Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  balıkesir denize sıfır oteller

  1 ziyaretçi

  balıkesir denize sıfır oteller bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Balıkesir Otelleri

  Balıkesir Otelleri

  Tatil Planınızda Değişiklik Mi Oldu? Sorun Değil, Çünkü Jolly’ nin Fırsat Kampanyası İptal Güvence Paketi ile Değişiklik ve İptal Haklarınız Güvende.

  Fırsat Kampanyası İptal Güvence Paketi ile tesise giriş gününe 72 saat kalaya kadar koşulsuz ve ulaşım bedeli hariç %100 kesintisiz olarak rezervasyonlarınızı iptal edebilirsiniz.

  Fırsat Kampanyası İptal Güvence Paketi, tatilinizi güvence altına alır ve son anda çıkan aksiliklerden dolayı tatili planınızı değiştirmenize veya iptal etmenize olanak tanır. Fırsat Kampanyası İptal Güvence Paketi ile ulaşım bedeli hariç %100 kesintisiz iptal hakkına sahip olur ve tatilinizin iadesini alabilirsiniz.

  İptal Güvence Paketi (“İPG”) Bilgilendirme

  1- İPG;yurtiçi otel konaklamaları için yapılan, minimum 1, maksimum 14 gecelik ve   28/03/2022-31/10/2022 tarihleri arasında konaklayacak  rezervasyonlar için geçerli olacaktır. Rezervasyonlarında giriş tarihinden en az 10 gün önce yapılmış olan şartı aranacaktır.

  2- İPG satın alan tüketiciler tesise giriş tarihine 72 saat kalana kadar işbu İPG koşullarına uygun olarak ve kesinti yapılmadan rezervasyonlarını iptal edebilirler.

  3- İPG aynı ürün üzerinde talep edilen tarih ya da isim değişikliklerini kapsamamaktadır. Değişiklik taleplerinde var olan İPG kapsamında iptal edilir, talep edilen yeni tarih, ürün ya da isimler için günün koşullarından yeni rezervasyon açılarak işlem yapılır.

  4- İPG rezervasyon tarihinden i baren 7 gün içinde ücre karşılığında sunulmaktadır. 8. gün ve sonrası için İPG alınamaz.


  5- İptal talebine karşılık yapılacak olan iadelerde tahsil edilen İPG tutarı iade edilemez ya da sunulan İPG iptal edilemez.

  6-  Otel konaklaması ile birlikte yapılan (promosyon ve ekonomi sınıfı dahil) tüm havayolu bilet rezervasyonları İPG kapsamı dışında olup ilgili havayolu firmasının iptal koşulları ve uygulamaları geçerlidir. İPG ücretlendirmesinde uçak ve/ veya otobüs ulaşım tutarı hariç konaklama ve/veya diğer hizmetler tutarı baz alınarak İPG ücreti tahsil edilir.

  7- İPG uygulaması yalnızca, 2022 yılı için belirlenen kampanyalı ve belirli yurtiçi tesislerde yapılacak otel konaklamaları için geçerlidir. İPG kapsamı dışındaki otel konaklama rezervasyonları için ilgili sözleşmedeki iptal koşulları geçerli olacaktır.

  8- İPG uygulaması yurtdışı otel konaklaması/seyahat rezervasyonlarını kapsamamaktadır. Yurtdışı otel konaklamasında/seyahat uygulamalarında Yurtdışı Seyahat Güvence Paketi satın alındığı takdirde bu ürünün kendisine ait olan teminat kapsamları geçerli olacaktır.

  9- 2022 yılı İPG bedelleri yurtiçi otel konaklama rezervasyon tutarının yüzde 1’ini kapsayacak şekildedir.

  10- Salgın hastalık İPG kapsamına dahildir.

  11- Her tesisin kendine ait iptal politikası farklılık göstermektedir. "IPG" satın alınan rezervasyonlarda 72 saate kadar iptal hakkı tanınmaktadır. İPG seçili ürünlerde geçerlidir.

  12- Aşağıdaki hal ve koşullar Fırsat Kampanyası İptal Güvence Paketi kapsamı dışında tutulacaktır:

  a. Tesise giriş tarihine 72 saat ve daha az kalan sürelerde yapılan iptaller;

  b. Müşteri tarafından rezervasyon ücreti tesise giriş tarihinden 72 saat öncesine kadar ödenmemiş olan işlemler;

  c. Ulaşım ve transfer ücretleri;

  d. Otelin Jolly’ye, rezervasyon iptalinden kaynaklanan no-show belgesinin ve müşteriye ücret iadesinin Jolly tarafından yapıldığının belgelenmediği ya da eksik iade yapılan durumlar;

  e. Rezervasyon değişiklikleri ve değişiklikten kaynaklanan farklar;

  f.  14 geceden fazla yapılan rezervasyonlar;

  g. tesise giriş tarihinden en az 10 gün önce yapılmamış olan rezervasyonlar;

  h. Savaş, iç savaş, savaş benzeri olaylar, iç ayaklanmalar, kötü niyetli hareketler, politik riskler, nükleer enerji veya diğer iyonlaştırıcı radyasyon, grevler ve diğer endüstriyel eylem biçimleri, el koyma, terör ve bir doğal afetle ilgili olaylar nedeniyle meydana gelen zarar ve hasarlar.


  Yazı kaynağı : www.jollytur.com

  Balıkesir Denize Sıfır Oteller - En uygun tatil fiyatları tatilvitrini.com'da

  Balıkesir Bölgesi

  Cennetin kapısının diğer adıdır Balıkesir...

  Balıkesir çevresinde arkeolojik araştırmalar sonucu en eski insan yerleşiminin M.Ö. 3000 yıllarına kadar uzandığını göstermektedir. Tarihin ilk destancısı Homeros vermiştir Kaz dağlarına ismini Bin pınarlı İda demiştir. Ve önemli bir hikâyesi vardır bu şehrin;

  Mitolojide tanrılar şölenine çağrılmayan Nifak tanrıçası Elis içerlerde altın bir elmanın üzerine en güzel yazarak şölen sofrasına fırlatır. Aralarında en güzelin kim olduğuna karar veremeyen 3 tanrıça Afrodit, Athena ve Hera en büyük Tanrı Zeus’ a başvurarak elmayı en güzele vermesini isterler. Zeus bu durumdan kurtulmak için kararı bir kral oğlu olan ve İda dağında çobanlık yapan Paris’e bırakır. Tanrıçalar dağında gezerek Paris’ e vaatlerde bulunurlar. Hera Asya Krallığını, Athena sonsuz akıl ve başarıyı, Afrodit dünyanın en güzel kadını olan Spartalı Helena’nın aşkını vadeder. Paris Afrodit’ i yani aşkı seçer. Dünyanın ilk güzellik yarışmasıyla başlayan Balıkesir, Truva savaşlarında acı sonları yaşamıştır.

  Bir yüzü Kazdağlarına bir yüzü Erdemit körfezine bakan Altınoluk Köyü ise denizi ve doğasıyla en çok ilgi gören tatil yerlerinden birisidir. Bölgede ki harap Rum konakları onarılarak eski görkemlerine kavuşturulmuştur.

  Ayvalık, göz alabildiğine kumsalları, güneşi, pırıl pırıl denizi ve deniziyle bütünleşmiş yeşili, tepeleri ovaları ve koyları ile bir doğa harikası. İyi bir ev sahibi olan Ayvalık’ta içecek kadar temiz denize sahip sahili, el değmemiş eşsiz güzelliği ile doğanın bin bir renge büründüğü bu şirin şehirde gürültüden uzaklaşıp arınmak mümkün.

  Yörenin çevreci hassasiyetinden dolayı ekolojik tarımla yetiştirilen ürünler yemekler zeytin ve zeytin yağları sofradan hiç eksik olmaz. Su ise tanrılar veya tanrıçalar dağından gelir.

  Balıkesir, termal kaynak zenginliğinin yanı sıra fiziksel ve kimyasal tedaviler açısından iddialı bir şehirdir. Termal zenginlikleri ile gelen misafirlerine şifa dağıtmaktadır. Sayısız altın sarısı plajları olan Balıkesir’de doğa ve tarihi yaşamanın lezzetini hissedeceksiniz.

  Balıkesir Gezilecek Yerler

  Belediye parkı içinde yer alan Saat Kulesi, 1827 yılında yapılmıştır. 5 katlı olup Galata Kulesine benzetilmektedir. 1898 yılında depreme uğrayan şehirde yıkılan kule 1897 yılında Ömer Ali Bey tarafından tekrar yapılmıştır.

  Balıkesir Ayvalık koyunda 23 ada olmasına rağmen tek yerleşimin olduğu ada Cunda’dır. Ada, masmavi denizine davet eder ve tertemiz havası ile gelenler misafirlerini adeta büyüler güzelliği ile kimse dönmek istemez bu cennetten.

  İncecik kumu ve masmavi suları ile Türkiye’ nin en iyi plajlar arasında yer alan ve özellikle denizi oldukça sığ olduğu için çocuklu ailelerin tercih etmeleri gereken mükemmel plajdır.

  Kaz Dağı Milli Parkı 1993 yılında milli park ilan edilmiştir. Binlerce yıldır birçok medeniyete ev sahipliği yapmış Kazdağları ilk güzellik yarışmasının yapıldığı yer olmaktadır. Afrodit' in bu yarışmada güzellik ödülünü alan ilk tanrıçadır. Kazdağlarını görmeden tatilinizi bitirmek görmemek, yaşamamak ve hava almamak demektir.

  Duvarlarında Meryem Ana ve İsa’ nın resimleri bulunan Müze, kitapları, havası ve Hz. Muhammed’ in hayatını anlatan tarihi bir el yazması ile görülmesi gerek önemli müzeler arasındadır.

  Berrak ve tertemiz olan koy, adanın batısında bulunuyor. Mavi Bayrak ödülüne sahip olması, benzersiz atmosferi ve hem sakinliği ile gelen misafirlerine adeta büyülüyor.

  Yazı kaynağı : www.tatilvitrini.com

  Edremit Denize Sıfır Oteller

  Edremit Denize Sıfır Oteller Hakkında

  Tatil için bu yıl tercihlerinizi Edremit otellerinden yana yapmak için size sunulan en uygun fiyat seçeneklerini hemen değerlendirmelisiniz. Daha eğlenceli ve bir o kadar da rahat tatil planı yapmanızı sağlayacak olan yerdir, Edremit.

  Tatil için bu yıl tercihlerinizi Edremit otellerinden yana yapmak için size sunulan en uygun fiyat seçeneklerini hemen değerlendirmelisiniz. Daha eğlenceli ve bir o kadar da rahat tatil planı yapmanızı sağlayacak olan yerdir, Edremit.

  Edremit denize sıfır otelleri ve uygun fiyatları ile de çok tercih edilir. Herşey dahil hizmet seçenekleri ile misafirlerini konuk eden Edremit otelleri aslında rahat bir tatilin habercisidir. Hem dinlenin, hem eğlenin hem de bütçenize en uygun olan tatili yapmış olun. Bunun için Edremit otelleri arasından en çok beğendiğinizi hemen inceleyerek seçebilirsiniz.

  Denize sıfır otellerin konforunu başka hiçbir yerde bulamayacağınızı ve Edremit’in tüm güzelliklerini size getireceğini bilmelisiniz. Edremit’in denizi muhteşemdir. Her yıl pek çok insan sadece bu serin sularda yüzmek ve rahatlamak için tercihini Edremit otellerinden yana yapar. Herşey dahil denize sıfır Edremit otelleri ile istediğiniz gibi bir tatil planını yapabileceğiniz yerdesiniz.

  Gezinomi ile Edremit tatilinizi hemen planlayabilir ve kolay ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.gezinomi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap