Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  bir kucuk gun isigi 12 bolum fragmani

  1 ziyaretçi

  bir kucuk gun isigi 12 bolum fragmani bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Bir Küçük Gün Işığı 12. bölüm fragmanı: Ben doğurmadım ama o benim kızım! videosunu izle | Takvim TV

  Bir Küçük Gün Işığı 12. Bölüm Fragmanı

  Bir Küçük Gün Işığı 12.Bölüm Fragmanı

  Bir Küçük Gün Işığı 12.Bölüm Fragmanı

  Bir Küçük Gün Işığı 12.Bölüm Fragmanı hd kalitede sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük heyecanla izlenen Bir Küçük Gün Işığı dizisinin yeni bölümü 21 kasım pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

  Başrollerinde Berk Oktay ve Seray Kaya gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Bir Küçük Gün Işığı bu hafta yayınlanacak mı?

  Bir Küçük Gün Işığı 12.Bölüm Fragmanı

  Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

  YENİ BÖLÜM ÖZETİ

  Ümran, Dila’nın bir kızı olduğunu öğrenmiştir. Mehveş, Güneş’in artık Dila’yla birlikte olacağını düşünüp heveslenirken Dila, Ümran’ın bu konuda ne yapacağını gergin bir şekilde izler. Ümran, Güneş konusunda ne yapacağına karar vermeye çalışırken Elif’le ilgili Fırat’a karşı kullanabileceği çok önemli bir bilgi edinir. Bu sırada Alper ve Fulya yeni bir ilişkiye yelken acar. Sude, Alper’in ilgisini yönlendirme gücünü kaybetmek istemez, Fulya’nın yoluna çıkar. Ümran, Fırat’ı, Elif’ten ayırmak için her şeyi göze almıştır. Elif’in, Dila’yı öğrenmesi artık an meselesidir.

  Birçok karakterin gerçek kimliğini saklayan kişiler olması, Maraşlı dizisi ile benzeşmekte. Bir ölümün ardından bazı sırların aralanması ile birlikte şaşkınlık yaşatacak sürpriz gelişmeler izleyiciyi bekliyor. Bir Küçük Gün Işığı dizisinin hikayesi, izleyicinin merakını uyandıracak sırları saklıyor. NGM Yapım tarafından ATV ekranları için hazırlanan dizi “Bilemezsin, belki de en büyük hediyedir dayanamayacağını sandığın acılar…” sloganıyla yola çıkıyor. Hem İtalya’nın hem de İstanbul’un güzelliklerini tek bir diziye sığdıran dizinin senaryosunu Özgür Evren Heptürk kaleme alırken yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak oturuyor.

  Yazı kaynağı : www.dizirize.com

  Bir Küçük Gün Işığı 12. bölüm fragmanı izle

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap