Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  bir kucuk gun isigi 11 bolum izle

  1 ziyaretçi

  bir kucuk gun isigi 11 bolum izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Bir Küçük Gün Işığı 11. bölüm FULL İZLE! ATV dizi izle ekranı ile Bir Küçük Gün Işığı son bölüm izle

  Bir Küçük Gün Işığı 11.Bölüm

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : www.trdiziizle.co

  📺 Bir Küçük Gün Işığı 11. Bölüm FULL İZLE - atv Bir Küçük Gün Işığı yeni bölüm TEK PARÇA FULL HD izle | Bir Küçük Gün Işığı son bölüm izle

  📺 Bir Küçük Gün Işığı 11. Bölüm FULL İZLE - atv Bir Küçük Gün Işığı yeni bölüm TEK PARÇA FULL HD izle | Bir Küçük Gün Işığı son bölüm izle

  Bir Küçük Gün Işığı dizisi 11. bölüm izlemek için tıklayın

  Bir Küçük Gün Işığı dizisi tüm bölümleri için tıklayın

  Atv ekranlarından izleyiciyle buluşan Bir Küçük Gün Işığı dizisi, 11. bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin 14 Kasım Pazartesi günü ekranlara gelecek 11. bölümünde neler yaşanacağı merak ediliyordu. İşte Bir Küçük Gün Işığı 11. bölüm bilgileri...

  BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI 11. BÖLÜM KONUSU

  Ümran, Dila'nın bir kızı olduğunu öğrenmiştir. Mehveş, Güneş'in artık Dila'yla birlikte olacağını düşünüp heveslenirken Dila, Ümran'ın bu konuda ne yapacağını gergin bir şekilde izler. Ümran, Güneş konusunda ne yapacağına karar vermeye çalışırken Elif'le ilgili Fırat'a karşı kullanabileceği çok önemli bir bilgi edinir. Bu sırada Alper ve Fulya yeni bir ilişkiye yelken açar. Sude, Alper'in ilgisini yönlendirme gücünü kaybetmek istemez, Fulya'nın yoluna çıkar. Ümran, Fırat'ı, Elif'ten ayırmak için her şeyi göze almıştır. Elif'in, Dila'yı öğrenmesi artık an meselesidir.

  Bir Küçük Gün Işığı dizisi 11. bölüm izlemek için tıklayın

  Bir Küçük Gün Işığı dizisi tüm bölümleri için tıklayın

  Yönetmen: Emre Kabakuşak
  Hikâye ve Senaryo: Özgür Evren Heptürk
  Oyuncular: Seray Kaya (Elif), Berk Oktay (Fırat), Esra Dermancıoğlu (Ümran), Tuğçe Açıkgöz (Dila), Şeyma Korkmaz Mete (Sude), Azra Aksu (Güneş), Güneş Hayat (Mehveş) , Yılmaz Bayraktar (Yılmaz) , Beran Kotan (Alper), Gizem Ünsal (Fulya) ve Yiğit Yapıcı (Hakan).

  Bir Küçük Gün Işığı dizisi 11. bölüm izlemek için tıklayın

  Bir Küçük Gün Işığı dizisi tüm bölümleri için tıklayın

  Yazı kaynağı : www.aspor.com.tr

  Bir Küçük Gün Işığı 11. Bölüm izle

  Bir Küçük Gün Işığı 11. Bölüm izle

  Bir Küçük Gün Işığı Hakkında

  Atv ekranlarının duygusal dizisi Bir Küçük Gün Işığı, başına gelen talihsizz olayların ardından hayata sil baştan başlamak zorunda kalan Elif'in hikayesini anlatmaktadır. Ngm öncülüğünde ekranlara taşınan Bir Küçük Gün Işığı dizisinin yapımcılığını Nazlı Heptürk üstlenmektedir. Senaryosunda Özgür Evren Heptürk'ün yer aldığı projenin yönetmen koltuğunda ise Emre Kabauşak oturmaktadır. 5 eylül 2022 tarihinde ekranlara gelmeye başlayan Bir Küçük Gün Işığı dizisi dram, duygusal konularını içermektedir.

  Başrollerinde Seray Kaya, Berk Oktay, Esra Dermancıoğlu, Tuğçe Açıkgöz'ün paylaştığı Bir Küçük Gün Işığı dizisi oyuncu kadrosunda Şeyma Korkmaz Mete, Azra Aksu, Güneş Hayat, Yılmaz Bayraktar, Beran Kotan, Gizem Ünsal ve Yiğit Yapıcı yer almaktadır.

  Bir Küçük Gün Işığı dizisi konusu

  'Bilemezsin, belki de en büyük hediyedir dayanamayacağını sandığın acılar' sloganı ile atv ekranlarında seyircisi ile buluşan Bir Küçük Gün Işığı dizisinde Elif'in aldığı acı haberle hayatı altüst olur. Ancak zorlu bir mücadele içerisine giren Elif'in karşısına minik bir mucize çıkacaktır. Sıfırdan ypyeni bir hayata başlayan Elif'in muhteşem hikayesi.

  Bir Küçük Gün Işığı dizisi karakterleri

  Elif (Seray Kaya)

  Başarılı, güzel ve naif bir hanım olan Elif, düğün organizatörüdür. Hakan ile mutlu bir evliliği olan Elif, eşi Hakan'ı acı bir şekilde kaybedecektir. Bu olayın ardından eşinin 7 yaşında bir kızı olduğunu ve bu kızın annesi olarak kendisinin göründüğünü öğrenen Elif, yaşadıklarını sindirmeye çalışır ve sevdiği adamın kızına annelik yapmaya karar verir.

  Fırat Soykök (Berk Oktay)

  Başarılı, azimli bir iş adamıdır. Fırat Arkan Holding'in sahibidir. Kardeşi Dilan ile Hakan'ın ilişkisi olduğunu öğrenen Fırat, Hakan'ı yakalamak ister ancak Hakan kaza yaparak hayatını kaybeder. Fırat ise ölümüne sebep olduğu Hakan'ın eşine destek olmaya çalışırken ona aşık olacaktır.

  Güneş (Azra Aksu)

  Hakan'ın kızı. Elif, Güneş'i annesi olarak kabul edecektir.

  Ümran (Esra Dermancıoğlu)

  Fırat ile Dilan'ın annesi. Disiplinli bir iş kadını olan Ümran, çocukları için herşeyi göze alabilen ve yeri geldiğinde tehlikeli bir insana dönüşebilen bir kadındır. Fırat'ı istediği gibi yetiştirmiş ancak kızına sahip çıkamamıştır.

  Yazı kaynağı : diziizle.top

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap