Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  balıkesir çoçuk köyü çalışma saatleri

  1 ziyaretçi

  balıkesir çoçuk köyü çalışma saatleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Balıkesir Çocuk Köyü, Balıkesir — adres, telefon, çalışma saatleri, yorumlar

  Balıkesir Çocuk Köyü

  Çocuk Köyü cumartesi günü açılıyor

  Çocuk Köyü cumartesi günü açılıyor

  Avlu Yaşam Merkezi içerisinde yer alan Çocuk Köyü, yenilenen yüzüyle Cumartesi günü saat 13.00’te açılıyor.  Başkan Yılmaz, öğrencilere karne hediyesi olarak sömestr tatili süresince Çocuk Köyü’ne girişleri ücretsiz yaptı. 

  Türkiye’nin ilk ve tek 5 bin metrekarelik ve 17 metre yüksekliğinde şişme balon kapalı oyun alanına sahip olan Fırıntaş Çocuk Köyü; yenilenen trambolin, basket sahası, dinlenme alanları, kafesi ve daha fazlasıyla Cumartesi günü çocukların hizmetine sunulacak. Çocukların keyifle vakit geçirebilecekleri bir eğlence merkezi olarak planlanan Çocuk Köyü, çocuklar tarafından sıklıkla tercih edilen yeni oyun alanlarıyla zenginleştirildi.

  Macera parkurlarından oyun alanlarına, kaydırak çeşitlerinden meslek evlerine, atlıkarıncadan zipline sporuna, elektrikli jetonlu oyun alanından piyanoya kadar birçok farklı oyun ve aktivitenin yer aldığı Çocuk Köyü, 15 yaşına kadar olan tüm çocukların hizmetinde olacak. “Dünya Kadar Eğlence” sloganıyla kapılarını Cumartesi günü açacak olan Çocuk Köyü, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın sömestr tatiline giren öğrencilere karne hediyesi olarak tatil boyunca ücretsiz olacak.

  YENİ EĞLENCE GRUPLARI KURULDU

  Yenilenen; Trambolin, Basket Sahası Oyun Alanı, Roler Kaydırak oyun alanı, Cafesi, Dinlenme Alanları,  ve  daha fazlası  ile, Yeni Kurulan Çocuk Köyü’nde şu oyun grupları var; Macera Parkuru (0 – 3 Yaş), Oyun Alan (3 Yaş Altı), Macera Parkuru ( 5 Yaş), 6 metre yüksekliğinde Macera Parkı (5 - 12 Yaş), Meslek Evleri, Atlı Karınca (Elektrikli Jetonlu Oyun Alan), Palmiye (Elektrikli Jetonlu Oyun Alan), Hamster (Elektrikli Jetonlu Oyun Alan), Balık (Elektrikli Jetonlu Oyun Alan), Piyano, Zipline, 9 metrelik Düz Kaydırak, 9 metrelik Tüp Kaydırak, 10 metrelik Spiral kaydırak,

  Yazı kaynağı : haber266.com

  BALIKESİR GAYRİMENKUL YATIRIM ve GIDA A.Ş

  Gaziosmanpaşa Mah. Organize Sanayi Bölgesi 17.Sokak No:10/A Altıeylül - BALIKESİR.

  Gaziosmanpaşa Mah. Organize Sanayi Bölgesi 17.Sokak No:10/A Altıeylül - BALIKESİR.

  0 266 241 64 46

  0 266 241 64 46

  [email protected]

  Yazı kaynağı : www.bagyas.com

  Balıkesir Çocuk Köyü Yeniden Açılıyor

  Balıkesir Çocuk Köyü

  Balıkesir Çocuk Köyü

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap