Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  bayan azdırıcı damla en iyisi hangisi

  1 ziyaretçi

  bayan azdırıcı damla en iyisi hangisi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  En etkili Bayan Azdırıcı Damlalar Hangileri ?

  En Etkili Bayan Azdırıcı Damlalar hangileri yüzlerce damla arasından sizler için en etkili üç damlayı seçtik. Birinci olarak önereceğimiz cinsel istek arttırıcı bayan uyarıcı damla Eros For You kırmızı kutusu ile dikkatimizi çekti. Eros Damla 45 cc büyük şişesi ile kullanıcılara 20 kez kullanım imkanı sunuyor. Fiyatı ise diğer damlalara göre en uygun fiyata sahip bir ürün. Kullananların yüzde seksenin memnun olduğu damlayı bir bardak içeceğe 5-6 damla damlatmanız yeterli oluyor. Eğer sizde cinsel isteksizlik gibi sorunlar yaşıyorsanız bu damlalar imdadınıza yetişiyor. İkinci incelediğimiz damlamız ise Effect Gold Bayan uyarıcı damla Eros Damla ya göre bir tık daha pahalı olan damlasının kullanımı diğer tüm damlalar ile aynı fiyatına göre biraz daha erken etki süresine sahip bir damla. Sizlere en çok önereceğimiz damlamızı ise en sona bıraktık. Zexx bayan uyarıcı aşk damlası 50cc lik büyük şişesi ile sizleri karşılayan bu damla diğer damlalara göre en erken etki süresine sahip fiyat olarak da diğerlerinden çok daha pahalı damlayı işini şansa bırakmak istemeyenler tarafından tercih edilmelidir.

  Eros Bayan Uyarıcı Damla  

  Effect Bayan Uyarıcı Damla

  Zexx Damla

  Nasıl Sipariş Verebilirim ?

  Yazı kaynağı : azdiriciparfum.org

  en iyi bayan azdırıcı damla hangisi in 2021 | Fashion, Women, Camisole top

  bayan azdırıcı damla

  Bayan Azdırıcı Kullananların Yorumları

  Bayan Azdırıcı Kullananların Yorumları

  Elif Hanım İstanbul: Eşimle uzun bir süre önce cinsel hayatımızın aksamasından dolayı doktora gitmiştik. Doğum yaptıktan sonra cinsel uyarılarımın zayıfladığını ve bunun sonucunda östrojen hormonlarımın cinsel ilişki istemem için zayıf kaldığını söyledi. Çözüm olarak Golden Lovita bayan azdırıcı damlayı önerdi. Her gün akşam içeceğime 7 damla ilacını koyup içmemi tavsiye etti. Bu sayede kısa bir süre içerisinde tekrardan cinsel arzularımın gençlik yıllarımda ki gibi olacağını belirtti. İlk başta bu tarz ürünlere inanmıyordum fakat eczanelerde satılan bayan azdırıcılar arasında olunca denemekten zarar gelmeyeceğini düşündüm. 3 gündür hekimin bana söylemiş olduğu talimatlara uyararak ürünü kullanmaya başladım. Bugün itibariyle içimde cinsel anlamda kıpırtılar olmaya başladı. Eşimle ile de biraz ön sevişme yaptığım zaman kimseye karşı koyamayacak şekilde azgınlık hissiyatı oluşuyor. Gerçekten etkili bir ürün kesinlikle tavsiye ederim. Not: Soyadım gizli kalsın.

  Ahmet Bekir Aktaş: Yıllardır hayaliyle yaşadığım bir kız arkadaşım vardı fakat hiç bir zaman onunla aynı evin içerisine dahi giremiyordum. Bir güngoogle da bayan azdırıcı damla diye bir ürüne rastladım. Kullanıcı yorumlarına baktığım zaman herkes ürünün işe yaradığından bahsetmiş. Hatta bir kaç kişi de hiç tanımadığı bayanları bile azdırıcı damla sayesinde becerdiklerini söylüyorlardı. Bir gün üründen bende sipariş verme kararı alarak müşteri hizmetleri ile görüştüm. Gizli kargo ile adresime göndereceklerini söylediler ve siparişi geçtim. Kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kız arkadaşımda Golden lovita damlayı denemek için harekete geçtim. İlk önce sahil boyunda araba içerisinde otururken orada ürünü kullanmak aklıma geldi. Seyyar çaycılardan aldığım içeceğin içerisinde 7 kere ilacı damlattım. Kısa bir süre içerisinde kızın yüzünde hafif kızarmalar meydana gelirken, göğüslerinde kabarmalar olduğunu hissettim.

  Ahmet Bekir Aktaş Beyin Yorumunun Devamı: O esnada aklıma direk bayan azdırıcı damlanın etkisinin başladığı fark ettim. Fırsattan istifade etmek için elimi kızın alnına koyarak ateşinin çıktığını söyledim. O da; evet kendimi çok kötü hissediyorum ben dinlenmek uyumak istiyorum bahanesini sundu. İstersen eve geçelim dediğimde çok iyi olur valla diyerek karşılık verdi. Hiç vakit kaybetmeden hızlıca eve geçtik ve farklı kanepelere uzandık. Aklıma bir anda ilacın etkisinin geçebileceği geldiğinden dolayı direk kızın yanına geçtim ve onunla beraber uyumak istediğimi söyledim. İnanır mısınız hiç bir şekilde hayır demedi, naz bile yapmadı. Çünkü Golden lovita damla sayesinde aşırı bir azgınlık hissiyatı olduğunu biliyordum. Yakın temaslara başlayınca artık dudağına yapışmaktan başka bir çarem kalmadı. Uzun bir süre öpüştükten sonra kendisi ilişkiye girmek istediğini ve çok fena şekilde azdığını söyledi. Sonrasında zaten hayalini kurduğum o cinsel birleşme meydana gelmişti ve ikimizde defalarca orgazm olmuştuk. O gün bu gündür artık kendisi için herhangi bir bayan azdırıcı ilaç kullanmama gerek kalmadı.

  Murat Sapanca / İzmir: Kadınlar için kullanılabilecek en iyi azdırıcı damla Golden Lovitadır. Bu zamana kadar İnternet üzerinden ve eczanelerden aldığım damlaların (spanish fly, womanizer, 365 drops, akanze) hiç birinden istediğim etkiyi göremedim. Ürünler hakkında kötü yorum yapmak istemiyorum fakat bakire bir kızı azdırmak için yeterli değildi. Bir yandan da sürekli olarak araştırma içerisinde olduğum için kadın azdırma teknikleri ile ilgili de bir çok makale okumuşluğum var idi. Yazarların söylediklerini uyguladığımız takdirde emin olun bayan azdırıcı damlalar %100 işe yarıyor.

  Yazı kaynağı : medium.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap