Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  batman vali yardımcısı ibrahim güneş kimdir

  1 ziyaretçi

  batman vali yardımcısı ibrahim güneş kimdir bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Suruç Kaymakamlığına İbrahim Güneş Atandı

  Suruç Kaymakamlığına İbrahim Güneş Atandı

   1987 yılında Adıyaman’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Malatya’da tamamladı. 2012 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünden mezun oldu.

  2014-2015 yılları arasında Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığında Vergi Müfettiş Yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra 2015 yılı Eylül ayında İçişleri Bakanlığı tarafından Tekirdağ Kaymakam Adayı Olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine atandı.

  Tekirdağ Valiliğinde İl stajını, Yalova Armutlu ve Afyonkarahisar Dinar İlçelerinde Kaymakam Refikliği stajını, Mülkiye Teftiş Kurulu Başkanlığında ise Teftiş stajını tamamladıktan sonra sırasıyla  Kırklareli Kofçaz, Balıkesir İvrindi ve Muğla Kavaklıdere İlçelerinde Kaymakam  vekilliği görevini  yürüttü. 8 ay süreyle İngiltere’nin Liverpool kentinde Liverpool Üniversitesinde yabancı dil eğitimi aldı ve Birleşik Krallığın idari sistemi üzerine bir dizi çalışmalar yaparak yurtdışı stajını tamamladı. 

  27.12.2018 tarih ve 30638 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Mülki Amirleri Atamalarına ilişkin 2018/261 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile Bilecik/ Gölpazarı Kaymakamı olarak atandı.

  13 Temmuz 2020 tarih ve 31185 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Mülki Amirleri Atamalarına ilişkin 2020/362 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile Andırın Kaymakamı olarak atandı. Buradan da Batman Vali Yardımcısı olarak atanmıştı.

  Andırın Kaymakamlığına atanan İbrahim GÜNEŞ iyi derecede İngilizce bilmektedir.

  Yazı kaynağı : www.urfadasin.com

  Suruç Kaymakamı görevden alındı! İşte yerine atanan isim...

  Suruç Kaymakamı görevden alındı! İşte yerine atanan isim...

  ŞANLIURFA- Suruç Kaymakamı ve Suruç Belediye Başkan Vekili Kenan Aktaş ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

  Kaymakam Aktaş görevinden alındı ve Sakarya Pamukova Kaymakamlığı görevine atandı.

  Aktaş'tan boşalan koltuğa ise atanan isim belli oldu. Suruç Kaymakamlığı görevine Batman Vali Yardımcısı İbrahim Güneş atandı.

  BİHA

  (İbrahim Güneş)

  Yazı kaynağı : www.ajansurfa.com

  İbrahim Güneş

  İbrahim Güneş (d. 1975, Niğde), Türk gazeteci, haber sunucusu.[1] 1975 Güllüce, Niğde doğumludur. 1997 yılında Ulusal Basın Ajansı’nda gazeteciliğe başladı. 1998-2008 yılları arasında Tv8 haber merkezinde çalıştı. 2008 yılının başında Atv’ye transfer oldu.

  Hilal Ergenekon ile birlikte uzun zamandır sundukları Atv’de yayınlanan sabah kuşağı haber programı Kahvaltı Haberleri programındaki görevlerine[2] 10 Mayıs 2013'te canlı yayında söyledikleri sözleri nedeniyle son verilmiştir.[3]

  Atv'den ayrıldıktan sonra Tv8'de Erkan Tan ile Tan Vakti adlı kahvaltı haberlerinde editörlük yaptı.[4] Acun Ilıcalı'nın Tv8'i satın almasından sonra kanal da haber programlarının bulunmasını istemediğini açıklamasının ardından İbrahim Güneş, TGRT Haber kanalıyla anlaşarak 9 Aralık 2013'ten itibaren sabah saat 06.00-09.00 saatleri arasında Yenigün adlı haber kuşağında sunuculuk yapmaktadır.[5][6] Eylül 2014 tarihinden beri TGRT Haber Koordinatörü olarak yürüttüğü görevinden 6 Ocak 2015'te istifa etmiştir. 7 Ocak 2015 tarihinde 24 haber merkezine creative editör olarak transfer olmuştur. Halen bu görevi yürütmektedir. Sunduğu Doğrusu Ne? adlı programla 2019 yılında İstanbul Gelişim Üniversitesi tarafından verilen 8. Medya Ödülleri'nde "En İyi Haber Programı" ödülünü almıştır.[7]

  Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]

  Yazı kaynağı : tr.wikipedia.org

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap