Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  beşiktaş şampiyonlar ligi grup puan durumu

  1 ziyaretçi

  beşiktaş şampiyonlar ligi grup puan durumu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Beşiktaş puan durumu ve kalan maçları... Beşiktaş kaçıncı sırada? (Şampiyonlar Ligi C Grubu puan durumu ve fikstürü)

  Beşiktaş puan durumu ve kalan maçları... Beşiktaş kaçıncı sırada? (Şampiyonlar Ligi C Grubu puan durumu ve fikstürü)

  UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki tek temsilcimiz Beşiktaş, C Grubu 3. maçında Sporting Lizbon'u konuk etti. 90 dakika, konuk ekibin 4-1'lik üstünlüğü ile sona ererken Beşiktaş puansız son sırada yer aldı. Borussia Dortmund ve Ajax'ın ardından Sporting'e de kaybeden Beşiktaş, üst tur şansını mucizelere bıraktı. Temsilcimiz, gruptaki 4. maçını 3 Kasım'da Sporting'le deplasmanda oynayacak. C Grubu'ndaki diğer maçta Ajax, Borussia Dortmund'u 4-0 mağlup ederek haftayı liderlik koltuğunda kapattı. 


  Beşiktaş kaçıncı sırada? Şampiyonlar Ligi C Grubu canlı puan durumu

  1- Ajax / 9 puan

  2- Borussia Dortmund / 6 puan

  3- Sporting Lizbon / 3 puan

  4- Beşiktaş / 0 puan

  Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi fikstürü:

  15 Eylül: Beşiktaş-Borussia Dortmund / 1-2

  28 Eylül: Ajax-Beşiktaş / 2-0

  19 Ekim: Beşiktaş-Sporting / 1-4

  3 Kasım: Sporting-Beşiktaş 

  24 Kasım: Beşiktaş-Ajax

  7 Aralık: Borussia Dortmund-Beşiktaş

  Şampiyonlar Ligi fikstürü C Grubu fikstürü:

  1. Hafta:

  Beşiktaş 1-2 Borussia Dortmund

  Sporting Lizbon 1-5 Ajax

  2. Hafta:

  Ajax 2-0 Beşiktaş

  Borussia Dortmund 1-0 Sporting Lizbon

  3. Hafta:

  Beşiktaş 1-4 Sporting Lizbon

  Ajax 4-0 Borussia Dortmund

  4. Hafta:

  Borussia Dortmund-Ajax

  Sporting Lizbon-Beşiktaş

  5. Hafta:

  Beşiktaş-Ajax

  Sporting Lizbon-Borussia Dortmund

  6. Hafta:

  Ajax-Sporting Lizbon

  Borussia Dortmund-Beşiktaş

  Yazı kaynağı : www.fanatik.com.tr

  Beşiktaş tarih yazdı! Beşiktaş(BJK) puan durumu

  Beşiktaş Şampiyonlar Ligi'nde kaçıncı sırada? UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu Beşiktaş puan durumu ve fikstürü

  Beşiktaş gruptan çıkar mı, grupta 3. olabilir mi? UEFA Şampiyonlar Ligi Beşiktaş'ın gruptan çıkma olasılığı var mı, yok mu? ŞL C grubu puan durumu!

  Beşiktaş gruptan çıkar mı, grupta 3. olabilir mi? UEFA Şampiyonlar Ligi Beşiktaş'ın gruptan çıkma olasılığı var mı, yok mu? ŞL C grubu puan durumu!

  BEŞİKTAŞ, İSTANBUL (Haberler.com) - Beşiktaş ŞL gruptan çıkabilir mi merak ediliyor. Temsilcimiz Beşiktaş kaç puan alırsa grubu 3. tamamlar? Avrupa Kupaları'na gitmek için kaç puan toplaması gerekiyor? Beşiktaş gruptan çıkabilir mi? ŞL C grubu puan durumu! UEFA Şampiyonlar Ligi Beşiktaş'ın gruptan çıkma olasılığı nedir? Beşiktaş gruptan çıkabilir mi, grupta 3. olabilir mi? Şampiyonlar Ligi C grubu puan durumu! Beşiktaş'ın gruptan çıkma olasılığı yok mu? Grupta 3. olabilir mi? Şampiyonlar Ligi Beşiktaş'ın grubu puan durumu kaç? C grubu hangi takım kaç puanda?

  Temsilcimiz Beşiktaş şuana kadar grupta toplam 4 maça çıktı ve henüz puanla tanışamadı. Alınan skorlar şöyle:

  Temsilcimiz Beşiktaş'ın bugün aldığı mağlubiyetle birlikte gruptan çıkma ihtimali de zora girmiş oldu. Şimdi tüm ihtimalleri yazalım:

  - Grupta 2. ve 3. sıradaki takımlar 6'şar puanda bulunuyor. Beşiktaş'ın puanı ise şuanda 0. Eğer son 2 maçı kazanırsak ve 2. veya 3. olan takımlar son 2 hafta 0 puan alırsa bizim 3. olma ihtimalimiz artıyor.

  - Şöyle ki eğer Eğer 3. sırada bulunan S. Lizbon maçlar bitince 6 puanda kalırsa ve bizde son 2 maçı kazanıp 6 puan olursak bu durumda ikili averajla S. Lizbon önümüzde grubu bitirir. Çünkü içerde ve dışarda toplam 8-1 yenilmiştik. Haliyle S. Lizbon'un averajı daha yüksektir.

  - Eğer 2. sıradaki B. Dortmund grubu 6 puanla bitirirse ve Beşiktaş da 6 puanla bitirirse bu sefer ikili averaja bakılır. Şöyle ki ilk maçı B. Dortmund 2-1 kazanmıştı. Ama diğer maçı Beşiktaş 2 farklı şekilde kazanırsa bu durumda grubu 3. tamamlayabiliriz ve Avrupa Ligi'ne gitmiş oluruz.

  - Eğer Beşiktaş son 2 maçta 1 galibiyet-1 beraberlik, 1 galibiliyet-1 mağlubiyet, 1 beraberlik-1 beraberlik vb. yani 6 'dan düşük puan toplarsa grubu 4. yani son sırada bitirmiş olacak.

  Şampiyonlar Ligi gruplarda son 2 maç kaldı. Son maçlar kala futbol severler Beşiktaş'ın gruptan çıkma ihtimallerini merak ediyor. Öncelikle şunu belirtelim son maçlar şu şekilde oynanacak:

  Gruplara baktığımızda temsilcimiz 0 puanla 4. sırada yer alıyor. Ş Ligi'nde eğer iki takım grupları aynı puanda bitirirse ikili averaja bakılacak. Öncelikle söyleyelim, temsilcimizin maalesef gruptan 1. veya 2. çıkma ihtimali yok. Çünkü bugünkü maçı BJK kazansa bile 6'şar puanla olan rakipler birbiriyle yapıyor. Yani ikisinden birisi en kötü 1 puan alacak. Haliyle bir takım 7 puanda olacağı için Beşiktaş grupta en iyi 3. olabilir ve UEFA'ya gider.

  Kısacası temsilcimizin gruptan ilk 2 sırada çıkma ihtimali 0'dır.

  Şimdi gelelim nasıl 3. çıkabileceğimize.

  Eğer biz bugünkü maçı kazanırsak ve rakiplerden yani 6'şar puanda olan S. Lizbon ve B. Dortmund takımlarından B. Dortmund yenilirse ve son maçta biz B. Dortmun'u 1 farklı golle mağlup edersek bu durumda gruptan 3. olarak çıkarız ve UEFA Avrupa Ligi'ne katılmaya hak kazanırız. Ama dediğimiz gibi bugün Dortmund'un yenilmesi ve bizim de Ajax'ı yenmemiz lazım ki olasılıklar son maça kalsın.

  Temsilcimize başarılar diliyoruz. İnşallah gruptan 3. sırada çıkarız.

  Haberler.com - Gündem

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Beşiktaş grupta kaçıncı sırada? C grubu Beşiktaş şampiyonlar Ligi puan durumu tablosu nasıl? - Son Dakika Spor Haberleri

  Şampiyonlar Ligi puan durumu tablosu: C Grubu'nda Beşiktaş kaçıncı sırada, C Grubu puan durumu nasıl, Avrupa Ligi şansı kaldı mı? - Son Dakika Spor Haberleri

  Şampiyonlar Ligi puan durumu tablosu: C Grubu'nda Beşiktaş kaçıncı sırada, C Grubu puan durumu nasıl, Avrupa Ligi şansı kaldı mı? - Son Dakika Spor Haberleri

  1- Ajax / 9 puan

  2- Borussia Dortmund / 6 puan

  3- Sporting Lizbon / 3 puan

  4- Beşiktaş / 0 puan

  ŞAMPİYONLAR LİGİ BEŞİKTAŞ MAÇ FİKSTÜRÜ

  15 Eylül: Beşiktaş-Borussia Dortmund / 1-2

  28 Eylül: Ajax-Beşiktaş / 2-0

  19 Ekim: Beşiktaş-Sporting / 1-4

  3 Kasım: Sporting-Beşiktaş / 4-0

  24 Kasım: Beşiktaş-Ajax

  7 Aralık: Borussia Dortmund-Beşiktaş

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap