Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  bir peri masalı son bölüm dizi izle

  1 ziyaretçi

  bir peri masalı son bölüm dizi izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Bir Peri Masalı Dizisi - Bölümleri | FOX

  Bir Peri Masalı

  Bir Peri Masalı

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : www.trdiziizle.co

  Bir Peri Masalı 9. bölüm full izle

  Bir Peri Masalı 9. Bölüm İzle Full FOX TV Bir Peri Masalı dokuzuncu bölüm tek parça izle! FOX TV Bir Peri Masalı yeni bölüm izle

  Bir Peri Masalı 9. Bölüm İzle Full FOX TV Bir Peri Masalı dokuzuncu bölüm tek parça izle! FOX TV Bir Peri Masalı yeni bölüm izle

  FOX TV'nin dizisi Bir Peri Masalı'nın 9. bölümü 23 Kasım günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Bir Peri Masalı'nın dokuzuncu bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz... İşte FOX TV ekranlarında yayın hayatına yeni başlayan Bir Peri Masalı 9. bölüm izle linki.

  BİR PERİ MASALI 8. BÖLÜM KONUSU NEDİR?

  üyük bir iş skandalı Köksal ailesini kökten sarsar. Mağdur halk, Zafer’in tutuklanmasını isterken, Onur dahil bütün Köksallar Zafer’i kurtarabilmek için birlik olur.

  Onur’a ve Köksallar’a zor zamanlarında destek olabilmek içinse Zeynep, hiç güvenmediği birisiyle anlaşmak zorunda kalır.

  BİR PERİ MASALI DİZİSİNİN KONUSU NE?

  Bebek bakıcılığı yapan Zeynep adlı karakterin eline şans eseri geçen yüklü miktardaki paranın hayatını 360 derece değiştirmesini konu alan Bir Peri Masalı adlı dizinin yapımcılığını ise Medyapım üstleniyor.

  Filmin ilk adı ise Zengin Kız olmasının ardından değiştirilerek Bir Peri Masalı olarak ekranlara geliyor. Dizide Zeynep adlı karakteri ise ünlü ve güzel oyuncu Alina Boz canlandıracak.

  Dizideki Zeynep karakteri bir bebek bakıcısı ancak eline geçen yüklü miktarda parayla hayatının zirvesini yaşayacağı dizi FOX TV ekranlarında sevenleriyle yakın bir zamanda buluşuyor.

  BİR PERİ MASALI DİZİSİ OYUNCU KADROSU

  - Tarık Emir Tekin

  - Alina Boz

  - Nazan Kesal

  - Hazal Filiz Küçükköse

  - Tülin Ece

  - Baran Bölükbaşı

  - Kadir Çermik

  - Müfit Kayacan

  Bir Peri Masalı 9. Bölüm İzle

  BİR PERİ MASALI 9. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

  Fox tv ekranlarında 23 Kasım 2022 tarihinde yayınlanan Bir Peri Masalı 9. bölümü için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

  BİR PERİ MASALI 9. BÖLÜM İZLE

  Kaynak: Haber Global

  Yazı kaynağı : haberglobal.com.tr

  Bir Peri Masalı

  Bir Peri Masalı

  Bir Peri Masalı

  Fox tv ekranlarının dramatik dizisi Bir Peri Masalı, lüks bir hayatın hayali ile yaşayan Zeynep'in sürprizşler ile dolu hikayesini anlatmaktadır. İlk olarak 28 Eylül 2022 tarihinde ekranlara gelmeye başlayan Bir Peri Masalı, senaryosunda Deniz Akçay yer almaktadır. Medyapım öncülüğünde ekranlara taşınan Bir Peri Masalı yapımcılığını ise Fatih Aksoy, Merve Girgin ve Direnç Aksoy üstlenmektedir. Yönetmen koltuğunda Merve Çolak'ın yer aldığı Bir Peri Masalı çekimleri ise İstanbul'da gerçekleştirilmektedir.

  Başrollerinde Alina Boz ve Taro Emir Tekin'in yer aldığı Bir Peri Masalı dizisi oyuncu kadrosunda, Nazan Kesal, Hazal Filiz Küçükköse, Müfit Kayacan, Mustafa Mert Koç, Tülin Ece, Baran Bölükbaşı, Kadir Çermik, Okan Urun, Şener Savaş ve Canan Atalay yer almaktadır.

  Bir Peri Masalı dizisi konusu

  Her zaman daha lüks bir hayat yaşamanın hayali ile hayatını sürdüren Zeynep'in hikayesi. Hep daha fazlasını hak ettiğini düşünen Zeynep, bir gün hiç beklemediği bir anda tüm hayallerini gerçekleştirebilecek bir paraya ulaşır. Bu para Zeynep'in hayatını kökten değiştirecektir.

  Bir Peri Masalı dizisi karakterleri

  Zeynep (Alina Boz)

  Hayatı boyunca hep parasızlık yüzünden bir adım geride kalmış, okuluna devam edememiş genç kız. Zengin bir ailenin çocuğuna bakıcılık yapmaktadır. Hep hayallerini kurduğu lüks yaşama ulaşmak için Zeynep'in bir planı vardır. Zengin ve yakışıklı bir iş adamı olan Onur Köksal'ı gözüne kestirmiştir. Tüm çabalarının sonucunda Onur ile yakınlaşmayı başarır.

  Onur Köksal (Taro Emir Tekin)

  Ülkenin gözde iş adamlarından Onur, Köksal ailesinin biricik oğludur. Zeynep'i görür görmez ona aşık olacaktır.

  Şahika Köksal (Nazan Kesal)

  Hamit Köksal'ın ikinci eşi. Köksal ailesinin sözcüsü niteliğindedir. Ümit adında bir kızı vardır.

  Ümit (Tülin Ece)

  Akıllı ve güzel bir kız olan Ümit, moda ile yakından ilgilenmektedir. Annesinin istediği gibi hırsla dolu bir kız olmamıştır.

  Neslihan Köksal (Hazal Filiz Küçükköse)

  Köksal ailesinin büyük kızı. İmkansız bir aşka tutulan Neslihan, iş hayatında oldukça başarılıdır.

  Yiğit (Baran Bölükbaşı)

  Zeynep'in eski sevgilisi.

  Samet (Kadir Çermik)

  Zeynep'in babasıdır. At yarışı ile kafayı bozmuştur.

  Yazı kaynağı : diziizle.top

  Bir Peri Masalı 9. bölüm tek parça izle, Bir Peri Masalı 9. bölüm full izle, Bir Peri Masalı son bölüm izle, Alina Boz, Taro Emir Tekin

  Bir Peri Masalı 9. bölüm tek parça izle, Bir Peri Masalı 9. bölüm full izle, Bir Peri Masalı son bölüm izle, Alina Boz, Taro Emir Tekin

  Alina Boz ile Taro Emir Tekin'in başrollerini paylaştığı Bir Peri Masalı 9. bölüm tek parça olarak yayınlandı. Fox Tv'nin yeni dizisi merak uyandırdı. Genç isimleri aynı projede buluşturan Bir Peri Masalı, son bölümüyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 23 Kasım 2022 tarihinde Bir Peri Masalı son bölüm full internete yüklendi. 

  Bir Peri Masalı 9. bölüm tek parça izle! Bir Peri Masalı 9. bölüm full izle! Bir Peri Masalı ilk bölüm izle - Resim : 1

  Bir Peri Masalı 9. Bölüm izle

  Bir Peri Masalı 9. Bölüm full izleyebileceğiniz link…

  Bir Peri Masalı konusu

  İzleyici karşısına çıkmaya hazırlanan dizi; her daim daha fazlasını hak ettiğini düşünen, lüks bir hayatı düşleyen Zeynep’in hikayesini anlatıyor.

  Bir Peri Masalı 9. bölüm tek parça izle! Bir Peri Masalı 9. bölüm full izle! Bir Peri Masalı ilk bölüm izle - Resim : 3

  Bir Peri Masalı dizisi oyuncuları kimdir?

  Yazı kaynağı : www.tv100.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap