Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  bilişim teknolojileri ingilizcesi

  1 ziyaretçi

  bilişim teknolojileri ingilizcesi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  bilişim teknolojisi - İngilizce çeviri - örnekler Türkçe | Reverso Context

  Sözcük dizini: 1-300, 301-600, 601-900

  İfade dizini: 1-400, 401-800, 801-1200

  Sözcük öbeği dizini: 1-400, 401-800, 801-1200

  Yazı kaynağı : context.reverso.net

  bilişim teknolojileri - İngilizce çeviri - örnekler Türkçe | Reverso Context

  Sözcük dizini: 1-300, 301-600, 601-900

  İfade dizini: 1-400, 401-800, 801-1200

  Sözcük öbeği dizini: 1-400, 401-800, 801-1200

  Yazı kaynağı : context.reverso.net

  Bilişim Teknolojisi İngilizcesi | English for Information Technology

  Şüphesiz ki günümüzde her yaştan insan tarafından geniş yelpazede aktif olarak kullanılan bir alandır. Buna ilişkin olarak sürekli yenilenen ve gelişen bir departman olma özelliğini uzun bir süre korumaya devam edeceği göz önünde bulundurulması gereken bir detaydır. Telekom ve bilişim teknolojisi alanında kullanılan ortak dil ise ingilizcedir bu nedenle eğer bu alanda hizmet veriyorsanız ya da kariyer hedefleriniz bu doğrultudaysa ingilizce anlamında üst düzey yetkinliğe sahip olmanız gerekmektedir. Genel ingilizcenin yanı sıra telekom ve bilişim teknolojisi ingilizcesi olarak adlandırılan spesifik alanda da kendinizi geliştirmeniz gerekmektedir.

  Telekom ve bilişim teknolojisi ingilizcesi kurslarımızda temel ingilizce bilgisini alana ait terminoloji ile harmanlayarak sizin için en faydalı eğitim stili uzman eğitmenlerimiz tarafından programlanmaktadır. Bu departmanda karşınıza çıkabilecek olan bütün kelimeler, kullanılan cümle kalıpları, konuşma ve yazma teknikleri üzerinde detaylı olarak durulmaktadır. Çoğu alanda olduğu gibi bu alanda da çalışma hayatında yabancı firmalarla ortaklıklar kuruluyor ve yabancı dil bilgisinin gerekliliği kaçınılmaz hale geliyor.

  Telekom ve bilişim teknolojisi kursumuzda bu durumları göz önünde bulundurarak sizlere en kaliteli eğitimi sunmaktayız. Telekom ve bilişim teknolojisi kurs eğitimlerimizde öğrencimizin ihtiyaçlarına ve seviyesine en uygun ders programı eğitim danışmanlarımız ve profesyonel eğitmenlerimiz tarafından düzenlenmektedir. Bu departmanda hizmet veren tekniker, mühendis gibi çalışanlara; mobil teknoloji, web sitesi oluşturma, küresel altyapı ve yazılım geliştirme gibi temel başlıkları içeren eğitim hizmeti sunulmaktadır. Dilde dört beceri olarak adlandırılan okuma, dinleme, yazma, konuşma (reading, listening, writing, speaking) gibi becerileri telekom ve bilişim teknolojisi terminolojisi ile harmanlayarak geliştirmekteyiz.

  English for Telecoms and Information Technology

  You are on the right path with our telecoms and information technology english courses for to make a strong contribution to your career.

  İş İngilizcesi Kursu Ön Kayıt

  Yazı kaynağı : www.kariyeryolu.com.tr

  Sesli Sözlük - bilişim teknolojileri

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap