Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  batman arkham origins türkçe yama steam

  1 ziyaretçi

  batman arkham origins türkçe yama steam bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Batman: Arkham Origins Türkçe Yama

  Batman: Arkham Origins Türkçe Yama

  Batman: Arkham Origins oyunu için Türkçe yama.

  Kurulum

  Kurulum sihirbazı yardımıyla kurulumu yapabilirsiniz.

  Çevirmen Notu

  Size nasıl destek olabilirim mi diyorsunuz?

  Öncelikle bize yazacağınız bir teşekkür mesajı, ve arkadaşlarına edeceğiniz bir tavsiye yeter. Fakat bunun yeterli olmadığını düşünüyorsanız, site giderlerimizi karşılamak adına aşağıdaki banka hesabına istediğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz.

  AZAD AKBALOĞLU

  Enpara.com

  TR51 0011 1000 0000 0051 4514 94

  Kaynak

  Ekran Görüntüleri

  Batman: Arkham Origins Türkçe Yama 1. Ekran Görüntüsü
  Batman: Arkham Origins Türkçe Yama 2. Ekran Görüntüsü
  Batman: Arkham Origins Türkçe Yama 3. Ekran Görüntüsü

  Yazı kaynağı : turkce-yama.com

  Batman: Arkham Origins Türkçe Yama

  Batman Arkham Origins Türkçe Yama Kurulum : Batman Türkçe Yama Rar içerisindeki kurulum dosyasını oyunun kurulu olduğu yere atarak batman oyununu Türkçe yama halinde oynayabilirsiniz.

  Batman: Arkham Origins Türkçe Yama Boyutu : 396,19 KB

  Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1KpfV6-vbLw3wpUyxdnQuqcYIRwrqdYul/view?usp=sharing

  Kaynak : Tekno Forza
  Yama Oranı : 90

  Batman: Arkham Origins Anlatım

  Hikaye bakımından Batman: Arkham serisinin başını çeken oyun olduğunu net bir şekilde söyleyebilirim. Fakat diğer oyunlarındaki atmosferi, heyecanı, zevki, oynanışı ben pek hissedemedim. Belki benle alakalıdır bilmiyorum fakat diğer oyunlarında daha çok zevk aldığımı söylemeliyim. Biraz da oyundan bahsetmek gerekirse;

  Batman: Arkham Origins grafikleri gerçekten çok tatlıydı. Benim çok hoşuma gitti gerçekten. Oyunun grafikleri atmosferiyle uyumlu olmuş bence. Oynanış olarak ta gayet yeterliydi benim için. Ama daha iyi olabilir miydi derseniz kesinlikle olabilirdi. Hikayesi zaten diğer Batman serilerinden daha iyi olduğunu söylemiştim. Oynarken neredeyse hiç sıkılmadığımı söylemeliyim. Oturup başına 5 – 6 saat hiç kalkmadan oynuyordum en son. Zaten 2 veya 3 günde bitirmiştim oyunu. Ama ingilizceniz zayıfsa oyunun hikayesini anlamayabilirsiniz. Maalesef Türkçe dil desteği bulunmuyor oyunda. O yüzden Batman: Arkham Origins Türkçe yama kullanmanızı kesinlikle tavsiye ederim ingilizceniz yetersiz ise. Hikayeyi anlamadıktan sonra zaten oyunu oynamanızın pek bir önemi yok bence.

  Oyun gayet güzeldi bence. Zamanında bende çok eleştiri alan bir oyun olduğu için oynamaktan bir süre çekindiğimi söylemeliyim. Fakat denilen kadar da kötü olmadığını net bir şekilde söyleyebilirim. Sadece ufak tefek hataları bulunduğu için oyuna demediklerini bırakmayan çok insanlar vardı. Ben ilk önce youtubeden biraz izleyip o kadar kötü olmadığını görünce kendimde satın alıp oynayarak deneyimlemek istedim ve iyi ki de öyle yapmışım. Düşünülenin aksine gayet tatlı bir oyun olmuş açıkçası. Siz de oynamayı düşünüyorsanız kesinlikle daha fazla vakit kaybetmemenizi tavsiye ederim. Batman: Arkham Origins’i kötüleyen arkadaşlara sesleniyorum derdiniz ne arkadaş sizin bu oyunla ne alıp veremediğiniz var. 3 – 5 tane hatası var diye bu kadar kötülemenize ne gerek vardı.

  Neyse arkadaşlar siz boş laflara daha fazla itimat etmeyin. Alın oynayın pişman olmazsınız. Şimdiden oynayacak herkese iyi oyunlar dilerim.

  Yazı kaynağı : www.menduh.com

  Batman: Arkham Origins Türkçe Yama » Buyurindir - Full Programlar İndir - Oyun - Torrent İndir - Tek Link

  Arkham Origins'e Türkçe Yama Geliyor - ShiftDelete.Net

  Batman: Arkham Asylum ile Batman: Arkham City‘i geliştiren Rocksteady Studios‘un aksine 2013 sonunda farklı bir geliştirici firma olan Warner Bros. Games Montreal‘ın geliştirdiği Batman: Arkham Origins, çıktığı dönem birçok eleştirilerin ve tartışmaların sahibi olmuştu.

  Batman: Arkham Origins’in eleştirileri gibi ne yazık ki Türkçe yama çalışması da beklenildiği gibi gitmemişti. OyunÇeviri‘nin 1.5 – 2 sene öncesinde başlattığı bu Türkçe yama çalışması da birçok sebeplerden ötürü iptal edilmişti.

  Daha önce TechnoGame‘in Grand Theft Auto V projesi başta olmak üzere OyunÇeviri‘nin L.A Noire ve Call of Duty: Modern Warfare 3 gibi oyunlarda çevirmenlik yapan Kaan Karaaslan, Batman: Arkham Origins‘in Türkçe yama projesine el atmış durumda ve Türkçe yamanın sonuna yaklaştı.

  15-11/20/2013_batman_arkham_origins-hd.jpg

  Türkçe yama, hem ana oyunu, hem de oyunun DLC‘lerini kapsamaktadır. Genel yüzde %80 olarak belirlenen oyunun tüm DLC‘leri Türkçeleştirilmiş, geriye sadece ana oyunun çevirileri kalmıştır. Bu çevirilerin ise kısa zamanda tamamlanıp arap saçına dönen Batman: Arkham Origins projesinin Türkçe yamasının tamamlanması planlanıyor.

  Türkçe yama ile ilgili detaylı bilgiye forumumuzdaki bu konudan ulaşabilir ve Türkçe yama ile ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz.

  Batman: Arkham Origins‘in Türkçe yaması tamamlandıktan sonra duruma göre Batman: Arkham Knight‘ın Türkçe yama çalışmasının başlatılması planlanıyor.

  :: Batman: Arkham Origins’i Türkçe olarak oynayacak mısınız?

  Yazı kaynağı : shiftdelete.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap