Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ben bu cihana sığmazam 23 bölüm izle full hd tek parça

  1 ziyaretçi

  ben bu cihana sığmazam 23 bölüm izle full hd tek parça bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Ben Bu Cihana Sığmazam 23. Bölüm fragmanı, Ben Bu Cihana Sığmazam 19. Bölüm full izle

  Ben Bu Cihana Sığmazam 23. Bölüm fragmanı, Ben Bu Cihana Sığmazam 19. Bölüm full izle

  Ben Bu Cihana Sığmazam 23. Bölüm fragmanı, Ben Bu Cihana Sığmazam 19. Bölüm full izle

  ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan Ben Bu Cihana Sığmazam 22. bölümü yayınlandı. Salı günleri ekrana gelen dizinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Arama motorlarında Ben Bu Cihana Sığmazam 23. Bölüm fragmanı, Ben Bu Cihana Sığmazam 22. Bölümde ne oldu? Ben Bu Cihana Sığmazam 23.bölüm fragmanı yayınladı mı? Sorgulamaları yapılıyor. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin son bölümü ve yeni bölüm fragmanı ile ilgili bilgileri haberimizde derledik.

  Senaryosunu Yusuf Reha Alp, Mahinur Ergun ve Ali Can Yaraş’ın kaleme aldığı, yapımcılığını Güzel Adamlar Medya'nın üstlendiği Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yeni bölüm fragmanına ulaşmak için TIKLAYINIZ .

  BEN BU CİHANA SIĞMAZAM KONUSU

  Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk, devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. Firuze'ye aşık olup yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan hayata, İstanbul'a dönmek zorunda kalır. Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

  Yazı kaynağı : www.gazeteilksayfa.com

  Ben Bu Cihana Sığmazam Son Bölüm İzle! 22. Bölüm İzle - Full HD Tek Parça İzle atv

  Ben Bu Cihana Sığmazam Son Bölüm İzle! 22. Bölüm İzle - Full HD Tek Parça İzle atv

  Ben Bu Cihana Sığmazam Son Bölüm İzle! 22. bölüm izle. Full HD Tek Parça İzle atv yeni bölüm. 23. Bölüm fragman izle.

  Ben Bu Cihana Sığmazam, atv televizyon kanalında 22. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. 23. bölümü ile devam edecek olan dizi her Salı saat 20.00’de yayında olacak. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin büyük bir izleyici kitlesi var ve sezon sonuna kadar dizinin final yapması beklenmiyor.

  Ben Bu Cihana Sığmazam Son Bölüm Full İzle

  Cezayir, ağabeyinin katili Kayıkçı’ya ulaşabilmek için kendi adamları tarafından vurulan Bassilius’u yaşatmak için elinden gelen her şeyi yapar. Bassilius’u kurtarabilmek için Firuze’den yardım ister. Firuze, hamileliği nedeniyle kendisine dikkat etmesi gerekirken Cezayir’in çağrısına cevapsız kalamaz. Firuze, tedavi edeceği kişinin daha önce kendi ölüm emrini veren Bassilus olduğunu görür. Nihayet Firuze’nin Bassilius’la yüzleşme anı gelir. Leyla, kardeşi Süheyla’yı almak için Orhan’ın evine gider. Orhan’la yaşadıkları atışma sırasında beklenmedik bir durum yaşanır. Leyla, kardeşi Süheyla’yı korumak için hem kendini hem de ailesini etkileyecek büyük bir sorumluluk almak zorunda kalır. Cezayir’in elinden kurtulan Tatavlalı, Leyla’nın zor durumda olduğunu öğrenir ve Cezayir’in ters köşeye yatırmak için yeni planlar yapar. Cezayir’in dikkatini dağıtıp Bassilius’u kurtarmak için ekibinin yeni üyesi Tito ile bir operasyon düzenler. Bu operasyonda Jean Luc ve Tito ölümcül bir mücadeleye girer. Bassilius, Kayıkçı’yla ilgili Cezayir’in içine şüphe düşürecek ne söyler? Firuze kendi ölüm emrini veren Bassilus’u tedavi edecek mi? Leyla’nın aldığı sorumluluk nedir? Tatavlalı’nın, Bassilius’u kurtarmak için yaptığı operasyon başarılı olacak mı? Ölümcül mücadeleden kim kurtulur Tito mu Jean Luc mu?

  Ben Bu Cihana Sığmazam 22. Bölüm Full İzle Tek Parça HD

  Ben Bu Cihana Sığmazam 23. Bölüm Fragman

  Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın 


  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde heyecanlı ve aksiyon dolu bir bölüm daha geride kaldı. 22. bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler 23. bölüm fragman videosunu sabırsızlıkla beklemeye başladı. 23. bölüm fragman yayınlandığı an sitemizde olacak.

  Ben Bu Cihana Sığmazam 23. Bölüm Fragmanı İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

  Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Pelin Akil (Firuze), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Erkan Sever (Orhan), Engin Benli (Tatavlalı), Ragıp Savaş (Atakan), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem), Ömer Kurt (Kerim), Mert Kırlak (George Bagnall), Ahmet Yıldırım (Cafer), Tanıl Yöntem (Canberk), Doruk Öztürk (Şamil), Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer), Melisa Duru Ünal (Mercan), Aylar Melayeva (Sevim), Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim) ve Işıl Yücesoy (Gülendam)

  Yazı kaynağı : www.baskentpostasi.com

  Ben Bu Cihana Sığmazam 23. bölüm fragmanı izle! Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölümde neler olacak? Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm fragmanı izle!

  Mahkum 23.Bölüm izle

  Mahkum 23.Bölüm izle

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap