Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  balıkesir ayvalık toki kura sonuçları

  1 ziyaretçi

  balıkesir ayvalık toki kura sonuçları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Balıkesir TOKİ kura sonuçları isim listesi 2022 toki.gov.tr'de | TOKİ Balıkesir kura çekilişi ne zaman çekilecek?

  Balıkesir TOKİ kura sonuçları isim listesi 2022 toki.gov.tr'de | TOKİ Balıkesir kura çekilişi ne zaman çekilecek?

  BALIKESİR TOKİ KURA ÇEKİLİŞİ NE ZAMAN YAPILACAK? 

  Balıkesir TOKİkura çekilişi sonuçların açıklanmasına kısa bir süre kaldı. TOKİ kura çekilişi ilk olarak Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan 12 ilde tamamlandı. TOKİ Sosyal Konut Projesi'nde ikici etap kura çekimi başladı. 11 ilde 29 bin 363 konut için kura çekimleri 17-28 Kasım arasında yapılacak. TOKİ arsa başvurları da tamamlandı. 6 bin 500 arsa satışının olduğu Balıkesir TOKİ kura çekiliş tarihleri ise henüz açıklanmadı. Konuyla ilgili açıklama yapıldığında haberimizde yer vereceğiz.

  BALIKESİR TOKİ KURA ÇEKİMİ 2022 İSİM LİSTESİ SORGULAMA

  Kura çekimini canlı olarak izleyemeyecek olan kişiler ise çekiliş tamamlandıktan sonra TOKİ’nin resmi internet adresi üzerinden sorgulama yapabilecekler. Balıkesir sosyal konut için kura çekimleri 10:00’da başlayacak. Balıkesir  için TOKİ başvurusunda bulunanlar, canlı yayında açıklanan isim listesinden kendi isimlerinin çıkıp çıkmadığını takip edebiliyor. Başvuranlar ev sahibi olmaya hak kazanıp kazanmadıklarını “TOKİ sonuç sorgulama” ekranından ya da e-Devlet’e giriş yaparak “Kuralı Satış Projeleri İçin Kura Sonucu Sorgulama” sayfasından öğrenebilir. Balıkesir kura isim listesi açıklandıkça haberimizde yer vereceğiz.

  BALIKESİR HANGİ İLÇELERDE TOKİ YAPILACAK?

  Evler 81 ilde, arsa 7 bölgede olacak.

  En fazla konut İstanbul'a yapılacak. 50 bin sosyal konut olacak. Ankara 18 bin, İzmir 12 bin 400, Gaziantep 10 bin, Bursa 8.650 yapılacak.

  TOKİ ARALIK KURA TAKVİMİ

  12 Aralık 2022 tarihi itibariyle Samsun’dan başlayacak 4. etap kura çekilişi 19 Aralık 2022’ye kadar devam edecek.

  7 ilde gerçekleştirilecek 15 bin 566 hak sahibi için illere göre dağılım ve kura tarihleri ise şu şekilde:

  12-14 Aralık 2022: Samsun 4 bin 450 konut

  13 Aralık 2022: Amasya 1150 konut

  14-15 Aralık 2022: Çorum 2 bin 160 konut

  15-16 Aralık 2022: Ordu 2 bin 50 konut

  16-18 Aralık 2022: Sivas 2 bin 706 konut

  17 Aralık 2022: Giresun 1550 konut

  19 Aralık 2022: Tokat 1500 konut

  Yazı kaynağı : www.turkiyegazetesi.com.tr

  Bursa, Çanakkale, Balıkesir, Kütahya TOKİ Kura Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Kütahya TOKİ Sonuç Sorgulama Ekranı, İsim Listesi

  toki ayvalık konutları kura çekilişi ne zaman

  toki ayvalık konutları kura çekilişi ne zaman


  13 Aralık Cuma günü Atatürk Kültür Salonu'nda yapılacak kura çekimi ile 48 adet kaloriferli daire sahiplerine teslim edilecek Bilindiği üzere 2004 yılında Romanlar, polis ve jandarma eşliğinde Selimiye Mahallesi'ndeki evleri ve çadırları İş makinelerince yıkılarak TOKİ tarafından konut yapıldı.. Bu süre içinde Altınova Belediye Başkanı Asım Sürer'in desteci ile yaşam savaşı veren Romanlar, şimdi sıcak yuvaya kavuşacakları günü sabırsızlıkla bekliyorlar 72 başvurudan sadece 48 Roman vatandaşı kura iie evine kavuşmuş olacak. 


  Balıkesir...

  Yazı kaynağı : emlakkulisi.com

  Balıkesir TOKİ kura çekimi ne zaman?

  Balıkesir TOKİ kura çekimi ne zaman?

  TOKİ kura çekimi işlemleri il il devam ederken, Balıkesir TOKİ Sosyal konut kura çekimi heyecanı her geçen gün artarak devam ediyor. Heyecan ile birlik Balıkesir TOKİ kura çekimi ne zaman? Sorusu merak konusu oluyor. TOKİ sosyal konut projesinde Balıkesir için başvuru da bulunan bir çok vatandaş Balıkesir TOKİ kura çekimi nezaman?  Sorusunun cevabını arıyor. Öyleyse Balıkesir TOKİ kura çekimi nezaman? 2023 Balıkesir TOKİ kura çekimi hangi gün, saat kaçta yapılacak?

  Balıkesir TOKİ kuraları ne zaman çekilecek?

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde  TOKİ sosyal konut projesi başlatmıştı.  TOKİ Sosyal konut projesi kapsamında gerçekleştirilecek olan projenin Balıkesir etabı için yapılacak olan kura çekimi merak konusu oldu. Birçok ilde TOKİ kuraları açıklanırken, Balıkesir’de hangi gün nezaman kura çekimi olacağını gizliliğini koruyor.

  Balıkesir TOKİ başvuru sonuçları

  Balıkesir’in bir çok ilçesinde TOKİ sosyal konut projesi hayata geçecek. Başvurular tamamlandı.  Başvuru yapan vatandaşlar Balıkesir TOKİ kura çekimi nezaman? Sorusuna cevap arıyor.

  TOKİ sosyal konut projesi hamlesinde Balıkesir ve ilçelerine yapılacak olan konut listesi şöyle; Altıeylül 1450, Ayvalık 300, Bandırma 300, Bigadiç 500, Havran 100, İvrindi 142, Marmara 140, Savaştepe 190, Sındırgı 240 ve Susurluk 300 olarak belirlendi.

  Balıkesir’in bir çok ilçesinde yapılacak olan projede  kuraların en kısa zamanda çekileceği bilgisine ulaştık.

  Yazı kaynağı : haber266.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap