Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  bekir bozdağ fethullah gülen konuşması

  1 ziyaretçi

  bekir bozdağ fethullah gülen konuşması bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Adalet Bakanı olarak atanan Bekir Bozdağ'dan FETÖ'ye övgüler

  Adalet Bakanı olarak atanan Bekir Bozdağ'dan FETÖ'ye övgüler

  Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, istifa etti. Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre yerine Bekir Bozdağ atandı. 2013-2015, 2015-2017 yılları arasında Adalet Bakanı olarak görev yapan Bekir Bozdağ tekrar bakan olarak göreve başladı. 

  Gece yarısı yayımlanan genelgeyle birlikte sosyal medyada da Bekir Bozdağ'ın Türkiye Büyük Millet Meclis'inde yaptığı konuşma gündem oldu. 

  Bekir Bozdağ'ın, FETÖ elebaşı Fethullah Gülen hakkındaki övgü dolu sözleri dikkat çekti.

  "FETÖ İLE MÜCADELE 'KARARLILIKLA' DEVAM EDİYOR!"

  CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, Twitter hesabından Bozdağ'ın tekrar göreve gelmesine ilişkin eleştirilerde bulundu. 

  Başarır, "Bir gece yarısı kararnamesi ile “görevden af” talebi kabul edilen Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ün yerine de Fethullah Gülen güzellemeleri yapan Bekir Bozdağ yeniden atandı" dedi. 

  Bozdağ'ın konuşmasını paylaşan CHP'li Başarır, "FETÖ ile mücadele “kararlılıkla” devam ediyor!" notunu düştü. 

  "DEĞERLİ BİR KIYMETTİR"

  Videoda Bozdağ'ın “Fethullah Gülen bu ülkenin yetiştirmiş olduğu değerli bir kıymettir, bu ülkenin milli ve manevi değerlerine bağlı nesillerin yetişmesi için hizmetini yapıyor. Her şeyi de açık. Devletin denetimi, gözetimi altında her şey açık” dediği görülüyor. 

  Yazı kaynağı : www.cumhuriyet.com.tr

  Adalet Bakanlığı görevine getirilen Bekir Bozdağ'ın, Fethullah Gülen'i övdüğü konuşması gündem oldu

  Adalet Bakanlığı görevine getirilen Bekir Bozdağ'ın, Fethullah Gülen'i övdüğü konuşması gündem oldu

  Adalet Bakanı Abdülhamit Gül görevinden istifa etti. Resmi Gazete’de yayımlanan kararla, görevden istifa eden Abdülhamit Gül’den boşalan Adalet Bakanlığı’na Bekir Bozdağ atandı. 

  AKP'li siyasetçi Bekir Bozdağ'ın, üçüncü kez Adalet Bakanlığı görevine getirilmesinin ardından sosyal medyada geçmişte yaptığı açıklamalar tekrar dolaşıma girdi.

  Cumhuriyet Halk Partisi Mersin Milletvekili Alpay Antmen Bozdağ'ın 2011 yılında TBMM kürsüsünde yaptığı ve FETÖ lideri Fethullah Gülen'i övdüğü konuşmasını "Yeni Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ı tanıyalım" ifadeleriyle paylaştı. 

  Bozdağ, söz konusu  konuşmasında  ”Fetullah Gülen bu ülkenin yetiştirdiği değerli bir kıymettir. Seversiniz, sevmezsiniz ama değerli bir insandır, bilge bir insandır. Bu ülkenin milli ve manevi değerlerine bağlı nesillerin yetişmesi için hizmet yapıyor" diyor.

  Yazı kaynağı : t24.com.tr

  Bekir Bozdağ'ın Fethullah Gülen açıklamaları da gündeme geldi - Dailymotion Video

  Bekir Bozdağ'in FETÖ lideriyle ilgili sözleri yeniden gündem oldu - Dailymotion Video

  Adalet Bakanlığı görevine getirilen Bekir Bozdağ'ın, Fethullah Gülen'i övdüğü konuşması gündem oldu - Dailymotion Video

  Arşiv unutmaz... Bekir Bozdağ gülerek yanıtlamıştı: Hayır öyle bir şey olabilir mi! - Dailymotion Video

  Üçüncü kez Adalet Bakanı olarak atanan Bekir Bozdağ’ın FETÖ övgüleri yeniden gündemde

  Üçüncü kez Adalet Bakanı olarak atanan Bekir Bozdağ’ın FETÖ övgüleri yeniden gündemde

  Üçüncü kez Adalet Bakanı olarak atanan Bekir Bozdağ’ın FETÖ övgüleri yeniden gündemde

  Görevinden istifa eden Abdulhamit Gül’ün yerine Adalet Bakanlığı’na yeniden atanan Bekir Bozdağ'ın Fetullah Gülen övgüleri tekrar gündeme geldi. Bozdağ, 2011 yılında Meclis Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada Gülen'i 'bu ülkenin yetiştirdiği bir kıymet' olarak nitelerken, "Bu ülkenin milli ve manevi değerlerine bağlı nesillerin yetişmesi için hizmetini yapıyor. Her şey de açık. Devletin denetimi gözetimi altında açık" ifadelerini kullanmıştı.

  Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararına göre 'görevden af talebi kabul edilen' Abdulhamit Gül'den boşalan Adalet Bakanlığı'na TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ atandı.

  Yeni Adalet Bakanı Bozdağ, 2013-2015 ve 2015-2017 yılları arasında Erdoğan, Ahmet Davutoğlu ve Binali Yıldırım tarafından kurulan hükûmetlerde Adalet Bakanlığı yapmıştı. Çözüm sürecinde Adalet Bakanlığı yapan Bozdağ, tartışmaların odağındaydı.

  Bozdağ, FETÖ övgüleriyle de gündeme gelmişti. AKP'li Bozdağ'ın, üçüncü kez Adalet Bakanlığı görevine getirilmesinin ardından geçmişte yaptığı Fetullah Gülen övgüleri sosyal medyada yeniden gündem oldu.

  FETÖ övgüleriyle sık sık geçmişte gündeme gelen Bozdağ, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yaptığı bir konuşmada, “Fethullah Gülen bu ülkenin yetiştirmiş olduğu değerli bir kıymettir, bu ülkenin milli ve manevi değerlerine bağlı nesillerin yetişmesi için hizmetini yapıyor. Her şeyi de açık. Devletin denetimi, gözetimi altında her şey açık” ifadelerini kullanmıştı.

  ÜLKEYİ AYAĞA KALDIRAN AÇIKLAMA

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, cinsel istismar suçunda mağdurla failin evlenmesi durumunda cezayı ortadan kaldıracak düzenlemeyle ilgili de skandal açıklamalar yapmıştı. Bozdağ, çocuğa tecavüzü "Küçüğün rızası" diyerek savunmuştu.

  Bozdağ, Türkiye'yi ayağa kaldıran ve tecavüzcülere af getiren düzenleme ile ilgili "Küçüğün rızası" diyerek çocuğun 'kendi iradesi ile karar alabileceğini' iddia etmiş, "Bunlar tecavüzcü değil, bunlar cinsel istismar suçunu zorla işlemiş olan kişiler değil. Tamamen ailelerin ve küçüğün de rızasıyla yapılmış işler" demişti.

  Yazı kaynağı : www.birgun.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap