Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ben bu cihana sığmazam 19 bölüm fragmanı

  1 ziyaretçi

  ben bu cihana sığmazam 19 bölüm fragmanı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm fragmanı izle: ATV ile Ben Bu Cihana Sığmazam 19. bölüm fragmanı yayımlandı mı?

  Ben Bu Cihana Sığmazam 19. Bölüm fragmanı, Ben Bu Cihana Sığmazam 18. Bölüm full izle

  Ben Bu Cihana Sığmazam 19. Bölüm fragmanı, Ben Bu Cihana Sığmazam 18. Bölüm full izle

  ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan Ben Bu Cihana Sığmazam 18. bölümü yayınlandı. Salı günleri ekrana gelen dizinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Arama motorlarında Ben Bu Cihana Sığmazam 19. Bölüm fragmanı, Ben Bu Cihana Sığmazam 18. Bölümde ne oldu? Ben Bu Cihana Sığmazam 19.bölüm fragmanı yayınladı mı? Sorgulamaları yapılıyor. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin son bölümü ve yeni bölüm fragmanı ile ilgili bilgileri haberimizde derledik.

  Senaryosunu Yusuf Reha Alp, Mahinur Ergun ve Ali Can Yaraş.’ın kaleme aldığı, yapımcılığını Güzel Adamlar Medya'nın üstlendiği Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yeni bölüm fragmanına ulaşmak için TIKLAYINIZ .

  BEN BU CİHANA SIĞMAZAM KONUSU

  Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk, devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. Firuze'ye aşık olup yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan hayata, İstanbul'a dönmek zorunda kalır. Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

  Yazı kaynağı : www.gazeteilksayfa.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap