Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  bir hata oluştu fakat endişelenme gerek yok, senden kaynaklanmıyor.

  1 ziyaretçi

  bir hata oluştu fakat endişelenme gerek yok, senden kaynaklanmıyor. bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Twitter’a bir süre erişilemedi

  Twitter’a bir süre erişilemedi

  Twitter’a bir süre erişilemedi

  Sosyal paylaşım sitesi Twitter'a masaüstü versiyonda bir süre giriş yapılamadı. Kullanıcılar, siteye girerken "Bir hata oluştu ama endişelenme gerek yok, senden kaynaklanmıyor" uyarısıyla karşılaştı.

  Sosyal paylaşım sitesi Twitter’a giriş problemi yaşandı. Kullanıcılar siteye erişirken hata ekranıyla karşılaştı.

  Hata ekranında ‘yenile’ ve ‘çıkış yap’ butonlarının yanı sıra “Bir hata oluştu ama endişelenme gerek yok, senden kaynaklanmıyor. Tekrar deneyelim” ifadeleri yer aldı.

  Söz konusu problemin masaüstü versiyonda yaşandığı, Twitter uygulamasında sorun olmadığı görülürken, sorun yaklaşık 20 dakika sonra çözüldü.

  Yazı kaynağı : www.sozcu.com.tr

  Twitter'a erişim sorunu: 'Sorun senden kaynaklanmıyor' uyarısı

  Twitter'a erişim sorunu: 'Sorun senden kaynaklanmıyor' uyarısı

  Türkiye'de Twitter'da erişim sorunu yaşanıyor. Paylaşım yapabilen kullanıcılar, ana sayfadaki hareketleri görüntüleyemiyor. Yapılmak istenen işlemin ardından, 'Bir hata oluştu ama endişelenmene gerek yok, senden kaynaklanmıyor. Tekrar deneyelim' uyarısı veriliyor.

  Sosyal paylaşım sitesi Twitter’a giriş problemi yaşanıyor. Kullanıcılar siteye erişirken hata ekranıyla karşılaşıyor.

  Hata ekranında ‘yenile’ ve ‘çıkış yap’ butonlarının yanı sıra “Bir hata oluştu ama endişelenme gerek yok, senden kaynaklanmıyor. Tekrar deneyelim” ifadeleri yer alıyor.

  Söz konusu problemin masaüstü sürümde yaşandığı, Twitter uygulamasında sorun olmadığı belirtiliriken, konuyla ilgili herhangi bir resmi açıklama yapılmadı.

  Yazı kaynağı : www.gundemebakis.com

  Twitter'a giriş yapamıyorum sorunu nasıl çözülür? | DonanımHaber

  Twitter'a giriş yapamıyorum sorunu nasıl çözülür? | DonanımHaber

  2. Şifrenizi değiştirin ve tekrar giriş yapın 🔐

  Twitter hesabınızın giriş bilgilerinden emin değilseniz, şifrenizi sıfırlamayı deneyin. Şifreyi değiştirmiş olabilirsiniz, tarayıcının veya uygulamanın otomatik doldurma özelliği güncellememiş olabilir. Neyse ki, Twitter'a giriş yapamıyorum diyenler için hızlı şifre sıfırlama imkanı veriyor. Şifre yenileme için tek yapmanız gereken, Twitter giriş sayfasını açmak ve “Şifremi unuttum” butonuna tıklamak. Kullanıcı adınızı unuttuysanız, telefon numaranız veya e-posta adresinizle de hesabınızı bulup yönergeleri takip ederek şifrenizi değiştirebilirsiniz. Şifre sıfırlamadan sonra Twitter giriş sayfasına dönün ve hesabınıza erişmeye çalışın.

  Twitter şifre değiştirme adımları:

  Telefonunuza veya e-posta adresinize erişemiyorsanız, şifrenizi kurtaramazsınız, yeni hesap oluşturmanız gerekir. Doğru ve güncel bir e-posta adresi veya telefon numarası varsa Twitter hesabınıza erişiminizi asla kaybetmezsiniz. Bu bilgileri güncel tutarsanız, hesabınızı ve parolanızı sıfırlamanız kolaylaşır.

  Yazı kaynağı : www.donanimhaber.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap