Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  beşiktaş fulya hakkı yeten tesisi

  1 ziyaretçi

  beşiktaş fulya hakkı yeten tesisi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Beşiktaş Jimnastik Kulübü

  Beşiktaş Jimnastik Kulübü

  HAKKI YETEN FUTBOL ALTYAPI TESİSLERİ

  Hakkı Yeten Futbol Altyapı Tesisleri, 1800 m2 kapalı alanı üzerinde bulunmaktadır. 40 sporcunun konaklayabileceği kapasiteye sahiptir. Tesislerde sağlık merkezi, çamaşırhane, mutfak, yemekhane, ofis ve toplantı odaları ile sauna, buhar odası, güvenlik kontrol merkezi, kadın ve erkek hakem soyunma odaları ile teknik ekip maç izleme salonları yer almaktadır. 

  Hakkı Yeten Futbol Altyapı Tesisleri İletişim Bilgileri

  Adres: Hakkı Yeten Cad. BJK Hakkı Yeten Futbol Özkaynak Düzeni Tesisleri-Fulya-Beşiktaş

  Yazı kaynağı : bjk.com.tr

  Fulya Hakkı Yeten Tesisleri

  Fulya Hakkı Yeten Tesisleri

  Hakkı Yeten Futbol Altyapı Tesisleri, Beşiktaş JK'ye ait bir futbol stadyum'u ve kamp tesisidir. İstanbul, Türkiye'de Beşiktaş ilçesine bağlı Fulya mahallesinde bulunan tesisdir.

  Tesis, eski futbolcu, teknik direktör ve Beşiktaş Başkanı Hakkı Yeten'in (1910–1989) adına onurlandırıldı. Tesis 1990 yılında inşa edilmiştir.[1] 1.800 m² (19.000 ft2) kapalı alana sahiptir. 40 sporcuya ev sahipliği yapabilmektedir.[2]

  Mekan, kulübün altyapı takımlarının futbol maçlarına ve antrenmanlarına ev sahipliği yapıyor. 2019-20 Kadınlar 1. Ligi kapsamında stadyum, Beşiktaş JK kadın futbol takımının maçlarına ev sahipliği yaptı.[3]

  Zemini suni çim olan stadyumun 300 seyircilik kapalı tribünü bulunmaktadır ve projektör takılmıştır.[1]

  Özellikleri[değiştir | kaynağı değiştir]

  Beşiktaş'ın Fulya semtinde bulunan altyapı kamp tesisi, 1.800 m² kapalı alanı üzerinde bulunmaktadır ve 40 sporcunun konaklayabileceği kapasiteye sahiptir. Tesislerde sağlık merkezi, çamaşırhane, mutfak, yemekhane, ofis ve toplantı odaları ile sauna, buhar odası, güvenlik kontrol merkezi, kadın ve erkek hakem soyunma odaları ile teknik ekip maç izleme salonları yer almaktadır.

  Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]

  Yazı kaynağı : tr.wikipedia.org

  Beşiktaş Fulya Hakkı Yeten Tesisleri nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

  Beşiktaş Fulya Hakkı Yeten Tesisleri nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

  Beşiktaş Fulya Hakkı Yeten Tesisleri konumuna Toplu Taşıma

  Türkiye'deki Beşiktaş Fulya Hakkı Yeten Tesisleri adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Beşiktaş Fulya Hakkı Yeten Tesisleri adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Beşiktaş Fulya Hakkı Yeten Tesisleri adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Beşiktaş Fulya Hakkı Yeten Tesisleri için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Engelliler Parki - Fulya Mah. Yönü; Ihlamur - Dikilitas Yönü; Vali Konağı Caddesi; Darphane; Yıldız Teknik Üni.; Nişantaşı.

  Beşiktaş Fulya Hakkı Yeten Tesisleri adresine Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 129T26A29C55T Metro: M2 Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-31MİNİBÜS: SRY-16

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Beşiktaş Fulya Hakkı Yeten Tesisleri için yol tarifi alın.

  Beşiktaş Fulya Hakkı Yeten Tesisleri adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Beşiktaş konumundaki kullanıcılar dahil 1.5 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Beşiktaş Fulya Hakkı Yeten Tesisleri için Otobüs, Minibüs / Dolmuş ve Metro fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap