Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  bim acilis kapanis-saatleri 2022

  1 ziyaretçi

  bim acilis kapanis-saatleri 2022 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  BİM kaçta kapanıyor? BİM market kaçta kapanıyor 2022? BİM çalışma saatleri...

  BİM kaçta kapanıyor? BİM market kaçta kapanıyor 2022? BİM çalışma saatleri...

  Evdeki gereksinimlerini tamamlamak, bazen de kampanyalardan faydalanmak amacıyla alışveriş yapan tüketiciler BİM çalışma saatlerini araştırıyor. Çok sayıda internet kullanıcısı "BİM kaçta kapanıyor" sorusuna yanıt arıyor. Ayrıca Cuma günleri öğle arasında çalışmaya ara verilen BİM'in Cuma saatinde kaçta açıldığı ise merak ediliyor. İşte BİM çalışma saatleri ve konuya ilişkin diğer detaylar...

  BİM marketler zinciri

  1995'ten beri hizmet veren BİM marketler 8407 şubesi ile perakendecilik sektöründe yer almaktadır. 2021 itibari ile sektöründe en yüksek pazar payına sahip olan bu market zinciri, Fas'ta ve Mısır'da da faaliyet göstermektedir. Kendine özgü markaları ile hizmet veren BİM marketler zinciri, daimi müşteriler elde etmiş bir firmadır. 

  2015'ten bu yana Fİle süpermarketi de bünyesinde barındıran BİM marketler, 'Toptan fiyatına perakende satış' sloganı ile yola çıkmış bir kurumdur. Zaman içinde de adını kabul ettiren ve bir müşteri kitlesine sahip olan BİM, bir evin ihtiyaçları düşünülerek hazırlanan ürünleri satışa sunuyor.

  BİM kaçta kapanıyor?

  Çok sayıda tüketicinin tercih ettiği BİM çalışma saatleri ise oldukça merak ediliyor. İşte BİM'in çalışma saatleri ve diğer detaylar...

   BİM sahibi kimdir? BİM kimin? File Market BİM'in mi?

  BİM KAÇTA KAPANIYOR 2022?

  BİM marketler 21.00'da kapanıyor. 

  BİM KAÇTA KAPANIYOR HAFTA SONU?

  BİM, hafta sonları 21.00'da kapanıyor. 

  BİM çalışma saatleri

  BİM ÇALIŞMA SAATLERİ

  BİM marketler zincirine bağlı olarak çalışan marketler 9.00 ile 21.00 arasında hizmet vermektedir. Bu saatler hafta içi ve hafta sonu değişiklik göstermemektedir. 

  BİM CUMA SAATİ KAÇTA AÇILIYOR 2022?

  BİM marketler, Cuma günleri Cuma namazının olduğu zaman diliminde kapalıdır. Her Cuma 13.00'te kapanan BİM marketler 13.30'da açılmaktadır. 

  Yazı kaynağı : www.haber7.com

  BİM Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor? 2022 BİM Çalışma Saatleri

  BİM Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor? 2022 BİM Çalışma Saatleri

  Türkiye’nin yanı sıra yurt dışındaki şubeleri ile milyonlarca insana hizmet veren BİM portföyünde yaklaşık 850 ürün bulundurmaktadır. Bunların dışında BİM haftalık aktüel ürünleri ile pek çok grupta da ürün satışı yapmaktadır. Aktüel ürünlerini satın almak isteyen kişiler BİM çalışma saatlerini merak eder. BİM çalışma saatleri Türkiye’nin bütün şubelerinde aynıdır. 

  BİM Çalışma Saatleri 

  BİM çalışma saatleri Türkiye’nin her yerinde aynıdır. Saat 09.00’da açılan BİM şubeleri akşam 21.00’da kapanıyor. 

  BİM Kaçta Açılıyor? 

  BİM hafta içi ve hafta sonu saat 09.00’da açılmaktadır.  

  BİM Kaçta Kapanıyor?  

  BİM hafta içi ve hafta sonu 21.00’da kapanmaktadır.  

  BİM Öğle Arası Var Mı? 

  BİM Mağazalarında öğle tatili yoktur sadece cuma günleri cuma namazı saati kapalıdır. 

  BİM Hafta Sonları Kaça Kadar Açık?  

  BİM, hafta sonu Cumartesi ve Pazar günü de açık olmakla birlikte, 09.00 ile 21.00 arası hizmet vermektedir. 

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  BİM çalışma saatleri 2022: BİM saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Marketler kaçta açılıyor? BİM kapanış saatleri!

  Bim Çalışma Saatleri

  Bim Çalışma Saatleri

  BİM müşterilerinin merak ettiği konulardan biri açılış kapanış saatleri. BİM, 2020 yılında çalışma saatlerinde herhangi bir değişiklik yapmayacağını belirtti. Bugün BİM sabah 9’dan akşam 9’a kadar çalışmaktadır. Hafta sonları ve resmi tatil günleri de açık. Hesaplı ve kaliteli ürünleri müşterileri ile buluşturuyor. Ülkemizdeki toptan fiyatına perakende mağazacılık anlayışını baştan sonra değiştirdi. Marketlerden alacağınız ürünleri çok uygun fiyata BİM mağazalarından alabilirsiniz. Her mahalle de bir tane mağaza bulabilirsiniz. Ülke genelinde 6.074 mağazası bulunuyor.

  Birçok ürünü kendi üreterek halka sunuyor. Türkiye’nin hemen hemen yer yerinde mağazası bulunuyor. Esnek çalışma saatleri içerisinde gün içerisinde ihtiyacınız olan market alışverişinizi yapabilirsiniz.

  BİM Kaçta Açılıyor Kaçta Kapanıyor

  BİM Hakkında Bilgi

  BİM açılış saatinden kapanış saatine kadar 12 saat aralıksız hizmet veriyor. Ev bütçesine en uygun ürünleri sunuyor. Müşterilerine kaliteli ürünleri sunmak için kendi ürünlerini üretiyor. Mağazada satılan birçok ürün BİM tarafından üretilmektedir. BİM Aktüel ürünler kategorisi oldukça çeşitli. Defterinden mutfak araçlarına kadar her şey bulunuyor. Kampanyalar sınırlı stoklu geldiğinden vaktinde alışveriş yapılmalıdır. Bebek arabasına kadar her şeyi bulabilirsiniz. Yediden yetmişe bütün kitlelere hitap ediyor.

  Öğle tatilinde personel dönüşümlü olarak yemek ihtiyacını karşıladığından kapanmıyor. Öğle vakti de olsa BİM den alışveriş yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünleri almanız mümkündür.

  Yazı kaynağı : www.calismasaati.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap