Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  bi uyku beşik sallama aparatı

  1 ziyaretçi

  bi uyku beşik sallama aparatı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Bi Uyku Otomatik Beşik Sallama Aparatı Otomatik Beşik Fiyatı, Yorumları - Trendyol

  Otomatik Beşik Sallama Aparatı

  Otomatik Beşik Sallama Aparatı

  Otomatik Beşik Sallama Aparatı

  Yeni doğan bebeklerde uykunun ne kadar önemli olduğu bilinir. Bebekler neredeyse günün yarısını ve daha fazlasını uyuyarak geçirirler. Büyümeye başladıkça uyku zamanında azalmalar olmaya başlar. Bazı yeni doğan bebeklerde ve birkaç aylık bebeklerde uyku problemleri görülebilir. Sürekli sallayarak uyumaya alışabilirler. Böyle durumlarda ebeveynlerin de uykusuz kaldığı görülür. Bebeklerin ve çocukların rahat bir şekilde uyuyamamaları gün içerisindeki davranışlarına ve aktivitelerine yansıyarak bebeklerde huzursuzluk gibi sorunların görülmesine sebep olur. Uyku bebekler ve çocuklar için ne kadar önemliyse yetişkinler içinde sağlık yönünden önemlidir. Yetişkin bir insan birkaç günlük uykusuzluğa dayanabilse bile uyku problemi çeken bebeklerin ailelerinde bu durum birkaç günle sınırlı kalmayarak sürekli hale dönüştüğü görülür. Ebeveynlerin hem gece kendi uykularını almaları açısından gündüzde kendilerine ve diğer işleri ile meşgul olmaları gerektiğinden en azından bebekleri uyurken bu tarz işlerini bitirmeyi isterler. Sürekli sallanarak uyuyan bebeklerde annelerin ve ebeveynlerin sürekli başında olmaları gerekir. Böyle durumlarda Otomatik beşik sallama aparatı kullanarak ailelerin daha rahat etmeleri ve bebeklerin uykularını rahat bir şekilde almaları sağlanır. 

  Otomatik Beşik Sallama Aparatı Modelleri ve Özellikleri

  Otomatik beşik sallama aparatları sayesinde bebekler uykularını daha rahat ve uzun bir şekilde alırlar. Bebeklerin gündüz uykularında annelerin ve ebeveynlerin daha rahat etmesi ve işlerini rahatlıkla bitirme imkanı sağlar. Geceleri bebeklerin deliksiz bir şekilde uyumalarına yardımcı olur. Ahşap beşik modelleri, sallanan beşikler, hamak beşikler, ana kucağı olarak adı verilen beşik modelleri, salıncak beşik modellerinde rahatlıkla kullanım imkanı vardır. Beşiğe takılan aparatı sayesinde beşiğin otomatik olarak sallanmasını sağlar. Beşik sallama aparatı kumandalı olarak kullanılır. Kumandası sayesinde istenilen özellik ayarlanarak çalışması sağlanır. Otomatik beşik sallama aparatının 3 farklı modu bulunur. Gündüz modu, uyutma ve gece modu olarak 3 farklı özellikte çalıştırılabilir. 5 kademeli hız ayarı bulunur yavaş şekilde başlayarak kademeli olarak arttırma özelliği vardır. Gündüz modunda çalıştırıldığında bebeğin sesini duyduğunda çalışmaya başlar sallama sürecinde ses dinleme özelliği yoktur. Gündüz modunda iken düşük sesleri algılama özelliği yoktur. Sallanma bittikten sonra ses dinleme özelliği devreye girerek tekrar ses duyduğunda çalışmaya başlar. Her sallanma süresi 10 dakikadır süresi bitene kadar sallanma işlemini yapmaya devam eder. Üzerinde bulunan tuşuna basıldığında sallanmanın hızını arttırabilme özelliği vardır. Uyutma modu aktif hale getirildiğinde 20 dakika boyunca ayarlanan hız seviyesinde çalışır. Durduktan sonra önceki modu gece veya gündüz hangisi ise ona göre ses dinleme özelliği devreye girer ses duyduktan sonra tekrar çalışmaya başlar. Gece modunda düşük sesleri bile algılama özelliği vardır. Ses duyduktan sonra çalışmaya başlayarak 5 dakika boyunca sallanmaya devam eder. Sallanma süresinde ses algılama özelliği devre dışı kalarak sallanma süresi bittikten sonra ses algılama tekrar devreye girer. 

  Otomatik Beşik Sallama Aparatı Kullanımı

  Sese duyarlı otomatik beşik sallama aparatını rahatlıkla her türlü sallanan beşiklerde kullanma imkanı vardır. Bebeklerin daha rahat bir uyku almalarını sağlar ve bebeğiniz uyandığında ağlama sesini algılayarak çalışma işlemini başlatır. Elektrikli beşik sallama aparatını prize takarak kullanılmaya başlanır. 12 voltluk bir elektrik kullanarak elektrik çarpmalarına karşı güvenlidir. Kumandası sayesinde istenilen mod ayarlanır ve hız seviyesi belirlenebilir. Kumandasını beşiğin yan tarafına, duvara monte ederek veya beşiğin alt kısmına çekmeceye koyarak kullanma imkanı vardır. 20 kilogramlık ağırlığa kadar beşiğin sallama işlemini gerçekleştirir. Bebeğiniz beşiği bırakıp yatağında uyumaya başlayana kadar rahatlıkla kullanım imkanı vardır. Sese duyarlı bir cihaz olduğu için bebeğin ağlama sesini duyarak çalışmaya başlar. Bu özelliği sayesinde annelerin beşiğin başına gelip sürekli sallama işlemini yapmalarının önüne geçer. Annelerin daha rahat etmelerini sağlar ve diğer işlerini yapmalarına vakit ayırmış olur. Kullanımı çok basit bir şekilde yapılır. 3 modu olduğu için istenilen mod seçilerek hız ayarı yapılır ve otomatik olarak ses duyduğunda çalışması başlar. 

  Otomatik Beşik Sallama Aparatı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Bebeğin hareketlendiği ve ayağa kalktığı zamanlarda düşme tehlikelerine karşı daha tedbirli olunması gerekir. Otomatik beşik sallama aparatı bebeğin beşikte ayağa kalktığı durumlarda sallama işlemini durdurur. Bebeğin güvenliği ve düşmemesi açısından ayaktayken sallama işlemini yapmaz. Denge sistemi sayesinde beşiğin devrilme gibi problemleri görülmez. 12 voltluk elektrik ile çalışır ve elektrik çarpmalarına karşı önlem alınmıştır. İlk kurulumu yapılırken sallama aparatının tanımlanması gerekir beşiğe 20 kilogramlık sabit bir ağırlık koyarak tanımlama işlemi rahatlıkla yapılır. Sallama motoru ve beşiğin üzerine bağlanan kayış yardımıyla sallama işlemini gerçekleştirir ve kullanma kumandası sayesinde ayarlamalar yapılır. Beşikle birlikte olan bir özellik olmadığı için bu yüzden yeni bebeği olacak ve kullandıkları beşiği otomatik olarak sallamak isteyen ailelerin ayriyetten satın alarak kullanmaları gerekir. Otomatik beşik sallama aparatı fiyatlarını Cimri.com da arayarak listelenmiş bir şekilde görme ve inceleme imkanı vardır. Cimri.com bir alışveriş sitesi olmadığı için kullanıcılarına aramış olduğu ürünü detaylarına ve fiyatlarını görmelerini sağlar. Sonrasında satış sitesine yönlendirerek alışverişlerinizi yapma kolaylığı sunar. Annelerin ve ailelerin daha rahat etmesi için geliştirilmiş sallama aparatı sayesinde bebeklerin sürekli düzenli olarak sallanmasını ve uykularının bölünmemesini sağlar. Sese duyarlı halde çalışmasına rağmen sallama işlemini yaparken kendi sesi yoktur sessiz bir şekilde beşiğin sallanmasını yapar. Bu sayede bebeğiniz farklı bir ses duyup rahatsızlık duymaz.

  Yazı kaynağı : www.cimri.com

  Bebek odası ve beşik imalatı | Toptan Satış Bebecco | otomatikbesik

  SESİZ  MOTORUMUZ  BEBECCO BİUYKU

   BİLGİ İCİN

  OYUN PARKI VE  SAĞA SOLA YATAN

  BEŞİKLERE  OLMAZ KESİNLİKLE RESİMLERE BAKINIZ

  1- Sese duyarlı ve zaman ayarlıdır.

  – 2 farklı ses algı seviyesi seçeneği mevcuttur.
  – Alkış, kapı çarpması, vs gibi kısa süreli sesleri algılamaz.
  – 3 farklı zaman dilimi.- 5 farklı hız kademe Ayarı bulunmaktadır.
  – Bebek ayağa kalktığında yavaşlar.
  – Gayet sessiz bir uyuma ortamı sunar. beşik sallama cihazı bebecco biuyku
  – Elektrik kesikse veya siz sallamak istiyorsanız, her hangi bir değişiklik yapmadan ve bozulacak diye çekinmeden tutup sallayabilirsiniz.
  – Beşik sallanırken beşiği tutmanızda, ters hareketler verip sistemi zorlamanızda her hangi bir sakınca yoktur. Bu konuda gerekli önlemler alınmıştır.
  – Evinizin prizinde bulunan 220 volt elektriği, Adaptör aracılığı ile güvenli bir voltaj olan 12 volt’a düşürerek beşikleri güvenli bir şekilde sallamaktayız. (Voltaj düştükçe iletkenlik azaldığı için 12 volt enerjinin insanları çarpma gibi bir tehlikesi yoktur.)
  – Kısa bir süre sonra bozulursa diye çekinmenize gerek yoktur, ürünümüzün daima arkasındayız, bu sebeple bozulmasın diye ne gerekiyorsa tarafımızca yapılmıştır.(Montaj kılavuzunda belirtildiği gibi monte etmeniz yeterlidir.)

  OYUN PARKI VE  SAĞA SOLA  YATAN BEŞİKLERE  OLMAZ KESİNLİKLE RESİMLERE BAKINIZ

  Biuyku Otomatik Beşik Sallama Aparatı

  3 farklı zaman dilimi  5 dakika ve 10 ve 30 dakika ses duydukça sallar  5 farklı hız kademe Ayarı bulunmaktadır.

  Bebek ayağa kalktığında yavaşlar.

  Gayet sessiz bir uyuma ortamı sunar.

  Sese duyarlıdır bebeğinizin ağlaması ile birlikte harekete geçer ve ayarladığınız zamana kadar beşiği sallar

  Elektrik kesikse veya siz sallamak istiyorsanız, her hangi bir değişiklik yapmadan ve bozulacak diye çekinmeden tutup sallayabilirsiniz.

  Beşik sallanırken beşiği tutmanızda, ters hareketler verip sistemi zorlamanızda her hangi bir sakınca yoktur.

  Bu konuda gerekli önlemler alınmıştır.

  Evinizin prizinde bulunan 220 volt elektriği, Adaptör aracılığı ile güvenli bir voltaj olan 12 volta düşürerek beşikleri güvenli bir şekilde sallamaktayız.

  (Voltaj düştükçe iletkenlik azaldığı için 12 volt enerjinin insanları çarpma gibi bir tehlikesi yoktur.

  Otomatik Sallama Sistemlerimiz beşiklerimizde test edilerek kullanımı uygun olarak tasarlanmıştır.

  İstediğiniz beşik modeline bu özelliği kolaylıkla ekleyebilirsiniz.

  Kutu içindekiler

  Sallama Motoru ve Kayışı

  Kontrol paneli Kumandası

  Kumanda Kablosu

  Güç adaptörü

  Adaptör Kablosu

  6 Adet Montaj Vidası

  Kurulum ve Kullanma Talimatı

  NOT: Ürünle alakalı herhangi bir problemde (kurulumunda, montajında, üç ışık hala yanıp sönüyorsa vs.) motorun üstündeki numarayı mutlaka arayınız.

  bi uyku beşik sallama cihazı bebecco  otomatik beşik , elektrikli beşik , beşik sallama motoru , baby cradle , baby swing , otomatik beşik

  www.bebecco.com

  Yazı kaynağı : www.bebecco.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap