Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  bankkart mobil bankacılık şifre alma

  1 ziyaretçi

  bankkart mobil bankacılık şifre alma bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Sıkça Sorulan Sorular

  Sıkça Sorulan Sorular

  Öncelikle kartınız ile bir kez ATM’lerimize şifreli giriş yapmanız veya POS ile şifreli temaslı bir alışveriş işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Unutmayınız yapacağınız bu işlem kartınızın banka kartı uygulaması ile gerçekleşecektir. Kartınızın banka kartı özelliği ile yapacağınız bu işlemden sonra otomatik olarak kartınızın kredi kartı özelliği açılacaktır. Artık kartınızı ATM veya POS’lara taktığınızda işlem yapmak istediğiniz uygulama(Banka Kartı ve Kredi kartı) sizin seçiminize sunulacaktır. Mağazalarda POS ile yapılan ödeme işlemi anında görevli kasiyerlere işlem yapılması istediğiniz özelliği seçmesini hatırlatmayı unutmayınız.

  E-ticaret işlemlerinde ise kartınızın hangi uygulaması ile işlem yapmak istiyorsanız ilgili kart numarası, Son Kullanma Tarihi bilgisi ve CVV bilgisi ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

  Bankkart’ınızın temassız özelliği ise, kartınızın kredi kartı özelliğinin açılmasından sonra artık kredi kartı limitinizden gerçekleşecektir. Daha önce kartınızın çipine temassız işlemlerde kullanmak üzere yüklediğiniz bir bakiye var ise, ATM’lerimiz aracılığıyla banka kartı özelliği menüsüne girerek bu bakiyeyi hesabınıza iade edebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.bankkart.com.tr

  Bankkart Mobil

  Bankkart Mobil

  Ziraat Bankası Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri (Bankkart) 2023

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap