Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ben bu cihana sığmazam konuk oyuncuları

  1 ziyaretçi

  ben bu cihana sığmazam konuk oyuncuları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Ben Bu Cihana Sığmazam Oyuncuları (Tam Oyuncu Kadrosu)

  Ben Bu Cihana Sığmazam 20 eylül 2022 salı akşamı Atv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Ben Bu Cihana Sığmazam Oyuncuları da belli oldu. Oktay Kaynarca, Pelin Akil, Birce Akalay, Eren Vurdem ve Işıl Yücesoy Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosunda yer alacak. Ben Bu Cihana Sığmazam Nerede Çekiliyor?

  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yapımcılığını Güzel Adamlar üstlenirken yönetmenliğini Onur Tan’ın ve Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi senaristliğini Alican Yaraş ve Yusuf Reha Alp’in üstlenecek. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin çekimleri İstanbul’da yapılacak ancak dizinin bazı sahneleri Türki cumhuriyetlerde çekilecek. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin ismi ise Nesimi’nin şiirinden alındı.

  Ben Bu Cihana Sığmazam Oyuncuları

  Oktay Kaynarca (Cezayir)

  Oktay Kaynarca Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine Cezayir karakteri ile yer alacak. 27 Ocak 1965 de Malatya da dünyaya gelen Oktay Kaynarca 57 yaşının içindedir. Kurtlar Vadisi dizisinde hayat verdiği Süleyman Çakır karakteri ile akıllara kazınan Oktay Kaynarca 2014’den beri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Reis karakteri ile yer almış ve tüm dünyanın tanıdığı bir oyuncu olmuştu. İstanbul Üniversitesi tiyatro bölümü mezunu olan Oktay Kaynarca 87 kg ve 175 cm boyundadır. Oktay Kaynarca bekardır daha önce ise Melek Angun ile bir evlilik yapmıştır.

  Cezayir devletinin her zaman yanında olmuş abisi Yıldırım ile yer altı dünyasına hakim olmuş bir mafya babasıdır. Abisi Yıldırım Amerikan ajanları tarafından öldürülünce intikam için yollara düşen Cezayir abisini öldüren CIA ajan başını bulur ve öldürür ancak CIA peşini bırakmaz. Cezayir ailesini bu Amerikalı’ladan korumak için kendini ölmüş gibi göstermek zorunda kalır. 15 yıl Özbekistan’da yaşar ve Türkiye düşmanı odaklar ile gizli kimliği ile mücadele eder. En büyük hayali Türk Birliğini kurmakken açığa çıkar ve yine ailesini korumak için İStanbul’a dönmek zorunda kalır; ancak Cezayir çok aşık olduğu iki kadının arasında kalacaktır. 

  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde cezayir isimi bir adama hayat verecek

  Ebru Özkan (Leyla)

  Ebru Özkan Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosunda kendine yer buldu. Son olarak Gri ve Hekimoğlu dizilerinde yer alan Ebru Özkan oyuncu Ertan Saban’ın eşidir. Ebru Özkan 1978 Ankara doğumludur ve 44 yaşındadır. Ankara Üniversitesinde Tiyatro eğitimi alan Ebru Özkan Hanımın Çiftliği ve Paramparça dizileri ile ünlü olmuştur. Ebru Özkan 1.73 metre boyunda ve 52 kilo ağırlığındadır.

  Leyla Cezayir’in ilk eşidir. Kocası ile mutlu bir evliliği olan Leyla’nın hayatı abisinin intikamını almaya giden Cezayir’in öldürüldüğü haberini alması ile alt üst olur; ancak kızı Suna için ayakta kalır. Kaynanası Gülendam ile her zaman Cezayir’e layık bir eş gibi yaşamaya çalışır. Yıllar sonra Cezayir’in yaşadığını öğrenir çok sevinir ama Cezayir’in yeniden evlendiğini ve bir de kızı olduğunu öğrendiğinde ikinci hayatının şokunu yaşar. 

  Ebru Özkan ben bu cihana sığmazam oyuncusu oldu dizi de Cezayir'in eşine hayat verecek

  Mina Derman (Suna)

  Son dönemde Oğlum ve Bir Annenin Günahı dizilerinde yer alan Mina Derman 12 nisan 2002 İstanbul doğumludur ve 20 yaşındadır. Mine Derman 1.73 cm boyunda ve 57 kg ağırlığındadır. İlk olarak İncir Ağacı ve Payitaht Abdulhamid dizilerinde yer alan Mina Derman bekardır.

  Mina Derman Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Cezayir ve Leyla’nın kızıdır. 20 yaşında olan Suna 5 yaşındayken Leyla’ya  babasının öldüğü söylenmiş o da 15 yıl tanımadığı babasının yasını tutmuştur. Şimdi babası çıkıp gelmiş ve hiç bir şey olmamış gibi ondan boynuna sarılmasını beklemektedir; ancak Suna asi bir kızdır ve babasız yaşadığı 15 yılın hesabını babasına soracaktır. Cezayir’den intikam almak isteyenler Sunayı kaçırmışlardır.

  Mina Derman ben bu cihana sığmazam oyuncusu oldu dizi de cezayir'in kızına hayat verecek

  Pelin Akil (Firuze)

  Pelin Akil Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosunda Doktor Firuze karakterine hayat vererek Oktay Kaynarca ile partner olacak. Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları arasında yer alacak Pelin Akil daha önce de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır’ın yani Oktay Kaynarca’nın partneri olmuş ve ikilinin uyumu çok beğenilmişti.  Pelin Akil 17 Nisan 1986 da İstanbul da dünyaya gelmiştir. 36 yaşında olan Pelin Akil  Seksenler dizisi ile ünlenmiş daha sonra Kızıl Elma, Ne Münasebet ve Çember dizilerinde yer almıştır. Son olarak Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde çok beğenilen Pelin Akil 2016 da Anıl Altan ile evlenmiştir ve ve ikiz çocuk annesidir.

  Firuze başarılı ve idealist bir doktordur. Uzmanlığını alır almaz Sınır Tanımayan Doktorlar gurubu ile yurt dışına giderek yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım götürür. Özbekistan’da yaralı olarak Cezayir ile karşılaşan Firuze hayatını kurtardığı kendinden kaç yaş büyük bu adama aşık olur. Cezayir ile hayatının zor geçeceğini bilse de Firuze bu zora talip olmuştur zaten; ancak Firuze her şeye katlansa da kocasını başka bir kadın ile paylaşmaya dayanamayacaktır. İnatçı ve kararlı bir yapısı olan Firuze Cezayir ile evlenir ve Cezayir’den bir kız kız çocuğu dünyaya getirir. Türkiye’ye dönmek zorunda olana kadar da mutlu bir hayatı vardır. 

  Pelin Akil Ben bu cihana sığmazsam dizisinde Doktor Firuze karakteri ile yer alacak

  Melisa Duru Ünal (Mercan)

  Melisa Duru Ünal Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosunda Mercan isimli bir çocuğa hayat verecek. Layla Şirin Ajansın oyuncusudur. Melisa Duru Ünal 7  yaşındadır. 2015 doğumludur. İlk dizisi Baba dizisi olmuştur.

  Mercan Firuze ve Cezayir’in kızlarıdır. 

  Melisa Duru Ünal ben bu cihana sığmazam oyuncusu mercan

  Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas)

  Son olarak Yasak Elma dizisinde Feride karakteri ile yer alan Gülenay Kalkan Ünlüoğlu 26 Nisan 1959 Ankara doğumludur ve 63 yaşındadır. Usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu’nun eşi  olan Gülenay Kalkan Ünlüoğlu Ankara Devlet Tiyatrosu sanatçısıdır. Aktif olarak İstanbul Devlet Tiyatrosunda sahneye çıkan Gülenay Kalkan son olarak Anne dizisi ve Kocan Kadar Konuş filmlerinde yer almıştır.

  Elmas Firuze’nin annesidir. Kızını okutmuş doktor yapmış aklı başında bir annedir. Cezayir’i de çok sevmekte ancak gerçekleri onlardan gizlediği ve kızını bu durumlara sürüklediği için de ona kızmaktadır. 

  Gülenay Kalkan Ünlüoğlu ben bu cihana sığmazam dizisinde elmas karakteri ile yer alacaktır.

  Hakan Karahan (Dumrul)

  Hakan Karahan da Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları arasında yer alacak. Yasak Elma dizisinde Nadir karakteri ile yer alan Hakan Karahan Ben Bu Cihana Sığmazam  dizisinde Dumrul karakterine hayat verecek. Hakan Karahan son dönemde Sen Çal Kapımı  ve Kadın dizilerinde yer almıştır. Hakan Karahan 1960 İstanbul doğumludur ve 62 yaşındadır. Robert Kolej’i mezunudur.

  Dumrul Bey Firuze’nin manevi babası Cezayir’in de manevi abisi; sırdaşı ve can dostudur. Hayatı boyunca vatanı için çabalamış Dumrul beyin tek düşündüğü devletin geleceğidir.  Devlette etkili, sözü dinlenen bir otoritedir. Cezayir’in askerlik görevinden arkadaşı ayriyeten de istihbarat haberlerini Cezayire ileten kişidir.

  Işıl Yücesoy (Gülendam)

  Işıl Yücesoy Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosunda yer alacak. 1945 Kırklareli doğumlu olan Işıl Yücesoy 77 yaşının içindedir. 1.68 cm boyunda 73 kg ağırlığında olan Işıl Yücesoy  Ankara Devlet Konservatuarı mezunudur. Aşk ve Mavi dizisinde hayat verdiği Refika karakteri ile akıllarda yer edinmeyi başaran Işıl Yücesoy Aşk ve Mavi dizisinden sonra Amerika’ya gitmiştir. Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncusu olmak için Türkiye’ye gelmiştir. Işıl Yücesoy bir çocuk annesidir.

  Gülendam Cezayir’in yani annesidir. Bir yıl içinde hem iki oğlunu hem de çok sevdiği eşini kaybetmiş çok büyük acılar çekmiştir; ancak evlatlarının emanetleri için ayakta kalmayı başarmış dirayetli bir kadındır. Cezayir’i sorgulamadan tek kabul edecek Gülendam olacaktır; Allah 15 yıl sonra evladını ona geri bağışlamıştır. 

  ışıl yücesoy Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncusu olacak ve dizi de bir anneye hayat verecek

  Kerem Kupacı (Ethem)

  Son olarak Kalk Gidelim dizisinde izlediğimiz ünlü oyuncu Kerem Kupacı 1971 İzmir doğumludur ve 51 yaşının içindedir. Mahallenin Muhtarları  ve Hayat Bilgisi dizileri ile tanınan usta oyuncu Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncusu olacak ve dizi de Enişte Ethem karakteri ile yer alacaktır.

  Ethem Cezayir’in kız kardeşi Canan’ın eşidir. Kendi halinde bir muhasebeci gibi görünse Cezayir’in ölmediğini bilen iki kişiden biridir. Ethem’in asıl mesleği muhasebeciliktir. Cezayir yokken aileyi koruma görevi ona verilmiştir. Sessiz sakin dikkat çekmeyen bir adamdır. kerem kupacı ben bu cihana sığmazam dizisinde ethem karakteri ile yer alacaktır

  Değer Alp (Canan)

  Değer Soysal Alp 1979 doğumludu ve 43 yaşındadır. Son olarak Alp Elbet Bir Gün dizisi ile tanıdığımız Değer Soysal Alp Avukat Yusuf Reha ile evlidir ve bir çocuk annesidir. Ali Ayse’yi Seviyor ve Leyla ile Mecnun dizileri sonrasında Şeref Bey ve Güvercin gibi dizilerde de yer almıştır.

  Canan Cezair’in kız kardeşidir. iki abisini ve babasını üst üste kaybeden Canan kocası Ethem ve çocuklarına sarılarak ayakta kalır. Kuvvetli ve dirayetli bir kadındır. Abisinin ölmediğini bilen ama kendisine söylemeyip 15 yıl acı çektiren kocası Ethem’i hiç affetmeyecektir. 

  değer soysal alp ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde yer alacak oyuncu olarak

  Ziya Kürküt (Bekir)

  Ziya Kürküt 19 Haziran 1967 doğumludur ve 55 yaşının içindedir. Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları arasında yer alacak Ziya Kürküt dizi de Bekir karakterine hayat verecektir. Bekir Leyla’nın erkek kardeşidir.

  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Bekir  Leyla’nın abisidir. Bekir kumar oynadığı için maddi sorunlar yaşar. Bekir’in bir kızı vardır o da yurt dışında eğitim almaktadır. 

  Ziya Kürküt ben bu cihana sığmazam dizisinde Bekir karakteri ile yer alacak

  Burcu Binici (Meltem)

  1986 Erzurum doğumlu olan Burcu Binici 36 yaşının içindedir. Aslen dansçı olan Burcu Binici Anadolu Ateşinde de  dans etmiştir.  6 Mantı ve Yerli Malı dizileri ile tanınan Burcu Binici son olarak Söz dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır. Burcu Binici Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncusu olmadan önce Oktay Kaynarca Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer almıştır.

  Meltem Bekir’in eşidir. Konağın diğer kadınları Meltem’i çok sevmez. Bekir bir türlü konakta kendini kabul ettiremez. Meltem üstüne başına bol bol par harcayan güzelliğine önem veren bir kadındır.

  burcu binici ben bu cihana sığmazam oyuncusu oldu ve dizi de silah kullanan bir askere hayat verecek

  Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba)

  Geçen sezon Yargı dizisinde yer alan Ali Seçkiner Alıcı Kırban Baba olarak Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosunda yer alacak. Bir Aile Hikayesi dizisinin Şakir’i olarak tanınan Ali Seçkiner Alıcı 3 Temmuz 1965 Kars doğumludur. Gazi Üniversitesi Müzik bölümü mezunu olan Ali Seçkiner Alıcı uzun yıllar öğretmenlik yaptıktan sonra oyunculuğa başlamıştır.

  Kurban baba Cezayir’in ölmediğini bilen iki kişiden biridir. Cezayir’i gözünü kırpmadan canını, cananlarını verecek kadar çok sever. Kurban babanın 4 erkek bir kız beş evladı vardır; beşini de Cezayir’in fedaisi yapar. Az ve öz konuşan ancak konuştuğunda derin konuşan bir adamdır. Azamet, Azade, Cafer, Canberk ve Şamil Kurban babanın canından çok sevdiği evlatlarıdır. 

  Ahmet Yıldırım (Cafer)

  Son olarak Hakim dizisinde Mücahit karakteri ile yer alan genç oyuncu Ahmet Yıldırım Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosuna dahil oldu ve dizi de Cafer karakteri ile yer alacak.

  Cafer Kurban babanın en büyük oğludur. Tehlikeli bir tiptir; öfkelendiği zaman önümde kimseyi tanımaz. Cezayir adına çalışır. 

  ahmet yıldırım oyuncu olarak Ben bu cihana sığmazam dizisinde yer alacak cafer karakteri ile

  Eren Vurdem (Azamet)

  Eren Vurdem de Ben Bu Cihana Sığmazam Oyuncuları  arasında kendine yer buldu. 7 Ekim 1988 de Konya’da dünyaya gelen Eren Vurdem 34 yaşının içindedir.  İnadına Aşk dizisi ile tanınan Eren Vurdem özellikle Kuruluş Osman dizisi ile ismini dünyaya duyurmuştur. Son dönemde Sadakatsiz ve Söz dizilerinde de başarı ile yer alan Eren Vurdem 1.78 m boyunda ve 75 kg ağırlığındadır. Eren Vurdem bilindiği kadarı ile bekardır ve bilinen bir sevgilisi yoktur.

  Kurban babanın en yetenekli ve en aktif oğludur. Cezayir Kurban babanın çocuklarından Azamet’in zekasına ve cesaretine çok güvenir. Aynı zamanda savaş anlamındaki üstün yetenekleri Kurban babanın en iyi oğlu olmasında onu ön plana çıkarmaktadır. Silahla eğitim vermektedir. At çiftlikleri vardır. 

  eren vurdem Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi oyuncu kadrosunda yer alacak ve dizinin kötü adamı olacak

  Tanıl Yöntem (Canberk)

  Tanıl Yöntem 1989 doğumludur ve 33 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesinde tiyatro eğitimi alan Tanıl Yöntem son olarak Teşkilat dizisinde yer almıştır.

  Canberk te Kurban babanın dört oğlundan biridir. Çok silah ile mücadele ile alakası olmasa da babası onu Cezayir’in bir fedaisi olarak yetiştirmiştir. 

  Doruk Öztürk (Şamil)

  Doruk Öztürk 1996 İstanbul doğumludur ve 26 yaşındadır. Kocaeli Üniversitesi öğrencisi olan Doruk Öztürk Şamil karakteri ile Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde yer alacaktır.

  Şamil Kurban babanın en küçük evladıdır. Babası ile çiftlikte yaşar. Cezayir’in fedailerinden biridir. 

  Aslı Sevi (Azade)

  Aslı Sevi 1994 Antalya doğumludur ve 28 yaşındadır. İstanbul Üniversitesinde Halkla İlişkiler eğitimi alan Aslı Sevi 1.67 cm boyunda ve 52 kilo ağırlığındadır.  Aslı Sevi Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosunda Azade karakteri ile yer alacaktır.

  Azade Kurban babanın tek kızıdır. Cezayir’in teşkilatında görev alır. Korkusuz bir kızdır. 

  Aslı Sevi ben bu cihana sığmazam oyuncu kadrosunda Azade karakteri ile yer alacaktır

  Batuhan Sezer (Ömer Asaf)

  İlk olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde Karabela karakteri ile yer alan Batuhan Sezer tiyatro oyuncudur. Batuhan Sezer Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu karosunda Ömer Asaf karakterine hayat verecek.

  Ömer Leyla’nın erkek kardeşidir. Aynı zamanda Ömer Kurban babanın en gücendiği adamlarından biridir.

  Pelin Uluksar (Süheyla)

  Pelin Uluksar; Süheyla karakteri ile Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosunda yer alacak. Pelin Uluksar 19 nisan 1994 İstanbul doğumludur ve 28 yaşındadır. Oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat merkezinde alan Pelin Uluksar No:309, Vuslat ve Benim Hayatım dizilerinde yer almıştır. Pelin Uluksar 1.71 boyunda ve 53 kg ağırlığındadır.

  Süheyla Leyla’nın kız kardeşidir. Ablasına hiç benzemez vurdum duymaz bir kızdır. Güzelliğinden; gezmekten tozmaktan başka bir şey bilmez. Süheyla Cezayir’in gizli düşmanı Orhan ile aşk yaşamaktadır. 

  pelin uluksar ben bu cihana sığmazam dizisinde süheyla karakteri ile yer alacaktır.

  Erkan Sever (Orhan)

  Kalk Gidelim ve Güzel Köylü dizileri ile çok sevilen usta tiyatrocu ve oyuncu Erkan Sever Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncusu oldu ve dizi de Orhan karakterine hayat verecek. 11 Temmuz 1974 İzmir doğumlu olan Erkan Sever 48 yaşındadır.

  Orhan dizide müteahhit olarak rol almaktadır. Taşeron şirketler tarafından ihaleler almaktadır.  Orhan Cezayir’in dostu gibi görünse de Ayıboğan Yakup’u Cezayir’i öldürmesi için tutar. Orhan dost gibi görünen büyük düşmandır. Orhan’ın Süheyla ile özel gönül ilişkisi vardır. Bu ilişki de tek amacı Cezayir’in evinden haberleri daha kolay almaktır. 

  Ragıp Savaş (Atakan)

  24 ekim 1966 doğumlu olan Ragıp Savaş 56 yaşının içindedir.  Ragıp Savaş son olarak Kuruluş Osman dizisinde Dündar bey karakteri ile yer almıştır. Mimar Sinan Üniversitesi  Devlet Konservatuvarı mezunu olan Ragıp Savaş daha önce de İsimsizler dizisinde yer almıştı.

  Milli İstihbarat Teşkilatın başkanı olan Atakan bey Cezayir ve abisi Yıldırım’ın eski arkadaşıdır. Atakan bey devleti için mücadele eden bir görev adamıdır. Atakan hayatta kuralları olan kanunlara bağlı bir adamdır. Başlarda Cezayir’in dönmesi ve teşkilata katkı vermesi Atakan’ın hoşuna gitse de sınır bilmeyen; kanunları çiğneyen Cezayir’in bu davranışları Atakan’ı rahatsız edecektir. 

  Ragıp Savaş ben bu cihana sığmazam oyuncusu oldu dizi de cezayirin abisi olacak

  Umut Mirza (Necip)

  Umut Mirza 1987 İstanbul doğumludur ve 35 yaşındadır. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Necip karakteri ile yer alacak Umut Mirza  Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur.  Model ve oyuncudur.

  Selçuk Kılıç (Birkan)

  Selçuk Kılıç hem boksör hem de oyuncudur. Son dönemde Savaşçı ve Payitaht Abdülhamit gibi dizilerde yer alan Selçuk Kılıç 3 Aralık 1983, Amsterdam doğumludur. 180 cm boyunda ve 75 kg ağırlığındadır.

  Mert Kırlak (George Bagnall)

  Mert Kırlak tiyatro oyuncusudur. Ben Bu Cihana Sıpmazam dizisinde bir İngiliz ajanı olan George Bagnall’a hayat verecektir.

  mert kırlak ben bu cihana sığmazam dizisinde George Bagnall olarak yer alacaktır.

  Ömer Kurt (Kerim)

  1973 doğumlu olan Ömer Kurt Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde hayat verdiği Zafer karakteri ile tanınmıştır. Aslen Sivas Zara doğumludur. Ömer Kurt Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncusu olacak ve dizi de Kerim isimli bir adama hayat verecek.

  Kerim Cezayir’in konağında en yetkili yardımcıdır. Korumaların başı evinde kahyası olan Kerim planlı programlı bir adamdır. Gülendam hanıma ana olarak hitap eden Kerim aileden olmasa da o kadar uzun yıllardır konaktadır ki aileden sayılır.ömer kurt Kerim karakteri ile ben bu cihana sığmazam dizisinde yer alacak

  Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre)

  Başak Kıvılcım Ertanoğlu 1982 doğumludur ve 40 yaşındadır. Oyunculuğun yanında yönetmenlikte yapmaktadır.

  Zühre konağın hizmetlilerindendir. Zühre Kerim’in eşidir. Bir oğlu bir de kızı vardır. 

  Başak Kıvılcım Ertanoğlu oyuncu olarak ben bu cihana sığmazam dizisinde zühra karakterine hayat verecek

  Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim)

  Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosunda Hanbey ismi ile tanınan Oğuzhan Çoban Besim karakterine hayat verecek.

  Besim Zühre ve Kerim’in oğludur. Besim uzun saçları nedeniyle babası tarafından hep dayısı Yavuz’a benzetilir. 

  hanbey oğuzhan çoban oyuncu olarak ben bu cihana sığmazam dizisinde yer alacak

  Aylar Melayeva (Sevim)

  Aylar Melayeva Alparslan: Büyük Selçuklu ve Yasak Elma dizilerinde küçük rollerde yer almıştır. İlk kez  Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosunda Sevim karakteri ile yer almıştır.

  Sevim Zühre ve Kerim’in kızıdır. Aklı başında tatlı bir kızdır. 

  Aylar Melayeva ben bu cihana sığmazam dizisinde sevim karakteri ile yer alacaktır

  Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer)

  Son olarak Güvercin dizisi ile tanınan Osman Albayrak Beyler Divanı Azer karakteri ile Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları arasında yer alacak.

  Mirza Bahattin Doğan (Asım Bey)

  Mirza Bahattin Doğan daha önce Mehmetçik Kutul Amare ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizilerinde yer almıştı.

  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Asım Bey Cezayir’in en güvendiği devlet görevlilerinden biridir. Lokman teşkilatta görev alan bir devlet büyüğüdür. 

  Ayıboğan Yakup 

  Ayıboğan Yakup İstanbul’un büyük tetikçilerinden biridir. ayı boğan yakup ben bu cihana sığmazam diisinde yer alan bir karakterdir.

  Burak Altay (Habib)

  Habib Ayıboğan Yakup’ın kardeşidir. ben bu cihana sığmazam dizisinde habib karkaterine Burak Altay hayat verecek

  Yavuz Şahin

  Daha önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Kazım karakteri ile yer alan Yavuz Şahin Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncusu olacaktır. yavuz şahin oyuncu olarak ben bu cihana sığmaam da yer alacak

  Özdemir Çiftçioğlu

  Özdemir Çiftçioğlu 24 ekim 1995 İstanbul doğumludur ve 64 yaşının içindedir. İstanbul Belediyesi Şehir Konservatuvarıda oyunculuk dersleri alan Özdemir Çiftçioğlu son dönemde Zeytin Tepesi ve Ufak Tefek Cinayetler gibi dizilerde yer almıştır.

  özdemir çiftçioğlu ben bu cihana sığmazam oyuncu kadrosunda yer alacak

  Aslı Melisa Uzun (Melike)

  Aslı Melisa Uzun Ben Bu Cihana Sığmazan dizisinde Melike karakteri ile yer alacaktır. Melike Lokman beyin kızıdır. Bilgisayar mühendisliği mezunudur. Aslı Melisa Uzun ben bu cihana sığmazam dizisinde Melike karakteri ile yer alacak

  Erkan Can (Ekabir)

  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Ekabir rolüne hayat verecek olan Erkan Can 1 Kasım 1958 doğumludur. Bursa Devlet Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi alan başarılı oyuncu Müslüm, Çarpışma, Kafalar Karışık, Galip Derviş gibi dizi ve filmlerde rol aldı.Ben Bu Cihana Sığmazam Ekabir

  Sevil Akı (Deli Zeliha)

  Sevil Akı Saner 9 Eylül 1971 de Erzurum da dünyaya gelmiştir. 51 yaşında olan usta oyuncu daha önce de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Destan dizilerinde yer almıştır. Sevil Akı şimdi de Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncusu olacak.

  Deli Zeliha Pelin Akil’in hayat verdiği Firuze Turan halası Deli Zeliha olarak yer alacak. sevil akı ben bu cihana sığmazam deli zeliha karakteri ile yer alacak

  Engin Benli(Tatavalı)

  23 Ocak 1970 doğumlu usta oyuncu Engin Benli Ben Bu Cihana Sığmazam Oyuncuları arasına dahil oldu. Tatavalı karakterini canlandıracak olan oyuncu Diriliş Ertuğrul, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi yapımlarda rol aldı.Engin Benli Ben Bu Cihana Sığmazam Oyuncuları arasına dahil oldu

  Burak Çelik (Jean Luc Tonnerre) – Ateş Türk

  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Jean Luc Tonnerre karakterine hayat verecek olan Burak Çelik 21 Temmuz 1992 doğumludur. 2013 yılında düzenlenen Best Of Model World yarışmasında birincilik alan yakışıklı oyuncu 191cm boyundadır. Karagül dizisi ile oyunculuk hayatına atılan Burak Çelik, Hayat Sevince Güzel, Kuruluş Osman, Söz gibi yapımlarda rol almıştır.

  Jean Luc Fransızların Afrika da ki sömürgelerinde bütün pis işlerini yapan, az konuşan çok iş yapan yakışıklı olduğu kadar da ölüm saçan bir adam. Şuanda İstanbul’da ve Cezayir’in yeni düşmanı

  Ateş aslında Cezayir’in abisinin oğlu. Babasının intikamını almak için geldi. 

  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Jean Luc Tonnerre karakterine hayat verecek olan Burak Çelik 21 Temmuz 1992 doğumludur

  Hakan Eksen

  hakan eksen ben bu cihana sığmazam oyuncusu olacak dizi de maya adına çalışan bir adam olacak

  Yazı kaynağı : diziseti.tv

  Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu isimleri! Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosu

  Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu isimleri! Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosu

  Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu isimleri! Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosu

  ATV’in yeni dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosu merak ediliyor. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yeni sezon dizisi olacağı planlanıyor. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde birbirinden önemli oyuncular yer almaktadır. Peki ama Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları kimdir? İşte Ben Bu Cihana Sığmazam hangi karakteri kim canlandırıyor? sorularının yanıtları!

  Yapımcılığını Güzel Adamlar Medya'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Onur Tan'ın oturduğu, senaryosunu Yusuf Reha Alp, Mahinur Ergun ve Ali Can Yaraş'ın yazdığı “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisi yakında ATV izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki ama Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin oyuncuları kim?

  Ben Bu Cihana Sığmazam  Oyuncu Kadrosu

  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

  Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin oyuncuları arasında; Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan (Leyla), Pelin Akil (Firuze), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Savaş (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem), Ömer Kurt (Kerim), Mert Kırlak (George Bagnall), Ahmet Yıldırım (Cafer), Tanıl Yöntem (Canberk), Doruk Öztürk (Şamil), Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer), Melisa Duru Ünal (Mercan), Aylar Melayeva (Sevim), Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim) ve Işıl Yücesoy (Gülendam) yer alıyor.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları kimdir? Ben Bu Cihana Sığmazam nerede çekiliyor? Konusu...

  Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları kimdir? Ben Bu Cihana Sığmazam nerede çekiliyor? Konusu...

  ATV'nin çok izlenen dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam ilk günden büyük ses getirdi. Uzun yıllar boyunca Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile izleyiciyi ekrana kilitleyen kanal, şimdi de Oktay Kaynarca'nın başrolünde olduğu Ben Bu Cihana Sığmazam ile anlaştı. Ben Bu Cihana Sığmazam konusu ve oyuncularıyla oldukça dikkat çekici. 

  Yapımını, Güzel Adamlar Yapım Şirketi'nin üstlendiği Ben Bu Cihana Sığmazam'ın senaryosunu Elbet Bir Gün dizisinin senaristi Yusuf Alp ile Çiçero filminin senaristi Ali Can Yaraş yazmaktadır. Dizinin yönetmen koltuğunda ise, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın da yönetmenliğini yapan Onur Tan oturmaktadır. 

  Birkaç hafta boyunca, Oktay Kaynarca'nın partnerinin kim olacağı konuşuldu. Merve Dizdar ve Birce Akalay gibi isimler de söz konusu oldu. Ancak en sonunda, en son Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı'nda yer alan Pelin Akil ile el sıkışıldı. 

  Aldatmak dizi oyuncuları kimdir? Aldatmak dizisi konusu

  BEN BU CİHANA SIĞMAZAM NEREDE ÇEKİLİYOR?

  Ben Bu Cihana Sığmazam, Özbekistan'ın Buhara semtinde ve İstanbul'da çekilmektedir. 

  BEN BU CİHANA SIĞMAZAM HANGİ GÜN?

  Ben Bu Cihana Sığmazam, her hafta Salı akşamı saat 20.00'da yayınlanmaktadır. 

  BEN BU CİHANA SIĞMAZAM KONUSU

  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin konusu oldukça kuvvetli güçleri olan Cezayir Türk karakterinin abisinin uğradığı haksızlığın ve bozgunun intikamını almak için verdiği mücadeleyi anlatmaktadır. Devlet bünyesinde çalışan bu karakter, verilen karar doğrultusunda, ülkesinde öldü gibi gösterilir. Yepyeni bir hayata merhaba diyen Cezayir Türk'ün yurt dışında farklı, ülkesinde farklı bir ailesi olur. 

  BEN BU CİHANA SIĞMAZAM OYUNCU KADROSU

  İşte, Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları...

  OKTAY KAYNARCA

  Oktay Kaynarca

  Oktay Kaynarca kimdir ve nerelidir? Kaç yaşında? Elektrikçilikten oyunculuğa uzanan Oktay Kaynarca hayatı...

  Oyuncu, Oktay Kaynarca Ben Bu Cihana Sığmazam'ın başrolü olarak oyunculuk performansı sergileyecek. 2015-2021 arasında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde boy gösteren oyuncu bu dizide Cezayir karakterini oynamaktadır. 

  PELİN AKİL

  Pelin Akil

  Pelin akil kimdir ve nerelidir? Barbaroslar 'İsabel' kaç yaşında? Pelin Akil'in oyuncu eşi...

  2008'den beri oyunculuk kariyerine devam eden Pelin Akil dizinin kadrosunda yer almaktadır. Akil, en son Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinde İsabel karakterine hayat vermişti. Cezayir karakteri ile partner olan Akil, dizide doktor Firuze karakterini oynamaktadır. 

  EBRU ÖZKAN

  Ebru Özkan kimdir ve kaç yaşındadır? Ebru Özkan'ın eşi kim?

  Geçen sezon Hakim dizisinde başarılı oyunculuk performansı sergileyen oyuncu Ebru Özkan da oyunculuk kariyerine Ben Bu Cihana Sığmazam ile devam etmektedir. Ünlü oyuncu, dizide Leyla karakterine hayat vermektedir. 

  IŞIL YÜCESOY

  Işıl Yücesoy

  Işıl Yücesoy kimdir ve kaç yaşındadır? Nereli? Işıl Yücesoy dizileri

   Oyuncu Işıl Yücesoy, 1981'den günümüze uzanan oyunculuk hayatına bu sene de Ben Bu Cihana Sığmazam dizisini ekledi. En son Ferhat ile Şirin yapımında rol alan oyuncu, bu dizide, Cezayir karakterinin annesi Gülendam'ı oynamaktadır. 

  SAVAŞ ÖZDEMİR

  Savaş Özdemir

  Kurtlar Vadisi Pusu, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, gibi dizilerde yer alan oyuncu Savaş Özdemir, şimdi de Ben Bu Cihana Sığmazam ile ekran karşısına geçmektedir. 

  EREN VURDUM

  Eren Vurdum

  Oyuncu Eren Vurdum da dizinin kadrosunda yer almaktadır. En son Eşkıay Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Yakup karakterini canlandıran Vurdum, bu dizide Azamet karakterini oynamaktadır. 

  MERT KIRLAK

  Mert Kırlak

  Oyuncu Mert Kırlak, Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları arasında yer alıyor. 44 yaşındaki oyuncu, dizide George Bagnall karakterini canlandırmaktadır. 

  MİNA DERMAN

  Oyuncu Mina Derman da diziye dahil olan isimlerden biri. Suna karakterini canlandırmaktadır. 

  RAGIP SAVAŞ

  Ragıp savaş da yeni dizide rol almaktadır. Dizide Atakan karakterini oynamaktadır. 

  İNANÇ KONUKÇU

  Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncularından bir diğeri de İnanç Konukçu. 

  BURCU BİNİCİ

  Burcu Binici de bu dizide oyunculuk performansı sergilemektedir. Meltem karakteri ile rol almaktadır. 

  GÜLENAY KALKAN ÜNLÜOĞLU

  Gülenay Kalkan da oyuncu kadrosunda yer alıyor. Elmas karakterindedir. 

  ALİ SEÇKİNER ALICI

  Ali Seçkiner Alıcı kimdir? Ben Bu Cihana Sığmazam 'Kurban Baba' Ali Seçkiner Alıcı oynadığı filmler

  Ali Seçkiner Alıcın da Ben Bu Cihana Sığmazam'da rol almaktadır. Kurban Baba rolündedir. 

  KEREM KUPACI

  Kerem Kupacı

  Oyuncu Kerem Kupacı da Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları arasında yer almaktadır. Dizide Ethem karakterini oynamaktadır. 

  HAKAN KARAHAN

  Yeni dizinin kadrosunda yer alan oyunculardan bir diğeri de Hakan Karahan. Dumrul karakterine hayat vermektedir. 

  ERKAN SEVER

  Erkan Sever de Ben Bu Cihana Sığmazam kadrosunda, Orhan karakteri ile yer almaktadır. 

  BATUHAN SEZER

  Batuhan Sezer

  Dönemin popüler dizisi Diriliş Ertuğrul'da ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Batuhan Sezer de dizinin oyuncu kadrosunda, Ömer Asaf karakteri ile  yer almaktadır. 

  PELİN ULUKSAR

  Pelin Uluksar

  Çok sayıda reklam filminde oynayan ve No:309'da oyunculuk performansı sergileyen Pelin Uluksar, kariyerine Süheyla karakteri ile bu dizide devam etmektedir. 

  BAŞAK KIVILCIM ERTANOĞLU

  Başak Kıvılcım Ertanoğlu

  Oyunculuğunun yanı sıra yönetmenlik de yapan Başak Kıvılcım Ertanoğlu Ben Bu Cihana Sığmazam'da rol almaktadır. Zühre karakterini oynamaktadır. 

  ASLI SEVİ

  Aslı Sevi

  Oyuncu Aslı Sevi ise dizide Azade karakterini oynamaktadır. 

  ZİYA KÜRKÜT

  Ziya Kürküt

  Ziya Kürküt kimdir ve kaç yaşındadır? Ziya Kürküt dizileri

  Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosunda yer alan bir diğer isim de Ziya Kürküt. Kürküt, dizide Bekir karakterine hayat vermektedir. 

  AYLAR MELAYEVA 

  Aylar Melayeva

  Geçen sezonda da Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde boy gösteren oyuncu Aylar Melayeva da Ben Bu Cihana Sığmazam'da rol almaktadır. Dizide Sevim karakterini canlandırmaktadır.  

  HANBEY OĞUZHAN ÇOBAN

  Hanbey Oğzuhan Çoban

  Hanbey Oğuzhan Çoban da Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Besim karakterini canlandırmaktadır. 

  DEĞER SOYSAL ALP

  Değer Soysal Alp

  Ben Bu Cihana Sığmazam'ın kadrosuna dahil olan isimlerden biri de Değer Soysal Alp. Oyuncu Alp dizide Canan karakterini canlandırmaktadır. 

  ÖMER KURT

  Ömer Kurt

  Oyuncu Ömer Kurt da dizinin kadrosunda yer almaktadır. Dizide Kerim karakterini canlandırmaktadır. 

  MERT KIRLAK

  Mert Kırlak

  Oyuncu Mert Kırlak Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları arasındadır. Dizide George Bagnall karakterine hayat vermektedir. 

  AHMET YILDIRIM

  Ahmet Yıldırım

  Pis Yedili dizisi ile kendini tanıtan, en son Evlilik Hakkında Her Şey ve Çukur dizilerinde rol alan Ahmet Yıldırım şimdi ise Ben Bu Cihana Sığmazam kadrosundadır. Dizide Cafer karakterini canlandırmaktadır. 

  TANIL YÖNTEM

  Teşkilat dizisindeki Kasım rolü ile akıllara kazınan Tanıl Yöntem de dizinin kadrosundadır. Dizide Canberk karakterine hayat vermektedir. 

  DORUK ÖZTÜRK 

  Doruk Öztürk

  25 yaşındaki Doruk Öztürk'ün ilk oyunculuk deneyimi bu dizidir. Daha önce Fenerbahçe spor Klübü'nde basketbol oynayan Öztürk, dizide Şamil rolündedir. 

  OSMAN ALBAYRAK

  Osman Albyrak

  Oyuncu Osman Albayrak Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları arasındadır. Dizide Beyler Divanı Azer'i canlandırmaktadır. 

  MELİSA DURU ÜNAL

  Melisa Duru Ünal

  Melisa Duru Ünal da dizinin kadrosunda yer almaktadır. Dizide Mercan'ı oynamaktadır. 

  BAHATTİN MİRZA DOĞAN

  Bahattin Mirza Doğan

  Oyuncu Bahattin Mirza Doğan da Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları arasındadır. 

  MURAT KARASU

  Murat Karasu

  Murat Karasu da oyunculuk kariyerine bu dizi ile devam etmektedir. 

  UMUT MİRZA

  Umut Mirza

  Umut Mirza da dizinin oyuncu kadrosunda yer almaktadır. 

  SELÇUK KILIÇ

  Selçuk Kılıç

  Oyuncu Selçuk Kılıç da bu dizide boy gösteren oyuncular arasında. 

  ÖZDEMİR ÇİFTÇİOĞLU

  Özdemir Çiftçioğlu

  Özdemir Çiftçioğlu da Ben Bu Cihana Sığmazam kadrosundadır. 

  ASLI MELİSA UZUN

  Aslı Melisa Uzun

  Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosunda yer alan bir diğer isim Aslı Melisa Uzun. 

  BURAK ALTAY

  Burak Altay

  Oyuncu Burak Altay da bu dizide boy göstermektedir. 

  YAVUZ ŞAHİN

  Oyuncu Yavuz Şahin de bu dizide rol almaktadır. 

  ALPEREN YAZICI

  Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncularından biri de Alperen Yazıcı. 

  Yazı kaynağı : www.haber7.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap