Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  bir zamanlar çukurova 114 bölüm fragmanı

  1 ziyaretçi

  bir zamanlar çukurova 114 bölüm fragmanı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Bir Zamanlar Çukurova videosunu izle | Son Dakika Haberleri

  Bir Zamanlar Çukurova 114.Bölüm Fragmanı

  "Züleyha bana aşık oldu diye mi sinirleniyorsun?"

  Bir Zamanlar Çukurova, aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova'da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşkın hikayesini konu alıyor.

  Yapım: Tims&B Productions
  Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
  Yönetmen Murat Saraçoğlu
  Oyuncular: İbrahim Çelikkol, Furkan Palalı, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Hande Soral, Hülya Darcan, Bülent Polat, Serpil Tamur, Sibel Taşçıoğlu, Selin Yeninci, Selin Genç, Aras Şenol, Polen Emre ve Erkan Bektaş

  Yazı kaynağı : www.atv.com.tr

  Bir Zamanlar Çukurova 114. bölüm 2. fragmanı izle | Bir mermilik canı var herifin! - AHaber Video İzle

  Bir Zamanlar Çukurova 114.Bölüm 2. Fragmanı

  Bir Zamanlar Çukurova 114.Bölüm 2. Fragmanı

  Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Hilal Altınbilek gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yeni Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

  Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Hakan'ın duygularını itiraf etmesinin ardından Züleyha kendini geri çekmeye çalışır ancak başaramaz. Kafası karışan Züleyha, yaşananları Lütfiye ile paylaşır. Duygularının karşılıklı olduğuna inanan Hakan ise Züleyha'nın güvenini kazanmak için mücadeleye girişir. Bu sırada konakta yaşanan büyük olay, Hakan'ı, Züleyha'nın gözünde kahraman yapacaktır.

  Şüpheleri dinmeyen Fikret, Hakan'ın karşısına çıkar. Onu köşeye sıkıştırmaya çalışırken, Hakan damarına basacak sözler sarf eder. Hakan konuyu Züleyha'ya getirip onu kışkırtınca Fikret daha fazla dayanamaz ve yumruk yumruğa kavgaya tutuşurlar.

  Betül'le Fikret'in Hakan Gümüşoğlu'nu bulmak için gittiği otelde çekilen fotoğrafları gazetelerde yayınlanınca Fikret zor duruma düşer. Lütfiye dedikoduların önünü kesemeyince Fikret'e farklı bir çareyle gelir. Lütfiye'ye gelen telefon, Fekeli'nin ölümü ile ilgili gerçekleri açığa çıkarır. Fekeli'yi öldürenin Abdülkadir Keskin olduğunu söyleyen gizemli ses, Hakan Gümüşoğlu'nu da ele verecek midir?

  Yazı kaynağı : www.fragmanlarim.com

  Bir Zamanlar Çukurova Fragman

  Bir Zamanlar Çukurova Fragman

  Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Özet

  Bir Zamanlar Çukurova 86. Bölüm Fragmanı Özeti

  Züleyha çok sevdiği annesini Hünkar'ın kanını yerde bırakmamaya kararlıdır. İstanbul'dan eline gelen belgelerle kulüpte olduğunu öğrendiği Behice'nin yüzünü belgeleri atar. Büyük bir panikle ne yapacağını bilemeyen Behice bir an önce İstanbul' kaçmak için kulüpten uzaklaşır. Müjgan ise hiçbir şeyden haberi olmadığından belgelere göz atana kadar Halasını korumuş sonrasında ise büyük bir şok yaşamıştır. Behice artık yolun sonuna geldiğini anlamıştır. Bütün Çukurova Behice'nin peşindedir. Demir ise eline alığı silah ile annesinin intikamını almak için Fekeli ile birlikte Hünkar'ın katilinin peşine düşerler. diğer tarafta ise daha fazla dayanamayan Fikret, babasının Adnan Yaman olduğunu Fekeli'ye söylüyor. Müjgan halasının nasıl bir insan olduğunu anlamasıyla büyük bir yıkım içine girer ve kendisini Fikret'in kollarına bırakır.

  Bir Zamanlar Çukurova 39. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

  Yılmaz ile Züleyha herkesten uzakta gizli bir yerde buluşurlar fakat buluşma yerini hiç düşünmedikleri Demir gelir. Yılmaz, evlendiği günün sabahı Züleyha'nın mecburen Demir ile evlendiğinin anlatıldığı mektuba ulaşmasıyla ilk kez içindekileri Züleyha'ya dökecek fırsatı bulur faka bu defa da Demir tarafından yakalanırlar. Hapisten kaçan Demir yine yapacağını yapıyor ve Demir ile Yılmaz'ı konuşulacakları konuşamadan ayırmayı başarıyor. Züleyha anneliği ve aşkı arasında kalıyor. Yine büyük bir sınavın eşiğinde. Bir yandan canından çok sevdiği Yılmaz diğer tarafta ise Demir'in karnında taşıdığı çocuğu...

  Bir Zamanlar Çukurova 38. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

  Müjgan'ın çok zaman önce yazdığı ve bir türlü Yılmaz'a ulaştıramadığı mektup nihayet Yılmaz'ın eline geçiyor. Züleyha ve kendisinin başına gelen olaylardan dolayı suçlu gördüğü Hünkar'ı vurmak için giden Yılmaz araya giren Fekeli'yi yanlışlıkla vuruyor. Çok zor bir ameliyat geçirecek olan Fekeli'nin sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Züleyha'yı unuttuğunu zannedip kalbini Müjgan'a açan Yılmaz ne yapacağını bilemez halde Züleyha'ya kendini affettirmeye çalışıyor.

  Bir Zamanlar Çukurova 35. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

  Daha en başından bu tarafa Züleyha'nın Yılmaz'dan hamile olduğunu ve bunu bilerek ve isteyerek onunla evlendiğini öğrenen Hünkar hanım büyük bir şok yaşar. Adnan'ın Yılmaz'ın oğlu olduğunu gerçeğini kimseye söylememeye karar veren anne ve oğul bu gerçeği kabul edip gelecek planları yapmaya başlarlar.. Demir'i asıl tedirgin eden şey ise Seher'den nasıl kurtulacağıdır. Hünkar hanım Demir ve Seher'i yüzleştirir. Seher baskılara daha fazla dayanamayarak bebeğin Gaffur'dan olduğunu itiraf ediyor. Seher'in bebeğinin Gaffur'dan olduğunu öğrenen Saniye bu kızgınlıkla önce Seher'e saldırır. Sonra ise Gaffur'dan bunun hesabını sorar.

  Bir Zamanlar Çukurova 34. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

  Gülten'i gölün yakınlarında sıkıştırıp zorla tecavüz etmeye kalkan Ercüment, Yılmaz'ın da Gülten'i aradığı sırada sesleri duyup olay yerine gelmesiyle Gülten'i bu belanın içinden çekip almak istediği sırada Ercüment'in silahından çıkan kurşunla yaralanıyor. Bu yaşananların duyulmaması için harekete geçen Ercüment, Gülten'i de ortadan kaldırmaya çalışıyor. Yaşanan bu olaya şahit olan Hünkar ve Fekeli bir birlerinden habersizlerdir. Yılmaz'ı yaralanmış olmasına rağmen hesap sormaya gittiği Gülten'in hayatını da kurtarmayı başarabilecek mi? Yaralanan Yılmaz yeniden nişanlısı Müjgan'ın önüne mi getirilecek?

  Bir Zamanlar Çukurova 33. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

  Çukurova'da sular durulmaya başlamışken konakta herkes her şey bir birine girmiştir. Seher'in sürekli konakta ortalığı karıştırma planlarının yanına birde kendisini Demir'in yatağına atan ve üstelik sabahında ne olduğunu anlamaya çalışan Demir kendisini birilerinin gördüğünü düşünmektedir. Diğer yandan ise konakta zehirli sarmaşık gibi dolaşan Ercüment konakta Seher ve Gülten'i gözüne kestirmiştir. Ayrıca dağlık boş bir alanda Züleyha'ya tecavüze kalkıştığı sırada Züleyha'nın sesini duyan Yılmaz hemen sevdiği kadının yardımına koşar.

  Bir Zamanlar Çukurova 32. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

  Demir'in yeni temellerini attığı kobine tesisin ortağı olan çocukluk arkadaşı Cengaver'in hisselerini Yılmaz'a satmasıyla ikili arasında yeni bir savaş daha başlıyor. Cengaver'den hesap sormak için yanına giden Demir Yaman, Cengaver'den öğrendiği bir gerçekle alr üst oluyr. Diğer tarafta ise Gaffur ve Seher'den şüphelenen Saniye, Seher'i göz hapsine alıyor. Konağa yeni gelen Ercüment'ten çok ekilenen Fadik ise bam başka bir dünyada yaşıyor sanki... Gaffur'u elde etmeyi başaran Seher'in yeni avı kim olacak? Seher kiminle birlikteyken kim tarafından görünecek? Yamanlar'ın akrabası ve misafiri olan Ercüment, Çukurova'da yaşananlardan habersiz yeni bağlantılar kurmaya çalışır ve bakın bu bağlanılar nasıl bir sonuca çıkacak?

  Bir Zamanlar Çukurova 31. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

  Fkeli ile Hünkar yarım kalan aşklarını yeniden alevlendirmeyi başarabilecekler mi? Ailelerini herşeyden önde tutan Çukurova'nın en güçlüleri yarım kalan sevdalarını ne kadar ilerletebilecekler? Kendisine yapılan bu zulüm karşısında Züleyha'nın yeni planları neler? Müjgan, Yılmaz'ın yaptığı evlilik teklifine cevabı ne olacak? Kafasını kemiren soruların cevabını bulamayan Müjgan kalbini dinleyip evet diyebilecek mi? Gaffur ile Seher arasındaki yakınlaşmayı Saniye fark edebilecek mi? Cevahir'in Demir ile oln küsüğünün ardından Fekeli ve Yılmaz ile her geçen gün daha da fazla görüşmesi hangi sırları ortaya dökecek?

  Bir Zamanlar Çukurova 30. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

  Demir Yaman için büyük bir karar verme zamanı gelmiştir. Ya aşkı Züleyha uğruna herşeyin dağılıp gitmesine müsade edecek yada atalarının yaptığı gibi toprakları için aşkından vazgeçecek. Akıl hastanesine giderek Züleyha'yı oradan kurtarmaya çalışan Demir'in çığlıkları koridorları inletiyor. Züleyha'nın herşeyi Yılmaz'a itiraf ettiği mektup kimin eline geçiyor? Müjgan'ın kalbini yeniden kazanmayı başaran Yılmaz kafasındaki soru işartleri beynini kemirmeye devam etmektedir. Diğer yandan ise Çukurova'da huzurunu sağlamak için her gün bir araya gelip buluşan eski aşıklar Hünkar ve Fekeli bu buluşmalar ile hangi yola doğru ilerliyorlar. Fekeli,'ye ateş edenlerin kim olduğu ise yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Züleyha'nın şimdilik zaferinizi kutlayabilirsiniz sözleri ise izleyicide büyük bir merakın oluşmasına neden oluyor.

  Bir Zamanlar Çukurova 29. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

  Züleyha yeni bölümde Hünkar tarafından akıl hastanesine kapatılıyor. Adnan'ı da alıp Yılmaz'ın evine kaçan Züleyha'yı çok zor gün beklemektedir. Kalan ömrünü akıl hastanesinde mi geçirecek? demir, Züleyha'nın yokluğuna daha fazla dayanamayıp Züleyha'yı oradan kurtaracak mı yoksa annesinin sözüne gidip ders alması için bekleyecek mi? Diğer yandan ise Yamanlar'ın bir sırrına daha şahit olan Gaffur yine nasıl kurnazlıklar yapacak? Fekeli'nin evini basıp Yılmaz'ı vurduğuna dair şikayet alan jandarma Demir'i ceza evine gönderiyor. Fekeli ve Yılmaz dahi bu şikayeti kimin yaptığını merak ediyor. Tahminlerimize göre ise bu şikayeti Müjgan yapmış olabilir diye düşünüyoruz.

  Bir Zamanlar Çukurova 28. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

  Züleyha içerisinde bulunduğu aracın firen tertibatını bozan kişinin Demir olduğunu öğrenmesiyle oğlu Adnan'ı da alıp Yılmaz'ın evine sığınıyor. Züleyha'nın gittiğini öğrenen Demir hemen Yılmaz'ın evine giderek Züleyha'ya sesleniyor. Bir cevap alamayan Demir eve doğru ateş açtığında ise Müjgan vuruluyor. Demir'in ateş etmesiyle büyük bir çatışma başlıyor. Yaptıklarının bedelini ödediğini düşünen Hünkar hanım şimdi büyük bir pişmanlık yaşıyor. Ortalığın karışmasının ardında Hünkar ve Fekeli bir araya gelerek yeniden eski huzuru yakalamayı başarabilecek mi? Yılmaz'a Adnan'nın kendi oğlu olduğunu söyleyen Züleyha şimdi ne yapacak? Yılmaz aşkı mı yoksa söz verdiği Müjgan'ı mı seçecek?

  Bir Zamanlar Çukurova 27. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

  Yılmaz'ı ortadan kaldırmak için fren hortumunu kestiren kişinin Demir olduğunu öğrenen Fekeli ne yapacak? Züleyha kendisi ile Müjgan'ın içerisinde bulunduğu aracın kaza yapmasına sebep olan kişinin Demir olduğunu öğrenmesiyle ortalık fena karışacak. Demir ile arası açılan Cengaver'in borçlarının Demir yüzünden ortaya çıkması Cengaver'in Yılmaz ile yakınlaşmasına sebep olur. Seher'e karşı bir yakınlık hisseden Gaffur, Saniye'ye yakalanacak mı? Diğer yandan yayınlanan tanıtım fragmanında Züleyha'nın Yılmaz'ın kapısını çaldığı yeni bölümde bizleri daha neler bekliyor...

  Bir Zamanlar Çukurova 26. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

  Yılmaz'dan tamamen kurtulmak için Fehmi'ye yüklü para ödeyerek aracın fren tertibatını bozduran Demir deyim yerindeyse kendi ayağına sıktırıyor. Yımaz'ın aracında bulunan Müjgan doktor ile Züleyha büyük bir kaza geçiriyorlar. Hemen kazanın olduğu yere giden Yılmaz, Züleyha'yı kanlar içinde görünce tekrar onu nekadar çok sevdiğini anlıyor. Diğer yandan ise Fekeli ile Hünkar yine aynı mekanda buluşup çocukların durumunu konuştukları sırada ikiliye uzaktan ateş ediliyor. Bu ateş edenlerin kime düşmanlık besledikleri bilinmezken kimin ateş açtığı ise büyük merak konusu oluyor. Çukurovada büyük yankı uyandıran bu kaza sonrasında aracın kundaklandığı ortaya çıkacak mı? Fehmi bu büyük vizcdan azabından nasıl kurtulacak.

  Bir Zamanlar Çukurova 25. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

  Çukurova'da gizli hesaplaşmalar alıp başını gidiyor. Züleyha ve Yılmaz hakkında çıkan dedikodular alıp başını giderken Hünkar hanımın aklına gelen gazeye röportaj verme fikri ile Demir ve Züleyha gazeteye bir röportaj verirler. Şermin'in konağını Yılmaz'ın satın aldığını öğrenen Demir deliye döner. İlk defa baş başa kalan Demir ve Fekeli yüzleşmesinin sonucunda neler olacak? Diğer yandan Yılmaz ile Müjgan arasına giren karakediler girmiş ve Yılmaz, Müjgan ile konuşabilmek için kapısındada yatsa bir türlü karşı karşıya gelemezler. Fekeli, Hünkar, demir ve Yılmaz ilk defa aynı masada bir arada bulunuyorlar. Fekeli'nin intikamından vazgeçemk üzere olduğu üstelik Yılmaz'ın uzlaşmasının istediğinin sinyallerini vermesiyle Yılmaz'ın uzlaşma için sunacağı tek şart ne olacak?

  Bir Zamanlar Çukurova 24. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

  Açılış töreninde Demir'in can dostum dediği Cengaver'e kafa atmasıyla ortalık karışıyor. Cengaver'in karısının Züleyha ve Yılmaz ile ilgili geçmişini her tarafa yayması iki arkadaşın arasını ciddi anlamda açıyor. Diğer yandan ise Yılmaz'ın geçmişinde canını yakan aşkın Züleyha olduğunu öğrenen Müjgan doktor gitmeye karar verir. Çukurova'da yer yerinden oynarken Yamanların çiftliğinde kahve yudumlayan Yılmaz'ın amacı ne? Yılmaz her yerde Müjgan'ı ararken duydukları karşısında daha fazla sakinliğini koruyamaz.

  Bir Zamanlar Çukurova 23. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

  Çukurova'da bir çok kişinin bildiği fakat saklanan gizli gerçekler gün yüzüne çıkmaya başlamasıyla bir çok kişinin canı yanıyor.Büyük hanım Hünkar'ın ortadan kaybolmasıyla büyük bir endişe yaşayan Demir heryerde annesini arıyor ve sonunda ahalinin yardımıya hünkar hanımı buluyor. Müjgan ile Yılmaz'ın dedikodularına daha fazla dayanamayan Züleyha, Demir'e Ben sadece Yılmaz'ı sevdim kalbimin tek sahibi o vur kır öldür istersen bunu değiştirmezsin sözlerine daha fazla dayanamayan Demir, Züleyha'yı evden kovuyor. Demir oğlu sandığı Adnan'ı Züleyha'ya vermiyor...

  Bir Zamanlar Çukurova 22. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

  Tüm ömrünü oğlu Demir'e adayan Hünkar hanım seni nasıl affedeceğim bilemiyorum Demir demesiyle evi terk eden Demir doğup büyüdüğü baba evine geri dönecek mi? Müjgan'ın saf ve temiz duygularla aşık olduğu Yılmaz'ın zalim yüzünü görmesiyle büyük bir hayal kırıklığıyla karşılaştığında ne yapacak. Demir'in karısını alıp konağı terk etmesi Gaffur'un da keyfini sürmesini sağlıyor.

  Bir Zamanlar Çukurova 21. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

  Babasınınn ölümüyle ilgili bilgi sahibi olduğunu düşündüğümüz Demir'in neden tutuklandığı ise çok büyük merak konusu oldu. Jandarma tarafından tutuklanan Demir'in uçu neydi? Çukurovada gizli kalmış gerçekler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Fekeli'nin masum olabileceği şüphesi her geçen gün artan Hünkar, ali rıza'nın peşine düşerek olayın tek şahidinden gerçekleeri öğrenmeye çalışaccak.

  Bir Zamanlar Çukurova 20. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

  Uun yıllar gizli kalan geröekleri bir bir ortaya dökmeye devam eden Fekeli; Acımın bütün çığlıklarını kalbime sakladım ben  sözleri izleyici derinden etkiliyor. Doktor Müjgan ile yakılaşan hatta el ele gören Züleyha'nın canı çok yanıyor. müjgan ile birlikteliğini herkese gösteren Yılmaz'ın bu kararından en çok Demir mutlu oluyor.

  Bir Zamanlar Çukurova 19. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

  Annesi Hünkar ile her gerçeği paylaştığını düşündüğümüz Demir Yaman annesinden büyük bir sır saklıyor. Hüsamettin Sözübir'in ölüm döşeğinde söyleyemediği gerçek cenazesinde mi ortaya çıkacak? Kendisine yeni bir yol çizen Yılmaz için artık Züleyha diye biri yoktur ve hayatına diziye yeni dahil olan Müjgan doktor ile yakınlaşmasıyla yeni bir aşk mı doğuyor. Diğer yanda Demir ve Züleyha bebeklerinide alıp bir seyahate çıktıkları sırada yolda heyelan tehlikesiyle başbaşa kalıyorlar. Oğlu Adnan'ın hayatını kurtarmak için hiç tereddüt etmeden kendi hayatını tehlikeye atan Demir kaldığı toprağın altından kimin yardımıyla kurtulacak?

  Bir Zamanlar Çukurova 18. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

  Hünkar ile Fekeli aradan geçen bunca zamandan sonra ilk kez bir araya gelip geçmişten konuşma fırsatı yakalıyorlar. Fekeli söyledikleri ve söyleyemedikleri ile Hünkarı soru yağmuruna tutar. Diğer yandan ise devlet Hastanesinde yeni göreve başlayan Müjgan doktor ilk gördüğü anda Yılmaz'a aşık olacak ve Çukurova'da rüzgar yön değiştirecek. Kendi kurduğu Sanayi Odası'nın Başkanlığını Demir'e kaptıran Yılmaz pes etmiyor ve zeki planı ile bu yenilgiyi yeniden zafere götürmeye çalışıyor. Bir Zamanlar Çukurova 3 haftalık aranın ardından nefes kesen yeni bölümüyle ekranlara geliyor.

  Bir Zamanlar Çukurova 17. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

  Yılmaz kendi uğraşları sonrası kurduğu sanayi odasına Demir'in de başkanlık için aday olması sonucunda Sanayi Odasının başkanı kim seçildi? Çukurova'nın köklü ailelerinden biri olan Yamanlar'ın Demir'mi yoksa İstanbul'dan gelen ve kısa sürede çok büyük çevresi olan Yılmaz'mı Başkan seçildi. Demir'in, Züleyha'ya hediye ettiği yeni arabsıyla görünen Züleyha aracıyla nereye gidiyor? Demir'den kurtulmak için yeniden mi İstanbul'a kaçmayı deniyor? Fekeli'nin uhuletle ve Suhuletle Demir'i bitirme çalışmaları da hız kesmeden devam ediyor.

  Bir Zamanlar Çukurova 16. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

  Yılmaz ile Demir'in bir birlerine karşılıklı silah çekmelerine daha fazla sessiz kalamayan Züleyha beni vurun bitsin bu kavga demesiyle ortalık iyice kızışır. İntikam hırsıyla gözü dönen bu ikili çok acı bir gerçekle yüzleşirler. Bu karşılaşmanın ardından Yılmaz'dan haber alamayan Fekeli adamlarına her yerde Yılmaz'ı aratıyor. Yılmaz'ı bir türlü bulamayan Fekeli, Demir'in oğluna birşey yağtığını düşünür ve Yamanlar çiftliğini basar. Demir'in Yılmaz'a birşey yaptığını düşünen Fekeli ilk defa bu kadar öfke dolu oluyor. Hünkar ve Demir ise büyük bir şaşkınlıkla diyecelerini bilemezler. Şermin ise Züleyha ile Yılmaz hakkındaki gerçekleri uzun zaman aradan sonra öğreniyor. Şermin öğrendiği bu bilgiyle Hünkar'a şantaj yapmaya başlayacak mı? Peki Yılmaz nerede? Yılmaz Öldü mü?

  Bir Zamanlar Çukurova 15. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

  Cengaver ile Demir'in kurduğu tuzakta öldüklerini zanneden Yılmaz ve Fekeli'nin katıldıkları davette karşısına çıkması büyük bir şaşkınlık yaşamasına neden oluyor. Davet dönüşünde Yılmaz'a silah çeken Demir Yılmaz'a eşi Züleyha'nın yanında atetş edecek mi? Oğlu Demir'in patlamayı gerçekleştirdiğini öğrenen Hünkar'ın ne yapacağı ise herkes tarafından merak ediliyor. Yaşanan patlamada 10 kişinin hayatının kaybetmesiyle Çukurova'da ölüm sessizliği yaşanıyor.

  Bir Zamanlar Çukurova 14. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

  Demir'in tehditlerine oğlu için boyun eğmek zorunda kalan Züleyha, Yılmaz ile buluştuğunda sadece Demir'in istediklerini, Yılmaz'ın kendisinden soğutacak her türlü söylemesiyle Yılmaz'ın intikam ateşini iyice harlıyor. Yılmaz yüzleştiği yalandan gerçeklerle dünyası başına yıkılıyor. Öldü sandığı Fekeli'yi karşısında gören Hünkar şaşkınlığını gizleyemiyor. Hünkar ile Fekeli'nin karşılaşması büyük sürprizleri de yanında getirecek.

  Bir Zamanlar Çukurova 13. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

  Her şeyi göze alıp esaretten kurtulmak için bir kez daha yollara koyulan Züleyha yine Demir'e yakalanır ve bu kez evladı ile sınanmak zorunda kalır. Evladını elinden aldığı için kendisini öldürmekle Demir'i tehdit eden Züleyha'nın planı bu kez işe yaramamış ve Demir, Adnan'ı da yanına alıp oradan uzaklaşır. Kurduğu oyunun buralara kadar geleceğini düşünemeyen Hünkar ise çok pişman ve üstelik oğlu Demir'i de kaybetmekten çok korkmaktadır. Oğlu Demir'i korumak için Yılmaz ile konuşmaya giden Hünkar yalanlarına yenilerini de ekleyince iyice içinden çıkılmaz bir hale geliyor. 

  Bir Zamanlar Çukurova 12. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

  Artık kişilerin değil de silahların konuştuğu Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz ve Demir'in büyük buluşmasını izlemiştik. Demir'in büyük planı işe yaramış ve Yılmaz kendisine kurulan bu tuzağı Züleyha'nın yaptığını zannederken fragmanda Züleyha'nın gitmesine izin veren Demir'in planı ne? Ağır yaralanan Hünkar'ın durumu nasıl ölecek mi? iyileşecek mi? Annesi Hünkar'ı vuran Yılmaz'dan intikam almanın peşine düşen Demir'in intikamı çok ağır olacak... Hünkar'ın vurulduğunu öğrenen Fekeli kalbine yenik düşerek her şeyi göze alıp hastaneye kadar gidiyor.

  Bir Zamanlar Çukurova 'da Gelecek Hafta Neler Olacak? 15 Kasım Perşembe

  Demir, Yılmaz'dan kurtulmak için elinden geleni yaparken Yılmaz daha fazla karşısına çıkmaya başlıyor. Züleyha uzun zamandır öldü bildiği Yılmaz'ı karşısında görünce kendisine söylenen yalan yüzünden Hünkar ve Demir'den hesap soruyor. Fekeli ise her şeyi Uhuletle ve Suhuletle halletmekten yanadır fakat gözü dönen Yılmaz'ın hata yapmasından endişelenen Fekeli, Yılmaz'a neden bağırıyor. Soyunun devamı için yaptığı plan artık Hünkar ve ailesine zarar vermeye başlıyor.

  Bir Zamanlar Çukurova 'da Gelecek Hafta Neler Olacak? 8 Kasım Perşembe

  Yılmaz'ı hafife alan Demir onu kolayca alt edebileceğini düşünürken Yılmaz'ın arkasındaki asıl kişinin babasının katili olan Fekeli olduğunu öğreniyor. Bebeği kaybolan Züleyha yanan yüreğinin acısıyla bebeğini kaçıranın kim olduğunu öğrenmesiyle yer yerinden oynayacak. Kendilerine savaş açan ezeli düşmanları Yılmaz ile Fekeli savaşından Yamanlar başarılı bir şekilde çıkabilecekler mi?

  Bir Zamanlar Çukurova 'da Gelecek Hafta Neler Olacak? 1 Kasım Perşembe

  Irgatların Yılmaz'ı sakladığını öğrenen Demir Uğların içerisinde Yılmaz'ı arıyor. Uğların içerisinden kaçmayı başaran Yılmaz'ı, Fekeli bulup yanına alıyor. Demir yaptıklarını vicdan azabıyla izlerken yaptıklarından pişmanlık duyan Hünkar ne yapacağını bilemiyor. Yılmaz iyileştikten sonra Demir'ı ıssız bir yerde arkadan yaklaşıp ensesine vurarak bayıltıyor. Huğun içerisine bağladığı Demir ile birlikte ortalığı ateşe veriyor. Demir bu yangından kurtulabilecek mi?

  Bir Zamanlar Çukurova 'da Gelecek Hafta Neler Olacak? 25 Ekim Perşembe

  Şermin ile Saniye, Züleyha'nın bebeğinden kurtulmak için yaptıkları odasına yılan koyma planı sonuç vermiş ve Züleyha merdivenlerden yuvarlanmıştır. Kanaması başlayan Züleyha acilen doğuma alınır. Züleyha bebeğinin ilk ağlama sesiyle hayata tutunmayı başarır. Cezasını çeken Yılmaz intikam ateşiyle yanarken hapishane arkadaşı Fekeli artık Yılmaz'ı yalnız bırakmayacak. Artık eşit bir mücadele Yılmaz ile Demir'i bekliyor. Fekeli'nin Yamanlar ile ne bağı var? Fekeli kimden intikam alacak.

  Bir Zamanlar Çukurova 'da Haftaya Neler Olacak? 18 Ekim Perşembe

  Yeni bölümde ekranlara çıkacak olan Ali Fekeli'nin kimin tarafından olacağı merak edilse de Fekeli, Cezaevi arkadaşı olan Yılmaz'ın yanında olacak. Yılmaz tüm gerçekleri Demir'e anlattığı halde Züleyha ile evlenen Demir'den intikam almak için Adana'ya doğru hareket ediyor. Ceza evinde çıkan yangında öldüğü sandığı Yılmaz için dualar eden Züleyha, Yılmaz'ın çıkan af sayesinde ceza evinden çıktığından habersizdir. Yılmaz'ı karşısında gören Züleyha şimdi ne yapacak.

  Bir Zamanlar Çukurova 'da Haftaya Neler Olacak? 11 Ekim Perşembe

  Yılmaz idam edileceğinden dolayı ne yapıp edip hapisten kaçmak zorundadır. Koğuşta ortaya attığı paramı kim çaldı yalanı ile kendisini bıçaklatmayı başaran Yılmaz hastaneden kaçıp Hünkar'dan hesap sorduktan sonra sevdiği Züleyha'yı da oradan alıp başka yerlere kaçmaktır niyeti.. Telefonda Yılmaz'ın idam ile infaz edileceğini öğrenen Züleyha  ne yapıp edip Yılmaz'ı görmeye karar verir. Züleyha'nın çiftlikten kaçtığını öğrenen Demir deliye döner ve her yerde onu aramaya başlar. Eve geldiklerinde Demir öfkesine yenik düşerek Züleyha'ya attığı tokat ile Züleyha'da Demir'in diğer yüzünü görür.

  Bir Zamanlar Çukurova Gelecek Hafta Özeti Neler Olacak? 4 Ekim Perşembe

  Yılmaz'ın hayatına karşılık Demir ile evlenmeyi göze alan Züleyha için hayat artık daha da zor bir hal alacak. Hünkar'ın kendi soyunun devamı için Yılmaz'ı jandarmaya ihbar etmesiyle çiftlikte her şey yeniden şekillenmeye başlar. Züleyha ise Yılmaz'a ihanet etmektense ölümü tercih eder. Bir Zamanlar Çukurova'da heyecan her geçen hafta daha da artıyor.

  Bir Zamanlar Çukurova Gelecek Hafta Özeti Neler Olacak? 27 Eylül Perşembe

  Her yerde jandarma tarafından aranan Yılmaz sonunda yakalanıyor. Yılmaz'ın hapse düşeceği gerçeğiyle yıkılan Züleyha ise kendisine sığınacak liman olarak Hünkar hanımı seçiyor. Ailesinin iyiliği ve geleceği için Yılmaz'ı jandarmalara teslim eden Hünkar yaptığından pişman olacak mı? Aşkı için göze aldığı fedakarlık yenilir yutulur gibi değil. Züleyha'nın Demir ile evlenmesinin gerçek sebebi ne? Yılmaz'ın başına gelen olaylara en çok sevinen kişi ise Gaffur oluyor.

  Bir Zamanlar Çukurova Gelecek Hafta Özeti Neler Olacak? 20 Eylül Perşembe

  İstanbul'dan kaçıp askerlik arkadaşı sayesinde sığındıkları Yamanlar Çiftliğinde başlarda işler güzel gitsede yeni bölümde artık Züleyha ile Yılmaz'ı çok zor günler beklemektedir. Züleyha ile Yılmaz'ın kardeş olmadıklarını aksine sevgili olduklarını Öğrenen Hünkar oğlu için vicdanı ve gücü arasında kalır. Züleyha, Yılmaz'ı çiftlikten ayrılmak için ikna etmeye çalıştığı sırada çiftliğe gelen Jandarmalar ortalığı karıştırıyor. Yılmaz Jandarma'lardan kaçabilecek mi?

  Bir Zamanlar Çukurova Gelecek Hafta Özeti Neler Olacak? 13 Eylül Perşembe

  Anne ve babasız büyüyen Yılmaz ile terzi çıraklığı yaparak kumarbaz abisine para yetiştirmeye çalışan güzeller güzeli Züleyha'nın aşk hikayesi ilk bölümü işle bu akşam ekranlara gelecek. Gözlerini kapattıklarında bir birlerinden başka bir şey görmeyen aşıkların hayatı bir gecede kabusa döner. Bu kabus onları İstanbul'dan kaçırıp sonra Yaman çiftliğine götürür. Kocasından kalan toprakları atmaca gibi pençeleriyle korumaya çalışan Hünkar ile mutsuz bir evliliğin enkazı haline gelmiş Demir'in yollarının kesişmesiyle Bir Zamanlar Çukurova'nın da hikayesi başlamış olur.

  Yazı kaynağı : birzamanlarcukurova.fragman-tv.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap