Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  bergen filmini nasıl izleyebilirim

  1 ziyaretçi

  bergen filmini nasıl izleyebilirim bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Tüh!

  Bergen Filmi Nasıl İzlenir?

  Bergen Filmi Nasıl İzlenir?

  Uzun zamandır gündemde olan ve merakla beklenen Bergen filmi seyircileri ile buluştu. Milyonlara ulaşan izleyicisi ile büyük beğeni alan Bergen filmi araştırılmaya başlandı.

  Bergen Filmi İzle 2022

  Bergen filmi full takip etmek isteyenler arama motorlarında araştırmaya başladış. Bergen filmi gösterime girdi. Filmin başrolünde Bergen görevi ile Farah Zeynep Abdullah yer alıyor.

  Bergen Filmini Nasıl ve Nereden İzleyebilirim?

  Gişe rekorları kıran Bergen 2022 filmini nereden izleyebilirim. Bergen 2022 filmini kovuşturmak isteyenler arama motorlarına bergen filmi izle kaçak, bergen filmini parasız iyi mi izlerimi bergen filmi 2022 full izle, benzer biçimde kelimeler kullanarak araştırmaktadır. Bergen filmi gösterime girdi ve büyük beğeni ile izlenmektedir.


  Selçuk Ural’dan ‘Bergen’ çıkışı: ‘Yüzüne kezzap atılmasaydı ismi geçmezdi’

  Müzisyen Selçuk Ural’dan şu sıralar sinemaların en oldukça alaka kabul eden filmleri içinde yer alan ‘Bergen’ filmiyle alakalı oldukça konuşulacak bir çıkış geldi. Ural, “Bergen’in yüzüne kezzap atılmasaydı filmini yapmayı geçtim ismi bile anılmazdı” diye konuştu.

  bizim ülkemizde 1980’li yıllara sesiyle damga vuran ve Halis Serbest tarafınca 1989 senesinde katledilen sanatçı Bergen’in öyküsünü mevzu alan ‘Bergen’ isimli film, geçen haftalarda gösterime girdi. Önceki gün bir avmsinde görüntülenen şarkıcı Selçuk Ural, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ural, ‘Bergen’ filmi hakkındaki konuştu.

  Bergen Filmi 2022 İzle

  Ankara’nın meşhur mekanı Feynman Club’da görüntülendiğinde parlayan genç star Bergen’e dönüştü. Ancak o zamanki şartlarda imzalanan kontrat sebebiyle Bergen, bir müddet annesiyle beraber Adana’ya çalışmaya gitti. Adana’da vazife yapmış olduğu konser salonunda sahne ve müzik tarzını değişiklik yapmak zorunda kaldı.

  Halis Özgür ile tanıştığında kendisini ondan sonra evleneceği bir takım manipülatif olayın arasında bulur. Harris Özgür ile olan birlikteliği hayallerinin aksine Bergen’i yaşamdan uzak tutmuştur. Şiddet günlerinde tamamen yalnızdı.

  Bergen, kariyerinin en iyi döneminde Harris Özgül’ün saldırısına uğradı ve bir gözünü kaybetti.

  Bergen, yaşamış olduğu trajediye karşın sahneye döndüğünde, sıradışı şarkı söylemesiyle Türkiye çapında meşhur bir müzisyen oldu. Harris’in tehdit, rahatsız etme ve sertlik içeren gerilimi inip çıkmaya devam etti. Bergen her vakit tehlike arasında yaşadı.

  Sonunda Halis Özgür’den kaçtığını organize ettiği bir seyahat esnasında vurulur. Annesinin ağır yaralandığı bu saldırıda Bergen yaşamını kaybeder.

  Henüz 30 yaşındaki Bergen öldüğünde ise hem bir kurban bununla beraber arabeskin kraliçesi olarak insanların kalplerine kazınmıştır.

  ŞÖHRET SKANDAL ÜSTÜNE KURULMUŞ”

  Haber sitelerinde yer edinen habere göre, Bergen’in yaşamının film yapılmasını doğru bulmadığını anlatım eden Selçuk Ural, dikkat cazibeli açıklamalarda bulundu.

  Ural, “Bergen’in bir adet şarkısını sorsam söyleyebilir misiniz? Peki Barış Manço’nun, Cem Karaca’nın kaç şarkısını söylersiniz? Onların filmi yapılmadı.

  Türkiye’de şöhret skandal üzerine kurulmuş. Bir Barış Manço’nun Tanju Okan’ın filmi yapılmıyor.

  Bunlar yüzlerce şarkı üreten insanoğlu fakat Bergen’in filmi yapılıyor. Bir Cem Karaca filmi yapın. Filozof bunlar…” ifadelerini kullandı.

  “KEZZAP ATILMASAYDI ‘BERGEN’ OLMAZDI”

  Bergen’in yüzüne kezzap atılmasaydı adı geçmezdi” diyen Selçuk Ural, “Acıları seviyoruz.

  Bergen’in filmi yapıldı. Müslüm Gürses’in filmi yapıldı. Niye Barış Manço’nun, Tanju Okan’ın, Cem Karaca’nın daha nicelerinin filmi yapılmadı? Bir tanesinin 10 adet albümü var, bir tanesinin 110 adet albümü var” diye konuştu.

  Yazı kaynağı : www.techgamex.net

  Bergen 2022 Filmi! Bergen Filmi Nasıl izlenir ?

  Bergen 2022 Filmi! Bergen Filmi Nasıl izlenir ?

  2022 senesinin en çok beklenen filmleri arasında yer alan Bergen filmi bugün vizyona girdi. Peki 2022 Bergen filmi nasıl izlenir ? Bergen filmi tek parça izleyebilir misiniz ? İşte Bergen filmi detayları sizlerle…

  Bergen 2022 Filmi!

  4 Mart 2022 tarihinde vizyona giren ve milyonlarca kişinin merak içerisinde izlemek istediği 2022 yapımı Bergen filmi hakkında ki detaylar aşırı derecede merak ediliyor. Dram ve biyografi türü arasında yer alan bu muhteşem filmin başrol koltuğunda Masumlar Apartmanı dizisi ile ünlenen Farah Zeynep Abdullah yer alıyor. Onun dışında Beyzat Ç. filmleri ile tanıdığımız Erdal Beşikçioğlu’da filmin başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkıyor.

  Bergen filmi hakkında merak edilen bir çok detay bulunuyor. Bunların arasında Bergen filmi kaç saat, Bergen filmi oyuncuları kimdir ? gibi soruların yanıtlarını sizler için detaylı şekilde araştırdık.

  Bergen Filmi Özeti!

  Arabeskin unutulmayan kadın sesleri arasında yer alan Bergen’in hayatını anlatan filmde, Bergen olarak bilinen Belgin’in Ankara’dan Adana’ya, oradan da yaşadığı aşkın ardından ebediyete uzanan öyküsünü anlatıyor.

  1959 senesinde Mersin’de 7 çocuklu bir ailenin en küçük çocuğu olarak doğar, Belgin. Anne ve babasının boşanması hayatını kökten bir biçimde değiştirir. Ankara’da yaşarken annesinden başka kimsesi yoktur, baba yoksunluğu içinde derin bir boşluk açar. Öte yandan, konservatuara girme başarısıyla katmerlenen gelecek umudu, ilk aşkı Abdullah’tan ayrılmasıyla yara alır. Ama onun en büyük gücü yeteneğidir. Ankara’nın prestijli mekânı Feyman Kulüp’te keşfedilmesiyle birlikte, parlayan genç bir yıldıza, Bergen’e dönüşür.

  Fakat zamanın koşullarında yapılan kontratlar sebebiyle Bergen bir süre çalışmak için annesiyle birlikte Adana’ya gider. Adana’da çalıştığı müzikholde sahne ve müzik tarzını değiştirmek zorunda kalır. Daha sonra evleneceği Halis Serbest ile karşılaşmasıyla, manipülatif olaylar dizisinin içinde bulur kendini. Halis Serbest’le yaptığı evlilik ise düşlediğinin tersine Bergen’i hayattan koparır. Şiddet dolu günlerde tümüyle yalnızdır. Kariyerinin en güzel yerinde Halis Serbest’in kezzap saldırısına uğrayan Bergen bir gözünü kaybeder. Bergen yaşadığı trajediye rağmen sahnelere döndüğünde, olağanüstü şarkıcılığıyla Türkiye çapında şöhretli bir şarkıcı olur. Halis’in tehdit, taciz ve şiddetle seyreden gerilimli ilişki, git-gellerle devam eder. Bergen hep korku içinde yaşar. Sonunda kesin bir biçimde Halis Serbest’ten kurtulduğunu düşündüğü bir yolculukta silahlı saldırıya uğrar. Annesinin ağır yaralandığı bu saldırıda Bergen hayatını kaybeder. Henüz 30 yaşındaki Bergen öldüğünde ise hem bir kurban hem de arabeskin kraliçesi olarak insanların kalplerine kazınmıştır.

  Bergen Filmi Kaç Saat?

  2022 senesinde vizyona giren Bergen filmi hakkında bir diğer merak konusu olan soru ise filmin süresi oldu. Bergen filmi 2 saat 25 dakikadır.

  Bergen Filmi Nasıl izlenir ?

  Milyonların merak içerisinde araştırdığı 2022 yapım Bergen filmini Cinemaximum ile Konforlu ve Kaliteli bir şekilde seyredebilirsiniz. Bunun dışında şu an için filmi izleyebileceğiniz bir adres yoktur. Bergen Filmini izlemek için Tıklayınız!

  Yazı kaynağı : www.uyan32.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap