Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ben dört numara 2 filmini türkçe dublaj izle

  1 ziyaretçi

  ben dört numara 2 filmini türkçe dublaj izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Ben Dört Numara - I Am Number Four

  Ben Dört Numara - I Am Number Four

  D. J. Caruso’nun yönetmenliğini yaptığı ve Alfred Gough ile Miles Millar’ın senaryosunu kaleme aldığı bilim kurgu ve macera filmi Ben Dört Numara, 2011 yılında vizyona girmiştir. Sitemizden Türkçe altyazılı standardında da izleyebileceğiniz bu filmin ana oyuncuları arasında Alex Pettyfer, Dianna Agron ve Terese Palmer bulunmaktadır ve gösterimimizde 4k seçeneği de mevcuttur.
  Lorien gezegeninden bir uzaylı (Alex Pettyfer), ev gezegenlerini yok eden işgalci bir ırk olan Mogadorlular'dan kaçmak için sekiz diğeriyle birlikte Dünya'ya gönderildi. Bu uzaylı Henri (Timothy Olyphant) adlı bir Savaşçı ve Koruyucu tarafından korunmaktadır ve dünya dışı doğası nedeniyle gelişmiş gücü, hızı, çevikliği, telekinezi, ateşe ve sıcağa karşı direnç ve ellerinden ışık üretme gücü gibi süper güçler geliştirmiştir.
  Komutan (Kevin Durand) liderliğindeki Mogadorlular, Dünya'ya gelen ve onları arayan dokuz küçük çocuğu biliyorlar. Dokuz yetenekli Lorien sayısal sırayla öldürülebilmektedir, üçü zaten öldürülmüştür. John, Dört Numara’dır. Bunu bilerek, o ve Henri Florida'dan Paradise, Ohio'ya kaçtılar, burada John komplo teorisyeni Sam Goode (Callan McAuliffe), Bernie Kosar adını verdiği bir köpek ve eski erkek arkadaşı, okul sporcusu Mark olan amatör fotoğrafçı Sarah Hart (Dianna Agron) ile arkadaş oldu. James (Jake Abel), sık sık Sam'e ve John'a eziyet eden bir kabadayı olmuştur.
  İlkbahar karnavalı sırasında, Mark ve futbol ekibi, bir ilişki içinde olduklarına inandıkları John ve Sarah ile karşı karşıya gelir ve onları ormana doğru takip ederek John'u dövmeye çalışırlar, ancak John, güçlerini onları savuşturmak ve Sarah'ı kurtarmak için kullanır. Sam olaylara tanık olur ve daha sonra onunla konuşma şansına ulaşan John, gerçek kökenini ona açıklar. Kısa bir süre sonra, yerel şerif Mark'ın babası, Henri'nin yüksek teknolojili gözetim sistemini fark ederek, oğluna neler olduğu sırasında John'un nerede olduğu konusunda Henri'yi sorgular ve arkadaşlarının saldırısına uğrar.
  John'un rastgele güç gösterileri onları kontrol etmekteki zorluğundan kaynaklanan ve çok fazla insanın şüphelenmesiyle, Henri, John'a devam etmeleri gerektiğini söyler, ancak John aynı şekilde ortadan kaybolamaz. Lorien yaşam arkadaşı gibi Sarah'a âşık olmuştur.

  Yazı kaynağı : www.fullhdfilmizlesene.com

  Ben Dört Numara izle | Full izle, Hd izle, 720p izle, Türkçe Dublaj izle, hdfilmcehennemi2.pro

  Tarayıcınız bu videoyu desteklemiyor.

  Film Dili: Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

  Orjinal Adı: I Am Number Four

  Kategori: 2011 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri

  Yapım: 2011

  IMDb Puanı: 6.1

  Yönetmen: D.J. Caruso

  Oyuncular: Alex Pettyfer, Timothy Olyphant, Teresa Palmer, Dianna Agron, Callan McAuliffe, Kevin Durand, Jake Abel, Jeff Hochendoner, Patrick Sebes, Greg Townley, Reuben Langdon, Emily Wickersham, Molly McGinnis, Brian Howe, Andy Owen

  Ülke: Amerika, Hindistan

  Yazı kaynağı : www.hdfilmcehennemi2.pro

  Ben Dört Numara 2 Ne Zaman Çıkacak ?

  © - 2021 nezamancikacak.xyz | Sinema Sitesinde filmlerin konusu, imdb puanı, oyuncuları , yorumları, vizyon tarihi ve filmin fragmanı gibi bilgileri ulaşacaksınız. Ayrıca, Ne Zaman Çıkacak gibi soruların yanıtını bulacaksınız.

  Bu sitenin desteklediği web siteler: | web sitesi fiyatları : Seotasarim.net ©  | Release Date : Releasedate.us © | Movie Release Date : Moviecommandant.com ©

  Yazı kaynağı : nezamancikacak.xyz

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap