Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  batman 500 yataklı hastane nerede yapılacak

  1 ziyaretçi

  batman 500 yataklı hastane nerede yapılacak bilgi90'dan bulabilirsiniz

  BATMAN'IN YENİ HASTANESİ 4 KATTAN OLUŞACAK

  BATMAN'IN YENİ HASTANESİ 4 KATTAN OLUŞACAK

  AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir Sağlık Bakanlığı yetkilileri ile gerçekleştirilen toplantıda 500 Yataklı Yeni Batman Devlet Hastanesi çalışmaları ile ilgili bilgi aldı. Sağlık Bakanlığında gerçekleştirilen toplantıya hastane projesini hazırlayan firma yetkilileri, Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü yetkilileri ve Batman İl Sağlık Müdürü M.Hakan Pamukçu da katıldı.

  Milletvekili Özdemir yaptığı açıklamada, hastane projesinin 15-20 Mayıs gibi bitirileceğini ve hemen akabinde yapım ihalesi sürecinin başlayacağını belirterek, 500 Yataklı Yeni Batman Devlet Hastanesinin temelinin bu yıl içerisinde atılmasının planlandığını ifade etti. 100 bin m² alan üzerine inşa edilecek olan yeni hastanenin Bodrum+Zemin+4 Kat şeklinde, yatay mimariye uygun olarak yapılacağını belirten Özdemir, 500 Yataklı Yeni Batman Devlet Hastanesinin “Şehir Hastanesi” konseptinde olacağını açıkladı. 

  200 poliklinik odası, 200 tek kişilik oda, 70 çift kişilik oda, 30 palyatif yoğun bakım, 40 diyaliz, 25 psikiyatri servisi, kreş ve mescitin de yer alacağı hastanenin yapımına bir an önce başlanması için kurumlar nezdinde girişimlerinin devam edeceğini belirten Özdemir, “bu eseri en hızlı şekilde Batman’ımıza kazandırmak için bütün aşamalarını takip edeceğimizi Batmanlı hemşehrilerimin dikkatine sunarım” dedi.

  Yazı kaynağı : batmangazetesi.com.tr

  ..VE 1 KASIM’DA İHALEYE ÇIKIYOR

  ..VE 1 KASIM’DA İHALEYE ÇIKIYOR

  İHALE TARİHİ BELİRLENDİ
  Batman’ın uzun süredir gündemindeki 500 yataklı şehir hastanesinin yapım ihalesi netleşti. Ak Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada ihalenin 1 Kasım’da yapılacağını duyurarak, “Batmanımıza hayırlı olsun” dedi. Geçen ay Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Malazgirt programına katılan Vali Hulusi Şahin de hastaneyle ilgili son süreci kamuoyuna duyurmuştu. Ak Parti İl Başkanı Akif Gür ise yeni hastane ihalesinin 1 Kasım’da yapılmasının kesinleştiğini belirterek; “20 Eylül’de ihaleye çıkmasını bekliyorduk. Yine de 1 Kasım’da netleşmesinden büyük sevinç duyduk” dedi.

  ÇAĞDAŞ GÜNDEMDE TUTTU
  Batman’ın ilk günlük gazetesi Çağdaş, şehir için büyük önem arz eden 500 yataklı hastanenin gerçekleşmesi süreci de en yakından takip eden yayın organıydı. Güney Çevre yolunda Ermi ile Petrolkent mahallesi arasındaki 120 dönümlük alana yapılması kararlaştırılan 500 yataklı hastane yatay mimari olacak. Öte yandan hastanenin ihalesinin kesinleşmesiyle dün Sağlık İl Müdürü Dr. Hakan Pamukçu’nun da Ankara’ya gittiği öğrenildi. (Haber Merkezi)

  Yazı kaynağı : www.batmancagdas.com

  Batman’a 300 milyon liralık 500 yataklı hastane yapılacak

  CEVAP VEREN OLACAK MI!...

  Batman'da 810 yatak kapasiteli hastane hizmet için gün sayıyor

  Batman'da 810 yatak kapasiteli hastane hizmet için gün sayıyor

  Tarihçe

  Gizlilik ve çerez

  Aydınlatma politikası

  Podcast

  Dosyalar

  Covid-19 Tablo

  Covid-19 Aşı

  Yayın ilkeleri

  Künye

  Sosyal medya

  Basın odası

  Yazı kaynağı : www.aa.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap