Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  benim adım melek rabia soyturk

  1 ziyaretçi

  benim adım melek rabia soyturk bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Benim Adım Melek’in Defne’si Rabia Soytürk’ün yüzünde yok yok! 25 yaşındaki Rabia da estetikli çıktı - Galeri - Takvim

  Benim Adım Melek dizisindeki Defne kimdir? Rabia Soytürk kaç yaşında?

  Benim Adım Melek’in Denge'si Rabia Soytürk’ün estetiksiz hali

  Benim Adim Melek (2019)

  Benim Adım Melek’in Defne’si Rabia Soytürk ekrana dönüyor! Hem de bu kez başrolde!

  Benim Adım Melek’in Defne’si Rabia Soytürk ekrana dönüyor! Hem de bu kez başrolde!

  TelevizyonGazetesi.com / Detay – Başrollerinde Nehir Erdoğan ve Kutsi’nin olduğu benim Adım Melek dizisi TRT 1’de iki sezon devam etmişti. Dizinin dikkat çeken genç oyuncularından biri de Defne’yi canlandıran Rabia Soytürk’tü. Yetenekli oyuncu yeni bir diziyle, hem de başrolde ekrana dönüyor.

  Sadri Alışık Kültür Merkezinde tiyatro ve oyunculuk eğitimi alan Rabia Soytürk, dizi dünyasına Emmy ödüllü Şahsiyet dizisiyle adım atmıştı. Soytürk, bu dizide hiç konuşmadan çok iyi bir oyunculuk performansı sergilemişti. Ardından Çukurdakiler ve Gülperi dizilerinde rol aldı.

  Rabia Soytürk’ün en büyük çıkışı Benim Adım Melek dizisiyle oldu. Dizide Nehir Erdoğan’ın hayat verdiği Melek’in kızı Defne’yi canlandıran Soytürk, tüm dikkatleri üzerine çekti. Ardından Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde rol aldı.

  Rabia Soyutürk ilk kez başrolde yer alacağı yeni bir diziyle ekrana dönüş yapıyor. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Rabia Soytürk, Süreç Film’in Star TV için çekeceği Duy Beni isimli yaz dizisinde başrolde yer alacak.

  Rabia Soytürk’ün Duy Beni dizisindeki partneri ise Caner Topçu olacak. Topçu en son TRT 1 dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde İlyas Reis karakterini canlandırıyordu. Canet Topçu da Duy Beni ile ilk kez başrolde ekrana çıkacak.

  Ali Balcı’nın yönetmenliğini üstlendiği Duy Beni dizisinin senaryosu Makbule Kosif’e ait. Bir gençlik dizisi olarak karşımıza çıkacak Duy Beni’de zengin aile çocuklarının eğitim gördüğü bir okulda, gençler arasında yaşanan zorbalık konu edinilecek.

  Özel içerikler youtube kanalımızda

  Abone olun

  Yazı kaynağı : televizyongazetesi.com

  Benim Adım Melek’in Defne’si Rabia Soytürk’ü başrole taşıyan Duy Beni’nin çekimleri başladı!

  Benim Adım Melek’in Defne’si Rabia Soytürk’ü başrole taşıyan Duy Beni’nin çekimleri başladı!

  TelevizyonGazetesi.com / Detay- Star TV ekranlarında yaz dizisi olarak ekrana gelecek Duy Beni isimli dizi nihayet sete çıktı. TRT1’in büyük ilgi gören dizisi Benim Adım Melek’le adını duyuran Rabia Soytürk’ü başrole taşıyan diziden ilk görüntüler de geldi.

  Duy Beni isimli dizi genç oyuncular Rabia Soytürk ve Caner Topçu için çok önemli. Çünkü iki oyuncu da bu diziyle ilk kez başrolde yer alıyor. Daha önce Emmy ödüllü dizi Şahsiyet’te rol alan ve Benim Adım Melek’le adını duyuran Rabia Soytürk ile en son Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinin kadrosunda yer alan Caner Topçu, bu yeni yaz dizisinin başrollerini oynayacak.

  Liselerde yaşanan öğrenci zorbalığına dikkat çekecek olan dizinin duyurusu bir süre önce yapılmıştı. Dizi nihayet tüm hazırlıkları tamamladı ve sete çıktı. Setten gelen ilk fotoğraflar da diziyle ilgili merakları artırdı.

  Duy Beni isimli dizi uzun süredir ekranlarda görünmeyen üç deneyimli oyuncuyu da yine izleyicinin karşısına çıkarıyor. En son Olağan Şüpheliler’de rol alan Berk Hakman, komedi dizilerinin başarılı oyuncusu Durul Bazan ve Kanunsuz Topraklar’ın Malik’i Murat Daltaban, Duy Beni ile yeniden setlere döndü.

  Çekimleri çok yakında İstanbul’da başlayacak olan Duy Beni sıra dışı hikayesi ve güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor. Duy Beni, zengin bir okulda parlak gençlerin arasında yaşanan zorbalık olgusunu etkileyici bir aile ve gençlik dramasıyla ekrana getirecek.

  Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Duy Beni’niny önetmenliğini Ali Balcı üstlenirken senaryosu ise Makbule Kosif tarafından kaleme alınıyor. Dizide ayrıca Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Dilara Sümbül ve İbrahim Yıldız yer alıyor.

  Özel içerikler youtube kanalımızda

  Abone olun

  Yazı kaynağı : televizyongazetesi.com

  Benim Adım Melek’in Defne’si Rabia Soytürk’ün estetiksiz hali şoke etti!

  Benim Adım Melek Defne Gerçek Adı Nedir? Rabia Soytürk Kimdir?

  Benim Adım Melek Defne Gerçek Adı Nedir? Rabia Soytürk Kimdir?

  TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Benim Adım Melek oyuncuları arasındaki Rabia Soytürk kimdir? Benim Adım Melek Defne gerçek adı nedir? Rabia Soytürk gerçek mesleği nedir?

  TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Benim Adım Melek Defne gerçek adı nedir? Türkiye’nin en duygusal dizilerinden biri olan Benim Adım Melek oyuncuları arasındaki Rabia Öztürk kimdir ? Daha önce hangi projelerde yer almıştır? Dizinin Defne’si Rabia Soytürk estetiksiz hali ile görenleri şaşırtıyor. İşte, en güzel fotoğrafları ile Benim Adım Melek Defne

  Benim Adım Melek Defne Gerçek Adı Nedir?

  Gaziantep dizileri arasında büyük bir ilgi toplaya/n Benim Adım Melek dizisi oyuncuları ile de büyük ilgi topluyor. Benim Adım Melek Defne gerçek adı bugünlerde sıklıkla araştırılan konulardan biri oldu. Buna güzeller güzeli oyuncunun dizideki başarılı karakter canlandırmalarının neden olduğunu söyleyebiliriz. Benim Adım Melek gerçek adı Rabia Soytürk ‘tür. İşte merak edenler için Benim Adım Melek Defne Şirhan.

  2/11

  Benim Adım Melek Defne Kimdir?

  Benim Adım Melek Defne Kimdir?

  Nehir Erdoğan, Kutsi, Şerif Sezer ve Mustafa Mert Koç gibi isimlerin yer aldığı TRT 1 dizisinde köklü oyuncuların yanı sıra yeni yüzler de tanıtıldı. Küçük Seyit Ali, Zehra, Defne ve Ömer karakterleri bunlardan birkaçıdır. Peki,  Benim Adım Melek Defne kimdir  ? Benim Adım Melek dizisinde Melek karakterinin kızı olan Defne, Seyit Ali ustanın torunudur. Cumaali ustanın torunu Ömer ile büyük bir aşk yaşayacak olan Defne güçlü karakteri ve kararlı yapısı ile öne çıkıyor.

  3/11

  Rabia Soytürk Kimdir?

  Rabia Soytürk Kimdir?

  Benim Adım Melek Defne  karakterini canlandıran  Rabia Soytürk  görünüşü ile dizinin en sevilen oyuncularından biri olmayı başardı. İstanbul’da doğan genç oyuncu Şahsiyet dizisinin ardından Gülperi dizisi ile kamera karşısına geçerken, geçtiğimiz yıl başlayan   Benim Adım Melek oyuncuları   arasında da yerini aldı.

  4/11

  Rabia Soytürk Kaç Yaşında?

  Rabia Soytürk Kaç Yaşında?

  Gaziantep dizileri arasında önemli bir yere sahip olan TRT 1 dizisi Benim Adım Melek ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Rabia Soytürk 1996 yılında İstanbul ‘ da doğdu.

  5/11

  Rabia Soytürk Boyu Kaçtır?

  Rabia Soytürk Boyu Kaçtır?

  Benim Adım Melek Ömer ile yaşadığı destansı aşk ile gündeme gelen Benim Adım Melek dizisinin Defnesi Rabia Soytürk 166 cm boyundadır ve 52 kg ağırlığındadır.

  6/11

  Rabia Soytürk Eğitim Hayatı

  Rabia Soytürk Eğitim Hayatı

  Benim Adım Melek Defne  karakterini canlandıran güzeller güzeli Soytürk, herkesin çok şaşıracağı bir mesleğe sahip. Güzel oyuncu İstanbul Sağlık Koleji mezunu. Hemşirelik bölümünden sonra Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Rabia Soytürk son günlerde estetikli ünlüler listelerinde de yerini almıştır.

  7/11

  Rabia Soytürk Sevgilisi Kimdir?

  Rabia Soytürk Sevgilisi Kimdir?

  Bugünlerde aldığımız bir habere göre bir dizi aşkı daha gerçek oldu. Rabia Soytürk Mustafa Mert Koç arasında aşk yaşanıyor. İkili bunu inkar etmezken, bu aşka dizideki rollerinin mi sebep olduğu yoksa ikili daha önce birbirine karşı bir şeyler hissediyor muydu?

  8/11

  Benim Adım Melek Defne Estetik mi Yaptırdı?

  Benim Adım Melek Defne Estetik mi Yaptırdı?

  Benim Adım Melek Defne estetiksiz hali  ile büyük şaşkınlığa neden olurken, estetiğin yakıştığı ünlüler arasında yerini almayı başardı. Güzel oyuncu estetiksiz halinin paylaşılmasından pek hoşlanmıyor olacak ki o günlerine dair fotoğraflar medyadan kalkmış durumda.

  9/11

  Benim Adım Melek Defne Estetiksiz Hali ile Görenleri Şaşırttı

  Benim Adım Melek Defne Estetiksiz Hali ile Görenleri Şaşırttı

  İşte, Rabia Soytürk’ün lise dönemine ait bir fotoğraf. Güzel oyuncu Rabia Soytürk estetiksiz hali ile de oldukça güzel bir genç kızmış.

  10/11

  Benim Adım Melek Defne Değişti mi?

  Benim Adım Melek Defne Değişti mi?

  Benim Adım Melek dizisindeki Defne karakterine can veren oyuncu değişti mi? Son bölümlerde Defne ve Ömer aşkı hem dizide hem de gerçek hayatta vuslata ererken, dizinin güzel oyuncusu Rabia Soytürk diziden ayrılmadığını açıkladı.

  11/11

  Benim Adım Melek Defne Ömer Kavuştu

  Benim Adım Melek Defne Ömer Kavuştu

  Dizinin ilk bölümlerinden beri büyük bir aşk ile birbirine aşık olan ikili sonunda kavuştu. Benim Adım Melek Defne artık bir Şirhan oldu. Ömer ve Defne evlenirken, Melek ve Halil aşkında vuslat olacak mı? Gelecek bölümlerde göreceğiz.

  Yazı kaynağı : www.okuhaber.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap