nedenle e-ticaret veya ticaret ile satışlarını yürüten tüm markalar Black Friday kampanyalarını iyi bir şekilde planlamalı ve bu kampanyalarının tanıtımlarını çok iyi yapmalıdır.
   

  İyi bir kampanya yönetimi yapıldığı takdirde markaların cirosunu yükseltmesi oldukça olasıdır. Black Friday 2022 Rehberi adlı yazımızda Black Friday hakkında bilgi vermenin yanı sıra markanızın Black Friday’de satışlarını arttırmaya yarayacak birçok öneriden de bahsedeceğiz. Siz de bu yazımızda sizinle paylaştığımız bilgiler doğrultusunda kampanyalarınızı düzenleyebilir ve Black Friday’de satış arttırma ipuçlarından yararlanabilirsiniz.

  İlgili İçerik: İnternetten Satılacak Ürün Tavsiyeleri  Black Friday Efsane Cuma İndirim
   

  Black Friday Ne Demek?

  Black Friday veya Kara Cuma kelimelerini hayatınızda daha önce oldukça çok duymuş olabilir ve bunların ne demek olduğunu bilmiyor olabilirsiniz ve bu nedenle aklınızda Black Friday ne demek sorusu oluşmuş olabilir. Gelin hep beraber Black Friday’in ne anlama geldiğine bakalım.
   

  Black Friday nedir diyenler için, ilk başta 1932 yılında Amerika’da ortaya çıkan ve Şükran Gününden sonraki ilk Cuma günü yapılan bir kampanyadır diyebiliriz. Bu kampanyada mağazalar Noel’e hazırlık yapmak isteyen müşterileri için oldukça fazla indirim oranları uygulamakta ve ürünlerini belirli süreler içerisinde bu kampanyalı fiyatlarla satışa sunmaktadır.
   

  Kısacası Black Friday Ne Demek sorusuna verebileceğimiz cevap; indirim oranlarının arttırılıp ürünlerin satışa sunulduğu gün demek olacaktır.

  İlgili İçerik: E-Ticarete Yeni Başlayanlara Pazarlama Önerileri


  Black Friday Efsane Cuma Ne Demek
   

  Black Friday Ne Zaman?

  Her yıl Noel alışveriş sezonun başladığını gösteren bir gün olan Black Friday tüm dünyada Şükran gününden sonraki gelen ilk Cuma gününde yapılmaktadır.
   

  Black Friday 2022 veya Black Friday ne zaman sorusuna verebileceğimiz yanıt ise 25 Kasım 2022, Cuma günü yanıtı olacaktır. Sizler de 25 Kasım 2022 gününden önce Black Friday kampanyalarınızı planlamalı ve stoklarınızı arttırmalısınız.
   

  Yapacağınız iyi bir planlama ile siz de bugünde marka satışlarınızı arttırabilir ve cironuzu yükseltebilirsiniz.
   

  Black Friday 2022 Ne Zaman
   

  İlgili İçerik; 2021 Yılı Ticimax Black Friday Raporu

  Black Friday 2022 İndirimleri

  2021 Black Friday Raporu Firmalara Black Friday 2022 İçin Neler Yapılması Gerektiğini Gösteriyor bölümünün ardında Black Friday 2022 için hazırlanmanızı ve kampanyalarınızı kolaylaştıracak bilgilerden bahsedeceğiz.
   

  Her yıl binlerce marka Black Friday indirimleri için birçok kampanya düzenlemektedir.  Genellikle farklı ürün gruplarını satan markalar Black Friday’de farklı indirim oranlarıyla ürünlerini satışa sunmaktadır.
   

  Uzmanların söylediklerini göz önünde bulundurduğumuzda Black Friday İndirimleri 2022 yılı için de bu şekilde olması öngörülmektedir. 2021 Black Friday indirimleri için sektör bazlı yapılabilecek oranlar şu şekilde karşımıza çıkmaktadır.

  Oranları Firmalar tarafından 2021 yılında Black Friday kampanyalarında yapılan en az ve en çok indirim oranını göstermektedir. Bu indirim oranlarını dikkate almanız ve bu oranlar bazında Black Friday 2022 hazırlıklarına başlamanız oldukça önemlidir.
   

  Bu oranlar bazında yapacağınız kampanyalar sizlere 2022 yılında yapılacak olan Black Friday indirimlerinde satışlarınızın artmasında yardımcı olacaktır.  Black Friday’de indirim oranları hakkında bilgi verdik. Gelin şimdi hep beraber Black Friday’de en çok satılan ürünler nelermiş birlikte bakalım.


  Black Friday 2022 İndirimler
   

  2021 Black Friday Raporu Firmalara Black Friday 2022 İçin Neler Yapılması Gerektiğini Gösteriyor

  Black Friday 2022 için markaların hazırlık yapması gerektiğini gösterecek en önemli verileri araştırdığımızda karşımıza ilk çıkan şeyler aslında 2021 verileri oldu. Bir önceki yılda Kara Cuma’da yapılan satışların ülkemizde artması e-ticaret veya ticaretle uğraşan kişilerin buna yönelik hazırlıklar yapmasının zorunlu olduğunu gösteriyor.  Black Friday 2022’ye hazırlanmanızı kolaylaştıracak 2021 verilerine gelin hep beraber bakalım. 


  Black Friday Efsane Cuma Raporları
   

  Bir önceki dönem göz önünde bulundurulduğunda 2022 Black Friday’de de marka satışlarının 1.5 kat veya üstünde artabileceğini söylemek oldukça mümkün. Sizler de Black Friday raporlarında yer alan bu veriyi göz önünde bulundurarak Black Friday’e hazırlanabilir ve satışlarınızın artmasını sağlayabilirsiniz.


  Black Friday Efsane Cuma İndirim Analitikleri
   

  Black Friday’de alışverişlerin çoğunun mobil cihazlar üzerinden yapılıyor olması perakendecilerin stok yapmak ve kampanya düzenlemekten başka daha önemli işlerinin olduğunu göstermektedir. Eğer firmanıza ait bir web sitesi yoksa Ticimax’ın uygun fiyatlarla başlayan e-ticaret alt yapılarından birisini satın alabilir ve firmanızı dijital ortamlara taşıyabilirsiniz.
   

  Bunun yanı sıra firmamız Ticimax bünyesinde bulunan e-ticaret alt yapılarının hepsinde responsive tasarımların bulunması müşterilerinizin mobil cihazlardan mağazanızda daha hızlı işlem yapmasını kolaylaştıracak ve Black Friday’de satış yapma oranınızı arttıracaktır.
   

  Dijital platformlarda büyümeyi hedefleyen bir firmaysanız eğer Ticimax’ın Special Extra ve Special Omni e-ticaret alt yapılarını tercih edebilir ve ücretsiz bir şekilde mobil uygulamanızı hayata geçirerek mobildeki satışlarınızı daha hızlı bir şekilde arttırabilirsiniz.


  Black Friday Efsane Cuma İndirim Saatleri
   

  Mesai saatlerinin dışında olan bu zaman aralıklarında satışlarınızı arttırabilmeniz için e-ticaret sitenizin veya mobil uygulamanızın düzenli bir şekilde test edilmesi ve bu saatler aralığında gelebilecek olan müşteri trafiğini kaldıracak şekilde ayarlanması gerekmektedir. Bu nedenle firmanızın bu saatler aralığında gelen trafiği kaldıracak alt yapısının bulunmasına dikkat etmeniz oldukça önemlidir.
   

  Eğer firmanızın kullandığı alt yapıya güvenmiyorsanız 10 bini aşan e-ticaret firmasının tercih ettiği Ticimax bünyesine sizde firmanızı taşıyabilir ve trafikten kaynaklı site yavaşlama probleminden kurtulabilirsiniz.


  Black Friday Efsane Cuma İndirim Oranlari

  Bu veri Black Friday 2022 için e-posta pazarlamasının oldukça önemli olduğunu göstermektedir. Sizler de Black Friday kampanyalarınızda satışlarınızı arttıracak e-posta pazarlaması modüllerinden yararlanmak için firmamızın e-ticaret paketleriyle tanışabilirsiniz.


  Black Friday Efsane Cuma İndirim Cinsiyet Satışları
   

  Erkeklere yönelik ürünler satan firmalar bu aşamada Black Friday 2021 için daha avantajlı gözükse de unutmayın ki firmaların aylar öncesinden hazırlanmaya başladığı bu özel güne siz de hemen hazırlanmaya başlayabilir ve Black Friday 2022’de satışlarınızı arttırmak için erkeklerin ilgisini çekebilecek ürünlere bünyenizde yer açabilirsiniz.

  Black Friday Efsane Cuma İndirim Ürünler

  Bu veri bize Black Friday 2022 kampanyalarınızı hangi yöne doğru çevirmeniz gerektiği hakkında bizlere bilgi vermektedir. Sizler de yukarıda bahsettiğimiz en çok satış yapılan kategorilerden birinde satış yapıyorsanız şanslısınız demektir. Fakat bu kategorilerde satış yapmayan bir firmaysanız Black Friday 2022 için bu kategorilerde satış yapmak adına ürün tedarik edebilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

  Black Friday’de En Çok Satılan Ürünler

  Her yıl milyonlarca ürünün satışa sunulduğu Black Friday’de en çok satılan ürünler her geçen yıl farklılaşmaktadır. Ticaret ve e-ticaret gibi alanlarda faaliyet yapan markalar için Black Friday’de ürünler hakkında bilgi sahibi olmak oldukça avantajlıdır.
   

  Milyonlarca ürünün satıldığı bu dönemde firmaların en çok satılan ürünleri stoklaması ve kampanyalı fiyatlarla satışa sunması bir gün içerisinde firmanın satışlarının artmasına ve cirosunun yükselmesine olanak sağlayacaktır. Yazımızın bu bölümünde Kara Cuma’da en çok satılan ürünler hakkında bilgi vereceğiz.

  İlgili İçerik: İnternetten Satış Yapmak İçin Pazaryerlerinden Faydalanın

  Bebek Bezi

  Black Friday üzerine araştırma yapan ve bu araştırmaları yapan şirketlerin yayımladığı raporlarda Black Friday’de en çok satılan ürünler listesinin başında Bebek Bezleri geliyor.  Peki neden Black Friday bebek bezi en çok satılan ürünler arasında? diye düşünüyorsanız, bu sorunun cevabı ülkemizde bebek bezlerine yansıtılan KDV oranı %18 olmasıdır. Bu nedenle yeni bebeği olan ve olacak çiftler bebek masraflarını azaltmak için Black Friday’de en çok bebek bezi almayı tercih ediyor.


  Black Friday Efsane Cuma İndirim Bebek Bezi
   

  Teknolojik Aletler

  Dünya’da birçok kişi cep telefonu, bilgisayar, yazıcı gibi teknolojik aletlerini değiştirmek için Black Friday’i iple çekiyor. Hal böyle olunca Black Friday’de en çok satılan ürünler arasında teknolojik aletler de üst sıralarda yer alıyor. Genellikle birçok marka Black Friday kampanyaları arasında teknolojik ürünlerin satışını arttırmak için %5, %10, %20 ve hediye ürün gönderme gibi kampanyalar düzenleyerek satışlarını arttırıyor.
   

  Eğer siz de Black Friday’de satış arttırmak isteyen firmalar arasındaysanız iyi bir analiz yaparak insanların en çok tercih ettiği teknoloji aletleri bulabilir ve Black Friday kampanyanızı bu şekilde düzenleyerek satışlarınızı arttırabilirsiniz.


  Black Friday Efsane Cuma İndirim Teknolojik Ürünler
   

  Giyim – Ayakkabı - Çanta

  Kara Cuma deyince herkesin aklına ilk gelen ürün gruplarından birisi de giyim, ayakkabı ve çanta grubundaki ürünler oluyor. Dünya’daki birçok kişi önemli markaların Kara Cuma kampanyalarından yararlanarak indirimli ürün almayı tercih ettiği için bugün de en çok satılan ürünler arasında bulunan giyim, ayakkabı ve çanta kategorisindeki ürünlere olan ilgi her zamanki gibi oldukça fazla.
   

  Siz de işinizi büyütmek isteyen bir firmaysanız Kara Cuma kampanyalarınızı bu yönde planlayabilir ve bugün de yapacağınız kampanyalar ile satışlarınızı arttırabilirsiniz.


  Black Friday Efsane Cuma İndirim Giyim Ayakkabı Çanta
   

  Kitap

  Black Friday veya Kara Cuma indirimleri deyince birçok kitap tutkunun aklına ilk gelen ürünler tabi ki de kitaplar oluyor. Birçok yayın evi Black Friday’e özel %20, %30, %50 oranlarında indirim kampanyaları düzenleyerek Black Friday’de stoklarını azaltmaya çalışıyor.
   

  Kampanya oranları büyük derecede arttığı ve ciddi bir şekilde kitaplarda indirim olduğu için ise birçok kişi Black Friday’de kitap almayı tercih ediyor. İnsanların Black Friday’de kitap satın alma oranı bir hayli arttığı için Black Friday’de en çok satılan ürünler listesinde ilk sıralarda kitaplar da yer alıyor.


  Black Friday Efsane Cuma İndirim Kitap
   

  Sağlık ve Kozmetik Ürünleri

  Black Friday’de özellikle çok ünlü sağlık ve kozmetik markalarının yaptığı indirimleri bekleyen milyonlarca kişi var. Genellikle dünyanın en ünlü sağlık ve kozmetik markları Black Friday’e özel %10, %20, %50 oranlarında indirim kampanyaları düzenliyor.
   

  Düzenlenen kampanyalarda indirim oranları ürün bazlı değişiklik gösteriyor olsa da Black Friday’de en çok tercih edilen ürünler arasında sağlık ve kozmetik ürünleri de yer alıyor. Sağlık ve kozmetik ürünlerinin bugünde çok satılması da bu ürün grubunun en çok satılan ürünler arasında yer almasına olanak sağlıyor.


  Black Friday Efsane Cuma İndirim Kozmetik
   

  Elektrikli Ev Aletleri ve Temizlik Ürünleri

  Konu Black Friday olunca tabi ki de Elektrikli ev aletlerini ve temizlik ürünlerini atlamamak gerekir. Bu kategorilerde satış yapan firmalar bugüne özel yüksek oranlı indirim kampanyalarıyla karşımıza çıkmaktadır.
   

  Kampanyalı ürün fiyatları Black Friday indirimlerinde oldukça uygun olduğu için Black Friday’de en çok satılan ürünler arasında elektrikli ev aletleri ve temizlik ürünleri de üst sıralarda yer alıyor.  Black Friday Efsane Cuma İndirim Ev Aletleri

   

  Black Friday’e Nasıl Hazırlanılmalıdır?

  Söz konusu Black Friday olunca markaların satışlarını arttırabilmesi adına birçok işin altına girmeleri gerekiyor.  Dünya’da alışveriş çılgınlığının yaşandığı bu günde gelirlerini arttırmak isteyen firmaların hazırlıklarını tamamlamaları oldukça. Peki markalar Black Friday’e nasıl hazırlanmalı gelin hep beraber Black Friday 2022 Rehberi yazımızın bu bölümünde ele alalım.  Black Friday Efsane Cuma İndirim Hazırlıkları

   

  Çalışmalarınızı Zamanında Tamamlamak İçin Erkenden Çalışmaya Başlayın

  Black Friday’de satış arttırma hedefi koyan bir firmaysanız eğer Black Friday için planlı ve programlı çalışmaya başlamanız oldukça önemli. Özellikle planlı ve programlı bir şekilde çalışılması gereken en önemli ticaret kollarından birisi e-ticaret siteleri.
   

  E-ticaret siteniz üzerinden yapacağınız satışlarda Black Friday döneminde sitenizin gelen trafiği kaldıracak güçte olması, sayfa yüklenme hızı, mobil uyumluluk gibi özelliklerini test etmeniz sitenizde yaşanabilecek problemlerin önüne geçmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle Black Friday’de problem yaşamamak için sizler de online mağazanız üzerinde çalışmalar yapmalı ve e-ticaret sitenizi Black Friday’e hazırlamalısınız.

  İlgili İçerik: Hazır E-Ticaret Paketi Kullanmanın Avantajları


  Black Friday Efsane Cuma İndirim Çalışma Saatleri
   

  Ürün Stoklarınızı Gözden Geçirin

  Black Friday’de yapılan alışveriş oranları bir hayli artış göstermektedir. Hal böyle olunca mağazaların stoklarında problemler yaşanabilmektedir. Eğer Black Friday’de müşteri kaybetmek istemiyor ve satışlarınızı arttırmak istiyorsanız Black Friday öncesinde yukarıda bahsettiğimiz Black Friday’de en çok satılan ürünler listesindeki ürünlere yer verebilirsiniz.
   

  Bununla beraber satışlarınızı arttırmak için stok kontrolünü yapmalı ve stoğu azalan veya biten ürünleri yeniden tedarik ederek stoklarınızı arttırabilirsiniz. Stok yönetimi yapmak için en çok satan ürünlerinizi gözden geçirebilir ve ürünler hızlı bir şekilde satılacağı için bu ürünlerin stok sayısını arttırarak sizler de hem bu ürünlerden daha fazla kar edebilir hem de müşterilerinizin alışveriş esnasında mağdur olmasının önüne geçebilirsiniz.


  Black Friday Efsane Cuma İndirim Ürün Stokları
   

  İndirime Girecek Olan Ürünlerinize Karar Verin

  E-ticaret firmalarının birçoğu indirimli ürün satışı yaptıkları Black Friday için sıkı hazırlıklar yapmaktadır. Ürünler için satış hazırlıkları ürün stokları ve indirime girecek ürünlere karar verme süreçleri ile başlamaktadır. Black Friday’de indirim yapacağınız ürünlere karar vermeniz kampanyalarınızı hazırlamanız için oldukça önemlidir. Peki indirimli satış yapacağınız ürünlere karar verirken neleri göz önünde bulundurmalısınız biliyor musunuz? Gelin hep beraber bakalım.
   


  Black Friday Efsane Cuma İndirim Ürünleri
   

  Çünkü alışveriş yapan kişilerin aklındaki ilk düşünce alışveriş yaptığı platformun güvenli olup olmadığıdır. Bunun yanı sıra yeni müşteri adaylarınızın dikkat ettiği bir başka unsur ise ürün fiyatlarıdır. Alışveriş yapan kişiler e-ticaret sitenizdeki indirimli ürünleri deneyerek sizlere güvenip güvenmemek konusunda karar verecektir.
   

  Bu kişilerin indirimli ürünleri denemek istemesindeki tek amaçları ise ilgili ürünleri satın alarak daha az bir miktarda paralarını riske atmaktır. Yeniden söylüyoruz ki Black Friday’de yeni müşteri kazanmak için indirimli ürünlerinizin geniş kitlelere hitap etmesi oldukça önemlidir.

  İlgili İçerik: E-ticaret Siteleri İçin Sosyal Medya Pazarlama İpuçları  Black Friday Efsane Cuma İndirim Ürün Seçimi


   

  Black Friday’de indirime girecek ürünlerinize karar verirken satışları az olan ürünleri göz önünde bulundurabilir ve bu ürünlerin stoklarını azaltmak için bu ürünlerdeki kar marjınızı düşürerek indirimler uygulayabilirsiniz.

  Unutmayın ki satışı az olan ürünlere yapacağınız büyük indirim oranları bu ürünlerin hızlı bir şekilde tüketilmesini sağlayacaktır. Bununla beraber bu ürünlerin deponuzda kapladığı yerler boşalacak ve firmanız için en çok satılan ürünlere yeni yerler açılacaktır.  Black Friday Efsane Cuma İndirim Kampanyaları


  Mevcut müşterilerinizi kontrol etmek, sitenizden yaptıkları alışverişi arttırarak müşteri sadakatini yakalamak için mevcut müşterilerinizin en çok satın aldığı ürünlere özel indirimler düzenleyebilirsiniz.  Bununla beraber mevcut müşterileriniz tarafından en çok alınan ürünlere özel indirim kodu tanımlayabilir ve bu şekilde müşteri sadakatini yakalayabilirsiniz.
   


  Black Friday Efsane Cuma İndirim Müşteri Arttırma
   

  Bu Black Friday’de indirimli ürün belirlerken ilk dikkat edilen şeylerden birisidir. Fakat indirme girecek ürünlerinizi belirlerken ürün satışının en çok olduğu ürünleri de göz önünde bulundurmanız oldukça önemlidir.


  En çok satılan ürünlerinize yönelik olan talep Black Friday döneminde daha fazla artacaktır. Bu ürünlerin satışı artış göstereceği için markanız bu ürünlere yaptığı indirimler sayesinde sürüm üzerinden gelir elde edecektir.
   

  Black Friday, üreticiler ve tüketiciler için oldukça önemli bir gündür. Bu nedenle bir satıcı olarak sizler de Black Friday’e erken tarihlerden itibaren hazırlanmalısınız. Black Friday 2022 Rehberinde sizlere bahsettiğimiz şeyleri göz önünde bulundurarak sizler de Black Friday’e hazırlanabilir ve yaptığınız iyi hazırlıklar ile bugün için gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Dilediğiniz takdirde içinde Black Friday’e Hazırlanmak İçin birçok modülü bulunduran e-ticaret alt yapılarımız ile tanışarak sizler de Black Friday ile ilgili hazırlıklarınızı daha kolay tamamlayabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.ticimax.com

  Black Friday 2022 - Efsane Cuma & Kara Cuma İndirimleri Burada! | Akakçe

  Black Friday 2022 - Efsane Cuma & Kara Cuma İndirimleri Burada! | Akakçe

  Black Friday

  Yılın en büyük indirim dönemi geldi çattı! Türkiye'de ve tüm dünyada heyecanla beklenen indirim dönemi Black Friday; binlerce üründe çeşitli indirim ve kampanyaların gerçekleştiği, ihtiyaç ve isteklerin bütçe dostu fiyatlarla karşılanabildiği bir alışveriş festivali. Teknolojiden ev tekstiline, süpermarketten kişisel bakıma kadar geniş bir yelpazede sayısız kampanyanın düzenlendiği dönemde birçok marka ve e-ticaret platformu çeşitli indirimler yapıyor.

  E-ticaret hacminin arttığı Black Friday indirimlerinde Trendyol, Hepsiburada, N11 ve Amazon gibi birçok e-ticaret platformu çeşitli kampanya ve fırsatlar düzenlemektedir. Türkiye'de Black Friday'in yanı sıra Efsane Cuma, Efsane Kasım, Kara Cuma ve Muhteşem Cuma gibi birçok isimle anılan söz konusu indirim dönemi, özellikle 25 Kasım 2022 günü göz kamaştıran kampanyalarla zirvesini yaşamaktadır.

  Yıl içerisindeki çeşitli indirimlere göre ışıltılı ve göz alıcı bir kampanya dönemi yaşamanızı sağlayan Black Friday indirimlerinde alışveriş severlerin en çok ilgi gösterdiği televizyon, beyaz eşya, oyun konsolu, kozmetik, giyim ve süpermarket gibi kategorilerde ciddi indirim oranlarına ulaşılmaktadır. Böylelikle Efsane Kasım öncesi hazırlanan listeler ile bu özel döneme hazırlıklı girmek hem bütçeniz için hem de doğru alışveriş için fazlasıyla önemli!

  Black Friday Ne Zaman?

  "Black Friday ne demek" sorusunun cevabını merak edenler için; 1932 yılına dayanan ve Noel alışverişi olarak bilinen geçmişi ile aslen Amerika Birleşik Devletleri'nde ortaya çıkmıştır ve 1961 yılından bu yana giderek büyüyen bir alışveriş festivali olarak tüm dünyada kendine yer edinmektedir. İnternet kullanımının artması ve alışveriş alışkanlıklarının e-ticarete evrilmesi ile birlikte bambaşka bir boyuta taşınan Black Friday'in çıkış hikayesi ise ABD'nin Philadelphia eyaletine dayanmaktadır.

  "Kara Cuma ne zaman?" sorusunun yanıtı için öncesinde tarihine göz atmakta fayda var. 1961 yılının Şükran Günü ertesindeki Cuma'ya dayanan indirim dönemi, insanların Noel hediyesi için erkenden açılan mağazalara akın etmesi ile başlar. Gece geç saatlere kadar şehirde bir alışveriş çılgınlığı yaşanır ve izdiham sebebiyle trafik dahi durma noktasına gelir. Şehirdeki karmaşa ve mağazalarda yaşanan izdiham nedeniyle o günü Kara Cuma olarak tanımlayan markalar, sonrasında bunun global bir alışveriş geleneğine dönüşeceğini bilemiyorlardı elbette.

  Kara Cuma'nın ardından özellikle ABD'de her geçen gün gelişen ve büyüyen bir geleneğe dönüşen söz konusu indirim günü, zamanla tüm dünyaya yayıldı ve Türkiye'de de e-ticaretin büyümesi ile birlikte kendine önemli bir yer edindi. Her yıl Şükran Günü'nden sonraki Cuma gününe denk gelmesi nedeniyle tarihi değişen Black Friday indirimleri 2022 yılında ise 25 Kasım'a denk gelmektedir.

  Başta e-ticaret platformları olmak üzere birçok marka ve mağaza Black Friday'i bekleyerek bu devasa indirim dönemi için hazırlıklar yapmaktadır. Elbette tek hazırlık yapan markalar ve platformlar değil, ihtiyaç ve isteklerini en uygun fiyatlara satın almak isteyen kullanıcılar da. Black Friday öncesi hazırlanan alışveriş listeleri ile verimli bir kampanya dönemi geçirmek isteyen milyonlar, doğru fiyata ulaşmak için de birçok araştırma yapmaktadır. Fiyat karşılaştırmaları ile listelerine ekledikleri onlarca ürüne ait binlerce fiyatı inceleyerek doğru tercih yapmaya çalışan alışveriş tutkunları, bu yıl da dört gözle Efsane Cuma'yı beklemektedir.

  Kara Cuma İndirimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  Black Friday; göz alıcı alıcı indirim oranları ve göz kamaştıran kampanyalar ile tam bir indirim festivali. Milyonlarca üründe tahmin dahi edilemeyecek oranda fiyat düşüşleri yaşanırken; kupon, hediye çeki ve çekilişler ile de çeşitli kampanyalara denk gelmek mümkün. Ancak karşılaştığımız her indirim gerçek mi? Takip listemizdeki bir ürüne gelen indirim doğru mu? İndirimli fiyatlar gerçekten ucuz mu?

  Alışverişin ve e-ticaretin insan yaşamındaki hacminin gittikçe arttığı şu günlerde; özellikle de müşteri dostu birçok marka ve e-ticaret platformu olmasına karşın Black Friday gibi özel indirim dönemlerini fırsata çeviren ve pek de iyi niyetli olmayan fırsatçılar olduğunu gördükçe bu soruları sormadan alışveriş yapmak imkânsız görünüyor. Bu noktada doğru ve güvenilir bir indirim dönemi geçirmek için dikkatli olmakta fayda var. Önceliğiniz bütçe kontrolü olurken, ardından sizlere sunulan indirimlerin gerçekliği üzerine kısa bir araştırma yapmak gerekiyor. Bu araştırmayı sizlere fiyat karşılaştırma tablolarından fiyat takip alarmına, fiyat değişim grafiğinden telefon karşılaştırma sayfalarına dek birçok müşteri dostu olanak sunan Akakçe ile yapabilirsiniz.

  Sunulan indirim oranı yüksek olarak görünse de, ilgili ürünün fiyatı artırılmış olabilir ve karşılaştığınız devasa indirim aslında ürünün bir hafta önceki fiyatı ile eşdeğer hale getirilmiş olabilir. Bu gibi durumlardan kaçınmak için Akakçe'nin fiyat değişim grafiğini inceleyerek, ürünün son 1 yıla ait fiyat değişimlerini inceleyebilir ve size sunulan indirimin gerçek olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Böylelikle bütçenizi koruyabilir, gerçek ve en ucuz fiyatlara güvenle ulaşabilirsiniz.

  Peki, "Black Friday nedir?" ve bu muhteşem alışveriş festivalinde nelere dikkat etmeliyiz:

  Gerçek Black Friday İndirimleri Akakçe'de!

  Black Friday indirimleri ile ilgili tüm detaylar Akakçe'de! Efsane Cuma, Efsane Kasım, Muhteşem Cuma, Efsane İndirimler, Şahane Cuma indirimleri, Çılgın Cuma… ve daha birçok isim. Black Friday'i nasıl anmak istiyorsanız hepsi Akakçe'de! Bütün indirimlerin odağı, karşınıza çıkabilecek tüm fiyatların toplu adresi, Black Friday'den de önce Akakçe!

  Black Friday indirimleri süresince milyonlarca ürüne uygulanan yüzbinlerce indirimi en doğru haliyle yakalamak istiyorsanız doğru adres Akakçe! Bilindiği üzere Kasım ayı boyunca günlük ve saatlik indirimler ile binlerce kampanya sizleri bekliyor. Söz konusu kampanyaları anlık olarak takip edebilmek, doğru fiyat ve indirimleri yakalamak için Akakçe'nin anlık olarak değişen fiyat tablosunu incelemeniz gerekiyor!

  Verilen indirim oranı gerçekten ürünün en ucuz fiyatı mı? Bu fiyat gerçek mi? En ucuz fiyatı gerçekten yakaladım mı? gibi sorularınızın en doğru cevabını Black Friday 2022'de de Akakçe ile alabilirsiniz. Fiyat karşılaştırma temelinden hareketle, aradığınız ürüne veya ürün gruplarına ait en ucuz fiyat; tuvalet kağıdı, bebek bezi gibi kategorilerde en ucuz birim fiyatı; fiyat değişim grafiği ile verilen indirimin gerçek olup olmadığı ve takip listesi ile indirim geldiği an ekranınıza düşen bildirimler… Bunların hepsi her zaman olduğu gibi Kasım ayı boyunca da tüm Black Friday indirimleri sürecinde Akakçe'de!

  Ayrıca yıl boyu en çok tercih edilenleri, markaların ve e-ticaret platformlarının en çok indirim yaptığı ürünleri de Akakçe'nin Black Friday özel sayfasından görüntüleyebilirsiniz. İlgi alanlarınız için ayrılan ve en çok tercih edilen ürünleri Black Friday Akakçe özel sayfası ile rahatlıkla inceleyebilir, Efsane Cuma'nın bütün indirimlerini en doğru haliyle bir arada görüntüleyebilirsiniz.

  Hepsiburada ile Efsane Cuma!

  Türkiye'nin en önemli e-ticaret platformlarından biri olan Hepsiburada Efsane Cuma indirimleri Akakçe'de! Özellikle teknoloji ürünleri noktasında kullanıcıların güvenle tercih etmeye devam ettiği Hepsiburada'nın Efsane Kasım indirimleri ile listelediği buzdolabı, televizyon, fritöz ve daha yüzlerce ürünün fiyat ve özelliklerini Akakçe ile karşılaştırabilir, indirim fırsatlarını değerlendirebilirsiniz! Efsane Cuma indirimleri ile hayalinizdeki ürünlere kavuşabilir, Akakçe ile de bütçenizi koruyabilirsiniz!

  Efsane Günler Trendyol'da!

  E-ticaret noktasında ürettiği kampanyalar ve sunduğu ürünler ile günden güne kullanıcının sevgisini kazanmaya devam eden platformun; Trendyol Efsane Günler indirimleri de Akakçe'de! Yüzbinlerce indirimin yer aldığı Trendyol Efsane Cuma ile bebek bezi, bebek arabası ve kadın giyim gibi yüzlerce kategoride dilediğiniz fiyata ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı karşılamadan önce Akakçe ile fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Trendyol Black Friday indirimleri ile ilgili kampanyalarında kullanıcıların ihtiyaç ve isteklerine yönelik ürünleri listeler. Her yıl Kasım döneminde öne çıkan birçok kampanya sunan Trendyol ile Black Friday indirimlerini takip edebilirsiniz!

  N11 Efsane Cuma İndirimleri

  Black Friday indirim günlerinin önemli e-ticaret platformlarından biri olan N11 ile Kasım ayındaki alışveriş keyfinizi artırabilirsiniz. N11 Efsane Cuma indirimleri ile lastik, yapı market ürünleri ve spor, outdoor malzemeleri noktasında cazip fiyatlara erişebilirsiniz. Özellikle uzun yıllardır Black Friday indirimlerinde kupon dağıtarak kullanıcılarına önemli ölçüde indirimler sunan platformda listelenen ürünlerin fiyatlarını karşılaştırabilir, en doğru tercihi yapmadan önce Akakçe'ye göz atabilirsiniz!

  Amazon Black Friday İndirimleri

  25 Kasım 2022 Black Friday indirimlerinin en gözde e-ticaret platformlarından biri de Amazon. Kasım ayını kasıp kavuran indirim furyasını, geçmişten gelen birikimini günümüz e-ticaret alışkanlıkları ile yoğuran Amazon'a uğramadan tamamlamamalısınız! Amazon Black Friday indirimlerine yönelik fiyat incelemelerine Akakçe ile göz atabilir, hazırlayacağınız listeleri takibe ekleyebilir ve Amazon Gülümseten Kasım Fırsatları'ndaki fiyat düşüşlerinden ilk siz haberdar olabilirsiniz!

  Birçok Markanın Black Friday İndirimleri Akakçe'de

  Akakçe Black Friday indirimlerine özel hazırladığı ürün listeleri ile birçok marka ve e-ticaret platformundaki fiyatları sizin için sıralıyor. En ucuz fiyattan en çok satana dek birçok ayrıcalık sunan Akakçe ile giyim endüstrisinde Zara Black Friday kampanyalarından Boyner Black Friday indirimlerine, teknoloji noktasında MediaMarkt Efsane Cuma indirimleri ile Teknosa Black Friday fırsatlarına erişebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.akakce.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap