Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  berat efe parlar annesi yaşıyor mu

  1 ziyaretçi

  berat efe parlar annesi yaşıyor mu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Berat Efe Parlar kimdir, kaç yaşında? Annesi Dilek Parlar'ın hastalığı ne? Dilek Parlar neden öldü?

  Berat Efe Parlar kimdir, kaç yaşında? Annesi Dilek Parlar'ın hastalığı ne? Dilek Parlar neden öldü?

  Berat Efe Parlar hatırlanacağı gibi İftarlık Gazoz filminde Cem Yılmaz ile birlikte rol almıştı. Genç oyuncunun annesi Dilek Parlar hayatını kaybetti. Acı olay sonrası "Berat Efe Parlar kimdir, kaç yaşında ve nereli" sorularının yanıtı aramaya başlandı.

  BERAT EFE PARLAR KİMDİR?

  Berat Efe Parlar 2004 yılında İstanbul'da doğdu. 3,5 yaşında başladığı oyunculuğa reklam film ve katalog çekimleriyle başladı. 11 yaşında ise Cem Yılmaz ile İftarlık Gazoz filminde başrolü paylaştı.

  Geniş Aile dizisinde Cevahir'in oğlu Cücü'yü canlandıran Parlar, Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinde ise Kemal karakterine hayat verdi. Berat Efe, Melekler Korusun, İşler Güçler, Kardeş Payı, Böyle Bitmesin, Harem, Arka Sokaklar dizilerinin yanı sıra, Sır adlı televizyon filminde de yer aldı.

   Afacanlar: İş Başa Düştü, Bücür, Bizim Köyün Şarkısı filmi kadrosunda bulundu.

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  Genç oyuncu Berat Efe Parlar'ın annesi yaşamını yitirdi - Magazin Haberleri - Milliyet

  Genç oyuncu Berat Efe Parlar'ın annesi yaşamını yitirdi - Magazin Haberleri - Milliyet

  Berat Efe Parlar, oyunculuğa 3.5 yaşında çeşitli reklam film ve katalog çekimleriyle başladı. Küçük yaşta çok sayıda dizide rol alan Parlar, ”Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinde denize düşüş sahnesinde küçük Osman'ın dublörlüğünü üstlendi.

  ”Geniş Aile” dizisinde Cevahir'in oğlu Cücü'yü canlandıran Parlar, ”Fatmagül'ün Suçu Ne” dizisinde ise ”Kemal” karakteriyle izleyici karşısına çıktı. Berat Efe, ”Melekler Korusun”, ”İşler Güçler”, ”Kardeş Payı”, ”Böyle Bitmesin”, ”Harem”, ”Arka Sokaklar” dizilerinin yanı sıra, ”Sır” adlı televizyon filminde de rol aldı.

  ACI HABER

  Çocuk yaşta rol aldığı dizi ve filmlerle dikkatleri üzerine çeken oyuncu Berat Efe Parlar'ın annesi Dilek Parlar'dan acı haber geldi. Uzun süredir sağlık sorunlarıyla  mücadele eden Dilek Parlar'ın hayatını kaybettiği öğrenildi.

  "CANIM ANNEMİ KAYBETTİK"

  Cumartesi günü Maslak Tim Show Center'da 'Tozkoparan İskender' müzikaliyle sahneye çıkan Berat Efe Parlar, ertesi günü annesinin kaybıyla büyük bir acı yaşadı. Parlar, üzücü haberi sosyal medya hesabından yayınladığı gönderiyle duyurdu.

  Efe Parlar, "Canım annemi kaybettik... Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip, Şakirin Camii'nden kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecektir" mesajını yayınladı. Takipçileri ve dostları oyuncuya başsağlığı mesajlarıyla destek oldu.

  "ANNEMİN HASTA OLDUĞUNU SETTE ÖĞRENDİM" DEMİŞTİ

  Berat Efe Parlar, 2019'da yaptığı açıklamada annesinin rahatsızlandığını film setinde öğrendiğini dile getirmişti. Genç oyuncu, konuyla alakalı şöyle konuşmuştu:

  “ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN”

  Berat Efe Parlar, Anneler Günü'nde Dilek Parlar ile objektif karşısına geçmişti. Oyuncu, bu kareyi, "Başta canım annemin sonra ülkemin tüm annelerinin ve anne adaylarının Anneler Günü kutlu olsun" ifadelerini kullanmıştı.  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Berat Efe Parlar'ın annesi Dilek Parlar kimdir, kaç yaşında? Dilek Parlar neden öldü, hastalığı neydi?

  Berat Efe Parlar'ın annesi Dilek Parlar kimdir, kaç yaşında? Dilek Parlar neden öldü, hastalığı neydi?

  BERAT EFE PARLAR KİMDİR?

  Berat Efe Parlar 14 Ekim 2004 tarihinde İstanbul'da doğdu. Parlar oyunculuğa reklam filmleriyle başladı, 2008 yılında ise oynadığı Melekler Korusun dizisiyle ilk dizi rolüne sahip oldu. İftarlık Gazoz adlı filmi ile ilk başrolünü oynadı. Nişantaşı Üniversitesi'nde Radyo ve Televizyon Bölümü'nde okumaya başladı.

  BERAT EFE PARLAR'IN OYNADIĞI DİZİLER

  2021 Masal Şatosu: Peri Hırsızı

  2021 Yoktan Seçmeli

  2020 Mucize Doktor

  2016 Familya Sezer

  BERAT EFE PARLAR'IN OYNADIĞI FİLMLER

  2022 Tozkoparan İskender

  2020 Afacanlar: İş Başa Düştü

  2020 Gamonya: Hayaller Ülkesi

  2019 Can Dostlar

  2018 Bücür

  2018 Deliler: Fatih'in Fermanı

  2018 Bizim Köyün Şarkısı

  2018 Ailecek Şaşkınız

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap