Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  bioder karınca yumurtası yağı kullananlar

  1 ziyaretçi

  bioder karınca yumurtası yağı kullananlar bilgi90'dan bulabilirsiniz

  bioder karınca yumurtası yağı

  bioder karınca yumurtası yağı

  1. Bioder'in sertifikalı karınca yumurtası yağı. almanya'daki dermatest araştırma merkezinin sonuçlarına göre %89'a varan tüy görünümünde azalma, %39'a varan tüy uzunluğunda azalma ve %29'a varan tüy çapında azalma vaadediyor.

  kokusu bioder'in diğer tüy azaltıcı krem ve serumuyla aynı. bence bioder bu kıl işini çözmüş ve aynı etken maddeyi boca ediyor (gizlinot: swh). yağın ise çoğu vücut tarafından masajla güzelce emiliyor, ama yine de yağlı his kalıyor ve tüm bölgeyi kaplıyor. bacak için sorun değil ama bıyıklara sürüp dışarı çıkmayın derim (gizlinot: swh).

  kendi deneyimime gelecek olursam, öncelikle bacaklarındaki kıl yapısından dolayı çok sorun yaşayan bir insanım. kıl köklerim genital tüyler gibi sakal formunda, ten rengim açık. kıllarım çok hızlı uzuyor çünkü bir dolu vitamin yutuyorum. günde 3 litre su içerim, saçım için şampuanıma kattığım (gbkz: bemix evigen bephantene) yüzünden kökünden alsam bile çok hızlı uzar.

  görüntü olarak yapısal bir problemim var. sürekli (gbkz: kıl dönmesi) olur bacaklarım. batık değil, bildiğiniz iltihaplanır, o kıl içeride tam aksi yönde uzar, kökü dışarıdan siyah siyah gözükür. ayrıca hepsinin farklı yönde olduğunu söylememe bile gerek kalmadı sanırım (gizlinot: swh). özetle, ağda, sir ağda, epilasyon aleti veya jilet fark etmeksizin, ne yaparsam yapayım bacaklarım kıl varmış gibi gözükür. alınırken hep kırılır, saatlerce uğraşsam bile kökün kendisi gözükür, alındıktan sonra kabarır ve kabarmalar (gbkz: asla) inmez. kökten aldıktan sonra bile akşamına kırılanlar uç verir ve elime pürüzsüz gelmez bacağım. ergenlikten beri bu böyle. ve evet, denemediğim yöntem kalmadı. peeling, kese, asprinli sular, doktorun verdiği losyonlar, (gbkz: excipal lipo), (gbkz: salisilik asit) vs. vs. vs. azalsa da çok az azalıyordu.

  hâl böyle olunca artık bu kıl konusu benim için duygusal kocaman bir yük haline geldi. daha önce (gbkz: bioder biota tüy azaltıcı serum) kullanıp, bu sorunlarımın çok azaldığını görünce sevinçten ağlamıştım. daha fazla sonuç almak için bunu denedim ve bingo. inanılmaz güzel bir ürün! hayatımda ergenlikten beri (gbkz: ilk) defa bacaklarım pürüzsüz oldu. ilk kullanımdan sonra bacaklarımın kabarıklığı indi, ertesi güne daha önce hiç kıl çıkmamış bacak görüntüsü oluştu. bakın, bu bende asla olmayan bir şeydi. ilk kullanımdan beri bacaklarımda asla düzelmeyen nokta nokta kıl kökü görüntüsü önce %40 azaldı, sonra %60ı gitti, şu an %90'ı gitmiş durumda (ve bu 3 ayda değil, her hafta çıkanları alıp üstüne yağ sürüyorum, yani 3 haftada bu kadar iyileşti). sadece bileklerimdeki noktalar duruyor. görüntü olarak o kadar memnun kaldım ki daha önce bunu keşfetmediğime çok pişman oldum.

  kıl uzaması çok yavaşladı. alırdım 2 gün sonra tekrar alınacak kıvama gelirdi, şu an 15 gün bekliyorum. 1 ay almasam bile utanç verici bir sakal görüntüsü olmuyor. tüy gibi uzamaya başladılar ve fazla boy veremiyorlar. uzadıklarında ise eski sayısında uzamıyor. eski tüylerimin %60ı uzuyor sadece, kalan kökler öldü veya çok çok yavaş uzuyorlar.

  bence bu ürün gerçekten kılın yapısını bozuyor. uzayanlar da sağlıklı kıl olarak uzayamıyorlar. kırılgan, ince ve zayıflamış, parlaklığı gitmiş yıpranmış duruyorlar.

  epilasyonla canım çok acırdı çünkü kıllarım kalındı. şu an artık epilasyonu neredeyse hissetmemeye başladım. özellikle genital bölgeyle bacağın arasında kalan kıvrım yeri var ya (iç bacak), orada çok fazla tüyüm vardı. hepsi kalındı ve geri kalanlara kıyasla daha hızlı uzarlardı. benek benek lekelerim, lekelerden beter siyah uç vermiş kıllar olurdu ve jiletle bile görüntüsü düzelmezdi. orayı alırken gözümden yaş gelirdi ve kabarıklığı kesinlikle inmezdi. çok fazla kıl dönmesi ve kırılma olurdu. şu an orası sokakta gördüğüm (gbkz: normal) bacaklı kadınların bacakları gibi duruyor. kökler belli olmuyor, kırılma yok, nokta görünümü yok. orası benim en zorlu bölgem ve orada işe yaradığına inanamıyorum.

  yalnız, eski batık ve kıl dönmesi izlerini geçirici bir etkisi yok. fakat, artık yeni batıklar oluşmadığı için ve bu sayede bacağınızla oynamayı bırakacağınız için doğal iyileşme sürecine girip sönmeye başlıyorlar. yenileri ise oluşmuyor.

  aynı yağı bıyık ve koltukaltıma da sürüyorum. bu bölgelerde bacaklarımdaki sorunlar olmadığı için sonuçlar daha az çarpıcı. uzama hızını yine baya azalttı, kılların kalınlığı da azalmış olacak ki epilasyonda canım acımamaya başladı. özellikle koltukaltında hem yoğun hem kalın kıllanmam vardı ve epilatörün daraltıcı başlığını kullanıp mola vererek alırdım. sonra kıpkırmızı yara olup kabarırdı ve geçmezdi. şu an kendi başlığıyla mola vermeden alıyorum ve acı hissi yok. yara olmuyor. kabarması %70 azaldı. bıyıklarımda ise 2 günde 1 iple geçerdim, artık 1 hafta almasam doğru düzgün uzamıyorlar.

  çenemde birkaç tane sakalımsı kalın tüy vardı. onlar uzarken kıl dönmesi olurdu ve sıkarak almam gerekirdi falan. şu an hepsi normal ayva tüyüne döndüler. sakal tipi kıllanması olup da lazerden verim alamayanlara kesinlikle öneririm.

  özetle, beni çok mutlu etti bu ürün. bioder'e duygusal bir mail atıp teşekkür etmeyi bile düşünüyorum (gizlinot: swh). hep (gbkz: normal) gözüken bacaklarım olsun istedim ve bunu bana bu fiyata sağladıkları için çok teşekkür ediyorum buradan.

  gelelim en önemli konu olan kullanım şekline:

  -bu yağ (veya serumlar) kıl kökünü zayıflatarak çalışıyor. o yüzden kıl köklerinizi açmanız lazım. ben iyice açılsınlar diye önce sıcak duş alıyorum. duşta bacaklarımı rossman'dan aldığım ve kabarmaları/hassasiyeti azaltan isanamed sabunla sabunlayıp iyice köpüklüyorum. böylece hiçbir krem, şampuan vs. kalmıyor bacağımda. sonra epilasyon aletiyle alıyorum. ağdayla veya sirle alırsanız sonrasında bölgeyi köpürterek bir sabunla temizlemeniz lazım. ağda kalıntıları köklerin üstünü örtmemeli.

  -duş jeli yerine sabun kullanılması ve şampuandan sonra yapılması önemli. çünkü duş jelinde nemlendirici vs. içerikler oluyor ve gözenek tıkayıcı olabiliyorlar. saçınızdan akan şampuan ve saç kremindeki silikon da aynı şekilde gözeneklere dolar. biz bacakların her yerinin temiz olmasını istiyoruz ki o gözeneklerden yağ girsin ve etki etsin. alerjiniz vs. yoksa doğal bir sabunla, varsa isanamed'le güzelce köpükleyip bol suyla durulamak bu yüzden çok kritik.

  -hemen alır almaz yağı sürüyorum ve masajla yediriyorum. masajın önemli olduğunu tesadüfen keşfettim. sol koltukaltıma sağ elimi kullandığım için rahat masaj yapmıştım, ötekine az yapmıştım. şu an sol koltukaltımda çok daha az tüylenme var. bu yüzden o bölge ısınana kadar masaj yapmak elle iyice yedirmek çok önemli.

  -bacağınızı aldıktan sonraki 3 gün sizin altın günleriniz. hergün bacakları sabunla sıcak suyla güzelce yıkayıp, üstüne epilatörle rötüş geçip, cımbızla batıkları vs. çıkartıp tekrar yağ sürüyoruz.

  -aynı şey diğer bölgeler için de geçerli. önemli olan 1) gözenekler temizlenecek 2) kökten alınacak 3) kökler kapanana kadar yoğun uygulama yapılacak. en güzel verimi en yoğun uygulamada aldım bu şekilde.

  -çene altındaki sakalımsı tüyler için hergün sabah yüzümü iyice yıkadıktan sonra epilasyon yapılmış yere parmağımla orası iyice ısınana kadar masaj yapıp yedirdim. zaten minicik damla yetiyor 3-5 kıl için. o yüzden hergün kullanabildim.

  -asla jilet sürmüyorum artık çünkü kökten çıkmaları önemli.

  -yüz için yağı sabah sürmenizi öneririm çünkü gece yastığa sürünüp siliniyor. o bölgede uzun süre dursun o yağ.

  -ilk kullanımdan sonra oluşan batıklarınızı tek tek cımbızla çekip yağ sürmeniz önemli. bende şöyle oldu, bacaklarımı aldım yağı ilk kez sürdüm, sonraki uzamada batıklar baya azalmıştı ama baldırımda 10-15 tanesi duruyordu. onları tek tek cımbızla çıkartıp tekrar yağ sürdüm. artık baldırımda batık olmuyor. bir sonraki uzamada hepsi normal uzadılar.

  -bu yağı ilk aldığımda çok bol sürmüştüm (yüz+bacak+koltukaltı) ve 2 turda bitirmiştim (yaklaşık 2 haftada). şu an 2. şişedeyim ve ilk turda şişenin 4te 1ini anca kullandım. ya elimin ayarı oturdu ya da pintileştim, bilemiyorum (gizlinot: swh).

  Yazı kaynağı : www.suslusozluk.com

  karınca yumurtası yağı

  kakao yağı (9)

  duş yağı (4)

  kadınlarda çene bölgesinde tüylenme (1)

  xiaomi inface ipl lazer epilasyon aleti (9)

  süslülerin epilasyon tecrübeleri (1)

  Yazı kaynağı : www.suslusozluk.com

  karınca yumurtası yağı

  Karınca yumurta yağı ne işe yarar? Karınca yumurtası yağı tüyleri yok ediyor!

  Karınca yumurta yağı ne işe yarar? Karınca yumurtası yağı tüyleri yok ediyor!

  Yüzyıllar öncesinden bugüne kadar istenmeye tüylerle baş etmek için kullanılan karınca yağı yumurtası yağı nedir, nasıl kullanılır ve kullananlar gerçekten memnun mu sizler için mercek altına aldık. Son yıllarında trend tüy alma yöntemlerinden biri olan karınca yumurtası yağı hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı haberimizde.

  İranlı kadınların yüzyıllardır istenmeyen tüylerinden kurtulmak için kullandıkları  karınca yumurtası yağı ülkemizde  kadınların gözde epilasyon ürünleri arasında yer almayı başardı. Doğal tüy dökücü bir yağ olarak, tüylerinizden acısız bir şekilde ve kolayca kurtulmanıza olanak sağlayan karınca yumurtası yağı, düzenli olarak kullanıldığı takdirde tüylerin sıklığında azalma elde etmenize katkıda bulunuyor. Karınca yumurtasında bulunan yağ, acısız ve ağrısız bir epilasyon yöntemi olarak kullanabilecek en etkili yöntemlerden biridir. Bacak, koltuk altı, genital bölge vb. yağ uygulanan alanın daha pürüzsüz ve sağlıklı görünmesini sağlıyor. Aynı zamanda ağda yapılan bölgeyi nemlendirip ve besliyor. Ağda yapılan bölgede koyu bir görünüm oluşmasına neden olmuyor. Cildi beyazlatıp, cilde parlaklık katıyor.

  Son yıllarda tüy dökme ve azaltma gibi özellikleriyle öne çıkan karınca yağı yumurtası nasıl kullanılır, bebeklerden yetişkinlere kadar işe yaradığı söylenen karınca yağı yan etkileri var mıdır ve kullanımı sırasında nelere dikkat edilmelidir? Cevabı haberimizin detaylarında...

  KARINCA YUMURTASI YAĞI NEDİR?

  Vücutta oluşan istenmeyen tüylere lazer, ağda veya diğer yöntemlere bitkisel alternatif olarak kullanılan karınca yumurtası yağı, doğal bir çözüm yöntemi olması sebebiyle hem çocuklarda hem de yetişkinlerde güvenle kullanılabilecek bir ürün. Eski çağlardan beri kullanılan bu yöntem, düzenli olarak uygulandığında tüylerde seyrelme, azalma gibi etkilerle kendini gösteriyor.

  PEKİ KARINCA YUMURTASI YAĞI NASIL KULLANILIR?

  Tüyleri azaltmak ve kıl köklerini yavaşlatmak için kullanılan tercih edilen bu ürünü kullanmadan önce mutlaka uygulayacağınız bölgedeki kıllar mutlaka temizlenmelidir. Bunun için öncesinde ağda yapılmalıdır. Ardından bölgedeki hassasiyet geçtikten 20 dakika sonra karınca yumurtası yağı bölgeye bolca sürülerek masaj hareketleriyle güzelce yedirilir.

  Yıkama ve durulama gerektirmeyen bu yağ, bölgedeki tüyler çıkmaya başladıktan sonra tekrar aynı uygulamayı düzenli bir şekilde uyguladığınızda siz de farkı göreceksiniz.

  KARINCA YUMURTASI YAĞI NE KADAR SÜREDE ETKİ EDER?

  1 sene içerisinde düzenli olarak kullanılan karınca yumurtası yağı, tüylerinizin %80-90’a kadar azaldığını sene bitimi itibariyle gözlemleyebilirsiniz. Kullanan bazı kişilere göre ilk kullanımda bile etki ettiği görülmüştür.

  KARINCA YUMURTASI YAĞI ZARARI ve YAN ETKİLERİ NELERDİR?

  Tamamen doğal içerikli olan ürün kullandığınız durumda herhangi bir yan etkisi ile karşılaşmanız mümkün değildir. Ancak piyasada bir çok sahtesi bulunan karınca yumurtası yağını kullandıktan sonra birden fazla yan etki ile karşılaşabilirsiniz. Örneğin;

  - Ciltte kızarıklık, kabarma, tahriş,

  - Aşırı derecede kaşıntı,

  - Yanma, acıma hissi,

  - Kıl kökü iltihabı,

  - Tüylerinizde gözle görülür bir artış gibi yan etkiler görülebilir.

  Yazı kaynağı : www.yasemin.com

  Bioder Bio Epilation Tüy Azaltıcı Karınca Yumurtası Yağı 30ml

  Bioder Karınca Yumurtası Yağı Nasıl Kullanılır?

  Bioder Karınca Yumurtası Yağı Nasıl Kullanılır?

  Kadınlar yüzyıllardır istenmeyen tüylerine farklı çözümler bularak tüylerinden kurtulmak için bir çok yöntem denemiş ve sonucunda bu zahmetli ve acı veren duruma karınca yumurtası yağı ile farklı boyut kazandırmıştır. Karınca yumurtası yağını ilk olarak İranlı bayanlar keşfetmiş ve son yıllardada ülkemizde kadın erkek farketmeksizim hemen herkesin gözde epilasyon ürünleri arasında yer almayı başarmıştır. Bugün sizlere Bioder Tüy Azaltıcı Karınca Yumurtası Yağı 30 ml hakkımda bilgiler sunarak nasıl kullanması gerektiği hakkında bilgiler sunacağız.

  Bioder Karınca Yumurtası Yağı Nasıl Kullanılır?

  Doğal tüy azaltıcı bir yağ olarak piyasalarda kendine yer edinen ürünün en büyük özelliği zaten adından da belli olduğu gibi tüyleri azaltârak zamanla tüylerin yok olmasına sağlamaktır. Bioder karınca yumurtası yağının kullanımı oldukça basittir ve istenmeyen tüylere kalıcı çözümler sunar. Yapmanız gereken işlem ise tüylerinizi kökünden aldıktan sonra bir ay içinde sadece üç gün boyunca Bioder serum kullanmaktır.

  Yani tüylerinizi ağda veya cımbız gibi epilasyon aleti ile kökünden alın, ardından tüylerinizi aldığınız günden itibaren üç gün boyunca serumu kullanın. Üç gün bitince ara vererek tekrar tüylerinizin çıkmasını bekleyin. Bu şekilde tüyler tekrar alınabilir hale geldiğinde işleminizi tekrar edin. Düzenli ve doğru şekilde kullandığınızda tüylerinizi 6 ayda %56 oranında azaltacaktır.

  Ürünü cildinize uygularken dairesel masaj hareketleri ile istenilen bölgeye uygulayabilirsiniz. Sizlere uzun süre boyunca pürüzsüzlük sağlayacağı gibi kıl ve her ten rengindede rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca sarı ve ince tüylere sahip olan kişilerde sonuç daha da etkilidir.

  Karınca Yumurtası Yağı Yüze Sürülür Mü?

  Karınca yumurtası yağı yüze sürülür mü diye düşünüyorsanız eğer; cevabı için yüzünüzde bir kesik ya da yara olmaması gerekiyor. Yüzünüze ağda yaptıktan sonra düzenli ve dairesel hareketler ile yağı cildinize uygulayın. Aynı diğer bölgelerinizde olduğu gibi karınca yumurtası yağını yüzünüze uygularken 3 gün boyunca uygulamaya özen gösterin. Düzenli olarak kullandığınız takdirde tüylerin sıklığında azalma olduğunu göreceksiniz.

  Bioder Karınca Yumurtası Yağı Kaç Gün Kullanılır?

  İstenmeyen tüylerinizi kökünden aldıktan sonra başlamak üzere kullanımı üç gündür. Üç günden fazla kullanımını ektra bir fayda sağlamayacaktır. Çünķü kıl folekülleri ķıllar kökünden alındıktan üç sonra yavaş yavaş oluşmaya başlar.

  Bioder Tüy Azaltıcı Karınca Yumurtası Yağı Kullananlar

  Ürünü kullanan hemen hemen herkes ürünün kalitesinden ve etkisinden çeşitli form sitelerinde bahsetmiştir. Genel anlamda düzenli kullandıklarında tüylerinde ciddi oranda azalma ve incelme olduğunu dile getiren kullanıcıları kolay kullanımda olması ile ürünü favorilerine eklemiştir. Bazı kullanıcılar lazer epilasyon ile uğraşmaktan ise bu şekilde karınca yumurtası yağı ile aynı sonuca uzun vadelide olsa ulaştıklarını bildirmişlerdir. Sizlerde bu ürünu kullandıysanız yorum kısmına yorum yaparak başkalarınında faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Başka yazıda görüşmek üzere 🙂

  Yazı kaynağı : www.guzelliginsirri.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap