Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  bayburt milletvekili aday adayları

  1 ziyaretçi

  bayburt milletvekili aday adayları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Bayburt Ak Parti Milletvekili Aday Adayları Belli Oldu

  Bayburt Milletvekili adayları listesi - Bayburt

  Prof. Dr. Orhan Ateş AK Parti Bayburt Milletvekili Aday Adayı

  Prof. Dr. Orhan Ateş AK Parti Bayburt Milletvekili Aday Adayı

  Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcılığı görevinden istifa eden Prof. Dr. Orhan Ateş, bugün AK Parti Bayburt İl Başkanlığında adaylık başvurusunda bulundu. 

  Parti binasında AK Parti Bayburt İl Başkanı Hacı Ali Polat, Merkez İlçe Başkanı Resul Kaya ve yöneticilerin de yer aldığı başvuruda açıklamada bulunan Prof. Dr. Orhan Ateş, "Bu büyük davanın bir neferi olarak devletimize ve güzel şehrimiz Bayburt’umuza hizmet etmek niyeti ile 20 yıldır milletimizin hizmetkarı olan AK Parti’mizden milletvekilliği aday adaylığı müracaatımı bugün itibariyle yapmış bulunmaktayım" dedi. 

  Orhan Ateş, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

  "Bizler büyük bir millet olarak son iki asırdır önemli bir mücadele veriyoruz, kendi milli destanımızı hep birlikte yazmaya çalışıyoruz.

  Son çeyrek asırdır, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde daha büyük, daha güçlü ve daha cesur adımlarla millet olarak geleceğe yürüyoruz.

  Bu gayretlerin neticesinde, devletimiz ve necip milletimiz dünya liderliği yolunda kararlı ve süratli bir şekilde ilerlemektedir. Birçok alandaki milli şahlanış Türk devletini öncü ve dirayetli bir pozisyona getirmiş ve bölgesel güç yapmıştır.

  Bölgesel güç haline gelen ülkemizin vermiş olduğu bu kutsal mücadelede bizler de Bayburt olarak her daim devletimizin yanında en güçlü şekilde yer alarak, bu mücadelenin sembol şehri haline geldik.

  Sizlerin teveccühü, Rabbimin takdiri ile 2023 seçimi bu kutlu yürüyüşün ve iradenin dinamizmini artırarak, bu asrı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliği ve Cumhur İttifakı'nın iktidarı ile ‘’Türkiye Yüzyılı’’ haline getirecektir. Ülkemiz için son derece önemli olan bu süreçte biz Bayburtlular olarak şahlanış mücadelesinin mimarı ve aktörü olarak hep birlikte tarih sahnesinde güçlü bir şekilde yer alacağımıza yürekten inanıyorum.

  Bu büyük davanın bir neferi olarak devletimize ve güzel şehrimiz Bayburt’umuza hizmet etmek niyeti ile 20 yıldır milletimizin hizmetkarı olan AK Parti’mizden milletvekilliği aday adaylığı müracaatımı bugün itibariyle yapmış bulunmaktayım.

  Desteklerinizi bekler, saygılar sunarım."

  Yazı kaynağı : www.bayburtpostasi.com.tr

  Bayburt AK Parti'den ilk aday adayı Nurettin Memiş - Bayburt Haber,Bayburtgazetesi

  Bayburt AK Parti'den ilk aday adayı Nurettin Memiş - Bayburt Haber,Bayburtgazetesi

  Bayburt AK Parti İl Başkanlığına ilk başvuruyu Nurettin Memiş yaptı. Mevcut yönetim kurulunda iken görevinden istifa ederek adaylık başvurusunda bulunan iş insanı Nurettin Memiş AK Parti Bayburt Milletvekili aday adayı oldu.  

  AK Parti Bayburt İl Başkanı Hacı Ali Polat, Merkez İlçe Başkanı Resul Kaya'nın da bulunduğu parti binasında başvurusunu yapan Memiş, şu açıklamayı yaptı: "Seçim sürecine girdiğimiz bu günlerde bizler de memleketimize ve milletimize hizmet etmek ve üzerimize düşen görevleri layıkıyla yapmak için AK Parti Bayburt Milletvekilliği için adaylık başvurumu yapmış bulunuyorum.

  Yıllardır ülkemize ve ilimize güzel hizmetlerde bulunan ve bu kutlu davanın bir neferi olarak Bayburt’umuzda kutuplaşmadan uzak, el ele, gönül gönüle birlik beraberlik içerisinde güzel hizmetlerde bulunmaya talip olduğumuzu ifade etmek istiyorum.

  Bayburt’umuzun Ak davasında görev alan, memleketimize hizmet eden başta bakanlarımız Ülkü Güney, Naci Ağbal, Vedat Bilgin, Merkez Bankası Başkanımız Şahap Kavcıoğlu, Milletvekillerimiz Fetani Battal, Bünyamin Özbek, belediye başkanlarımız, il başkanlarımız ve il yönetiminde görev almış tüm büyüklerimiz ve kardeşlerimize bugüne kadar olan hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, bu kutlu yürüyüşte memleketimize güzel hizmetlerde bulunmuş tüm büyüklerimizin izinde ortak akıl ve irade ile birlik beraberlik içerisinde güzel ilimize hizmette bulunacağız.

  Tarım ve hayvancılık şehri olan Bayburt’umuzda yönetim kurulu başkanlığını yaptığım Memişoğulları ve Celalağa Tarım firmalarımızla bu sektöre emek veren bir kardeşiniz olarak önümüzdeki yıllarda partner firmalarımızla şehrimize yüzlerce kişiye istihdam sağlayacak yatırımlar yapacağız. Bayburt’umuzda tarım ve hayvancılık politikalarında çok daha büyük, daha modern, daha verimli bir hale getirmek için plan ve projeler üretmeye devam ediyoruz.

  Bizlere verilecek her türlü görevde halkımızın hizmetinde ilimizin kalkınması için tüm kurum ve vatandaşlarımızla organize bir şekilde çalışacağız.  Yıllardır bu memleketin dağında taşında ayak izleri olan bir arkadaşınız ve diyanet camiasında görev yapmış bir kardeşiniz olarak; ilimizde hizmet veren cemaat, cemiyet, dernek, vakıf, sivil toplum kuruluşları ile ilimize katkı sunan tüm oluşumları destekleyerek, ortak akıl ve ortak iradede birleşerek ilimize hizmet ederek ve güzel şehrimizi hep beraber daha güzel yarınlara taşıyacağız.

  Ben Nurettin Memiş olarak azim ve kararlılıkla bu memlekete katkı sunmaya hazır olduğumu belirterek, memleketimizi kalkındırmak için liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Ak davanın bir neferi olarak çıktımız bu kutlu yürüyüşte tüm hemşehrilerimizin desteğini ve duasını bekliyorum."

  Yazı kaynağı : www.bayburtgundem.com

  Bayburt AK Parti aday adayları açıklandı

  Bayburt AK Parti aday adayları açıklandı

  AK Parti'den milletvekili aday adayı olmak için başvuru yapılması gereken süre bu akşam 19.00'da sona erdi. 26 Nisan’da sona eren kamuda görev yapan isimlerin aday adaylıklarını açıklamalarından sonra iktidar partisinde aday adayları netleşti. AK Parti Bayburt İl Teşkilatı tarafından yapılan açıklamada, 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için 10 ismin milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulunduğu kaydedildi. Bayburt AK Parti Milletvekilliği için başvuruda bulunan aday adayları, Cengiz Karakaşoğlu, Coşkun Yıldırım, Erol Koral, Fetani Battal, Hakan Kobal, Kenan Yavuz, Mustafa Akbaş, Nurettin Memiş, Şahap Kavcıoğlu ve Temel Peker oldu. Öte yandan AK Parti Bayburt milletvekili kesin adayı YSK'nın belirlediği takvime göre, 21 Mayıs tarihi saat 17.00’ye kadar açıklanacak.
   

  1- Cengiz KARAKAŞOĞLU

  2- Coşkun YILDIRIM

  3- Erol KORAL

  4- Fetani BATTAL

  5- Hakan KOBAL

  6- Kenan YAVUZ

  7- Mustafa AKBAŞ

  8- Nurettin MEMİŞ

  9- Şahap KAVCIOĞLU

  10- Temel PEKER

  Yazı kaynağı : www.bayburtgundem.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap