Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  bilecik çevre ve şehircilik il müdürlüğü

  1 ziyaretçi

  bilecik çevre ve şehircilik il müdürlüğü bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Bilecik Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Hizmet Binası Genel Onarımı ve Müştemilat Tabelası,Jeneratör Sundurması Yapım İşi yapım işi

  Ankara’da doğdu (1976). Ankara Mimar Kemal Lisesinin ardından Selçuk Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu (1999). Yüksek Lisansını, Kentsel Dönüşüm alanında tamamladı. (2017)

  İnşaat alanında faaliyet gösteren çeşitli özel sektör kuruluşlarında çalıştı. (1999-2005)

  TOKİ Ankara Uygulama Daire Başkanlığında uzman olarak görev yaptı. (2005-2006)

  TOKİ İstanbul Uygulama Daire Başkanlığı Avrupa Yakası Uygulama Şube Müdürlüğü görevinde bulundu. (2006-2009)

  Yazı kaynağı : csb.gov.tr

  Bilecik Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Bilecik nerede, Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

  Bilecik Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Bilecik nerede, Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

  Bilecik şehrinde Bilecik Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü konumuna Toplu Taşıma

  Bilecik, Türkiye'deki Bilecik Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Bilecik Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Bilecik Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Bilecik Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: 75. Yüzyıl Parkı / Diş Hastanesi Yönü; Eski Otogar; Hastane / Eskişehir Yönü.

  Bilecik Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü adresine Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Minibüs / Dolmuş: H1, H2, H8

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Bilecik Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü için yol tarifi alın.

  Bilecik Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Bilecik konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Bilecik Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü için Minibüs / Dolmuş fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Bilecik Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap