Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  beyaz çırağan düğün salonu bağcılar

  1 ziyaretçi

  beyaz çırağan düğün salonu bağcılar bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Beyaz Çırağan Düğün Davet

  Beyaz Çırağan Balo Salonu Silver

  Beyaz Çırağan Düğün Davet Balo Salonları, Bagcilar nerede, Metro, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

  Beyaz Çırağan Düğün Davet Balo Salonları, Bagcilar nerede, Metro, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

  Bagcilar şehrinde Beyaz Çırağan Düğün Davet Balo Salonları konumuna Toplu Taşıma

  Bagcilar, Türkiye'deki Beyaz Çırağan Düğün Davet Balo Salonları adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Beyaz Çırağan Düğün Davet Balo Salonları adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Beyaz Çırağan Düğün Davet Balo Salonları adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Beyaz Çırağan Düğün Davet Balo Salonları için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Bağcılar Caddesi; 1. Sokak; İstanbul Caddesi - Bagcilar Yönü; Esenyol - Bagcilar Yönü; Esenyol; Yavuz Selim - Bagcilar Yönü; Güneştepe - Güngören Yönü.

  Beyaz Çırağan Düğün Davet Balo Salonları adresine Metro, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 9292Ş92T98Y Metro: M1B Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-03MİNİBÜS: A-29MİNİBÜS: A-30MİNİBÜS: A-48

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Beyaz Çırağan Düğün Davet Balo Salonları için yol tarifi alın.

  Beyaz Çırağan Düğün Davet Balo Salonları adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Bagcilar konumundaki kullanıcılar dahil 1.5 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Beyaz Çırağan Düğün Davet Balo Salonları için Metro, Otobüs ve Minibüs / Dolmuş fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Beyaz Çırağan Balo Salonu

  Beyaz Çırağan Balo Salonu

  İstanbul Bağcılar ilçesinde faaliyet gösteren Beyaz Çırağan Balo Salonu Silver şık tasarımlı davet alanları ile farklılaşıyor. Üstelik sunduğu uygun fiyatları ile de tercih edilebilirlik seviyesini arttırıyor. Mekanda düzenlenecek düğün organizasyonları için belirlenen kişi başı fiyatları yalnızca 10 TL’den başlıyor. Yazımızın devamında salonla ilgili tüm bilgiler ayrıntılı şekilde yer alıyor.

  Salon Kapasitesi & Özellikleri

  Beyaz Çırağan Düğün Davet Balo Salonları geniş davet alanları ile ön plana çıkıyor. Balo salonunda 750 kişilik davetli ağırlama kapasitesi bulunuyor. Mekanda 150 araç kapasiteli bir otopark alanı hizmeti de veriliyor.

  Davetli listesine göre yerleştirilen masaların üstleri şık tasarımlı şamdanlar ile özelleştiriliyor. Nikah masası ve gelin yolu da uyumlu renklerdeki çiçek aranjmanları ile süsleniyor.

  Beyaz Çırağan Balo Salonu Silver Hizmet Yelpazesi

  Düğün salonu senin için birçok imkan sunuyor. Tüm planlamalar uzman organizasyon sorumluları tarafından gerçekleştiriliyor. Konsept seçeneklerinden dilediğini tercih edebilmen mümkün oluyor.

  Salonda davetler; yemekli ve yemeksiz olmak üzere iki seçenekte de düzenlenebiliyor. Yemekli organizasyonlar için belirlenen menüler üzerinde arzu ettiğin değişiklikleri gerçekleştirebilmen mümkün oluyor. Üstelik davet öncesi menü tadımı da yapılabiliyor.

  Kokteyl düzeninde gerçekleştirilecek organizasyonlar için de masaları titizlikle hazırlanan aperitifler süslüyor. Mekanın servis hizmetleri saat 22:00’a kadar sürüyor. Ayrıca saat 23:30’a kadar sunulan müzik yayını ile de eğlence hız kesmeden devam ediyor.

  Beyaz Çırağan Balo Salonu Silver Düğün Fiyatları

  Düğün salonu yemekli ve yemeksiz olarak farklı başlangıç paketleri sunuyor. Yemekli organizasyonlar için hafta içi fiyatları 10-30 TL arasında değişim gösteriyor. Hafta sonu fiyatları ise 30-50 TL skalasında belirleniyor.

  Salon tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel olarak indirimli düğün organizasyonu fiyatları ile hizmet sunuluyor. Hemen faydalanmak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

  Beyaz Çırağan Düğün Davet Balo Salonları Nerededir? Nasıl Gidilir?

  İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan düğün salonuna merkezi konumundan dolayı toplu taşıma ile kolaylıkla ulaşım sağlanabiliyor. 92, 92T, 98D, 98Y numaralı otobüs hatlarından, M1B, M3 metro istasyonlarından veya A-30, A-03 numaralı minibüs güzergahlarından faydalanabilirsin. Mekanın açık adresi ise şu şekilde:

  ‘’Yıldız Tepe Mevkii, Bağcılar Caddesi, Numara:46, Bağcılar/İstanbul.’’

  Yazı kaynağı : dugunyardimcisi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap