Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  bir küçük gün ışığı 26 bölüm fragmanı

  1 ziyaretçi

  bir küçük gün ışığı 26 bölüm fragmanı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Bir Küçük Gün Işığı 26. bölüm fragmanı izle! ATV ile Bir Küçük Gün Işığı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, gelecek bölümde neler olacak?

  İZLE I Bir Küçük Gün Işığı 26. bölüm fragmanı yayınlandı | ’’Elif, bırakma bizi...’’ videosunu izle | Takvim TV

  Bir Küçük Gün Işığı 26.Bölüm Fragmanı - Dailymotion Video

  Bir Küçük Gün Işığı 26. bölüm fragmanı! Bir Küçük Gün Işığı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Küçük Gün Işığı yeni bölümde neler olacak?

  Bir Küçük Gün Işığı 26. bölüm fragmanı, Bir Küçük Gün Işığı 25. bölüm full hd tek parça izle

  Bir Küçük Gün Işığı 26. bölüm fragmanı, Bir Küçük Gün Işığı 25. bölüm full hd tek parça izle

  Bir Küçük Gün Işığı 26. bölüm fragmanı, Bir Küçük Gün Işığı 25. bölüm full hd tek parça izle

  ATV ekranlarında yayınlanan Bir Küçük Gün Işığı dizisi 25. bölümü ile izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Arama motorlarında, Bir Küçük Gün Işığı dizisi 26. Bölüm full izle, Bir Küçük Gün Işığı dizisi son bölüm izle, Bir Küçük Gün Işığı dizisi 26. bölüm fragmanı, Bir Küçük Gün Işığı son bölümde ne oldu? Sorgulamaları yapılıyor. Peki Bir Küçük Gün Işığı dizisi dizisinin 25. bölüm fragmanı yayınladı mı? Bir Küçük Gün Işığı dizisinin son bölümü ile ilgili detayları haberimizde derledik.

  BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI DİZİSİ FRAGMANI

  Bir Küçük Gün Işığı dizisinin son bölüm fragmanına ulaşmak için TIKLAYINIZ

  BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI DİZİSİ İZLE

  Bir Küçük Gün Işığı dizisinin son bölümünü izlemek için TIKLAYINIZ

  BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI DİZİSİNİN KONUSU

  Senaryosunu Özgür Evren Heptürk'ün kaleme aldığı yönetmen koltuğunda ise Emre Kabakuşak'ın oturduğu dizi, tüm ezberleri bozarak her şeye yeniden başlamak zorunda kalan Elif'in karanlıktan gün ışığına çıkma hikayesini konu alıyor. 10 yıldır bir yalanın içinde yaşayan Elif'in hayatı bir haberle alt üst olur. Çaresiz genç kadının yolu zengin iş adamı Fırat ile beklenmedik bir şekilde kesiştiğinde ise her şey daha da karışır.

  Cemil, Dila'ya, Güneş'in velayetini alacağına dair söz verir. Ama önce Ümran'ı, Fırat'ın gözünden düşürmesi gerekiyordur. Ümran ise Cemil'in avukata verdiği itirafı ele geçirmiştir. Ümran, Cemil'i köşeye sıkıştırdığı anda Cemil hiç beklemediği bir hamle yapar. Elif, sonunda patronuyla tanışır. Feraye, Elif'in yeni patronudur ve Elif'in dünyasını altüst edecek bir karşılaşma hazırlamıştır.

  BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI OYUNCULAR

  Seray Kaya (Elif), Berk Oktay (Fırat), Esra Dermancıoğlu (Ümran), Tuğçe Açıkgöz (Dila), Şeyma Korkmaz Mete (Sude), Azra Aksu (Güneş), Güneş Hayat (Mehveş) , Yılmaz Bayraktar (Yılmaz) , Beran Kotan (Alper), Gizem Ünsal (Fulya) ve Yiğit Yapıcı (Hakan).

  Yazı kaynağı : www.gazeteilksayfa.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap