Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  beylerbeyi deniz eğitim komutanlığı sosyal tesisleri

  1 ziyaretçi

  beylerbeyi deniz eğitim komutanlığı sosyal tesisleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Beylerbeyi Deniz Eğitim Komutanlığı Sosyal Tesisleri

  BEYLERBEYİ DENİZ EĞİTİM KOMUTANLIĞI SOSYAL TESİSLERİ - İSTANBUL - ÜSKÜDAR - (0216) 341 50 ...

  KUZEY DENİZ SAHA KOMUTANLIĞI - BEYLERBEYİ ASKERİ GAZİNO MÜDÜRLÜĞÜ

  Beylerbeyi Deniz Eğitim Komutanlığı Sosyal Tesisleri, Beylerbeyi, Üsküdar nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Metro, Tren veya Vapur ile nasıl gidilir? | Moovit

  Beylerbeyi Deniz Eğitim Komutanlığı Sosyal Tesisleri, Beylerbeyi, Üsküdar nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Metro, Tren veya Vapur ile nasıl gidilir? | Moovit

  Beylerbeyi, Üsküdar şehrinde Beylerbeyi Deniz Eğitim Komutanlığı Sosyal Tesisleri konumuna Toplu Taşıma

  Beylerbeyi, Üsküdar, Türkiye'deki Beylerbeyi Deniz Eğitim Komutanlığı Sosyal Tesisleri adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Beylerbeyi Deniz Eğitim Komutanlığı Sosyal Tesisleri adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Beylerbeyi Deniz Eğitim Komutanlığı Sosyal Tesisleri adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Beylerbeyi Deniz Eğitim Komutanlığı Sosyal Tesisleri için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Tünel / Beykoz Yönü; Tünel; Tünel / Üsküdar Yönü; 15 Temmuz Şehitler K. / Bağlarbaşı Yönü; 15 Temmuz Şehitler Köprüsü; 15 Temmuz Şeh. Köp..

  Beylerbeyi Deniz Eğitim Komutanlığı Sosyal Tesisleri adresine Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Metro, Tren veya Vapur ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 15B, 15H, 15R, 15T, 15Y, AVCILAR - SÖĞÜTLÜÇEŞME, BEYLIKDÜZÜ - SÖĞÜTLÜÇEŞME, ZINCIRLIKUYU - SÖĞÜTLÜÇEŞME Tren: MARMARAY Metro: M5 Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-115, MİNİBÜS: C-118, ÜSKÜDAR - BEYKOZ - ORTAÇEŞME

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Beylerbeyi Deniz Eğitim Komutanlığı Sosyal Tesisleri için yol tarifi alın.

  Beylerbeyi Deniz Eğitim Komutanlığı Sosyal Tesisleri adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Beylerbeyi, Üsküdar konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Beylerbeyi̇ Deni̇z Eği̇ti̇m Komutanlığı Sosyal Tesi̇sleri̇,...

  beylerbeyi

  T.C.

  GENELKURMAY BAŞKANLIĞI

  DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI

  ANKARA

  GENSEK : 5010-26-12/İltş.Ş.(BEK)                                                                   09 Ocak 2012

  KONU     : Elektronik Mektup.

  Değerli Emekli Astsubaylarımız;

  (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.)

  1.    Beylerbeyi’nde inşaatı devam eden tesis hakkında yapmış olduğunuz başvurular Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından incelenmiştir.

  2.    Deniz Kuvvetlerimize uzun yıllar hizmet etmiş mensuplarımız olarak Beylerbeyi konusunda göstermiş olduğunuz hassasiyet için teşekkür ederiz.

  3.    Deniz Kuvvetleri Komutanlığı olarak, Astsubaylarımız için her türlü gayret sarf edilmektedir.

  Bilgilerinize rica ederiz.

  DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI

  Yazı kaynağı : www.emekliassubaylar.org

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap