Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  berdan mardini neden ayrıldı survivor

  1 ziyaretçi

  berdan mardini neden ayrıldı survivor bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Berdan Mardini'den sonra Seçkin Piriler de Survivor'dan ayrıldı

  Berdan Mardini'den sonra Seçkin Piriler de Survivor'dan ayrıldı

  "GELMİŞ GEÇMİŞ EN ZOR SURVİVOR OLACAK"

  Ilıcalı, açıklamalarına şöyle devam etti:

  "Gelmiş geçmiş en zor Survivor olacak. Şimdi bu senenin zorluklarından birkaçını anlatıyorum. Bu sene yeni bir yenilik, zorluk yeniliği. Erzak oyunu aynı zamanda ada oyunu olacak. Kaybeden takımın adasında her hafta her şey sıfırdan başlayacak. Kaybeden takım üzerinde hiçbir şey olmayan adaya gidecek ve bunu her hafta yaşayacaksınız. Taban olacak sadece. Başka hiçbir şey kalmayacak, elinizdeki malzemelerle ne yapabilirseniz yapacaksınız. Erzak oyunu bu sene çok kritik olacak. Yokluk adası var."

  Yazı kaynağı : www.ntv.com.tr

  Berdan Mardini ayrıldı mı, neden ayrıldı? Survivor 2023 Berdan Mardini ayrılma nedeni...

  Survivor Berdan Mardini yarışmadan neden ayrıldı? Berdan Mardini elendi mi, diskalifiye mi oldu? Survivor'da beklenmedik olay!

  Survivor Berdan Mardini yarışmadan neden ayrıldı? Berdan Mardini elendi mi, diskalifiye mi oldu? Survivor'da beklenmedik olay!

  Survivor'da ünlüler takımında yarışan Berdan Mardini ve Seçkin Piriler ile ilgili açıklamada bulunuldu. Berdan Mardini bir süredir yarışmada yoktu. Sağlık sorunları yaşadığı bilinen yarışmacı için bu akşam Acun Ilıcalı bir açıklamada bulundu. Açıklamanın ardından bir kişinin daha ayrılacağını söyleyen Ilıcalı, izleyicileri oldukça şaşırttı. Diğer yarışmacının Seçkin Piriler olduğu açıklandı. Peki Seçkin Piriler ve Survivor Berdan Mardini yarışmadan neden ayrıldı? Seçkin Piriler ve Berdan Mardini elendi mi, diskalifiye mi oldu?

  BERDAN MARDİNİ ARTIK SURVIVOR'DA YOK

  Survivor eleme konseyinde yarışma ile ilgili açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, Berdan Mardini ile ilgili bir gelişmeyi aktardı.

  2d81878d-4b36-4ba4-b37d-d6cb235da08f

  Berdan Mardini bir süredir yarışmada yoktu. Sağlık sorunu yaşadığı bilinen yarışmacı oyunlarda yarışamıyordu. Acun Ilıcalı Mardini ile ilgili gelişmeleri paylaştı. Berdan Mardini'nin sağlık sorunları nedeniyle Survivor'a devam edemeyeceği açıklandı. Acun Ilıcalı, yarışmacıya devam etmek isteyip istemediğinin sorulduğunu ve Berdan Mardini'nin gitmek istediğini söylediğini açıkladı.

  1a051469-e4c7-483a-9407-7a24839e7431

  SEÇKİN PİRİLER SURVIVOR'DAN ÇEKİLDİ

  Survivor'dan kendi isteğiyle ayrılan bir diğer yarışmacı ise Seçkin Piriler oldu. Suvivor Seçkin, ada şartlarının kendisini çok zorladığını ve devam etmek istemediğini açıkladı. Seçkin Piriler yarışmada istediği başarıyı yakalayamadığını belirtti.

  survivor-seckin-elendi-mi-survivor-da-seckin-15564504_8710_amp

  Kendisini ekranda bu şekilde göstermek istemediğini söyleyerek yarışmadan çekilmek istediğini söyledi. Bunun üzerine Piriler eleme gecesinde oy kulanamadı ve kendisine de oy atılamadı.

  SURVIVOR ŞARTLARI DAHA DA ZORLAŞIYOR!

  Survivor'da yarışma şartları iyice zorlaşıyor. Acun Ilıcalı bu akşamki konseyde yeni uygulama ile ilgili bilgiler verdi. Survivor 2023 yarışmacılarının gelmiş geçmiş en zor Survivor'ı yaşadığını her fırsatta söyleyen Acun Ilıcalı, yeni zorlukları açıkladı.

  survivor-yeni-bölüm

  Artık Survivor'da erzak oyunu aynı zamanda ada oyunu olacak. Kaybeden takımın adasında her hafta her şey sıfırdan başlayacak. Erzak oyunu kaybedildiğinde bir adada baraka duracak diğerinde hiçbir şey olmayacak. Kaybeden takım oyun dönüşü hiçbir şey olmayan adaya gelecek. Her hafta bu durumunun devamlı olarak yaşanacağını söyleyen Ilıcalı, erzak oyununun artık çok kritik olacağını açıkladı.

  Yazı kaynağı : www.mynet.com

  Berdan Mardini Survivor 2023'den neden ayrıldı? Berdan Mardini Nerede?

  Berdan Mardini ve Seçkin Piriler Survivor'dan ayrıldı! Acun Ilıcalı nedenini açıkladı

  Survivor'da beklenmedik ayrılık: Ünlü isim daha fazla dayanamadı!

  Survivor'da beklenmedik ayrılık: Ünlü isim daha fazla dayanamadı!

  Ünlüler takımının başarılı ismi adaya veda etti. Kurallar gereği yarışmadan ayrılan ünlü ismin, haber açıklanana kadar sosyal medyadan herhangi bir paylaşım yapması yasak. Survivor 2023 programından ayrılan ünlü isim resmi duyuruya kadar bir süre daha sessizliğini korumak durumunda. Öte yandan Acun Ilıcalı'da ayrılığı doğruladı.

  BERDAN MARDİNİ'YE NE OLDU?

  Mavi Kadın sitesinin haberine göre, Survivor 2023'te kadınlar hem cinsleriyle yarıştığı sırada Berdan Mardin'i takım arkadaşlarının yanında rahatsızlandı. Sağlık ekipleri hemen Mardini'nin yanına gelerek ünlü isme müdahale etti. Daha sonra hastaneye kaldırılan Berdan Mardini erkeklerin karşı karşıya geldiği oyuna çıkamadı.

  SURVİVOR'A VEDA EDEN ÜNLÜ İSİM KİM?

  Ünlüler takımında en yüksek ücreti alan Berdan Mardini, tansiyonu düştükten sonra daha fazla dayanamayacağını söyleyerek yarışmadan ayrılmak istedi. Kendisiyle konuşan Acun Ilıcalı ve ekibi Mardini'nin kararlı olduğunu görünce ayrılma isteğini kabul etti. Öte yandan Seçkin Piriler'de ada şartlarına adapte olamadığı için yarışmadan ayrıldı. 

  REYTİNG YÜZÜNDEN GÖNDERİLDİ İDDİASI

  Yarışmada haftalık 180 bin TL ile en yüksek ücreti alan Berdan Mardini'nin istenen reytingleri getiremediği için, hastalık bahanesiyle yarışmadan gönderildiği iddia edildi. Acun Ilıcalı'dan ise bu iddialara yönelik henüz bir açıklama gelmedi. 

  Yazı kaynağı : www.turkiyegazetesi.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap