Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  berat efe parların annesi öldü mü

  1 ziyaretçi

  berat efe parların annesi öldü mü bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Genç oyuncu Berat Efe Parlar'ın annesi yaşamını yitirdi - Magazin Haberleri - Milliyet

  Genç oyuncu Berat Efe Parlar'ın annesi yaşamını yitirdi - Magazin Haberleri - Milliyet

  Berat Efe Parlar, oyunculuğa 3.5 yaşında çeşitli reklam film ve katalog çekimleriyle başladı. Küçük yaşta çok sayıda dizide rol alan Parlar, ”Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinde denize düşüş sahnesinde küçük Osman'ın dublörlüğünü üstlendi.

  ”Geniş Aile” dizisinde Cevahir'in oğlu Cücü'yü canlandıran Parlar, ”Fatmagül'ün Suçu Ne” dizisinde ise ”Kemal” karakteriyle izleyici karşısına çıktı. Berat Efe, ”Melekler Korusun”, ”İşler Güçler”, ”Kardeş Payı”, ”Böyle Bitmesin”, ”Harem”, ”Arka Sokaklar” dizilerinin yanı sıra, ”Sır” adlı televizyon filminde de rol aldı.

  ACI HABER

  Çocuk yaşta rol aldığı dizi ve filmlerle dikkatleri üzerine çeken oyuncu Berat Efe Parlar'ın annesi Dilek Parlar'dan acı haber geldi. Uzun süredir sağlık sorunlarıyla  mücadele eden Dilek Parlar'ın hayatını kaybettiği öğrenildi.

  "CANIM ANNEMİ KAYBETTİK"

  Cumartesi günü Maslak Tim Show Center'da 'Tozkoparan İskender' müzikaliyle sahneye çıkan Berat Efe Parlar, ertesi günü annesinin kaybıyla büyük bir acı yaşadı. Parlar, üzücü haberi sosyal medya hesabından yayınladığı gönderiyle duyurdu.

  Efe Parlar, "Canım annemi kaybettik... Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip, Şakirin Camii'nden kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecektir" mesajını yayınladı. Takipçileri ve dostları oyuncuya başsağlığı mesajlarıyla destek oldu.

  "ANNEMİN HASTA OLDUĞUNU SETTE ÖĞRENDİM" DEMİŞTİ

  Berat Efe Parlar, 2019'da yaptığı açıklamada annesinin rahatsızlandığını film setinde öğrendiğini dile getirmişti. Genç oyuncu, konuyla alakalı şöyle konuşmuştu:

  “ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN”

  Berat Efe Parlar, Anneler Günü'nde Dilek Parlar ile objektif karşısına geçmişti. Oyuncu, bu kareyi, "Başta canım annemin sonra ülkemin tüm annelerinin ve anne adaylarının Anneler Günü kutlu olsun" ifadelerini kullanmıştı.  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Berat Efe Parlar annesi öldü mü, hastalığı neydi? Berat Efe Parlar kimdir, kaç yaşında, hangi filmlerde oynadı?

  Berat Efe Parlar annesi öldü mü, hastalığı neydi? Berat Efe Parlar kimdir, kaç yaşında, hangi filmlerde oynadı?

  Çocuk yaşta rol aldığı dizi ve filmlerle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran genç oyuncu Berat Efe Parlar'ın annesi Dilek Parlar'dan acı haber geldi. Uzun süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden Dilek Parlar'ın hayatını kaybettiği öğrenildi. Bu üzücü haber ile birlikte Berat Efe Parlar hakkında araştırmalar hız kazandı. Peki, Berat Efe Parlar kimdir, kaç yaşındadır, filmleri neler? İşte hakkında tüm merak edilenler...

  BERAT EFE PARLAR ANNESİ ÖLDÜ MÜ, HASTALIĞI NEYDİ?

  İftarlık Gazoz filminde canlandırdığı Adem rolü ile dikkatleri üzerine çeken Berat Efe Parlar annesini kaybetti.

  Sosyal medya hesabından annesinin vefat ettiğini duyuran Parlar, 'Canım annemi kaybettik! Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Şakirin Camii'nden kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecektir' ifadelerini kullandı.

  Dilek Parlar uzun zamandır sağlık sorunlarıyla mücadele ediyordu.

  Berat Efe Parlar, annesinin rahatsızlandığını Film setinde öğrendiğini söylemişti:
  "İftarlık Gazoz filmi zamanında annemin hastalığı başlamıştı, onu düşündüm. Babam annemin yanına İstanbul'a gelmek zorundaydı orada oyuncu koçumla birlikte kaldım. Biraz annemi düşündüm, biraz o zamanı düşündüm ağladım... Babam şeker hastası. Annemden sonra babam da hastalandı. Atakları oluyor. Tek çocuğum, kardeşim yok."

  Berat Efe Parlar 2

  BERAT EFE PARLAR KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

  Berat Efe Parlar 2004 yılında İstanbul'da doğdu. Oyunculuğa 3.5 yaşında çeşitli reklam Film ve katalog çekimleriyle başlayan Parlar, 11 yaşındayken İftarlık Gazoz filminde Cem Yılmaz ile başrolü paylaştı.

  Geniş Aile dizisinde Cevahir'in oğlu Cücü'yü canlandıran Parlar, Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinde ise Kemal karakterine hayat verdi. Berat Efe, Melekler Korusun, İşler Güçler, Kardeş Payı, Böyle Bitmesin, Harem, Arka Sokaklar dizilerinin yanı sıra, Sır adlı televizyon filminde de yer aldı.

  Afacanlar: İş Başa Düştü, Bücür, Bizim Köyün Şarkısı filmi kadrosunda bulundu.

  Yazı kaynağı : www.mynet.com

  Genç oyuncu Berat Efe Parlar'ın büyük acısı: Canım annemi kaybettik

  Genç oyuncu Berat Efe Parlar’ın annesi son yolculuğuna uğurlandı

  Berat Efe Parlar'ın annesi Dilek Parlar'ın hastalığı neydi? Dilek Parlar neden öldü, kaç yaşındaydı?

  Berat Efe Parlar annesi öldü mü, neden öldü?

  Berat Efe Parlar annesi öldü mü, neden öldü?

  İftarlık Gazoz ve Güldür Güldür Çocuk gibi projelerdeki başarısıyla tanınan genç oyuncu Berat Efe Parlar'ın annesi hayatını kaybetti. Sevenleri ise üzen haberin ardından Berat Efe Parlar annesi hastalığı ne? Berat Efe Parlar annesi öldü mü, neden öldü? sorularını araştırdı.

  İftarlık Gazoz filminde canlandırdığı 'Adem' rolü ile geniş bir hayran listesine ulaşan 18 yaşındaki Berat Efe Parlar, annesinin ölümüyle yıkıldı. Merak edilenler arasında ise Berat Efe Parlar annesi hastalığı ne? Berat Efe Parlar annesi öldü mü, neden öldü? soruları yer aldı. Peki, Berat Efe Parlar annesi hastalığı ne? Berat Efe Parlar annesi öldü mü, neden öldü? İşte detaylar...

  BERAT EFE PARLAR ANNESİ HASTALIĞI NE?
  İftarlık Gazoz ve Güldür Güldür Çocuk gibi projelerdeki başarısıyla tanınan genç oyuncu Berat Efe Parlar'ın annesi hayatını kaybetti. Bir film setinde annesinin rahatsızlığını öğrenen oyuncu, acı haberi sosyal medya hesabından duyurarak "Canım annemi kaybettik" dedi. Sosyal medya hesabından annesinin vefat ettiğini duyuran Parlar, 'Canım annemi kaybettik! Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Şakirin Camii'nden kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecektir' ifadelerini kullandı.

  Berat Efe Parlar annesi hastalığı ne? Berat Efe Parlar annesi öldü mü, neden öldü?

  Genç oyuncunun annesi uzun bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ediyordu. Annesinin rahatsızlığını film setinde öğrenen Parlar, "İftarlık Gazoz filmi zamanında annemin hastalığı başlamıştı, onu düşündüm. Babam annemin yanına İstanbul'a gelmek zorundaydı orada oyuncu koçumla birlikte kaldım. Biraz annemi düşündüm, biraz o zamanı düşündüm ağladım... Babam şeker hastası. Annemden sonra babam da hastalandı. Atakları oluyor. Tek çocuğum, kardeşim yok."

  Haberler.com

  Yazı kaynağı : www.gaziantepinhabercisi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap